כיצד להשיג אנטי וירוס בחינם

פורסם: 11/12/2011 |תגובות: 0 | צפיות: 1,470 | Share

רשת האינטרנט לשירותכם

אין צורך לערוך מחקר מקיף בכדי לראות כיצד פעילות רחבה ביותר ברשת האינטרנט היא זו הקשורה להורדת תוכנות שונות. מחשב הוא כלי נחמד, אך אם לא מוסיפים לו תוכנות רבות שלכל אחת מהן יש את הייחוד שלה, הרי שאין הרבה מה לעשות אתו. אנו יכולים לראות כיצד גולשים רבים מחפשים מדי יום תוכנות להורדה בכדי לשפר את ביצועי המחשב, לצרוב קבצים שונים, לצפות במולטימדיה או לערוך תמונות, וכמובן גם בכדי להגן על המחשב שלהם. מאחר ושירותים רבים ברשת האינטרנט הם כאלו המסופקים ללא תשלום הרי שדי קל למצוא גם תוכנות אנטי וירוס חינם אין כסף. אנטי וירוס היא תוכנה שמגנה על המחשב מפני תוכנות עם קוד קצר ביותר אך עם נזק בעל השפעה מסוכנת ביותר. תוכנת אנטי וירוס חופשית שמפתחיה אינם מחייבים בכסף את הגולשים שמורידים אותה, יכולה לתרום רבות ליצירת חיץ בין גורמים עוינים רבים שנמצאים ברחבי העולם.

בודקים את איכותו של האתר

באופן טבעי ניתן לראות כיצד יש הבדלי איכות בין תוכנות שונות. מי שמנסה לעבוד עם תוכנה גרפית ורואה שאין היא מדייקת ביצירת דמויות או שהיא לא יכולה להתמודד עם תמונות "כבדות", הרי שהוא לא יהיה מרוצה עד שימצא תוכנה מקצועית יותר. כך גם לגבי תוכנת אנטי וירוס חינם, שעם כל הכבוד לכך שאין היא עולה שקל אחד בודד, הרי שאם היא לא מסוגלת להגן על המחשב מפני "תולעי וירוס" מסוכנות, הרי שה"חינמיות" שלה היא כלל לא יתרון. לכן בתי תוכנה שונים עושים הכול בכדי להפיץ אנטי וירוס חינם ברמה גבוהה בכדי שכל בעל מחשב יידע שיש לו על מי לסמוך, ושהוא יכול להרוויח כפול. כך הוא זוכה גם להגנה מקיפה על קבצי המחשב שלו ועל פעילות שוטפת של מערכת ההפעלה, ובנוסף הוא גם לא היה צריך להוציא מכיסו כסף רב בכדי לישון בשקט ולדעת שלמחשב שלו לא יאונה כל רע.

מורידים רק תוכנה עם יכולות גבוהות

מציאת תוכנה של אנטי וירוס חינם יכולה להיות רק תחילת הדרך של היעזרות בכלי חזק מאוד בעל חשיבות רבה. הכוונה היא שגם תוכנת אנטי וירוס חופשית צריכה להציג יתרונות רבים ויכולות מכובדות ביותר במשך כל הזמן שמשתמשים בה. מאחר ובכל יום מתווספים להם איומים חדשים מצד "האקרים" או מתכנתים שיש להם חשק להזיק לבעלי מחשבים ברחבי העולם, ניתן לראות כיצד מפתחים איכותיים ומקצועיים של תוכנות אנטי וירוס עושים הכול בכדי לספק פתרונות לאיומים החדשים. זהו משחק של חתול ועכבר שבו מפיצי הוירוסים מנסים לפרוץ את ההגנות של תוכנות ההגנה ואילו מתכנתי ומפיצי אנטי וירוס חינם ברמה גבוהה מקפידים לעדכן בכל עת התוכנה שלהם בכדי להקדים תרופה למכה. תוכנת אנטי וירוס חופשית ברמה גבוהה תהיה כזו שניתן יהיה תמיד לעדכן אותה בקלות ולהיות מוגנים גם מפני איומים חדשים ועוצמתיים.

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 2 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/111100/כיצד-להשיג-אנטי-וירוס-בחינם

  השאר תגובה למאמר זה

  מאמר שעוזר להבין הנחיצות של אנטי ווירוס למחשב האישי ובסופו 2 לינקים להורדת אנטי ווירוס המועדף עליכם

  על ידי: גל אl מחשבים וטכנולגיה> מחשבים וטכנולגיה - כלליl 30/05/2014 lצפיות: 358

  אם לתוכנות בכתבות הקודמות יש תכלית ייחודית במינה, לתוכנות חומת-אש (Firewall) התכלית היא כללית, מעין שומר מפני כל דבר חשוד.

  על ידי: גולדברג ריקרדוl מחשבים וטכנולגיה> מחשבים וטכנולגיה - כלליl 14/05/2008 lצפיות: 5,412
  אור מחשבים

  גלישה קבועה באינטרנט וחיבור של כוננים חיצוניים כדוגמת הסמארטפונים , חושפים את המחשב לווירוסים ורוגלות לא משנה כמה נקפיד לבדוק אלו קבצים מועלים על המחשב- אין הדבר מספיק.

  על ידי: אור מחשביםl מחשבים וטכנולגיה> מחשבים וטכנולגיה - כלליl 08/01/2015 lצפיות: 16

  Hotspot Shield VPN מספק אבטחה באינטרנט ופתרון פרטיות. בנוסף להגנה עליך מפני איומים מקוונים מסוכנים, הוא גם מגן על הפרטיות שלך ומאפשר לך לגשת לכל אתרי אינטרנט ותוכן חסומים. לקוח VPN שלנו זמין גם כשירות VPN חינם ומנוי לעלית נקודה חמה .

