משחקים, מישחקים ואפילו משחקים ברשת

18/04/2008 • על ידי • 28,701 צפיות

כל מנהל אתר משחקים מעוניין שאתרו יופיע במילות מפתח רבות ברשת במיקומים הטובים ביותר, אך מה באמת רצוי ומה לא? לפניכם מספר מילות מפתח ששווה לבדוק בקידום אתרי המשחקים:
א.      משחקים – ללא ספק הביטוי בעל התחרות הגדולה ביותר, אלפי חיפושים מדי יום ויום לביטוי זה. התחרות גדלה מכיוון שכל ילד שרוצה לשחק ברשת יחפש דבר ראשון את הביטוי הזה. על מנת להגיע למיקומים הגבוהים ביותר יש להתמיד בעבודת הקידום.
ב.      מישחקים – ביטוי זה הינו שגיאת כתיב אך לשגיאת כתיב זו יש נפח חיפושים יחסית גדול, לא כמו של המילה הנכונה (משחקים) אך בהחלט יש נפח יפה שמחפש את הביטוי הזה. אמנם, התחרות לא כל כך גדולה אך ללא ספק יכול ל"השלים" כניסות לאתרים. במידה ויש זמן מומלץ לקדם גם ביטוי זה.
ג.       משחקים ברשת – ביטוי זה בעל תחרות לא קטנה ולא גדולה, אי אפשר כל כך לתאר את התחרות בביטוי זה אך היא בהחלט לא מגיעה לרמת התחרות של הביטוי "משחקים". בנוסף, נפח החיפושים לצירוף זה גדול יחסית, דבר שיכול להוסיף מאוד לאתר. קידום טוב בצירוף זה יכול להעלות את האתר אל העמוד הראשי בחיפושים רבים ובהחלט לקבל נפח כניסות נאה.
ד.      מישחקים ברשת – הביטוי בעל נפח החיפושים הקטן ביותר מבין הארבעה, אמנם צירוף זה מכיל שגיאת כתיב אך עדיין מקבל נפח חיפושים. במידה ולמקדם האתר יש זמן זה בהחלט יכולה להיות תוספת טובה לקידום האתר ולקבלת נפח כניסות גדול יותר.

בהצלחה בבחירת הביטוי המושלם שלכם !
 

אודות כותב המאמר

אורן

אתר משחקים בעל קטגוריות רחבות בכל הנושאים.