הורדת שירים מיוטיוב

29/05/2011 • על ידי • 21,027 צפיות

קשר ישיר בין  אתר יוטיוב ובין מכשיר MP3 (הארכיון הקטן הנייד, הפעיל, השימושי והמהנה שלכם)  מאפשר לכם לצרוך מוזיקה מכל מחשב  שניתן להתחבר בו אל האינטרנט ישירות אל אוזניכם. העדר צורך בתוכנה, מפשט, מייעל ומקצר את משך הזמן הנדרש להורדה. כיום, שירים להורדה מיוטיוב עשויים להימצא ברשותכם, נגישים וזמינים להאזנה בכל מקום ובכל זמן ללא הגבלה.

שירים להורדה בשפע, חופשי-חופשי, ללא הגבלה, זמינים עבור כל חובבי המוזיקה. ללא צורך ברישיון או באישור, חינם אין כסף, ישירות מהאתר. הורדת שירים מיוטיוב אפשרית ללא קושי באמצעות הכנסת  הקישור של השיר וקבלה און ליין של מוזיקה להורדה.

עולם וירטואלי, דיגיטאלי, סלולארי:

אם עד לפני שנים אחדות היו  פוטרים ומבטלים אתכם באמירה " אתם חיים בסרט" כאשר דיברתם על יום שקרב ובא שבו ניתן להוריד שירים מיוטיוב ללא תוכנה ישירות  אל MP3 – כיום התסריט מתממש. זו המציאות. שכלולם של האמצעים הטכנולוגיים העומדים לרשותנו והיכולת לעשות בהם שימוש תוך ניצול נקודות ההשקה בין הממשקים השונים מעשירה את חיינו בשפע הקיים.

היוטיוב הוא אתר המאפשר לנו לא רק להאזין למספר עצום של שירים אלא גם לחזות  במבצעיהם ולהתענג על הביצועים השונים. כל אחד מאתנו יכול להיות הארכיבאי של עצמו בעת שהוא מבקש לשלוף שיר מסוים מיוטיוב, שהוא, כאמור, מאגר המידע הארכיוני המוזיקלי הגדול ביותר בעולם.

כל טוב ביוטיוב:

יוטיוב,  מציע לנו את הכול, כל הזמן. אין מדרג  איכות באתר (אם לא מחשיבים  את חוות הדעת של מאזינים בכל רחבי העולם הטובעים בתגובותיהם את חותם טעמיהם על אודות שירים) וכל מאזין חופשי ורשאי לקבוע בעצמו את פירמידת החומרים האהובים והמועדפים עליו.

בחינה השוואתית של מבצעים ושל ביצועים:

יוטיוב מציע מגוון גרסאות של שירים בביצוע מבצעים שונים. אם יש לכם העדפה למי מהם תוכלו לאתרם ללא קושי. אגב, לא רק שירים יש ביוטיוב גם מערכונים, בדיחות והצלות, אנקדוטות, מעידות ושאר "יציאות" מצולמות ומתועדות. יטויוב הוא גן שעשועים עצום, לונה פארק עם אין-ספור מבקרים, ולא פלא שהורדת שירים מיוטיוב היא פופולארית כלכך בימינו.

 

 

 

אודות כותב המאמר

שירים

שירים להורדה חינם ממיטב המבצים בארץ ובעולם , שירים ישראליים להורדה ושירים לועזיים להורדה, צפייה בקליפים ומילים לשירים.