כל מה שרצית לדעת על הסרת שיער בלייזר

פורסם: 14/10/2011 |תגובות: 0 | צפיות: 222 | Share

הסרת שיער בלייזר, כל כך הרבה מידע שצריך לדעת לפני שניגשים לעשות את הטיפול..נעשה קצת סדר בבלאגן. המונח הסרת שיער מדבר על דילול משמעותי של שיער באיזורי הגוף השונים. ולמה דילול? מכיוון שבהסרת שיער המטרה היא לדלל את כמות השיער באיזור המטופל מטיפול לטיפול עד לתוצאה של לפחות 80% דילול. לתוצאה כזו ניתן להגיע לאחר 6-12 טיפולים, תלוי במכשיר ותלוי במי שמטפל.

הסרת שיער-מחירים

מחירי הסרת שיער בלייזר משתנים ממכון למכון ותלויים בכמה גורמים: גודל האיזור המטופל - כל איזור מצריך זמן טיפול שונה, גודל המכון- ככל שרמת ההוצאות של המכון עולה כך עולים מחירי הטיפולים, ותק וניסיון עם המכשירים השונים- ככל שרמת המקצועיות של המכון גבוהה יותר ניתן להגיע לתוצאות אפקטיביות יותר ולכן המחיר יהיה גבוה יותר, איכות הטיפול- רמת האנרגיה שמוכנסת בכל טיפול מחושבת בהצעת המחיר הכוללת.

כיצד מתבצע טיפול הסרת שיער בלייזר

לייזר הוא סוג של קרן אור בתדר גבוה אשר נתפס בפיגמנט של השיערה ופוגע בשורשה, הפגיעה הזו מחלישה את השיערה וגורמת לנשירה והאטה במחזור הצמיחה של השיער. הטיפול עצמו מתבצע באמצעות מריחת ג'ל אולטראסאונד על האיזור המטופל כדי להוליך את רמת האנרגיה אל שורש השיער, ללא הג'ל אין הולכה של החום פנימה. כאשר ישנן שיערות על פני האיזור המטופל גם אז לא יכולה להתקיים הולכה של החום פנימה וחייבים לגלח!! את האיזור לפני הטיפול. אין לבצע שעווה או מריטה של השיער לפני טיפול הסרת שיער בלייזר מכיוון שאז חסר לנו השורש של השיערה ואין לאן להוליך את האנרגיה.

זמני הטיפול בהסרת שיער

זמן הטיפול נקבע על פי גודל האיזור. ברוב המכשירים קיימת רמת האנרגיה המירבית שניתן להכניס לאיזור המטופל ועל מנת להכניס את כמות האנרגיה הנדרשת קיים זמן טיפול מינימלי לכל איזור. לדוגמא: רגליים מלאות ניתן לבצע במינימום זמן של 50 דקות כדי להכניס רמת אנרגיה נדרשת במכשיר הסרת שיער SHR לייזר, כאשר זמן הטיפול מתקצר כנראה שהמטפלת הכניסה מעט אנרגיה ואז הטיפול יהיה פחות אפקטיבי. הסרת שיער במכשיר SHR לייזר נחשבת לשיטה שדורשת את מינימום זמן הטיפול להכנסת אנרגיה נדרשת ולכן אם אתן עוברות טיפול הסרת שיער בלייזר שלוקח פחות מ50 דקות צריך לבדוק האם הטיפולים יעילים לאורך זמן...

