עגלת תינוק ממבה Abc Design

פורסם: 19/06/2011 |תגובות: 0 | צפיות: 1,395 | Share

עגלת תינוק ממבה abc design
מאמר זה מסקר את עגלת התינוק ממבה של חברת abc design יתרונותיה וחסרונותיה

קצת על החברה: חברת abc design היא חברה שבסיסה בגרמניה אך פס הייצור שלה הוא בסין אותו מפעל שמייצר את עגלות ד"ר בייבי המשווקות בישראל מייצר ל abc design. לחברה מספר דגמים של עגלות וסלקלים הדגם המוביל שלהם זה הממבה.

חברת ABC-Design נוסדה לפני כ- 30 שנה על-ידי מר דיטמר פישר – מהנדס מכונות וממציאן מושבע, עת שהפך לראשונה לאב. הצורך האישי של דיטמר כאב טרי לשפר את רמת הנוחות והתפעול של העגלות מוביל את רוח החדשנות, היוקרה ועיצוב עגלות התינוק של החברה עד עצם היום הזה. 

הממבה היא עגלה מודולרית המגיעה עם שילדה, אמבטיה טילון וסלקל. יתרונותיה הבולטים הם בעיצוב מיוחד ובדים נעימים, חסרונותיה הם ברוחב שבין גלגל לגלגל 67 ס"מ (רחבה יותר אפילו מהמוצי 4 ריידר לייט). ולכן לפני הרכישה מומלץ לבדוק האם היא עוברת בדלתות הבית ובמעלית חיסרון נוסף הוא מבנה הטיולון שלא מאפשר שכיבה מלאה של התינוק.

בישראל משווקות מספר עגלות הזהות לממבה abc design אך נמכרות זול יותר משמעותית מכיוון שהן של חברות ישראליות המייצרות בסין ולא חברה גרמנית המייצרת בסין הדגמים הם: בלו 2 של ד"ר בייבי , מקס של איה בייבי וביבו של חברת ביבה.

מחירה של עגלת תינוק ממבה כולל סל קל ומתאמים מע בין 3500 ש"ח ל5250 ש"ח

הממבה של abc design בסגול דגמי 2011

281-1294_big.JPG

מאפייני העגלה

 • שלדת ברזל, מסיבית וחזקה
 • חברת אם-גרמניה
 • ארץ ייצור- סין
 • ניתנת לקיפול ביד אחת

 

 • גלגלים מוקצפים

 

 • ידית דחיפה מתכוננת

 

 • אמבטיה - זווית שכיבה של 180 מעלות

 

 • מזרן נוח ואיכותי

 

 • האמבטיה מגיעה עם כיסוי רגליים

 

 • שלדת טיולון נפרדת המתכווננת לשלושה מצבי שכיבה / ישיבה

 

 • סל אכסון תחתון גדול

 

 • פגוש קדמי

 

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 0 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/101342/-abc-design

  השאר תגובה למאמר זה

  בונקר

  חילקנו בשבילך את הדרך לשלבים. אבל לפני הכול הדבר הכי חשוב בקנית טבעת יהלום. לפני המחיר או הסוגים ,הוא הניצנוץ של היהלום חשוב לבחון את הניצנוץ מכוון שישנם יהלומים שמנצנצים פחות מסיבות שונות. חנויות תכשיטים רבות משווקות תכשיטים עם יהלומים שמנצנצים פחות בגלל העלות הזולה שלהם וכדי להתחרות בתחרות הגדולה של המחירים.

  על ידי: בונקרl בית וצרכנות> קניות וצרכנותl 21/04/2014
  levia leon

  האם גם הקונדיטורים המובילים בעולם יחלו לאמץ את מדפסות התלת המימד ? בתערוכת האלקטרוניקה שהתקיימה בוואגס השנה נחשפה מדפסת תלת מימדית להדפסת קישוטי עוגה!

