מועדון הקלרה

14/10/2011 • על ידי • 338 צפיות

מועדון הקלרה הוא כיום אי של יציבות מבחינת פופולאריות וביקוש בחיי הלילה של תל אביב, המועדון שקיים כבר מקיץ 2005 פעיל בעונות הקיץ ובכל שנה הוא אחד המקומות המבוקשים ביותר בעיר. הקלרה הוא מגה בר גדול הממוקם על חוף ימה של תל אביב ופונה לאוכלוסייה איכותית ומגוונת מאוד של בליינים. מועדון קלרה נחשב לאחד המועדונים שחייבים לבלות בהם על מנת לחוות במלואם את חיי הלילה הסוערים והמגוונים של תל אביב.

 

המועדון ששרד הרבה מעבר לציפיות

מועדון קלרה היה אמור בכלל להיסגר כבר לאחר עונת הקיץ הראשונה שלו בשנת 2005. עיריית תל אביב התנגדה להמשך פעילותו של המועדון בשל הפרת חוקי בנייה במקום ובשל רצונה של העירייה להשתמש במתחם שבחופה הדרומי של העיר לצרכים אחרים. כך שגורמים רבים בתעשייה ואף מקימי המקום עצמו צפו כי המועדון לא ישרוד זמן רב ואו שיעבור למשכן אחר או שיעבור מן העולם כמו מועדונים רבים וטובים לפניו. אך המציאות מורכבת יותר ולשמחתם של בעלי הקלרה ושל הבליינים במקום, גם עונת קיץ 2011 נסגרה עם שיא פעילות ובהצלחה גדולה, וכך צפוי להיות גם בקיץ 2012. למרות כל הבעיות הטכניות, מועדון קלרה חי, נושם ובועט בכל העוצמה ושטחו אף הורחב מעט למורת רוחה של העירייה, יתכן כי המועדון בסופו של לדבר ייסגר עקב סיבות אלו, אך בינתיים הוא סיים את שנתו השישית כאחד המובילים בתל אביב.

 

מועדון במתחם הדולפינריום

מועדון קלרה נמצא ברחוב קויפמן 1 שמתחם הדולפינריום (שכבר מזמן אינו פעיל) בדרומה של תל אביב, למרות שחלקים נרחבים מסצנת המועדונים בעיר עברה למתחם הנמל, הקלרה נשאר במיקומו המקורי והצלחתו לא נפגעה מהקמתם של הדאנס ברים הענקיים החדשים.

 

בילוי באוויר הפתוח

קלרה הוא מועדן קיץ במהותו, לכן רוב הפעילות מתקיימת בחוץ, על רחבת דק ענקית שבה בר ארוך ומאובזר, פינות ישיבה רבות ונוחות וכמובן רחבת ריקודים תוססת ופעילה. המסיבות והליינים המיוחדים במועדון קלרה ביץ' בר הן חמות ואטרקטיביות במיוחד, מרובות אלכוהול ובליינים שמחים מקפצים. מגוון  הדי-ג'ייז במועדון רחב מאוד ויש ליינים ספציפיים לפי סגנונות. בנוסף, חשוב מאוד להיכלל ברשימות המוזמנים על מנת להיכנס למועדון הקלרה.

אודות כותב המאמר