הסרת שיער-מכשירים

קיימים המון מכשירים להסרת שיער בלייזר בשוק. שתי השיטות שעליהן מתבססים כל המכשירים הן לייזר ואינפרא (המוכר גם כ- IPL). הלייזר הוא נחשב לממוקד יותר ואפקטיבי ביותר בשל רמת האנרגיה המקסימלית שניתן לטפל בו. IPL היא שיטה של קרני אור שמתפשטות בצורה לא אחידה ולכן רמת האנרגיה המקסימלית לכל איזור היא פחותה יותר והתוצאות לאורך זמן לא אידיאליות. עלות מכשיר להסרת שיער בלייזר יכולה להגיע ל400 אלף שקלים למכשיר מסוג SHR סופרנו לדוגמא (נחשב למכשיר המתקדם ביותר והאפקטיבי ביותר להסרת שיער בלייזר). עלות מכשיר IPL מקסימלית למכשיר מסוג SHR ספא שפועל על אינפרא יכול להגיע ל150 אלף שקלים. השיקול של מכשיר יקר לעומת מכשיר זול יותר גם הוא משפיע על תמחור הטיפולים מכיוון שהמכשיר היקר יותר יהיה אפקטיבי יותר ויעניק תוצאות טובות יותר לאורך זמן.

הסרת שיער לצמיתות

מיתוס. הסרת שיער לצמיתות לא קיימת באף מכשיר! שלא יעבדו עליכם. הדילול בשיער יכול להיות משמעותי ולהגיע ל 90% דילול באיזור המטופל אך קיימים מצבים שבהם תדירות הטיפולים היא אחת לחצי שנה-שנה במקרים בהם מדובר על מטופלת (אצל גברים קיימים אחוזי דילול נמוכים יותר בשל הורמון הטוסטסטרון המשפיע על צמיחת השיער) מעל גיל 35 אשר מאוזנת הורמונלית ובריאה באופן כללי.

האם טיפול הסרת שיער בלייזר כואב?

במקרים מסויימים כן. מכשירי הסרת שיער בלייזר נחשבים כמורגשים יותר בשל רמת האנרגיה הגבוהה יותר שמכניסים לכל איזור טיפול. המכשיר היחידי שהוגדר כלא כואב בכלל הוא הסופרנו SHR שפועל על רמת אנרגיה גבוהה אך באופן של חימום הדרגתי כך שהמטופל/ת אינם מרגישים את רמת החום המוכנסת לאיזור. ברוב המכשירים נדרשת הכנה מוקדמת לאיזור הטיפול הכוללת גילוח ומריחת אלחוש לאיזור הדורש מינימום 40 דקות של ישיבה עם המשחה ועליה כיסוי ניילון נצמד, לא נעים כל כך ולוקח המון זמן. במכשיר SHR סופרנו לא נדרשת כל הכנה מוקדמת לאיזור הטיפול.

איזורים שניתן לבצע בהם טיפול הסרת שיער בלייזר

באופן כללי כל האיזורים בגוף יכולים לעבור טיפול הסרת שיער, אפילו איזורים רגישים כמו מפשעה מלאה באיזור השפתיים אך כדאי לוודא עם המטפלת שאיזור זה לא ייחשף לכוויות ורמת האנרגיה המוכנסת תהיה פחותה יותר משאר האיזורים כדי לצמצם רגישות ותופעות לוואי.  חשוב להתייעץ קודם לכן שמדובר במכשיר שלא מסוגל ליצור תופעות לוואי וסימנים לאחר הטיפול ושניתן יהיה לחזור לפעילות רגילה לאחר הטיפול. ואכן קיימים מכשירים שכאלה ללא תופעות לוואי וסימנים לאחר הטיפול.

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 0 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/108189/כל-מה-שרצית-לדעת-על-הסרת-שיער-בלייזר

  השאר תגובה למאמר זה

  daniellahat

  הסרת שיער בדניש קוסמטיקס ברמה מקצועיות גבוהה תביא אתכם ב 4 טיפולים צפופים שיקדם אתכם בהרבה ממה שתקבלו במכונים אחרים וגם שתיהנו מהתוצאה. במחירי הסרת שיער שלנו, אי אפשר להתחרות – מחירון ומבצעים באתר

  על ידי: daniellahatl יופי וטיפוח> הסרת שיערl 06/07/2010 lצפיות: 135
  daniellahat

  לאחר כחודש ימים, מיום שתתחילו את הסרת שיער באוזניים, תרגישו איך זה להיראות טוב, בלי המטרד והבדיקה החוזרת ונשנית להסתכל במראה, לבדוק אם השיער בולט ופוגע במראה האסתטי שלכם. אותו הדבר לגבי הסרת שיער בנחיריים.

  על ידי: daniellahatl יופי וטיפוח> הסרת שיערl 27/10/2010 lצפיות: 2,012
  daniellahat

  מאותו היום שיצאתן מהטיפול הראשון, בנות, עשיתן את הצעד הנבון הראשון לקראת הבלתי יאמן, אל הטרנד העכשווי ואל הטכנולוגיה החדשנית. תופעות לוואי הן: האזור יתחיל להקריח עם הזמן ואתן תתחלנה להרגיש את הנאת החיים החדשה של הסרת שיער לצמיתות.

  על ידי: daniellahatl יופי וטיפוח> הסרת שיערl 10/01/2010 lצפיות: 784
  daniellahat

  הסרת שיער בלייזר מסירה 100% מהשיער והיא מוכרת יותר כשיטה לדילול שיער. היא הופכת את השיער לבהיר יותר ולדק מאוד ומאחר וכך, כאשר יהיו שינויים הורמונליים, אותן השערות הדקות יתעבו ויתחזקו וצבעם יישאר בהיר

  על ידי: daniellahatl יופי וטיפוח> הסרת שיערl 08/11/2010 lצפיות: 50

  הסרת שיער בלייזר הפכה לטיפול פופלרי בימנו. בין אם מדובר בטיפול הסרת שיער בלייזר לגברים או הסרת שיער בלייזר לגברים לנשים, טיפול הסרת שיער בלייזר הוא הנפוץ כיום לעומת הסרת שיער בשעווה וגם הסרת שיער אינפרא.

  על ידי: אלי גלl יופי וטיפוח> הסרת שיערl 03/02/2010 lצפיות: 375

  הסרת שיער בלייזר היא אחת השיטות הפופולריות כיום בתחום היופי והאסתטיקה. האזורים המבוקשים ביותר להסרת שיער אצל נשים הם רגליים, ידיים ומפשעות, אצל גברים הם כתפיים וגב. הסרת שיער בלייזר היא תהליך של סדרת טיפולים, בטכנולוגיה זו, אור ממוקד של קרן לייזר עובר לתוך השכבה העמוקה ביותר של העור, מחמם את המלנין, וגורם לניתוק של השערה מהשורש.

  על ידי: איריס נעיםl יופי וטיפוח> הסרת שיערl 16/01/2011 lצפיות: 116

  למה הסרת שיער בלייזר לגברים הפכה לתחום כזה נפוץ? מתי גברים התחילו להסיר שיער בלייזר ומה כדאי לדעת לפני שאתם הולכים להסיר שיער. במאמר זה תוכלו למצוא תשובות לכל השאלות האלה.

  על ידי: יניבl יופי וטיפוח> הסרת שיערl 21/09/2012 lצפיות: 124

  הסרת שיער לצמיתות היא האופנה העולמית האחרונה בארץ וברחבי העולם. יותר ויותר אנשים גברים ונשים מכל שכבות האוכלוסייה פונים למרפאות הפרטיות השונות במטרה לעבור טיפולי הסרת שיער לצמיתות.

  על ידי: אריאלl יופי וטיפוח> הסרת שיערl 14/03/2011 lצפיות: 88
  daniellahat

  בקיץ קצב הלב גובר, תהליך מטבוליזם מואץ ומגיעים חומרי הבניה לשיער. חשיפה לשמש מגבירה את ספיגת קרני UVA ו UVB בתאים ומזרזת את הגוף ליצר ויטמין D שגורם לחיזוק שורשי השיער. מחירון ומבצעים באתר

  על ידי: daniellahatl יופי וטיפוח> הסרת שיערl 15/08/2010 lצפיות: 85

  לפני החגים מכוני הסרת שיער מורידים בחירים ע"י מבצעים חדשים ומגוונים במיוחד לחגים, אם חשבתם להסיר שיער בלייזר - זאת ההזדמנות שלכם להסיר שיער במחירים מוזלים.

  על ידי: יניבl יופי וטיפוח> הסרת שיערl 27/08/2012 lצפיות: 81

  הסרת שיער בלייזר היא, מבחינה טכנית, תהליך של אפילציה (אלקטרוליזיס) על ידי לייזר או תוך שימוש באור מיוחד (IPL). מלבד בגוף.

  על ידי: הילהl יופי וטיפוח> הסרת שיערl 15/11/2014 lצפיות: 13

  בשל הביקוש ההולך וגובר הולכות ומתרבות השיטות להסרת שיער. כך ניתן למצוא מספר שיטות מגוונות הפועלות על בסיס טכנולוגיות שונות – אותן חשוב להתאים לתכונות המטופל בטרם הבחירה הסופית בסוג הטיפול המתאים ביותר

  על ידי: שימרית הראלl יופי וטיפוח> הסרת שיערl 19/10/2014 lצפיות: 22

  גילוח ושעווה ביתית זה טוב ונחמד בעונת החורף, כשכמעט ולא לובשים מכנסיים קצרים או חצאיות. אבל בקיץ, התדירות שבה לובשים בגדים קצרצרים והולכים לים מחייבת גוף חלק כל הזמן, ואת זה אפשר להשיג בעזרת הסרת שיער בשיטות חדישות אצל קוסמטיקאיות.

  על ידי: Ronil יופי וטיפוח> הסרת שיערl 09/07/2014 lצפיות: 30

  לאורך כל ההיסטוריה של המין האנושי, כמעט כל תרבות אשר ידועה לנו כיום, ביצעה הליכים של הסרת שיער. בין אם בהקשר אופנתי או אסתטי, או אף בהקשר דתי או בהקשרים שליליים יותר כגון ענישה.

  על ידי: יניב בוננזהl יופי וטיפוח> הסרת שיערl 30/01/2014 lצפיות: 41

  בעבר כאשר דיברו על הסרות שיער היה ברור שמדובר בהקשר הנשי בלבד, היום הסרות שיער בלייזר הפכו לשירות מבוקש של שני המינים, יחד עם זאת, לפני שאתם מגיעים למכון המתמחה בטיפול יש מספר פרמטרים שעליכם לקחת בחשבון.

  על ידי: ליאת לזרl יופי וטיפוח> הסרת שיערl 30/01/2014 lצפיות: 42

  נשים שיערות במיוחד , גברים שעירים במיוחד- בהחלט חווים על בשרת את הטרדה המעיקה הזו שנקראת שיעור יתר, כמו גם את ההתמודדות האינסופית והמתסכלת איתה. גילוח? אין לזה סוף. יתרה מכך, השיער מתעבה וגדל מהר יותר

  על ידי: אלי לויl יופי וטיפוח> הסרת שיערl 20/10/2013 lצפיות: 212

  אם בעבר טיפוח הגוף ושמירה על אסתטיקה היו בעיקר נחלתן של הנשים, הרי שכיום המודעות לאסתטיקה חלה גם על אוכלוסיית הגברים, ולמרות ההבדלים בין המינים- שני המינים מקפידים להסיר שיער מיותר מגופם, ובצדק. כולנו מעוניינים בגוף מטופח, נקי למראה, חלק משיער מיותר- טכניקת הורדת שיער בלייזר היא הטכניקה המתקדמת ביותר כיום לצורך עניין זה.

  על ידי: אלי לויl יופי וטיפוח> הסרת שיערl 15/09/2013 lצפיות: 83

  כדי להתכונן לחתונה, ירח דבש, ועל החיים לאחר מכן, נשים רבות מחליטות על הסרת שיער בלייזר. מראה חלק תמידי הוא הרבה יותר נוח בחיי הנישואים, תמיד תישארי סקסית ומאוחר יותר שיבוא הילדים לעולם כל דקה חשובה...

