חלומות

חלומות

חלמתם חלום שאינכם יודעים כיצד לפרש? זה הזמן לקרוא ולהתייעץ עם הכותבים שלנו לגבי פירוש חלומות. האם חלום יכול לצפות עתידות?האם הוא יכול להתגשם? וגם-מילון פירוש חלומות וניפוץ מיתוסים פופולאריים.

לחץ כאן
בנושא בכדי לפרסם מאמר אינטרנטי משלך חלומות

תחום פירוש החלומות עורר עניין רב בארץ ובעולם בפרט בהמון אנשים החולמים חלום מסויים, קמים בבוקר עם רצון עז לדעת את הפירוש או את המשמעות של אותו חלום

על ידי: אביבוסl רוחניות> חלומות l 20/09/2014 lצפיות: 135

כבר משחר ההיסטורעוד לפני אלפי שנים, נחשבו החלומות לערוץ של תקשורת מיסטית ולהעברת מסרים מרבדים אחרים של הקיום שלנו. עדויות על פרשנויות לחלומות נמצאו בכתבי התרבויות העתיקות של בבל, מצרים ויוון העתיקה (לרבות מיתוסים שהועברו בעל פה). גם בעת החדשה ניתנו פרשנויות, לרבות, מחקרים פורצי דרך של אבי הפסיכולוגיה, זיגמונד פרויד. כיום למרות שהמדע מנסה להעניק משמעויות לסמלים שמופיעים בחלומות, היכולת לפרש את החלומות שמורה לבעלי כוחות מיסטיים - משום שאכן מדובר במסרים מוצפנים.

על ידי: אלינורl רוחניות> חלומות l 13/04/2014 lצפיות: 88
דר' ירון זפרן

איך לזכור חלומות? מה המשמעות של סמלים המופיעים בחלום? מה המסר של החלום עבורי? דר' ירון זפרן, סופר רב מכר, מטפל ומנחה קבוצות, מלמד על פירוש חלומות / פענוח חלום.

על ידי: דר' ירון זפרןl רוחניות> חלומות l 08/11/2013 lצפיות: 534

חלום צלול הוא כלי פסיכולוגי רב עצמה אשר יכול לעזור לכם להבין את האני העצמי(התת-מודע) שלכם טוב יותר. עם זאת, רבים מאלו שאכן יתאמנו ולמדו כדי לחוות אותם, לא מנצלים את הכוח הטמון בהם ובמקום זאת משתמשים בהם רק בשביל הכיף - מן סביבת משחקים וירטואלית. הנה כמה רעיונות ליישומים נוספים של חלומות צלולים.

על ידי: דניאל בכנובl רוחניות> חלומות l 24/08/2013 lצפיות: 829

כמעט כל אחד חווה חלומות אחד או יותר המכילים חרדה או פחד. פתרון חלומות לחוויות אלה יכולות להיות די טראומטיות במיוחד אם החלומות חוזרים שוב ושוב. עבור חלק מאיתנו חלומות או סיוטים אלה חוזרים על עצמם גם בתוכן עצמו. עבור אחרים, התוכן עשוי להשתנות למרות שהנושא נשאר אותו הדבר, לדוגמא חלומות של נפילה, חלומות רדיפה, או חלומות שאנו מגיעים לא מוכנים לכיתה, למצגת או בחינה. יש אנשים שחולמים שהם תקועים בהילוך איטי ולא מסוגלים לזוז, או חולמים על היותם עירומים בציבור.

על ידי: ירון פלדl רוחניות> חלומות l 06/10/2012 lצפיות: 436

אז מה הם בעצם חלומות? לאמיתו של דבר, חלומות הם תמונות ודימויים, מחשבות, צלילים וקולות, ותחושות סובייקטיביות שאנו חווים כאשר אנו ישנים. חלום יכול לכלול אנשים שאתה מכיר, או אנשים שמעולם לא פגשנו, מקומות שהיינו בהם ומקומות שאף פעם לא שמעו עליהם.

על ידי: ירון פלדl רוחניות> חלומות l 21/09/2012 lצפיות: 186

יש תאוריות בשפע מדוע אנחנו חולמים, איך אנחנו חולמים, ומה משמעות שאנו יכולים להקצות לחלומות שלנו. אנשים רבים מאמינים כי חלומות יכולים לספק תובנה לתוך חיינו ותחושותינו, אבל עבור רובנו, זה ידוע שקשה לזכור את החלומות שלנו. פתרון חלומות פירוש חלומות וחלומות בכלל הם מסתוריים ועל כך אין שום ספק, הבנת משמעות החלום שלנו יכולה להיות מרתקת ולצורך הזה אנו חיבים לזכור את החלומות שלנו.

על ידי: ירון פלדl רוחניות> חלומות l 18/09/2012 lצפיות: 524

פרויד היה ילד מבריק ותמיד היה מוביל הכיתה, הוא למד בבית הספר לרפואה, זו היתה אחת ממספר האפשרויות הבודדות שהיו קיימות עבור ילד יהודי בווינה באותה תקופה. בבית הספר לרפואה פרויד הוא היה מעורב במחקר בניהולו של פרופסור לפיזיולוגיה בשם ארנסט רוקה. פרויד כיכב במחקר שלו,התרכז בנוירופיזיולוגיה, אפילו המציא טכניקות מיוחדות בנושא.

על ידי: ירון פלדl רוחניות> חלומות l 18/09/2012 lצפיות: 279

ילדים קטנים מתקשים להעביר מידע להורים, הם מוגבלים מאוד בשל אוצר המילים הקטן שלהם, ולכן לעתים קרובות הם אינם יכולים להסביר להוריהם ממה הם חוששים או מה הפחיד אותם, הלחץ והפחד של הילדים המסכנים בעקבות הסרטים או המאורעות שעוברים עליהם במשך שעות היום מופנה וצף להם בחלומות,בסמלים ובתמונות שונות הגורמות להם לחלומות מפחידים ואפילו לסיוטים.

על ידי: ירון פלדl רוחניות> חלומות l 15/09/2012 lצפיות: 154

לפעמים חלומות יכולים להיות מדריכים לעושר ואושר, הם יכולים להזהיר אותנו ממצבים מסוכנים, הם יכולים לגלות לנו את הסודות כדי לפתור תעלומות במוחנו והרבה יותר. כל מה שאתה מאמין ורוצה יכול להיות בחלומות, דבר אחד בטוח, אתה לא צריך להתעלם מחלומותיך.

על ידי: ירון פלדl רוחניות> חלומות l 14/09/2012 lצפיות: 263

נסה להגדיר זמן... נראה שבארץ ההגדרה הטובה ביותר לזמן היא "החגים". דבר איתי "לפני החגים", אחזור אליך "אחרי החגים", אנחנו לא נהיה פה "בחגים",איפה אתם "בחגים"?

על ידי: רועי מירוןl רוחניות> חלומות l 02/09/2007 lצפיות: 123,281 lתגובות: 1

ציטוט מתוך ספרו של זיו מאיר "משמעות החלום ופירושו": המחקר הפסיכולוגי במעבדות שינה מלמד כי שנתם של תינוקות היא ברובה שנת REM , (פעילה) לפיכך הסיקו חוקרים שונים כי שלב זה קשור להתפתחות המוח. לטענתם הקשר עשוי להיות משני כיוונים, יתכן שהתפתחות המוח גוררת הופעת שנת רים (אולי כדי להכניס סדר בהתפרצויות של צמיחת נירונים), וייתכן גם ששנת רים היא הסוללת את הדרך להתרחשות צמיחה של המוח, אולם האם זה באמת כך? ראו בהמשך המאמר...

על ידי: ד"ר זיו מאירl רוחניות> חלומות l 12/11/2007 lצפיות: 87,914
sagie mendelboim

הנחש הוא בעל החיים הכי פחות אהוד על המין האנושי. בסקרים שונים הוא ממוקם בדרך כלל במקום הראשון כחיה ממנה אנו פוחדים או לא אוהדים. בני האדם פוחדים מהצורה שלו החלקלקה, בדרך בה הוא זוחל, ובעקר אנו פוחדים מהארס שלו. אך יחד עם זאת אי אפשר שלא להתפעל מהנחש: הוא זריז, דייקן וצייד מושלם, ההורג ביעילות ובמהירות.

על ידי: sagie mendelboiml רוחניות> חלומות l 09/02/2008 lצפיות: 38,962

מכירים את המשפט "כשהשמש שוקעת גם אנשים קטנים עושים צל גדול"? אני לא בטוחה שזה "גם", אבל אני בחרתי להוסיף אותו, כי כשהשמש שוקעת לכולנו יש צל גדול יותר.

על ידי: ציפיl רוחניות> חלומות l 08/04/2008 lצפיות: 37,585 lתגובות: 8
אוריאלה פז-מורין

החלום הינו דרכה של נשמתנו לאותת לנו ולכוון אותנו בנתיב חיינו. יש ביכולתנו להגביר ולמקצע את יכולת השימוש שלנו בחלומות ככלי שימושי להתפתחות ומימוש עצמי. כלים מעשיים לתרגום ופענוח חלומות- מאת אוריאלה פז-מורין

על ידי: אוריאלה פז-מוריןl רוחניות> חלומות l 13/01/2007 lצפיות: 33,279

התרחישים בחלום הטיפוסי כוללים גם שהשיניים מתפוררות בידיך, נופלות אחת אחת עם נגיעה קלה, או השיניים גדלות עקום או נירקבות. חלומות כאלה הם לא רק מחרידים ומזעזעים...

על ידי: בת שבע דורl רוחניות> חלומות l 03/06/2010 lצפיות: 21,953

חלומות ופתרונם מתוך הכרות עם פותרי החלומות השונים נראה לי כי כלל הפותרים מתיימרים לדעת את פתרון החלום לאמיתו והנני מוכן להעמיד אתגר לכל דיכפין לגבי פרושו הנכון של החלום. על כן אני מציע לגולשים השונים הצעה להלן- קבלו פתרון חלומכם מכל מי שתבחרו תמסרו לי את פתרונו, אני אשלח לכם את הפתרון הנראה לי ונמתין בין שבוע לחודש ונראה מי פתר נכונה. למי שיש שאלה לעניין פרוש של חלום הנו יכול לפנות אלי באמצעות אתר זה ואני אשתדל למצוא לו את פתרון החלום ניתן לפנות בשאלות ייעוץ תשובות לפי " אורים ותומים"

על ידי: אריאל טל - אריאלl רוחניות> חלומות l 11/10/2008 lצפיות: 20,321 lתגובות: 17
אלעד כהן

אם ישנם כמה מילונים לפירוש חלומות וכל מילון מפרש את הנחש בחלום כפתרון אחר - כיצד נדע מה נכון ? מהם המיתוסים השגויים בחלומות ?

על ידי: אלעד כהןl רוחניות> חלומות l 26/02/2009 lצפיות: 19,869 lתגובות: 1
יהודה אדרי

ישנה חשיבות גדולה מאד למי שפותר את החלום וכיצד פותרו... לעיתים פתרון מוטעה יכול לבוא לידי מימושו... רוב החלומות הם בדרך כלל מחשבות... שבמהלך היום חושבים עליהם והם חוזרים בלילה... כיצד ניתן יהיה לדעת מתי זה חלום אמיתי של ממש???... או שזה מחשבות שחלפו בראש במהלך היום...

על ידי: יהודה אדריl רוחניות> חלומות l 02/08/2009 lצפיות: 18,241
זוהרית רובין

בעודנו ישנים, מטיילת לה הנשמה שלנו בעולמות קסומים. עבור אלה שנושא זה נוגע גם לליבם, חיברתי את המאמר. בסופו תמצאו הנחיות כיצד להבין את ההדרכה שמציע לכם חלומכם, וכן טיפים כיצד לנהל יומן חלומות. בתקווה שהחלום הבא שלכם יזכה למקום של כבוד.

על ידי: זוהרית רוביןl רוחניות> חלומות l 28/08/2009 lצפיות: 17,574
יהודה אדרי

ישנה חשיבות גדולה מאד למי שפותר את החלום וכיצד פותרו... לעיתים פתרון מוטעה יכול לבוא לידי מימושו... רוב החלומות הם בדרך כלל מחשבות... שבמהלך היום חושבים עליהם והם חוזרים בלילה... כיצד ניתן יהיה לדעת מתי זה חלום אמיתי של ממש???... או שזה מחשבות שחלפו בראש במהלך היום...

על ידי: יהודה אדריl רוחניות> חלומות l 02/08/2009 lצפיות: 18,241
יהודה אדרי

לפעמים פתרון מוטעה יכול לבוא לידי מימושו, כלומר כמו שאדם פותר אותו. החלומות הם אישיים שלנו, וכך גם הפירושים. חשוב מאד - למסור כמה שיותר פרטים על עצמכם: גיל, מצב משפחתי, תחומי עיסוק ועניין, עיסוק תחושות שתוקפות אתכם לאחרונה וכל מה שנראה לכם חשוב.

על ידי: יהודה אדריl רוחניות> חלומות l 11/11/2009 lצפיות: 8,856 lתגובות: 1
יהושע אוזן היו

החלום היא ביטוי חותך למציאותו של כוח רוחני, ישות אלוקית בתוך גופינו, שכן האדם בחלומו רואה מראות ברורות, שומע קולות, חש רגשות ולפעמים נפגש באופן חי וברור עם אנשים ששנים לא ראה, מראות שהוא לא יכול לראות בעודו ער.

על ידי: יהושע אוזן היוl רוחניות> חלומות l 15/08/2008 lצפיות: 14,977
אלעד כהן

איך נדע האם החלום הוא עם מסר אמיתי או מסר שקרי ? אמרו חז"ל "החלומות שווא ידברו" , וגם :"בחלום אדבר בו" - אם כך כיצד נדע מהו חלום אמיתי ?

על ידי: אלעד כהןl רוחניות> חלומות l 26/02/2009 lצפיות: 4,877
sagie mendelboim

בתקופה הקדומה יותר של התפתחות האדם, ייחס האדם משמעות רבה לחלומות. החלומות, שלא היו שכיחים בזמנו, נחשבו לבעלי מסר נסתר מהלא נודע וייחסו להם משמעויות נבואיות, או בשפה בה אני נוהג להשתמש – אנרגטיות.

על ידי: sagie mendelboiml רוחניות> חלומות l 09/02/2008 lצפיות: 3,431
אוריאלה פז-מורין

החלום הינו דרכה של נשמתנו לאותת לנו ולכוון אותנו בנתיב חיינו. יש ביכולתנו להגביר ולמקצע את יכולת השימוש שלנו בחלומות ככלי שימושי להתפתחות ומימוש עצמי. כלים מעשיים לתרגום ופענוח חלומות- מאת אוריאלה פז-מורין

על ידי: אוריאלה פז-מוריןl רוחניות> חלומות l 13/01/2007 lצפיות: 33,279
אוריאלה פז-מורין

בכל חלום טמונה מתנה. ניתן להפוך את חלומותינו ליועצי הסתרים שלנו, המלווים את חיינו על הרבדים העמוקים שבהם. איכות תרגום החלום ועומק התהליכים שנאפשר לעצמנו בעקבותיו קובעים את המידה שבה נפיק את המיטב מהמסר ואת יכולתנו לקבל את מתנת-החלום.

על ידי: אוריאלה פז-מוריןl רוחניות> חלומות l 13/01/2007 lצפיות: 16,129

מכירים את המשפט "כשהשמש שוקעת גם אנשים קטנים עושים צל גדול"? אני לא בטוחה שזה "גם", אבל אני בחרתי להוסיף אותו, כי כשהשמש שוקעת לכולנו יש צל גדול יותר.

על ידי: ציפיl רוחניות> חלומות l 08/04/2008 lצפיות: 37,585 lתגובות: 8

חלומות ופתרונם מתוך הכרות עם פותרי החלומות השונים נראה לי כי כלל הפותרים מתיימרים לדעת את פתרון החלום לאמיתו והנני מוכן להעמיד אתגר לכל דיכפין לגבי פרושו הנכון של החלום. על כן אני מציע לגולשים השונים הצעה להלן- קבלו פתרון חלומכם מכל מי שתבחרו תמסרו לי את פתרונו, אני אשלח לכם את הפתרון הנראה לי ונמתין בין שבוע לחודש ונראה מי פתר נכונה. למי שיש שאלה לעניין פרוש של חלום הנו יכול לפנות אלי באמצעות אתר זה ואני אשתדל למצוא לו את פתרון החלום ניתן לפנות בשאלות ייעוץ תשובות לפי " אורים ותומים"

על ידי: אריאל טל - אריאלl רוחניות> חלומות l 11/10/2008 lצפיות: 20,321 lתגובות: 17
אלעד כהן

החלום הוא תת מודע ? האם כולם חולמים - אם אכן כך מדוע לא כולם זוכרים את חלומותיהם ? היכן מתרחש החלום ? במימד אחר או רק בראש שלנו ?

על ידי: אלעד כהןl רוחניות> חלומות l 26/02/2009 lצפיות: 855 lתגובות: 2

שאל שאלה

שאל שאלה 200 תווים שנותרו
קטגוריות מאמרים
מקורות מאמרים
Quantcast