בן האש ובת המים

12/09/2011 • על ידי • 8,385 צפיות

ביקורת על המשחק בן האש ובת המים

במאמר זה ביקורת על המשחק בן האש ובת המים.

איכות הגרפיקה במשחק בן האש ובת המים -  העיצוב הגרפי של המשחק בן האש ובת המים הוא מורכב ומלא באלמנטים גרפים מתוחכמים וצבעים שונים. המשחק בן האש ובת המים, נעים מאוד לצפייה, הצבעים כחול ואדום שולטים במראה הגרפי של המשחק אך בהחלט ניתן להרגיש בנוכחות של צבעים אחרים על המסך.
עוצמת הקול והשמע במשחק בן האש ובת המים -  עוצמת הקול והשמע במשחק בן האש ובת המים חזקה מספיק ולמשחק במשחק צפויה חווית סאונד מרגשת. ניתן להשתיק את הסאונד במשחק בן האש ובת המים או להגביר ולהנמיך את הרמקולים בהתאם לעוצמת השמע הרצויה.
תוכן המשחק בן האש ובת המים – תוכן המשחק בן האש ובת המים דומה לתכני משחקי מחשב אחרים, לא מדובר במשחק המעניק למשחק בו ידע כללי והיסטוריה רחבים אלא מדובר במשחק פשוט וקליל המעניק למשתתף בו חווית משחק מרגשת חסרת כל תוכן ומטרה למעט ערכים שונים המועברים במהלך המשחק.

קהל היעד – קהל היעד של המשחק בן האש ובת המים הוא מגוון, המשחק יכול להתאים  לילדים בכל קשת הגילאים, החל מהגיל הצעיר ועד הגיל הבוגר. המשחק בן האש ובת המים איננו רווי באלימות  או תכנים מינים ועל כן הוא מתאים מאוד לשחקנים בשלל הגילאים. יחד עם זאת חשוב לשים דגש על כך שהמשחק בן האש ובת המים בשונה ממשחקי מחשב אחרים, במידה והוא מופעל על ידי שחקן צעיר, זה מצידו יתקשה לתפעל את המשחק בהצלחה, שכן נדרש קורדינציה  וחשיבה על מנת לתפעל את שני הדמויות גם יחד.

 מספר המשתתפים -  המשחק  מיועד למשתתף אחד או שניים. במידה ומדובר בשחקן אחר יש לשלוט על שני הדמויות עד להגעה לשלב הסופי של המשחק.  במידה ומדובר בשני משתתפים יש לשתף פעולה ולגלות סובלנות כלפי השחקן עד השני, על מנת לסיים את השלב יחד.

 

אודות כותב המאמר