אסטרולוגיה

אסטרולוגיה

מה המתנה המומלצת לכל אחד מהמזלות? הכול על מזל בתולה,קשת,טלה ועוד.. מהי האסטרולוגיה הסינית? וגם-קבלו תחזית אסטרולוגית ל-2010.

לחץ כאן
בנושא בכדי לפרסם מאמר אינטרנטי משלך אסטרולוגיה

שנת תשע"ה הבאה עלינו לטובה תהיה שנה מצויינת לכל מי שידע לבקש ולהתפלל. בשנה זו יש סיכוי גדול שתצליחו לפתור בעיות יותר מהרגיל בעיות מכל סוג שהוא אם רק תדעו את סוד הבקשה והתפילה מזיווג וכלה בבעיות כספיות תיפתרנה בשנה זו. ברמה הרוחנית זו שנה שמקרבת את האדם מצד אחד אל הרוחניות ומצד שני מקרבת אותו אל עצמו פנימה. שנת תשע"ה היא שנה של חשבון נפש ותיקון המידות אך גם שנה שמאפשרת לעלות בסולם הרוחני ובהחלט לעלות דרגה. שנת תשע"ה הינה שנה ששכרה בצידה . ומה קורה לבני המזלות השונים בשנת תשע"ה ? על כך במאמר המלא

על ידי: עליזה גבאי קרשבסקיl רוחניות> אסטרולוגיה l 24/09/2014 lצפיות: 619

האם כיום אסטרולוגיה ממשיך להיות קיימת? בהחלט. אסטרולוגיה הינה קיימת יש לי כבר של 1000 שנים, ועדיין מתקיימת. תורת האסטרולוגיה עוברת בדורות והינה שייכת גם לעבר, יכול להיות גם להווה באופן טבעי- גם לעתיד. גם הנוכחי ישנם אסטרולוגי

על ידי: Astro Zoarl רוחניות> אסטרולוגיה l 26/05/2014 lצפיות: 837

כמה פעמים מצאתם את עצמכם מחכים בקוצר רוח לעיתון סוף השבוע, כדי לקרוא את ההורוסקופ השבועי שלכם? כמה פעמים חיפשתם באתרי האינטרנט השונים מידע על אסטרולוגיה ועל הצפוי לכם בשבוע הקרוב, ולו רק כדי להיות בטוחים שאתם פועלים נכון ושהעתיד לבוא אכן ורוד, כמו שקיוויתם? אם כן, אתם לא היחידים. תחום האסטרולוגיה מושך רבים בכל העולם. הוא כולל חישובים ובדיקות מיוחדות, העוזרות בקביעת העתיד לבוא, באבחון העבר ומידת השפעתו על ההווה ובהתייחסות אל המזלות השונים, ומאפייניו של כל אחד מהם.

על ידי: מיכאל רומנסקיl רוחניות> אסטרולוגיה l 02/01/2014 lצפיות: 711

שנת 2014 העומדת בפתחנו מאופיינת כשנה רוחנית במיוחד. היא מביאה את הרוחניות לכל תחומי החיים וגורמת לשינוי אדיר, אמנם התחלתי, בצורת החשיבה של כולנו. ההשפעה של שנת 2014 תבוא לידי ביטוי והתפתחות גם בשנים הבאות ותגיע לשיאה בשנת 2020. הפריצה הרוחנית של שנת 2014 תתבטא בכל התחומים: בתחום הטכנולוגי, בתחום המדע, בתחומי הרפואה , החינוך והכספים. המוסר שהוא אבן יסוד בתורה הרוחנית יהיה גורם מכריע בהתנהלות של שנת 2014 . זאת ועוד - במאמר עצמו.

על ידי: עליזה גבאי קרשבסקיl רוחניות> אסטרולוגיה l 01/12/2013 lצפיות: 1,074

כל מי שיצא לו לקרוא הורוסקופ כמה פעמים בחייו, או פנה לעוסקים באסטרולוגיה לייעוץ בנושאים מסוימים ודאי שמע את המושג נסיגה של כוכבים, או רטרו, ובמיוחד סביר להניח את המושג "נסיגת מרקורי", אם כן מה זה אומר בכלל, למה המושג הזה נפוץ כל כך ואילו השפעות יש לתופעה הזאת על חיינו?

על ידי: myastroprol רוחניות> אסטרולוגיה l 10/10/2013 lצפיות: 174

אנשים רבים מחפשים משמעות בחיים שלהם. מכיוון שכל אדם הוא שונה מחברו, כך גם כל אחד מחפש את המשמעות שלו בדרך שונה. ישנם אנשים אשר פונים אל הדתות השונות, אחרים אשר מחפשים משמעות באמצעות התקרבות והתכנסות אל תוך עצמם, וישנם גם אנשים רבים אשר פונים אל התחום של אסטרולוגיה.

על ידי: Alex Borodachl רוחניות> אסטרולוגיה l 07/10/2013 lצפיות: 416

כבני אדם אנחנו עושים סינונים רבים וקפדניים לפני כל בחירה שאנחנו עושים בחיים, בה אנחנו מנתחים את כל המידע שמוצג לפנינו ולפי זה בוחרים. בחירה בבן או בת זוג כשותף לחיים היא מהבחירות המשמעותיות והחשובות בחיינו, אם לא החשובה ביותר. וככזו, אנחנו רוצים שיהיה בידינו כמה שיותר מידע אפשרי שנוכל ללכת בבטחה לכיוון היעד ולאמץ בבטחון רב את ההחלטה שלנו.

על ידי: myastroprol רוחניות> אסטרולוגיה l 03/10/2013 lצפיות: 190

שנת תשע"ד העומדת בפתחינו וממתינה לאותות הזמן כדי להיכנס, טומנת בחובה הפתעות ומהפכים והולכת להיות אחת השנים המרתקות והמפתיעות. לפרטים הכנסו למאמר וקראו.

על ידי: עליזה גבאי קרשבסקיl רוחניות> אסטרולוגיה l 18/09/2013 lצפיות: 423

ברמה האנרגתית כח אדם משקף את מה שקורה ביקום. אסטרולוגיה עוזרת לפרש את האנרגיות אלו ולהסביר את חיי האדם דרך עיקרון אוניברסלי שבא לידי ביטוי (בצורה שונה) אצל כל אחד ואחת.

על ידי: בוריסl רוחניות> אסטרולוגיה l 22/08/2013 lצפיות: 82
Tomer Gilat

כיצד כל מזל אסטרולוגי מתייחס לאהבה ורומנטיקה, מהם המזלות המתאימים לו ומהם המזלות שעדיף לו להמנע מהם ולמה?

על ידי: Tomer Gilatl רוחניות> אסטרולוגיה l 20/05/2013 lצפיות: 675

מי היה מישל דה נוטרדם? או בשמו המוכר נוסטדרמוס, איך בדיוק חזה את סוף העולם ב2012

על ידי: שי ווביl רוחניות> אסטרולוגיה l 03/01/2010 lצפיות: 507,096
מוניוס י. חושן קליין

האינטגרציה והאבולוציה של האסטרולוגיה ביהדות, משחר ההסטוריה היהודית - עברית ועד למאה ה19

על ידי: מוניוס י. חושן קלייןl רוחניות> אסטרולוגיה l 04/04/2008 lצפיות: 101,655
חוה מזר, אסטרולוגית

השנה הקרובה מייצרת אופציות של בנייה והתחדשות. מיקום פלוטו במזלכם מאיץ שאפתנות מואצת ועימה נגיעות של עוצמה והתחדשות, שגוברות על תלאות החיים ומסמלות תהליכי בנייה טובים, המייצרים חוכמה, בשלות ומודעות.

על ידי: חוה מזר, אסטרולוגיתl רוחניות> אסטרולוגיה l 25/10/2012 lצפיות: 63,147
תמר ברוש

כמה פעמים מצאתם את עצמכם חושבים שזה יכול היה להיות ממש נחמד אם היה יורד מלאך מן השמים ומספר לכם בדיוק מי אתם ובשביל מה אתם כאן? אני חשבתי כך המון פעמים, אבל המלאך הזה בושש מלהגיע. וכך, בהעדר חיבור למהותי הפנימית העמוקה, מצאתי את עצמי עושה כל מיני בחירות מוזרות בחיים, כמו למשל ההחלטה ללכת ללמוד משפטים ולעבוד כעורכת דין כמה שנים. כל אותה תקופה משהו בתוכי ידע שזה לא זה, שלא זה היעוד שלי, אבל גם לא היה לי מושג מה כן.

על ידי: תמר ברושl רוחניות> אסטרולוגיה l 04/07/2009 lצפיות: 59,042 lתגובות: 4

תכונות חיוביות של המזל: מעשיים, פרקטים, אחראים, מתכננים מטרה ומגיעים אליה, מציאותיים, שאפתנים, רציניים, שקולים, זהירים, ניתן לסמוך עליהם, משרים תחושה של אמינות ובטחון. תכונות שליליות של המזל: נוקשים במראה ובהתנהגות, צרי אופק, פסימיים, סנובים, אנוכיים, שמרנים, מחושבים, אינטרסנטים, בעלי נטייה לדיכאון, ההישגים מגיעים אליהם לאט וקשה.

על ידי: צילה שיר אלl רוחניות> אסטרולוגיה l 23/12/2007 lצפיות: 48,918 lתגובות: 1

שנת 2013 העומדת בפתחנו המצפה שנקבל פניה בברכה , נושאת עימה משקל מחברתה הוותיקה ממנה 2012. לכל מי שתוהה, הבחירות לא תתקיימנה במועדן ותידחנה לפחות בחדשיים-שלושה אם לא יותר מכך. עובדה זו משנה את המפה הפוליטית ומורידה את כוחן של מפלגות חדשות, אם בכלל היה כוחן ריאלי ב-2012. ומה מצפה לבני המזלות השונים? הפרטים המלאים במאמר.

על ידי: עליזה גבאי קרשבסקיl רוחניות> אסטרולוגיה l 18/11/2012 lצפיות: 41,967
לוי אורית פורטונה

כדי להכיר בעל מזל זה או אחר עלינו ללמוד על התכונות המאפיונות אותו/ה , בצורה זו הדבר יקל עלינו לתקשר עם אותו בעל מזל כאשר אנו יודעים את מעלותיו וחסרונותיו ,קל לנו יותר ליצור עימו קשר ולהבינו. מזל בתולה הוא המזל שלי ולכן בחרתי לכתוב עליו כראשון אחריו אבחר כל פעם מזל אחר כדי שתוכלו לעמוד על טיבו.

על ידי: לוי אורית פורטונהl רוחניות> אסטרולוגיה l 24/01/2009 lצפיות: 37,611 lתגובות: 3

מזל קשת תאריך המזל : 31.11 ועד ל-23.12 אלמנט המזל: אש אופי המזל : משתנה ומתאים עצמו לנסיבות. המשך בגוף המאמר....

על ידי: צילה שיר אלl רוחניות> אסטרולוגיה l 18/11/2007 lצפיות: 33,809
Gabriella Mittelman

מאפייני מזל בתולה, מי נולד במזל, ומה צפוי לו?

על ידי: Gabriella Mittelmanl רוחניות> אסטרולוגיה l 05/09/2009 lצפיות: 31,943 lתגובות: 1

בני מזל דגים ילידי חודש פברואר החוגגים בימים אלה את יום הולדתם, דומים, אמנם לאחיהם, הדגים ילידי מרץ אך שומרים על יחוד משלהם. על פי הפילוסופיה המיסטית של האינדיאנים, פברואר הוא חודש הכבוד. והכוונה כאן, שילידי חודש פברואר מכבדים את המרחב הפרטי של האחר, ובאותה מידה שומרים בקנאות על המרחב הפרטי שלהם.

על ידי: עליזה גבאי קרשבסקיl רוחניות> אסטרולוגיה l 22/02/2009 lצפיות: 30,337 lתגובות: 1

מזל דלי החוגג בימים אלה את יום הולדתו, נכנס בעצם לשנת הכסספים הגורלית. בני מזל דלי חוו שינויים משינויים שונים במהלך שנת 2008, ובעיקר בסופה. שינויים אלה היו, רובם ככולם, קשורים למצבם הכספי. החודשים האחרונים בשרו על בואם של שינויים כספיים בגורלם של בני מזל דלי. הדליים רובם קבלו כספים ממקורות בלתי צפויים.

על ידי: עליזה גבאי קרשבסקיl רוחניות> אסטרולוגיה l 18/02/2009 lצפיות: 1,838

מזל טלה, המבשר את בוא האביב, חוגג בימים אלו את יום הולדתו. מזל טלה ילידי חודש מרץ, שונים ממזל טלה ילידי חודש אפריל. שוני זה בא לידי ביטוי, הן בתכונות התנהגותיות והן במראה חיצוני. במישור ההתנהגותי הדבר בא לידי ביטוי בחברותיות של הטלה. בני מזל טלה ילידי מרץ, מתחברים ביתר קלות ויוצרים קשרים חברתיים ענפים בעצם נוכחותם. הטלה יליד מרץ מגלה סקרנות אינטלקטואלית לגבי כל מצב ועניין, ועליו לעסוק במספר נושאים כדי שלא ישתעמם.

על ידי: עליזה גבאי קרשבסקיl רוחניות> אסטרולוגיה l 23/03/2009 lצפיות: 12,283
מוניוס י. חושן קליין

קיים יחסי גומלין וקשר ישיר בין הבחירה החופשית לבין הגורל,המאמר טוען כי באסטרולוגיה קיים אלמנט הבחירה החופשית שניתנת לכל אדם, כל זאת בתוך הספקטרום של הגורל ומשמעותו ביחס לבחירה החופשית , עם דגש למשמעות חיזוי העתיד.האם אפשר לנבא את העתיד כאשר קיים אלמנט הבחירה החופשית,

על ידי: מוניוס י. חושן קלייןl רוחניות> אסטרולוגיה l 23/06/2008 lצפיות: 3,156

חודש סיון, החודש התשיעי בלוח השנה העברית, יהיה חודש מאתגר מאוד מצד אחד, וחודש מפרגן מאוד, מן הצד השני. מזלו של החודש, הוא מזל תאומים. זה אומר, שבחודש סיוון יעמדו התאומים באתגרים העומדים מולם, וגם באתגרים, שהם הציבו לעצמם, ולא רק זאת, אלא המזל עומד לצידם ומפרגן להם חודש ממוזל במיוחד. גם מזלות אחרים הקשורים למזל תאומים בקשר עמוק כמו, קשרי משפחה וקשרים עסקיים, יזכו לטעום מלוא הטנא מן המזל הטוב והפרגון הרב המצפה לתאומים בחודש סיוון.

על ידי: עליזה גבאי קרשבסקיl רוחניות> אסטרולוגיה l 25/05/2009 lצפיות: 327

הדג לא שייך לעדר. ולעדר יש קשיים עדריים להבין את מי שבחר להיות מחוצה לו. הדג הוא דעתן. על כן אין פלא שהוא נחשב ליוצא דופן. כמובן שבני מזל דגים הם קבוצה הטרוגנית ואינם עשויים מקשה אחת.

על ידי: עליזה גבאי קרשבסקיl רוחניות> אסטרולוגיה l 22/10/2008 lצפיות: 4,163

מזל טלה הוא, ללא ספק, אחד הכוכבים של שנת 2009. שנת 2009 מפנקת את מזל טלה, ומפצה אותו על השנה הקודמת. הפיצוי הוא פיצוי הגון ביותר. הטלה משדרג בצורה משמעותית ביותר הן את מצבו הכלכלי, והן את מצבו האישי. בחודשים ינואר, פברואר ומרץ יזרמו לכיסיו של הטלה כספים רבים.

על ידי: עליזה גבאי קרשבסקיl רוחניות> אסטרולוגיה l 30/12/2008 lצפיות: 1,679

תכונות חיוביות של המזל: מעשיים, פרקטים, אחראים, מתכננים מטרה ומגיעים אליה, מציאותיים, שאפתנים, רציניים, שקולים, זהירים, ניתן לסמוך עליהם, משרים תחושה של אמינות ובטחון. תכונות שליליות של המזל: נוקשים במראה ובהתנהגות, צרי אופק, פסימיים, סנובים, אנוכיים, שמרנים, מחושבים, אינטרסנטים, בעלי נטייה לדיכאון, ההישגים מגיעים אליהם לאט וקשה.

על ידי: צילה שיר אלl רוחניות> אסטרולוגיה l 23/12/2007 lצפיות: 48,918 lתגובות: 1
תמר ברוש

כמה פעמים מצאתם את עצמכם חושבים שזה יכול היה להיות ממש נחמד אם היה יורד מלאך מן השמים ומספר לכם בדיוק מי אתם ובשביל מה אתם כאן? אני חשבתי כך המון פעמים, אבל המלאך הזה בושש מלהגיע. וכך, בהעדר חיבור למהותי הפנימית העמוקה, מצאתי את עצמי עושה כל מיני בחירות מוזרות בחיים, כמו למשל ההחלטה ללכת ללמוד משפטים ולעבוד כעורכת דין כמה שנים. כל אותה תקופה משהו בתוכי ידע שזה לא זה, שלא זה היעוד שלי, אבל גם לא היה לי מושג מה כן.

על ידי: תמר ברושl רוחניות> אסטרולוגיה l 04/07/2009 lצפיות: 59,042 lתגובות: 4

חודש אייר, החודש השמיני בלוח העברי, שייך כולו לבני מזל שור. מזל שור כידוע, שייך למזלות האדמה. גם מזל גדי ומזל בתולה שייכים למזלות האדמה, ועל כן מושפעים מחודש אייר, שמסמל את מזל שור. השנה, תשסט,2009, השור נכנס לתקופת התעוררות. הדבר בא לידי ביטוי, כמעט, בכל תחומי החיים. השוורים מחפשים עניין ועשייה, והם מוצאים עניין ועשייה. גם מצבם הכספי משתפר פלאים.

על ידי: עליזה גבאי קרשבסקיl רוחניות> אסטרולוגיה l 05/05/2009 lצפיות: 317

מזל דגים, השייך כידוע, למזלות המים מקיים מערכת יחסים מורכבת ומעניינת, במיוחד עם מזלות האדמה. מזל דגים בהיותו מזל מים, הוא מזל מבוקש מאוד על ידי מזלות האדמה. המים, כידוע, תפקידם להרוות את האדמה. המים המחלחלים בתוך האדמה מפרים אותה ומאפשרים לה ללדת את הצמחים. באותה מידה מתבצעת הפרייה מטאפורית בין מזל דגים למזלות האדמה. האדמה קולטת בשמחה את המים הזורמים אליה ומשקים את רגביה, כך גם שמחים מזלות האדמה, כאשד מזל דגים מתחבר אליהם. במלים אחרות, המפגש בין מזל דגים לבין מזלות האדמה-הלא הם: השור, הבתולה והגדי - יש בו מן הטבעיות.

על ידי: עליזה גבאי קרשבסקיl רוחניות> אסטרולוגיה l 01/03/2009 lצפיות: 329

שאל שאלה

שאל שאלה 200 תווים שנותרו
קטגוריות מאמרים
מקורות מאמרים
Quantcast