  על ידי: levia leonl בית וצרכנות> קניות וצרכנותl 17/04/2014
  levia leon

  מכירים את מוזיאון השעווה ? בעידן הנוכחי הרלוונטיות של השקעות כספיות עצומות בבניית מודלים אנושיים משעווה הולכת ונעלמת. את מקומה של השעווה בבניית מודלים אנושיים תופסת טכנולוגיית הדפסת התלת מימד באמצעותה מוזיאונים מדפסים במגוון חומרים את המודלים האנושיים. מסתבר שזמן וכסף היא נוסחא שלא קיימת רק בחברות מסחריות מובהקות.

  על ידי: levia leonl בית וצרכנות> קניות וצרכנותl 16/04/2014

  תקציר : מידע אודות אנשי המקצוע שניתן לקבל מהם ייעוץ על סידורי פרחים. הסבר על החשיבות של הפרחים בתכנון האירוע וכן הסבר על החלק של הפרחים במסגרת הצילומים

  על ידי: לימודים וקורסיםl בית וצרכנות> קניות וצרכנותl 13/04/2014

  בריכות שחיה איכותיות, הן בריכות עמידות שישמשו אתכם למספר שנים. בריכות שחיה איכותיות צריכות להיות בטיחותיות, וגם עם מערכת סינון מים שמקטינה את תכיפות החלפות המים שבבריכה, על מנת לחסוך במים.

  על ידי: שלמה פריl בית וצרכנות> קניות וצרכנותl 03/04/2014

  כיום אין אדם שלא משתמש במדפסת בעבודה או בבית.למדפסת יש שימושים רבים והיא חיונית מאוד לכל אחד שרוצה איכות בעבודה שלו. ניתן למצוא הרבה סוגים של מדפסות גם גדולות וגם קטנות, אך החשוב מכל הוא שיהיו איכותיות, כך בעבודה שלהן תהיה מהירה, טובה ומקצועית ככל הניתן. רוב האנשים נהנים ממהירות הדפסה ומאיכות עבודה שכה חשובה להם. טונר למדפסת אוקי מתאימה לכל אחד ולכל סוג עבודה שתצטרכו לעשות.

  על ידי: קומג'טl בית וצרכנות> קניות וצרכנותl 02/04/2014

  על מנת לבצע הזמנה חכמה של משלוחי פרחים נחוץ: למצוא אתרים של חנויות פרחים שמפרטים את תכולת זרי הפרחים, לבצע השוואת מחירים ולבסוף להזמין משלוחי פרחים מספר ימים מראש ולא לחכות לדקה התשעים.

  על ידי: לילך1991l בית וצרכנות> קניות וצרכנותl 25/03/2014
  רן סולומון

  כולם מדברים על מעמד הביניים שנשחק ועל מחירים לא שפויים של מוצרי צריכה שונים. המטרה של גרופיס להוביל למהפיכה צרכנית בישראל. כולנו ראינו את הכתבות בטלוויזיה על מחירי המוצרים בארץ, סתם לדוגמא בובת ברבי שעולה כאן בארץ כ 120 ש"ח ניתנת לרכישה כולל משלוח מחו"ל בכ 50 ש"ח, ואביא עוד דוגמאות בהמשך.

  על ידי: רן סולומוןl בית וצרכנות> קניות וצרכנותl 23/03/2014

  בוגאבו Bugaboo - חברה הולנדית בינלאומית לייצור עגלות תינוק בוגאבו אינטרנטיונל Bugaboo International B.V היא חברה הולנדית שמייצרת עגלות תינוק. מוצרי החברה נמכרים ב-50 מדינות ברחבי העולם והחברה עצמה מונה כ 800 איש, הנהלת החברה ממוקמת בהולנד ומפעילה משרדים באנגליה, גרמניה, שוודיה, איטליה, ספרד, ארה"ב, צרפת ואוסטרליה ומפעילה גם מפעל בסין לייצור העגלות.

  על ידי: רועי אריאלl בית וצרכנות> קניות וצרכנותl 27/06/2011 lצפיות: 5,398

  פג פרגו Peg Perego חברת איטלקית נוסדה ב 1949 ע"י ג'יסופה פרגו Giuseppe Perego חוללה מהפכה בשוק בזכות עיצוב עגלות ע"י שימוש בחומרים חדשניים, תשומת לב לשינויים בשוק וראייה לעתיד יצרו עם הזמן חברה מצליחה וידועה ל מוצרי תינוקות באיכות הגבוהה ביותר.

  על ידי: רועי אריאלl בית וצרכנות> קניות וצרכנותl 26/06/2011 lצפיות: 696

  מאמר זה סוקר ומסביר איך לבחור בוסטר לתינוק ישנם שלושה סוגים של בוסטרים בוסטר גב עם רצועות- מתאים לילדים מעל גיל שנה ומעל9 ק"ג ובעיקר לילדים נמוכים יותר שלא יכולים להיקשר ע"י רצועות הרכב. בוסטר גב ללא רצועות- מתאים לילדים מעל גיל שנה ומעל 15 ק"ג שיכולים להיקשר ע"י רצועות הרכב. בוסטר הגבהה- מתאים לילדים מעל גיל שלוש ומעל 15 ק"ג שיכולים להיקשר ע"י רצועות הרכב וזקוקים אך ורק להגבהה בפלג גוף תחתון.

  על ידי: רועי אריאלl בית וצרכנות> קניות וצרכנותl 22/06/2011 lצפיות: 2,898

  מאמר זה מספר על חברת בייבי ג'וגר Baby Jogger ומוצריה חברת בייבי ג'וגר Baby Jogger שהוקמה בארה"ב לפני יותר מ 25 שנה היא חברה לייצור מוצרי תינוקות הנמצאת בחזית הטכנולוגיה פורצת דרך עם חדשנות יוצאת דופן ומייצרת עגלות תינוק איכותיות המשווקות ברחבי העולם.

  על ידי: רועי אריאלl בית וצרכנות> קניות וצרכנותl 16/06/2011 lצפיות: 303

  מוצי - סל קל מוצי מאמר זה סוקר ומשווה את הסלקלים המתחברים לעגלת מוצי דגם Mutsy 4 Rider Light

  על ידי: רועי אריאלl בית וצרכנות> קניות וצרכנותl 16/06/2011 lצפיות: 2,428

  מוצי מוצי מוצי סמל הסטאטוס האולטימטיבי עבור אמהות טריות העגלה אשר החלה את טרנד עגלות הפרימיום בישראל ונמכרה בשיאה ב6000 ₪ כאשר יובאה לישראל בבלעדיות ע"י יבואן אחד.

  על ידי: רועי אריאלl בית וצרכנות> קניות וצרכנותl 16/06/2011 lצפיות: 657

  הקטנצ'יק הגיע לגיל שבו מתחילים עם המוצקים (בד"כ בסביבות חצי שנה, יש כאלה שגם לפני), ואתן מגלות שזה לא כזה פשוט וקל להתנהל איתם בארוחת מוצקים שגרתית. אם הם יושבים עלינו, בד"כ הם נוהגים לסובב את הראש ואז הצוואר והגב שלנו הולכים , וגם יש את החשש שיפלו אם הם משתוללים. בעגלה- זה פחות נוח כי זה עסק די מלכלך וגם הגובה לא אידיאלי. ואז מתחילות ההתלבטויות, לקנות כיסא אוכל? או לא לקנות? ואם כן, אז איזה?

  על ידי: רועי אריאלl משפחה וזוגיות> הריון ולידהl 29/04/2010 lצפיות: 289

  בקבוק לתינוק הוא אחד המוצרים הבסיסיים והחשובים ביותר שיש להצטייד בהם. כיום זו עובדה ידועה שהמזון הכי בריא והכי טוב עבור התינוק הוא חלב אם אך עדיין ברוב המקרים ישנו צורך בבקבוק עבור התינוק. גם אם את מתכוונת להניק, עדיין כדאי שיהיה למקרה חירום איזה בקבוק או שניים בבית, אם תרצי לצאת ולשאוב או שאם פתאום תהיי חולה ותאלצי לתפוס מרחק מהתינוק אז זה טוב שיהיה בקבוק לשעת הצורך בבית.

  על ידי: רועי אריאלl בית וצרכנות> קניות וצרכנותl 14/04/2010 lצפיות: 504
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast