ג'ל לק - להיט בתחום טיפולי ציפורניים

23/07/2011 • על ידי • 10,373 צפיות

מה זה ג'ל לק?

ג'ל לק, היא הטכנולוגיה החדישה ביותר ליצירת מראה יפה, צבעוני ומיוחד דמוי לק, הניתן לשמוש גם על ציפורן טבעית וגם על ציפורן מלאכותית. ג'ל לק הוא בעל יתרונות רבים. נמרח מתוך בקבוק דמוי לק, מריחתו אחידה וקלה לבצוע, מבלי להשאיר "פסים" על הציפורן כפי שקורה לפעמים במריחת לק רגיל. צבעו אחיד, נמרח באופן שווה על כל הציפורן, בעל ברק מיוחד, הצבע שבחרת הוא הצבע שתקבלי על גבי הציפורן ומראהו יפהיפה.

לק ג'ל מחזיק מעמד על ציפורן טבעית - שבועיים. לא דוהה, לא מתקלף, לא נסדק ולא יורד. לק ג'ל מחזיק על ציפורן מלאכותית - עד שמסירים אותו. גם יותר מחודשיים.    

חברת לה צ'ט, בהיותה החברה הראשונה בעולם שיצרה ג'ל לשמוש מתוך בקבוק לק, מביאה לך המקצועית ג'ל ברמה גבוהה במיוחד, המיוצר בטכנולוגיה מתקדמת, קל לשמוש, אין צורך בידע מיוחד, נמרח מתוך בקבוק כמו לק. המראה שתקבלי, גווני הצבעים והברק, הינם מיוחדים ומוסיפים יופי רב לציפורן.

למה להשתמש בג'ל לק על ציפורן טבעית, במקום בלק רגיל?

ג'ל לק נשאר על הציפורן הטבעית כשבועיים! זהו הישג גדול לנשים המטפחות את הציפורניים הטבעיות שלהן. בזכות טכנולוגיה מתקדמת והשקעה בפתוח חומרים איכותיים במיוחד, תוכלי עכשין להציע ללקוחותייך, בעלות הציפורניים הטבעיות, שרות חדשני,  שלא היה בנמצא עד היום.

במהלך טיפול נוביליטי ג'ל לציפורן הטבעית, אם הלקוחה מעוניינת בציפורניים משוחות בלק, המליצי בפניה לשלב ג'ל לק, בטיפול על ציפורן טבעית. ניתן להשיג ג'ל לק בצבעים רבים, בגוונים אופנתיים, צבעים עדינים, צבעים קלאסיים, צבעי פרנצ' מניקור איכותי וגוונים ססגוניים יותר, הכל יפה וטבעי. הבחירה לפי רצונה וסגנונה של הלקוחה.

מריחת ג'ל לק, מעניקה לציפורן מראה יפה במיוחד. הציפורן נשארת מטופחת, יפה ומסודרת במשך שבועיים ימים, בלי שהלק יורד, מתקלף, דוהה וכו'...

מעכשיו, תוכלי לפנות ללקוחות רבות המעוניינות ללכת עם ציפורניים טבעיות ולהציע להן טיפול מקיף, שישמור על הציפורן הטבעית, יאפשר לה לצמוח, יעניק לה מראה אופנתי, טבעי לחלוטין, או ססגוני וצבעוני, הכל בהתאם לדרישת הלקוחה.

הערה חשובה - לא ניתן להשתמש בג'ל לק ישירות על הציפורן הטבעית. ניתן להשתמש בו רק בשילוב ג'ל בסיס. מריחה ישירה של ג'ל לק על הציפורן הטבעית, לא תחזיק מעמד זמן רב.

 

 

                                                                                       

אודות כותב המאמר

אליס זהבי

אליס עוסקת ומתמחה בתחום טיפולי ידיים מאז שנת 1988.

מגיל 17, בקרה בתערוכות מקצועיות בחו"ל, נפגשה עם ראשי החברות המובילות בעולם בתחום הציפורניים, המשיכה ללמוד, עם הזמן צברה ידע אדיר ונסיון מעשי עשיר.

ההתמחות היומיומית בתחום בשילוב עם הכישורים הגבוהים איפשרו לאליס לפתח טכניקות עבודה ולהגיע לרמה מקצועית גבוהה במיוחד.

לאליס אלפי תלמידות ולקוחות בכל רחבי הארץ והעולם. נחשבת כמובילת דעת קהל בתחום. מעצבת, יוצרת וממציאה מקורית בכל מה שקשור לתחום עיצוב ובניית ציפורניים.