פיתרון לחלומות פירוש חלומות חינם

פורסם: 08/04/2008 |תגובות: 8 | צפיות: 37,593 | Share

מכירים את המשפט "כשהשמש שוקעת גם אנשים קטנים עושים צל גדול"? אני לא בטוחה שזה "גם", אבל אני בחרתי להוסיף אותו, כי כשהשמש שוקעת לכולנו יש צל גדול יותר. לפעמים אנחנו לא מבינים דברים שלאחרים יכולים להיות מובנים מאליהם, סתם כי אנחנו בתוך זה. לפעמים אנחנו לא רואים את מה שנמצא לנו ממש מתחת לאף. לפעמים אנחנו לא מבינים שפשוט... אין חדש תחת השמש.
אז אנחנו פה למתי שהשמש שוקעת.
החלומות שלנו הם המחשבות שלנו. הם מבטאים את מה שאנחנו רוצים, חושבים, שואפים, מייחלים לו. הם מביאים לידי ביטוי את הסודות הכי כמוסים שלנו. את הרצונות הכי עזים שלנו. את כל מה שלעולם לא העזנו לחשוב בקול רם.
בלילה, כשהשמש שוקעת, גם המחשבות שלנו עושות צל גדול. הצללים הם החלומות שלנו. הם השתקפות - לא - השתקפות של המציאות, ואם נצליח להבין אותה, אם נקבל את הרמזים שנותנים לנו החלומות - אולי גם נדע לקבל את הכל בהבנה גדולה יותר, יהיה לנו קל יותר להתמודד עם דברים שעלו במשך היום ואולי נראה את מה שמתחת לאפנו...


דבר שחשוב לזכור -

החלומות הם אישיים שלנו, וכך גם הפירושים. חשוב חשוב חשוב - למסור כמה שיותר פרטים על עצמכם: גיל, מצב משפחתי, תחומי עיסוק ועניין, עיסוק תחושות שתוקפות אתכם לאחרונה וכל מה שנראה לכם חשוב.

הערה:
חשוב להבין שפתרון של כל חלום הוא אישי מאוד ויכול להשתנות מאדם לאדם. אם אינכם חשים הזדהות עם הפתרון - אל תחששו לא לאמץ אותו! אין לראות בפורום זה ייעוץ מקצועי
אני לא פסיכולוגית, לא מיסטיקנית וגם לא קוראת בכל מיני דברים... בסך הכל... חולמת מקצועית.
הפורום הוא פורום משותף - כולכם רשאים לקרוא, לעיין, לשתף ולהביע דעה... לענות לחולמים אחרים, לחלוק איתם תחושות ומחשבות... בשביל זה אנחנו פה! לחצו כאן לקבלת פיתרון חינם
בקרו באתר ובפורומים השונים www.laisrael.net
http://www.laisrael.net הוא הפורטל המוביל לישראלים בעולם
מגיעים ללוס אנגלס - אצלנו תמצאו הכל
פורום פתרון חלומות, נומרולוגיה, תקשור, ישראלים בחו''ל ועוד
בקרו באתר


 

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 7 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/10333/פיתרון-לחלומות-פירוש-חלומות-חינם

  השאר תגובה למאמר זה

  אסתי פישר-היים

  שיניים נופלות בחלום? מרבית החלומות, למעט חלומות על מין, הם בלתי-נעימים. רוצים לדעת מדוע? לפעמים יש בחלום הדרכה מה כדאי לעשות או ממה כדאי להימנע. חשוב לנהל יומן חלומות ולרשום כל חלום בפירוט רב ומלא. ואפשר גם ללמוד פתרון חלומות.

  על ידי: אסתי פישר-הייםl בריאות ורפואה> בריאות הנפשl 01/11/2010 lצפיות: 4,803

  תחום פירוש החלומות עורר עניין רב בארץ ובעולם בפרט בהמון אנשים החולמים חלום מסויים, קמים בבוקר עם רצון עז לדעת את הפירוש או את המשמעות של אותו חלום

  על ידי: אביבוסl רוחניות> חלומותl 20/09/2014 lצפיות: 139

  כבר משחר ההיסטורעוד לפני אלפי שנים, נחשבו החלומות לערוץ של תקשורת מיסטית ולהעברת מסרים מרבדים אחרים של הקיום שלנו. עדויות על פרשנויות לחלומות נמצאו בכתבי התרבויות העתיקות של בבל, מצרים ויוון העתיקה (לרבות מיתוסים שהועברו בעל פה). גם בעת החדשה ניתנו פרשנויות, לרבות, מחקרים פורצי דרך של אבי הפסיכולוגיה, זיגמונד פרויד. כיום למרות שהמדע מנסה להעניק משמעויות לסמלים שמופיעים בחלומות, היכולת לפרש את החלומות שמורה לבעלי כוחות מיסטיים - משום שאכן מדובר במסרים מוצפנים.

  על ידי: אלינורl רוחניות> חלומותl 13/04/2014 lצפיות: 91
  דר' ירון זפרן

  איך לזכור חלומות? מה המשמעות של סמלים המופיעים בחלום? מה המסר של החלום עבורי? דר' ירון זפרן, סופר רב מכר, מטפל ומנחה קבוצות, מלמד על פירוש חלומות / פענוח חלום.

  על ידי: דר' ירון זפרןl רוחניות> חלומותl 08/11/2013 lצפיות: 544

  חלום צלול הוא כלי פסיכולוגי רב עצמה אשר יכול לעזור לכם להבין את האני העצמי(התת-מודע) שלכם טוב יותר. עם זאת, רבים מאלו שאכן יתאמנו ולמדו כדי לחוות אותם, לא מנצלים את הכוח הטמון בהם ובמקום זאת משתמשים בהם רק בשביל הכיף - מן סביבת משחקים וירטואלית. הנה כמה רעיונות ליישומים נוספים של חלומות צלולים.

  על ידי: דניאל בכנובl רוחניות> חלומותl 24/08/2013 lצפיות: 847

  כמעט כל אחד חווה חלומות אחד או יותר המכילים חרדה או פחד. פתרון חלומות לחוויות אלה יכולות להיות די טראומטיות במיוחד אם החלומות חוזרים שוב ושוב. עבור חלק מאיתנו חלומות או סיוטים אלה חוזרים על עצמם גם בתוכן עצמו. עבור אחרים, התוכן עשוי להשתנות למרות שהנושא נשאר אותו הדבר, לדוגמא חלומות של נפילה, חלומות רדיפה, או חלומות שאנו מגיעים לא מוכנים לכיתה, למצגת או בחינה. יש אנשים שחולמים שהם תקועים בהילוך איטי ולא מסוגלים לזוז, או חולמים על היותם עירומים בציבור.

  על ידי: ירון פלדl רוחניות> חלומותl 06/10/2012 lצפיות: 439

  אז מה הם בעצם חלומות? לאמיתו של דבר, חלומות הם תמונות ודימויים, מחשבות, צלילים וקולות, ותחושות סובייקטיביות שאנו חווים כאשר אנו ישנים. חלום יכול לכלול אנשים שאתה מכיר, או אנשים שמעולם לא פגשנו, מקומות שהיינו בהם ומקומות שאף פעם לא שמעו עליהם.

  על ידי: ירון פלדl רוחניות> חלומותl 21/09/2012 lצפיות: 186

  יש תאוריות בשפע מדוע אנחנו חולמים, איך אנחנו חולמים, ומה משמעות שאנו יכולים להקצות לחלומות שלנו. אנשים רבים מאמינים כי חלומות יכולים לספק תובנה לתוך חיינו ותחושותינו, אבל עבור רובנו, זה ידוע שקשה לזכור את החלומות שלנו. פתרון חלומות פירוש חלומות וחלומות בכלל הם מסתוריים ועל כך אין שום ספק, הבנת משמעות החלום שלנו יכולה להיות מרתקת ולצורך הזה אנו חיבים לזכור את החלומות שלנו.

  על ידי: ירון פלדl רוחניות> חלומותl 18/09/2012 lצפיות: 524

  פרויד היה ילד מבריק ותמיד היה מוביל הכיתה, הוא למד בבית הספר לרפואה, זו היתה אחת ממספר האפשרויות הבודדות שהיו קיימות עבור ילד יהודי בווינה באותה תקופה. בבית הספר לרפואה פרויד הוא היה מעורב במחקר בניהולו של פרופסור לפיזיולוגיה בשם ארנסט רוקה. פרויד כיכב במחקר שלו,התרכז בנוירופיזיולוגיה, אפילו המציא טכניקות מיוחדות בנושא.

  על ידי: ירון פלדl רוחניות> חלומותl 18/09/2012 lצפיות: 282

  עוגת גבינה הכי קלה להכנה , מתכון מצויין להצלחה באפייה

  על ידי: ציפיl אוכל ומתכונים> מתכוני לחם ומאפיםl 24/09/2009 lצפיות: 8,696

  כולל אופן הכנת הברכות לחג , מה בשולחן ליל ראש השנה , על מה מברכים ,ומה מברכים www.laisrael.net

  על ידי: ציפיl אוכל ומתכוניםl 12/09/2009 lצפיות: 5,072

  פשטידות מיוחדות לחג השבועות , מתאים גם ליתר ימי השנה ,קלות להכנה משביעות ומזינות www.laisrael.net

  על ידי: ציפיl אוכל ומתכונים> מתכוני לחם ומאפיםl 24/05/2009 lצפיות: 45,794

  סלט חצילים ביוגורט הוא המתכון האהוב עלי ביותר. למתכונים נוספים בקרו באתר : www.laisrael.net

  על ידי: ציפיl אוכל ומתכונים> מתכוני סלטים וירקותl 19/05/2009 lצפיות: 7,618

  מבחר מתוכנים לשבועות פשטידת פסטה גבינות ,עוגות גבינה www.laisrael.net

  על ידי: ציפיl אוכל ומתכונים> מתכוני חגיםl 19/05/2009 lצפיות: 5,317

  מבחר מתכונים לפסח וליל הסדר,חרוסת נוסח פרס

  על ידי: ציפיl אוכל ומתכונים> מתכוני חגיםl 24/03/2009 lצפיות: 1,095

  גבר שרצח את אשתו ובנו בחודש נובמבר האחרון ונאסר בכלא מחוזי, התאבד בתלייה בתאו

  על ידי: ציפיl משפחה וזוגיות> הורותl 19/01/2009 lצפיות: 248

  לוס אנג'לס ישראל רוקים ריקודי עם כמו בארץ , רוצים לפגוש ישראלים בלוס אנג'לס כאלה הרוקדים ריקודי עם , נשמח לפגוש אותכם רוצים כתובות ?במאמר שלהן נפרט את המקומות בהם רוקים ישראלים בלוס אנגלס

  על ידי: ציפיl ספורט וכושר גופני> פילאטיסl 19/01/2009 lצפיות: 1,393

  תגובות על מאמר זה

  0
  אילנה טנגי 03/08/2011
  שלום.
  הבת שלי חלמה שבעלי רזה מאד בחלום אני רוצה לדעת את הפירוש בבקשה. תודה רבה לכם.
  0
  אורית גבאי 18/06/2010
  אני חלמתי שיש לי הרבה נמלים בבית ושאני מרססת עליהם
  1
  דניאל 09/12/2009
  שלושה חלומות שלא עוזבים אותי!!

  הכרתי לפני כמה שנים מישהי שגדולה ממני שנים ולפני מספר חודשים יצא לנו לדבר שוב.. חלמתי שאני נמצא עם חברים והיא באה אנחנו מתנשקים והולכים הצידה לגן שעשועים אחרי זמן מה אנחנו חוזרים לאזור של החברים והיא הולכת לחברות שלה ובאה להביא לי נשיקה על הלחי ואני מזיז ומביא לה בפה וכועס עליה בגלל שהיא באה להביא לי בלחי.. איכשהו קיבלתי בחלום את ההרגשה שזה בגלל החברות שהיה ליידה..

  חלום שני...

  אני נמצא כרגע בארה"ב כבר שנתיים באיזשהו תהליך מסויים ואבי מתלווה אליי במשך השנתיים האלה באו איתי אחיי הגדולים והחליפו אחד את השניה והתייאשו בעוד שאבי לא התלונן לשניה.. חלמתי שאני והוא נמצאים בסלון אני עומד והוא יושב.. והוא אומר לי שהוא נפטר.. ואני מתחיל לבכות וצעוק ולהרוס דברים בבית ואני אומר לו שזה לא הגיוני! שאני רוצה אותו חזרה.. שהוא הבטיח לסיים איתי את התהליך...

  חלום שלישי.. אני הולך לבית ספר באיחור ואני מגלה שיש מבחן עם פרס גדול ואיכשהו איחרתי אליו.. אבא שלי גם עושה את המבחן ואני והוא הוצאנו את הציונים הכי גבוהים ובגלל שהוא הגיע לפני הוא זכה בפרס של 7 מיליון .. ואני ממש גאה בו אבל אני לא מספר לאף אחד כדי שלא יקרה משהו לכסף..
  0
  הראל 07/11/2009
  לאדוה(3) לפי מה שאני חושב בעיקרון של החלום זה אומר שאמא שלך תלך איתך לאורך כל הדרך ותעשה כל מה שתרצי העיקר שיהיה לך טוב ותרגישי טוב ה-4 שיניים מסמלות את הכאב וכשאמא שלך אומרת לך שהיא תלך במקומך זה אומר שהיא תעשה בשבילך כל שתוכל.
  דרך אגב, גם לי היה חלום:
  נפתח לפניי ספר גדול בו כתובות אותיות שאינני מבין ופתאום הספר נסגר ושמו שכתוב עליו כמו בסוג של חריטה מיוחדת של פעם "מלחמה ושלום".
  את החלום חלמתי לפני זמן רב ולא ידעתי אז מה הוא אומר ואבי אמר לי שזה אומר שאגלה ידע רב בעתידי(הספר) ואולי אפילו אשנה דברים שמעולם לא חשבתי שאוכל(שם הספר) כך שאינני בטוח לגבי זה עדיין.
  בכל זאת אשמח לקבל חוות דעת נוספת, בתודה הראל.
  3
  אדוה 05/11/2009
  לפני כשבועיים הכרתי משפחה מהצד של אבא שלי שלא היינו בקשר איתם אף פעם אולי כשההורים שלי היו צעירים לאחרונה אחת הבנות של המשפחה מצאה אותי דרך הפייסבוק והתחלנו לדבר ולהיות בקשר. חלמתי שהיא מתחתנת ושאני מוזמנת לחתונה שלה ואני כולי מאושרת וביום של החתונה נופלות לי 4 שיניים ואני בוכה ולקחים אותי לרופא שיניים ואז אמא שלי אומרת לי אל תדאגי אני אלך במקומך לחתונה... הייתי מאוד שמחה לדעת מה זה אומר.. אני לא יודעת עם זה קשור אבל יש לי אמא ממש חולה המצב הבריאותי שלה לא טוב.. רציתי לדעת עם יש קשר כלשהו לחלום... ?
  3
  אנה 28/10/2009
  זה חלום שחבר קרוב מאוד סיפר לי ואני מודאגת.
  הוא איבד את סבתא שלו לפני כשנה, ומאז מתגעגע מאוד, היא גידלה אותו..
  החלום הוא כזה:הוא מתאר את עצמו כילד קטן במקום שהוא לא זוכר, סבתא שלו פותחת את הדלת ומושיבה אותו על הברכיים והם מתחילים לדבר, אחר כך היא קמה והולכת ממנו, ולפתע מסתובבת לאחור ואומרת:"תשמור על עצמך, יש אנשים שרוצים לפגוע בך" ושם כלשהו שהוא לא זוכר, פתאום הכל הופך ללבן ונשמעת ירייה.
  בחלק הזה הוא התעורר. מה פירוש חלום זה?
  1
  תמרה 13/10/2009
  חלמתי שאקס שלי מתחתן ואני מגיעה לחתונה עם הבן זוג שלי. ולפני שמתחילה החופה אני ניכנסת לשירותים כדי לסדר את השיער והאקס שלי בא סוגר לי את העיניים ופשוט חוטף אותי ולוקח אותי לחוף ים, בחוף הוא אומר לי "אני רוצה להיתחתן רק איתך"הוא שכר אכסנייה לפני והלכנו לישון שם ום למחרת טסנו לחו"ל יתחתנו שם וחזרנו לארץ עם שני ילדים בן ובת..חזרו אליי עם תשובה בבקשה חשוב לי לדעת מה פירוש החלום..תודה
  7
  שרונה 22/05/2008
  אבקש לפרש לי חלום. בעלי ואני במטבח

  בעלי חותך בשר בקר אדום חתיכות .

  ברגע שאני נגשת לסיר לערבב . במקום בשר יש חתיכות דג. לא ידוע לנו לאן נעלם הבשר.

  אנא תחשרו אלי עם פירוש [בבקשה]
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast