פרסום ושיווק

לחץ כאן
בנושא בכדי לפרסם מאמר אינטרנטי משלך פרסום ושיווק

בחירת העורך

כיצד מודיעין תחרותי יכול לתרום להצלחת חברתך

כיצד מודיעין תחרותי יכול לתרום להצלחת חברתך

על ידי: אילנה הדר

מודיעין תחרותי הוא אחד מהכלים החשובים ביותר להצלחה עיסקית של חברות, בעולם העסקים הדינמי והתחרותי של ימינו. בכדי...

קרא מאמר
למה עיצוב גרפי לעסק שלך חשוב כל כך למשיכת לקוחות

למה עיצוב גרפי לעסק שלך חשוב כל כך למשיכת לקוחות

על ידי: talia

העיצוב הגרפי בעסק שלכם משמעותי ביותר במשיכת הלקוחות הנכונים אליכם. איך תדעו שלחומרים השיווקיים שלכם יש...

קרא מאמר
לילך כרמון

רבים מכירים בצורך בתוכנית עסקית מקצועית לפני הקמת העסק, אך מעטים מייחסים חשיבות לתוכנית השיווקית. על פי נתוני משרד הכלכלה, אחוזי השרידות של העסקים בישראל נמוכים במיוחד ורוב העסקים סוגרים בשלוש השנים הראשונות. גיבוש תוכנית שיווקית לעסק עשויה למקסם את התהליכים השיווקיים ולמשוך את הלקוחות הפוטנציאליים לעסק שלכם. מטרתה של התוכנית השיווקית היא למעשה לפרט את הפעולות השיווקית שהעסק יבצע על מנת להשיג את יעדי המכירה שלו. תוכנית שיווקית כוללת תכנון של יעדי מכירות, הגדרת פעילויות השיווק המתוכננות כגון השק

על ידי: לילך כרמוןl פרסום ושיווק> שיווק ואסטרטגיה l 28/01/2015

מסר, מסר, מסר - לא מתוכם מדי, פשוט, ישיר, ברור. אם תשקיעו בפרסום נכון, ללא קשר לאמצעי המדיה, תגרמו ללקוחות פוטנציאליים להישאר ולזכור אתכם. איך עושים את זה נכון?

על ידי: יגאל ספירl פרסום ושיווק> פרסום ושיווק - כללי l 19/01/2015
אלון סוזי- פרסומאי אישי

מרכזי שירות ומכירה בענף הרכב הרוצים להגביר את מידת הנאמנות של קהל הלקוחות שלהם אליהם, מחויבים היום להפעיל כלי שיווק מגוונים על מנת לייצר קהילת לקוחות נאמנה אתה תהיה להם מערכת יחסים מגוונת וטובה יותר. כלי מרכזי והכרחי היום לכל מרכז שירות ומכירה בענף הרכב ולמוסך מורשה הנו- מועדון לקוחות.

על ידי: אלון סוזי- פרסומאי אישיl פרסום ושיווק> פרסום ושיווק - כללי l 03/01/2015

מאמר זה יעסוק בשיווק העסק באינטרנט, קידום אורגני וקידום ממומן. וכן יתרונות וחסרונות בכל אחד מהתחומים.

על ידי: אורl פרסום ושיווק> פרסום ושיווק - כללי l 30/12/2014

אם יש לכם תחושה כי לוגו של בית העסק זקוק לרענון או עיצוב מחדש אתם כנראה צודקים, בעל העסק הוא אשר מכיר את העסק שלו ואת המתרחש בו טוב מעולם. עיצוב לוגו חדש יסמל את תחילת תקופת הפריחה והפיתוח העסקי.

על ידי: שמעון סמולנסקיl פרסום ושיווק> מיתוג l 30/12/2014 lצפיות: 13
הילה כרמל

2014 היתה השנה שבה חווית הלקוח פרצה למרכז התודעה העסקית, כשמהפכת הלקוח של סטיב ג'ובס הפכה לסטנדרט: מתחילים בלקוח. מה שהתחיל בממשק משתמש ופרסונליזציה, המשיך לחווית לקוח רב ערוצית ואחר כך לכל-ערוצית ומתקדם למה שחברת המחקר פורסטר מכנה: עידן הלקוח. כדי לעשות קצת סדר בדברים ולהבין לאן פנינו מועדות – סיכמנו מגמות עיקריות בניהול חווית לקוח, בהתאם לניסיוננו מהשטח ומחקרים רלוונטיים.

על ידי: הילה כרמלl פרסום ושיווק> פרסום ושיווק - כללי l 29/12/2014

בעלי עסקים הבוחרים שקיות אל בד נהנים ממוצרי אריזה איכותיים, לקוחות מרוצים יותר, תדמית חיובית וגם אפשרות לתרום לשמירה על איכות הסביבה. שקיות בד הן שקיות המתאימות לשימושים חוזרים של הלקוח.

על ידי: שמעון סמולנסקיl פרסום ושיווק> מיתוג l 27/12/2014
משה אייל

אם אתה רוצה לעסוק או לנהל מערך של שיווק ישיר, טלמרקטינג, טלמיטינג...או מעוניין לשפר את כישורי השיחה העיסקיים שלך?המאמר הבא בשבילך

על ידי: משה איילl פרסום ושיווק> שיווק ישיר l 24/11/2014 lצפיות: 27
לילה בן הרוש

יחסי ציבור , שיווק ופרסום באופן נקודתי וחד פעמי לא מביא את התוצאות הרצויות, פרסום במדיות הגדולות יכול להביא למבול של טלפונים ליומיים- שלושה שבוע אם עשיתם אייטם טלוויזיוני ממש מוצלח ואחרי זה דממה זכרון מאוד קצר יש לנו , ביום ממוצע אנחנו חשופים לכל כך הרבה פרסומים שאין מקום לכולם... לכן רק מי שמתמיד בסופו של דבר קוצר פירות .

על ידי: לילה בן הרושl פרסום ושיווק> טיפים שיווקיים l 11/11/2014

קידום אתרים באינטרנט יכול לעזור לך מאוד ולקדם את העסק שלך מאוד על ידי קידום האתר שלך, קידום העסק שלך ברשתות החברתיות וקידום העסק במנועי חיפוש

על ידי: ארקדיl פרסום ושיווק> טיפים שיווקיים l 29/10/2014
שאול מידן

אם אתם, הפרסומאים והמפרסמים מחפשים את הבומבה השיווקית הבאה שלכם, אל תכוונו לראש, תכוונו לבטן ואז זה ישפיע גם על הראש. איך אני יודע? כי לכל בן אדם יש 2 מוחות, אחד בראש ואחד בבטן, וליתר דיוק, במעיים.

על ידי: שאול מידןl פרסום ושיווק> פרסום ושיווק - כללי l 11/10/2006 lצפיות: 268,914
דניאל בר

הכותב מסביר על השיווק החדש- שיווק ברשת האינטרנט ונותן מס' טיפים מעשיים לשיווק נכון וכדאי ברשת האינטרנט.

על ידי: דניאל ברl פרסום ושיווק> טיפים שיווקיים l 01/07/2007 lצפיות: 250,988
מני ונטורה

ההצלחה של כל עסק חדש תלויה בראש ובראשונה בפרסום נכון, כיצד יוצרים פרסומת נכונה? איך גורמים ללקוחות פוטנציאליים לרצות לחייג אליך בשנייה הראשונה שהם ראו את הפרסום שלך? יש שיטה ויש דרך לייצר פרסומת אפקטיבית. קרא! יישם! והצלח!

על ידי: מני ונטורהl פרסום ושיווק l 22/06/2007 lצפיות: 184,405

בדרך כלל, מנסה כל אדם "למכור" משהו לאחר. על מנת ל"מכור", מפעיל אותו אדם מניפולציות, טריקים, שטיקים וכל אמצעי אחר על מנת לשכנע, ללחוץ וליצור השפעה על האחר.זהו תהליך שוחק הן ל"מוכר" ובמיוחד ל"קונה". לכן, כאשר באים "למכור" יש צורך לחשוב כיצד ל"הפוך" צדדים. לתת ל"קונה" את ההרגשה שאין מצידך כל מאמץ ל"מכור"

על ידי: דוד סונינוl פרסום ושיווק> שיווק ואסטרטגיה l 10/08/2007 lצפיות: 173,672 lתגובות: 3

בספרי ההדרכה לאנשי מכירות בדרך כלל מציגים עשר טכניקות לסגירת מכירה . יש יותר מעשרים טכניקות כאלו . אין צורך להכיר את כולן ולהשתמש בכולן . בדרך כלל בוחרים בטכניקה או מספר טכניקות שמתאימות למקרה המסוים , או שאיש המכירות מצא אותן מתאימות לו לסגירת עסקאות . אציג שלושה סודות שתוצאתן פי שלוש סגירות מכירה .

על ידי: בני ישראליl פרסום ושיווק> טיפים שיווקיים l 01/10/2006 lצפיות: 123,964
דני צימט

איך אנחנו נראים תדמיתה של מדינה וזהותה הלאומית הם ערכים שמאז ועולם שיחקו תפקיד מרכזי על במת ההיסטוריה וסימלו את מידת חשיבותה ומרכזיותה של המדינה במערכת יחסיה הפוליטיים, הכלכליים והתרבותיים עם העולם החיצון. תדמיתה הבינלאומית של ישראל העכשווית מושפעת באופן גורף ממראות הפיגועים והמלחמה עקובת הדם באזורנו לאורך שנים רבות. זהו תהליך ארוך שבו נשחק המותג ישראל עד דק ואין תימה שבסקר בינלאומי שנערך זה מכבר דורגה ישראל כאיום מספר אחד לשלום העולם ! תדמית נתפסת של מדינה היא תולדה של חשיבה "ליניארי

על ידי: דני צימטl פרסום ושיווק> שיווק בינלאומי l 11/07/2007 lצפיות: 101,854
עמית סלע

מרכזי הקניות המודרנים התחילו בישראל עם הקמת קניון אילון. בעולם - בתי הכלבו היו אבולוציה של ה"general store" השכונתית, הקניונים-malls היו אבולוציה של רחוב הקניות. התפישה השיווקית של הקניונים בישראל היתה בעיקרה "תפישה נדל"נית". מגמה זו משתנה בשנים האחרונות לכיוון שיווק ממוקד צרכן סופי.

על ידי: עמית סלעl פרסום ושיווק> שיווק ואסטרטגיה l 18/04/2007 lצפיות: 90,087

מפות כאלה מאפשרות לנו אפשרות ליצור כיוונים אסטרטגיים. כדאי לשים מפות תפיסתיות בפרויקט. מפות כאלה נותנות תחושה של כיוונים אסטרטגיים. מפות דו-מימדיות נוחות לנו לראות את הדברים בצורה גראפית. אנחנו מוותרים על מימד העומק (המימד השלישי) כדי להבין טוב יותר את המימדים הראשון והשני.

על ידי: דודl פרסום ושיווק l 22/01/2008 lצפיות: 88,049

עיקרי הדברים מהספר של רוברט שמין, המחלק את האנשים ל- 2: עשירים טיפשים והב"מים. מאמר שיעשה לכם המון שכל, ובעזרתו תוכלו להבין מה מיקומכם בחייכם...

על ידי: חן טיסוןl פרסום ושיווק> שיווק רב שכבתי l 27/11/2008 lצפיות: 87,538

כיצד מעצבים עסק מצליח? כיצד יוצרים חנות, שאינה רק יפה, אלא גם מסייעת לפעילות המכירה? 10 טיפים כיצד לעצב חנות שמוכרת.

על ידי: יואב דריאלl פרסום ושיווק> טיפים שיווקיים l 17/09/2007 lצפיות: 75,350
טקסס מוצרי פרסום לוגו-מוצרי קידום מכירות

בבוא עונת הקיץ , טיפים והמלצות על מוצרי פרסום לקיץ והפקת מתנות קיץ מדליקות לקידום מכירות ולפרסום עם לוגו והפרסומת שלכם !

על ידי: טקסס מוצרי פרסום לוגו-מוצרי קידום מכירותl פרסום ושיווק> טיפים שיווקיים l 18/04/2009 lצפיות: 4,746
טקסס מוצרי פרסום לוגו-מוצרי קידום מכירות

מאמר על מגוון של לוחות שנה, יומנים, אירגוניות לראש השנה כמתנה שימושית ללקוחות, לספקים וכמוצרי פירסום לקידום ושיווק העסקים שלכם והעצמת המיתוג העסקי.