  על ידי: יניבl יופי וטיפוח> הסרת שיערl 01/07/2013 lצפיות: 51
  ענת גונן

  בעידן המודרני רבים הגברים שמעוניינים לטפח את עצמם ולהיראות יותר טוב . להיראות טוב יותר משמע להרגיש טוב יותר, הביטחון העצמי עולה כאשר אתה נראה טוב מטופח ומסודר והסביבה מגיבה אליך אחרת כאשר אתה מטפח את עצמך שלא לדבר על תגובות הנשים מסביב אשר מזהות שחל שינוי במראה המסוקס והגברי שלך.

  על ידי: ענת גונןl יופי וטיפוח> יופי וטיפוח - כלליl 31/10/2011 lצפיות: 97
  ענת גונן

  נשים מוטרדות כמעט כל הזמן ואם זה לא מספיק אז השיער המיותר בפנים מטריד אותן בנוסף. שיטות שונות להסרת שיער מיותר בפנים ומה היתרונות והחסרונות של כל שיטה. מהי השיטה המומלצת ביותר כיום להסרת שיער בפנים.

  על ידי: ענת גונןl יופי וטיפוח> הסרת שיערl 31/10/2011 lצפיות: 233
  ענת גונן

  מוצרים קוסמטיים פרא-רפואיים רבים מכילים ריכוז גבוה של רטין A, מהו בעצם רטין A ולמה הוא מועיל לעור הפנים שלנו. שינויים משמעותיים שעלו ממחקרים רפואיים באמצעות שימוש יומיומי בנגזרת של ויטמין A.

  על ידי: ענת גונןl יופי וטיפוח> קוסמטיקהl 19/10/2011 lצפיות: 401
  ענת גונן

  תקופת החורף מביאה על עורנו קשיים שונים. יובש ועור מגורה הם חלק מהם. כיצד ניתן לטפל בעורנו בחורף ואיזה סוגים של טיפולי פנים מומלצים לעור הפנים בתקופה זו.

  על ידי: ענת גונןl יופי וטיפוח> קוסמטיקהl 10/10/2011 lצפיות: 1,052
  ענת גונן

  טיפול פנים כיום הוא לא רק נחלתן של הנשים והמודעות בקרב גברים לטיפוח העור עולה וגדלה. מה עושים לנו בטיפול פנים, כמה זמן זה לוקח ומה יוצא מזה בסופו של דבר...

  על ידי: ענת גונןl יופי וטיפוח> קוסמטיקהl 31/08/2011 lצפיות: 1,003
  ענת גונן

  שיטת גלי רדיו תופסת תאוצה בעולם עיצוב וחיטוב הגוף ומכילה המון יתרונות. המטרה: יותר מודעות

  על ידי: ענת גונןl ספורט וכושר גופני> ספורט וכושר גופני - כלליl 29/08/2011 lצפיות: 201
  ענת גונן

  טכנולוגיית גלי רדיו תופסת תאוצה בעולם טיפולי הגוף ומוכיחה את עצמה בהצרת היקפים, המסת שומן ללא תהליכים פולשניים או דיאטה וחיטוב ומיצוק לאיזורי גוף שונים.

  על ידי: ענת גונןl ספורט וכושר גופני> ספורט וכושר גופני - כלליl 24/08/2011 lצפיות: 159
  ענת גונן

  מהן השיטות המתקדמות ביותר כיום המאפשרות לנו לעשות הסרת שיער בלייזר גם בקיץ ומתי כדאי להתחיל השיטה המתקדמת ביותר כיום להסרת שיער בלייזר ללא כאב המאפשרת טיפול גם בקיץ, יתרונות השיטה ולמי זה כדאי

  על ידי: ענת גונןl יופי וטיפוח> הסרת שיערl 19/08/2011 lצפיות: 113
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast