אתר הפייסבוק והאתרים התומכים

15/08/2011 • על ידי • 9,440 צפיות

אתר הפייסבוק הוא אחד משני האתרים הגדולים והמובילים בעולם בכמות הגולשים והחשיפה שמקבלים שם. אנשים שכבר קלטו את הכיוון של פייסבוק חשבו על כמה רעיונות לאתרי תמיכה לפייסבוק שנותנים לגולש מגוון רחב של אפשרויות שונות באתר.

חלק מהאתרי התמיכה המיוחדים שתוכלו למצוא בפייסבוק הם אתרי אפליקציות שונות לפייסבוק כמו משחקים או תוכנות לפייסבוק שמסוגלות לגלות מי צפה לך בפרופיל ועוד כל מיני אפליקציות שונות. ישנן עשרות אלפי אפליקציות באתר פייסבוק וגם בזכות הקוד הפתוח של פייסבוק אפשר בעזרת ידע בסיסי בתכנות להוסיף אפליקציה משלכם לפייסבוק ולשתף אותה בין חברים

עוד תחום שבו תמצאו אתרים רבים הוא תחום של סטטוסים לפייסבוק. אתרים רבים מביאים לכם סטטוסים מצחיקים לפייסבוק שתוכלו רק להעתיק ולהדביק על שורת הסטטוס שלעם בפייסבוק. אנשים הבינו ששורת סטטוס היא כבר לא שורת מצב אלא שורת בדיחה יומית או צחוקים בין חברים וככה קמו להם אתרי סטטוסים מצחיקים לפייסבוק, כמובן שבאותם אתרים תוכלו למצוא גם משפטי אהבה, משפטים מרגשים ועוד כל מיני סוגים של משפטים שתוכלו לרשום בתור סטטוסים לפייסבוק.

סוג שלישי של אתרים שתוכל למצוא כשירותי תמיכה לפייסבוק הם אתרי תמונות פרופיל ואתרי עיצוב תמונות פרופיל – שם תוכל להעלות תמונה שלך לסדר ולהוסיף ולשנות שתתאים בדיוק לפרופיל שלך וכמובן תוכל כבר דרך האתר להעלות את זה לפרופיל שלך צ'יק צ'ק במהירות. ואפילו לשלב את חמשת התמונות העליונות בתמונת הפרופיל

כמובן שיש אתרים שבהם תוכלו למצוא גם איך עושים את כל הסמיילים בצאט של הפייסבוק ועוד אתרים רבים שניזונים מהפייסבוק ומגולשיו ונותנים לכם שירותים שונים. גם אתרי מכירת ביגוד של פייסבוק וכדומה ישנם רבים ברשת. כל מה שתרצו תוכלו למצוא בקלות. רק חיפוש קל ותגיעו ליעד. בכל מקרה לא לשכוח – פייסבוק בהחלט אתר מגוון וברשת תוכלו למצוא החל מאתרי סטטוסים מצחיקים לפייסבוק ועד אפליקציות אישיות ועוד. פשוט חפשו ותגיעו למטרה. הרצויה.

המשך גלישה נעימה

אודות כותב המאמר