מתכוני חגים

מתכוני חגים

אחת הקטגוריות היותר פופולריות מבין קטגוריות האוכל. לכאן מגיעים כל אלה שמארחים בחגים או באים להתארח (כולנו בעצם) ותורמים את מנת הדגל שלהם, או במקרה הזה- מנה שתהפוך למנת הדגל שלהם לשולחן החג. לביבות וסופגניות לחנוכה, אזני המן לפורים, דגים בסגנון מרוקאי ועוגת דבש לראש השנה,עוגות כשרות לפסח,עוגות גבינה לשבועות ומשרה מתובל בטיפים להכנת בקר ועוף על המנגל.

לחץ כאן
בנושא בכדי לפרסם מאמר אינטרנטי משלך מתכוני חגים

ישנם הרבה סוגי קינוחים אותם ניתן לאכול. חלק מאתנו אוהבים לאכול פרוסת עוגה בסיום הארוחה על מנת ליהנות מדבר מתוק לאחר כל האוכל אותו הם אכלו. חלק אוהבים לאכול דווקא עוגיות, דבר קטן יותר וממלא פחות, פשוט כי אף הם מעוניינים במשהו מתוק אך הם כה שבעים עד שהם לא יכולים להתמודד עם פרוסה של עוגה. ואנשים אחרים מעדיפים לאכול דווקא פירות ולא לאכול דברים מתוקים מדי, אלא אחרי הארוחה הכבדה הם מעדיפים ליהנות מקינוח בריא.

על ידי: mosheallon1970l אוכל ומתכונים> מתכוני חגים l 12/10/2014 lצפיות: 25

על פי סקרים שונים נחגג ליל הסדר על ידי 90% מהאוכלוסייה היהודית בארץ ורובנו מנצלים את תשעת ימי החג (כולל חול המועד ופסח שני) לחגיגות שונות ומגוונות שלכולן מכנה משותף: הן תמיד כוללות גם ארוחה טעימה.

על ידי: ענבר להבl אוכל ומתכונים> מתכוני חגים l 13/04/2014 lצפיות: 632

בפני כל מי שמתכננים אירוע, גדול או קטן, ניצבת השאלה- אולי דילמה- מה להזמין מחברה המספקת קייטרינג לאירועים. התשובה לשאלה זו עשויה להיגזר משאלה קודמת, באיזו מתכונת ראוי ורצוי לקיים את האירוע?

על ידי: דורוןl אוכל ומתכונים> מתכוני חגים l 22/10/2013 lצפיות: 81

זה מתכון קל להכנה בידי הנכדים - כדאי רק להשגיח על עבודתם ולעזור בשעת "משבר". ניתן להכין את העוגה בצבעים שונים ובצורות שונות - כך שתראה בכל פעם שונה.

על ידי: קורה שורץl אוכל ומתכונים> מתכוני חגים l 15/05/2012 lצפיות: 8,892

העיקרון של ההכנה: לכל אלה שסופרים קלוריות או סתם לא רוצים להשמין, נקטין את האכילה הפתטית ונגדיל את ההנאה האסטטית.

על ידי: קורה שורץl אוכל ומתכונים> מתכוני חגים l 24/01/2012 lצפיות: 1,432

חג החנוכה קרב ובא וזהו זמן מצוין לפעילות משותפת ובטוחה במטבח עם הילדים או הנכדים. הסופגניות אהובות ביותר על הילדים שלנו אז למה לא להפוך את האהבה שלהם לחוייה משותפת?

על ידי: ברדה אוזן תמרl אוכל ומתכונים> מתכוני חגים l 08/12/2011 lצפיות: 398

חג השבועות הוא החג של אוהבי הגבינות ומוצרי החלב, ומציע מגוון של מאכלים טעימים ומפתים הכוללים: עוגות גבינה, מאפים, פשטידות, סלטים ועוד.

על ידי: דרורl אוכל ומתכונים> מתכוני חגים l 30/05/2011 lצפיות: 2,942
מתכונים

חג פסח מביא עימו שלל מתכונים ומאכלים חגיגיים אשר מזמן כבר הפכו לחלק מרוח המסורת של החג. במאמר הבא נספר על כמה מתכונים לפסח אשר כולנו מכירים ומצפים להם. חג שמח!

על ידי: מתכוניםl אוכל ומתכונים> מתכוני חגים l 09/04/2011 lצפיות: 6,512

אירוח אנין ומוקפד לטו בשבט. טיפול אחר בפירות יבשים והגשה של מנות גורמה אצלנו במטבח. המתכונים מוגשים אצלנו בקייטרינג באירועים השונים ומשתלבים בקונספטים שונים של אירוח.

על ידי: טליה - גורמה ידידותיl אוכל ומתכונים> מתכוני חגים l 25/01/2011 lצפיות: 672

לביבות קלות להכנה, שגם ילדים יכולים להכים. אם הילד קטן, עזרו לו - בעיקר השגיחו בשלב השימוש בגז.

על ידי: קורה שורץl אוכל ומתכונים> מתכוני חגים l 05/12/2010 lצפיות: 766
קטגוריות מאמרים
מקורות מאמרים
Quantcast