על ידי: טקסס מוצרי פרסום לוגו-מוצרי קידום מכירותl פרסום ושיווק> טיפים שיווקיים l 14/02/2009 lצפיות: 868
דוידזון רוי

לעיתים כשאני מרפרף בדפי העיתונים,אני נתקל בהרבה פירסומות,שמציעים לנו איך להרוויח כסף,או מוצרים יקרי ערך,כול מה שעלינו לעשות ,הוא לפעול על פי הנחיות המפרסם.אילו ידעו רוב האזרחים החשופים לפרסומות האלו,על פי איזו שיטה פסיכולוגית בנויות הפרסומות הללו,היו רובם אוכלים את כובעם מבושה "איך נפלתי קורבן לשיטה ברוב טיפשוטי".

על ידי: דוידזון רויl פרסום ושיווק> פרסום ושיווק - כללי l 10/06/2010 lצפיות: 2,745
משה שדה

פרסום באמצעות אתר (WEB) באינטרנט האם סמן לסוף עידן השימוש בערוץ הפרסום – דיוור ישיר?

על ידי: משה שדהl פרסום ושיווק l 03/07/2009 lצפיות: 373
חניתה שושן

שימור לקוחות וטיפוח נאמנות לקוח כחלק מאסטרטגיה שיווקית בחברות ועסקים וכבסיס להצלחה לאורך זמן.

על ידי: חניתה שושןl פרסום ושיווק> שיווק ואסטרטגיה l 20/08/2010 lצפיות: 279
חניתה שושן

מהם היתרונות שיש לחברות קטנות להציע מול חברות הגדולות העתירות משאבים וכ"א להתמודד בתחרות ולנצח...

על ידי: חניתה שושןl פרסום ושיווק> שיווק ואסטרטגיה l 15/10/2010 lצפיות: 148
סיגל בוכניק פוטש

שגיאות כתיב מופיעות דווקא אצל כותבים חכמים מאוד בשל דיסגרפיה, עומס מידע, פליטות קולמוס, או סתם משום שעברית היא לא שפת האם שלהם אלא שפה חשובה אחרת. צודקים, בעברית יש מילים דומות ואין אותיות ניקוד. בכל זאת, וכדי למגר כמה שגיאות רווחות, ערכתי עבורכם רשימה של מילים דומות שכאילו נועדו רק לבלבל אתכם.

על ידי: סיגל בוכניק פוטשl פרסום ושיווק> מיתוג l 06/03/2009 lצפיות: 23,972
חניתה שושן

הלקוח הקיים בכל ארגון הוא הבסיס להצלחה וצמיחה של חברות, הן כממליץ והן כלקוח חוזר הדרך לניהול נכון זו אסטרטגיה של ניהול נאמנות לקוח- נקודות למחשבה.

על ידי: חניתה שושןl פרסום ושיווק> שיווק ואסטרטגיה l 07/08/2010 lצפיות: 377

אנחנו מכירים אותם מילדות, משתמשים בהם בבגרות, זה גורם לנו לחייך, אבל מה זה בכלל?

על ידי: אקי ארזl פרסום ושיווק> פרסום ושיווק - כללי l 05/07/2009 lצפיות: 554

כשעבדתי בפעם הראשונה במשרד פרסום בדרג בינוני נדהמתי, תחילה, מן היחס אל לקוחות המשרד ומאיכות השירות אשר ניתן להם. מאז עברו מים רבים, אבל ראיתי כי זה דפוס חוזר, למעשה שיטת עבודה בענף הפרסום, אשר לא הסכמתי או הסכנתי לה מעולם. במאמר זה אמנה, למען הלקוח, את השגיאות אשר הוא עשוי לעשות ביחסיו עם המפרסם וכיצד להשתמש במפרסם באופן המושכל ביותר.

על ידי: אוהד שטרןl פרסום ושיווק> פרסום ושיווק - כללי l 28/02/2011 lצפיות: 96

שאל שאלה

שאל שאלה 200 תווים שנותרו
קטגוריות מאמרים
מקורות מאמרים
Quantcast