  על ידי: shmolikl בידור ופנאי> בידור - כלליl 07/06/2013 lצפיות: 87
  תומר מאור

  ישנם לא מעט בעיות שתוכלו לפתור בעצמכם וללא צורך בהזמנת טכנאי מחשבים ידע הוא כוח ועל כן רצוי להצטייד במידע יעיל אודות שמירה על מחשבכם האישי ומספר פעולות מונעות לתקלות וקריסות של המערכת.

  על ידי: תומר מאורl מחשבים וטכנולגיה> תוכנהl 26/01/2010 lצפיות: 504

  בשנים האחרונות הרבה אנשים מחפשים ללמוד קורס אקסל. הם מבינים שככל שהשנים מתקדמות העולם עובר לקראת טכנולוגיה מתקדמת. בהווה ובעתיד הקרוב שלנו, אחת התוכנות השימושיות ביותר היא תכנת האקסל. באמצעות תוכנה זו אנשים רבים מנהלים את כלכלת הבית, ניהול מידע, ניהול מלאי ועוד...

  על ידי: online schooll מחשבים וטכנולגיה> תוכנהl 01/03/2015
  אליחי מחשבים

  מאמר זה יעסוק בנושא האהוב על כולנו - מה ההבדלים בין ווינדוס 7 לווינדוס 8? חובה להיכנס!

  על ידי: אליחי מחשביםl מחשבים וטכנולגיה> תוכנהl 12/12/2014 lצפיות: 18

  בהצגה של המערכת שנערך ב30 בספטמבר, הציגה מיקרוסופט מערכת הפעלה חדשה למחשבים שלנו. ונתנה לנו כמה פרטים על windows 10.

  על ידי: טכנאי מחשבים בירושליםl מחשבים וטכנולגיה> תוכנהl 18/11/2014 lצפיות: 11
  Ronit Sharoni-Abraham

  בכל פרויקט של יישום או שדרוג מערכת מידע, יש לתת את הדעת על תשתית הנתונים הקיימת והחדשה. השאלות המתעוררות: מהן המערכות שיש להעביר מהן נתונים? האם יש קונפליקטים? מהי איכות הנתונים? האם מבנה הנתונים החדש שלם? כיצד להשלים מידע חסר? מה היקף ההשקעה והאם התועלת מצדיקה את העלויות? כבר בשלב התכנון, יש להיערך לביצוע פרויקט ההסבה והטיוב, ולהקצות לכך כ"א, וכמובן זמן מספיק. מנהל פרויקט, אשר דוחה את העיסוק בתשתית הנתונים לשלב העלייה באוויר, עלול לגלות כי לפניו פצצה מתקתקת, וכי הצלחת הפרויקט כולה תלויה בהסבות

  על ידי: Ronit Sharoni-Abrahaml מחשבים וטכנולגיה> תוכנהl 23/10/2014 lצפיות: 18
  אליחי מחשבים

  מתלבטים באיזה תוכנת אנטי וירוס לבחור? תנו לנו לעזור לכם! מאמר זה יעסוק בהתלבטות הקשה בין התוכנות הרבות להגנת המחשב שלכם!

  על ידי: אליחי מחשביםl מחשבים וטכנולגיה> תוכנהl 18/10/2014 lצפיות: 26

  אמזון ווב סרוויסס (AWS) הכריזה על הזמינות של Amazon Workspaces במסגרת שירותי הרשת של החברה באזור מערב אירופה (דבלין). WorkSpaces מספקת סביבת מחשוב אישי בענן, ומעניקה ל- IT הארגוני את היכולת לענות על דרישות המחשוב של בסיס משתמשים מגוון.

  על ידי: אולמדיה פי. ארl מחשבים וטכנולגיה> תוכנהl 14/05/2014 lצפיות: 45

  חזית העסק חייבת להיות מאופיינת בשירות יעיל ומהיר, מתקדם ומקצועי. קופה רושמת היא הכלי של כל בית עסק קמעוני, קטן ועד רשתות השיווק הגדולות, המאפשרת את השירות המהיר מול הלקוח. כמו כן, קופות מסוג זה מתאימות עבור התנהלות ושליטה מול מוכרנים, מול ספקים וסחורה. בעל העסק מקבל תמונה עדכנית מכל מקום בו הוא נמצא (ללא תלות פיזית ונוכחות בבית העסק) על כל עניין ודבר המתנהל במוקדי הפעילות שלו.

  על ידי: אלי אוריl מחשבים וטכנולגיה> תוכנהl 29/04/2014 lצפיות: 74

  עולם בדיקות המובייל תופסות תאוצה מיום ליום וכך גם אותם אתגרים בביצוע הבדיקות . בדיקות מובייל זה תהליך מורכב שכן אפליקציה המפותחת למערכת הפעלה מסוים צריכה לרוץ על סוגים שונים של מכשירים שונים ומגוונים , בשפות שונות , רזולוציות שונות , גרסאות שונות , ספקי תקשורת שונים . בדיקות המובייל מחולקות לאפליקציות ארגוניות כגון מערכת לניהול לקוחות , מערכת לביצוע הזמנות , מערכות לחיוב וגבייה , משחקים למבוגרים וילדים , אפליקציות חברתיות , אפליקציות להימורים ועוד .

  על ידי: ערן מנגןl מחשבים וטכנולגיה> תוכנהl 18/02/2014 lצפיות: 100
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast