אתר פייסבוק

פורסם: 23/02/2012 | צפיות: 6,471 | Share

אתר פייסבוק

הרשת החברתית פייסבוק, מונה מעל ל 800 מיליון משתמשים רשומים שכ 500 מיליון מהם הינם פעילים. נתונים אלה ועוד רבים מעמידים אותה כרשת החברתית במולבילה ביותר. מנכ"ל פייסבוק החליט כי לאחר ההצלחה העצומה שפייסבוק צברה עד עכשיו הגיע הזמן להנפיק את החברה בבורסה.

בסקר שנערך, נמצא נקבע כי בישראל אחוזי הגלישה ברשתות חברתיות בכלל ובפייסבוק בפרט היא מהגבוהות בעולם. כמובן שאי אפשר להתעלם משאר הרשתות חברתיות והכוח שיש להן להשפיע על הציבור, כגון גוגל פלוס, לינקאין, ועוד. עוד בסקר נמצא כי הגולש הישראלי גולש למעלה מ 15 דקות ביום.

אז אחרי כמה פרטים טכניים על הרשת החברתית הגדולה בעולם רציתי להסביר לכם איך ניתן לפתוח אתר בפייסבוק. על מנת לפתוח אתר פייסבוק, אתם צריכים תחילה שיהיה לכם פרופיל בפייסבוק. לאחר שפתחתם פרופיל בפייסבוק תוכלו לגשת למלאכת פתיחת אתר פייסבוק. כמובן שפתיחת אתר פייסבוק זהו דבר אשר מפרסם את העסק שלך למיליוני גולשים.

איך בונים אתר פייסבוק ?

תחילה, פתיחת פרופיל בפייסבוק. לאחר שפתחתם פרופיל ניתן לבנות אתר פייסבוק. לחצו על הכפתור שבשורת התפריט למטה שנקרא Create page או בעברית צור דף.

בחירת שם לדף - כאשר יוצרים דף עסק בפייסבוק, תחילה אתם בוחרים שם. ניתן להחליף את שם הדף שלכם בתנאי שלא הצטרפו לדף שלכם 100 אנשים. לאחר מכן לא ניתן לשנות.

שינוי שם לדף הפייסבוק.

כנסו ל Edit page או בעברית ערוך דף > הגדרות בסיסיות > כאן תוכלו לראות את השם של הדף ולהחליפו > לחיצה על Save או בעברית שמירה, תבצע את הפעולה.

לאחר יצירת האתר פייסבוק שלכם תקבלו תקבלו כתובת מאוד ארוכה ומסורבלת. האם ניתן לשנות כתובת ?

כן ניתן לשנות כתובת לאתר פייסבוק שלכם. איך עושים זאת ?

יצירת כתובת מקוצרת

מדוע עליי לקצר כתובת? קיצור כתובת אינו חובה והוא לצורך אסטטיקה של האתר פייסבוק שלכם. במקום לקבל כתובת ארוכה ומסורבלת תוכלו לקבל כתובת קצרה ואסטטית. איך עושים זאת ?

תחילה,  צריך שיהיו לפחות 25 אנשים שילחצו like  או אהבתי ורק לאחר מכן ניתן לקצר את הכתובת. לאחר שאספת 25 לייקים לאתר פייסבוק שלכם, כנסו לדף > ערוך דף > הגדרות בסיסיות. בתוך הגדרות בסיסיות יופיע קישור ליצירת Username או בעברית שם משתמש > תיפתח תיבה בה תצטרכו לרשום את את שם האתר הרצוי (באנגלית). > לוחצים ובודקים האם השם שבחרתם זמין אם לא תופיע התראה שמראה על כך, ואז תצטרכו לבחור שם אחר לף שלכם. אם השם זמין, תופיע הודעה, האם אתם בטוחים ? שימו לב לפני שאתם מאשרים כי לא ניתן לשנות לאחר מכן.

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 2 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/114157/אתר-פייסבוק

  השאר תגובה למאמר זה

  עמית בר-און

  המאמר סוקר את ההתפתחויות הטכנולוגיות האחרונות והשפעתן על ניהול התוכן בהקשר של רשויות מקומיות במדינת ישראל לרבות רשתות חברתיות ומכשירי טלפון סלולרי חדישים.

  על ידי: עמית בר-אוןl אינטרנט> רשתות חברתיותl 11/02/2010 lצפיות: 290
  מיקי מחשבים

  הפייסבוק (Facebook) - מהו הפייסבוק? למה הוא משמש? האם הוא מומלץ לשימוש? הכל על הפייסבוק

  על ידי: מיקי מחשביםl אינטרנט> רשתות חברתיותl 04/11/2010 lצפיות: 2,301
  fidelshivuk

  במאמר אציג נקודות רבות שכל בעל עסק חייב לדעת ולהכיר לפני שהוא פוסע צעד אחד קדימה ומשווק את העסק ברשתות חברתיות

  על ידי: fidelshivukl פרסום ושיווק> שיווק ואסטרטגיהl 10/03/2013 lצפיות: 67
  קורן דור

  ניהול תוכן שיווקי בכל המדיומים האפשריים הוא לפעמים משימה מורכבת שדורשת לוגיסטיקה רבה, הכרות מעמיקה עם הערוצים השונים, החל מפרטים טכניים של איך לעדכן ולתפעל ועד איך לעשות את זה נכון כדי להשיג את המטרה

  על ידי: קורן דורl אינטרנט> ניהול תוכןl 24/08/2009 lצפיות: 220
  Nikolas Gershkovich

  טיפים ועצות לניצול עידן האפליקציות כדי להקל על חיי הדייטים. לפני 30 שנה סצנת הדייטים היית שונה לחלוטין מהיום, לא היו פלאפונים ואפליקציות, בליינד דייטים חגגו, היום המצב שונה לחלוטין עוד לפני שבכלל נפגשתם אתם יכולים לדעת כמעט הכל אחד על השניה דרך פייסבוק וגוגל. יש הרבה אפליקציות כמו Tinder, Hot or not, Fiix, Okcupid שבעזרתן אפשר לצאת לדייטים.

  על ידי: Nikolas Gershkovichl אינטרנט> רשתות חברתיותl 17/02/2015 lצפיות: 28

  למה שלא נסתכל על החיים מנקודה של השפעה ורלבנטיות ולא רק כמירוץ של כאן ועכשיו?

  על ידי: יגל עמר לגיסמוl אינטרנט> רשתות חברתיותl 27/01/2015 lצפיות: 12

  המילה החמה ביותר היום בעולם השיווק היא שיווק ברשתות חברתיות. שיווק ברשתות אלו הוא זמין היום לכל בעל עסק ואין זה משנה אם הוא מוכר שירות, מוצר או אפילו רעיון. ישנן רשתות חברתיות שונות ודרכים שונות להשתמש בהן ועל כל עסק שרוצה להתפתח בעולם האינטרנט ובעולם העסקי לבצע אסטרטגיה של שיווק.

  על ידי: amirdadon90l אינטרנט> רשתות חברתיותl 29/09/2014 lצפיות: 26

  הטכנולוגיה חדרה מזמן לכל רובד של חיינו, כולל שכול והנצחה, כשאנשים מחפשים פלטפורמה פרטית או ציבורית - דפי הנצחה, קבוצות תמיכה, פורומים סגורים ורשתות חברתיות - לבטא את הכאב ולחלוק זכרונות. כ-37 מיליון אנשים נפטרים כל שנה ומשאירים מאחור כ-250 מיליון בני משפחה וחברים שמתאבלים, מנסים למצוא דרך למלא את החלל העצום שנוצר ולהנציח את זכרם של יקיריהם.

  על ידי: אינפיבונדl אינטרנט> רשתות חברתיותl 11/08/2014 lצפיות: 25
  עידו ניסנצוויג

  רוצים לערוך הגרלה שתיצור באזז ותגדיל את כמות הקהל שלכם? חשבתם לקדם מכירות של מוצר חדש בפייסבוק? המאמר הזה בשבילכם. שמירה על קווים מנחים להגרלה נכונה יכולה לתרום משמעותית לדף העסקי שלכם, והכי חשוב ליצור מחוייבות רבה למותג שלכם.

  על ידי: עידו ניסנצוויגl אינטרנט> רשתות חברתיותl 12/07/2014 lצפיות: 70

  חשוב להבין שקידום ברשתות החברתיות בדרך כלל מתאים לכל סוגי העסקים בניגוד לקידום, למשל, לקדם אתר במנוע החיפוש באופן אורגני לאו דווקא יתאים לכל סוגי העסקים בשל גודלם, רצונם, יכולתם הכלכלית וכמובן סוג האתר (לעיתים יש אתרים המונים רק דף נחיתה ולכן לבצע קידום אינטנסיבי כמו קידום אורגני זוהי שיטה לא כדאית מבחינת זמן ומבחינה כלכלית ללקוח).

  על ידי: UPPERSITEl אינטרנט> רשתות חברתיותl 21/05/2014 lצפיות: 34

  סטטוסים לפייסבוק בדרך כלל משקפים את המצב הרגשי שלנו וכיום, בעצמאותם אנו מביעים את הרגשות שלנו לחברינו בפייסבוק.

  על ידי: יובל לויזוןl אינטרנט> רשתות חברתיותl 05/02/2014 lצפיות: 68

  אני די בטוח שלפני שהחלטתם לקרוא מאמר זה ידעתם מה זה סטטוסים לפייסבוק אך במאמר זה אנו ניכנס לפרטי פרטים בנושא סטטוסים לפייסבוק ומה שמסביבו.

  על ידי: יובל לויזוןl אינטרנט> רשתות חברתיותl 31/01/2014 lצפיות: 50

  קבוצת לגו היא חברה בבעלות פרטית הנמצאת בדנמרק. חברה לגו הוקמה בשנת 1932 ע"י משפחת קירק, החברה עברה מאב לבן וכיום היא בבעלותו של קג'לד,נכדו של מייסד חברת לגו. קבוצת לגו עוסקת בפיתוח היצירתיות של הילדים באמצעות משחק ולמידה.

  על ידי: עידןl בית וצרכנות> קניות וצרכנותl 12/06/2012 lצפיות: 554

  הכל התחיל במשפחת בירקנשטוק אשר גרה בכפר בגרמניה. בשנת 1774 יוהאן בירקנשטוק החל את ייצור נעלי הנוחות הראשונות, בייצור ביתי. יוהאן בירקנשטוק רצה לייצר נעליים טובות ונוחות. הוא ייצר את המותג בירקשנטוק שנחשב לאחד המותגים המובילים בתחום הנוחות. עם הזמן משפחת בירקנשטוק צברה ידע וניסיון רב בכל הקשור לייצור נעלי נוחות,סנדלים וכפכפים. את סודות הייצור שמרו בלב משפחת בירקנשטוק וסיפרו רק למשפחתם.

  על ידי: עידןl בית וצרכנות> קניות וצרכנותl 28/03/2012 lצפיות: 168

  נעלי נוחות הינן נעלים בעלי יתרונות רבים על פני הנעליים האחרות. יתרונות אלה באים לידי ביטוי בסוליה האורטופדית שלהם. חברת בירקנשטוק מייצרת נעלי נוחות אשר נמכרות בכמויות גדולות ובמגוון של צורות ומידות רוחב שונות, המאפשרות התאמה טובה יותר למבנה כף הרגל. נעלי הנוחות מיוצרות במבנה השונה ממבנה נעל רגילה המותיר מקום רב למדרס ומתאים למצבים שונים של הרגל, הנעליים מתאפיינות באחיזה טובה יותר של הקרסול ומאפשרות נוחות מקסימאלית.

  על ידי: עידןl בית וצרכנות> קניות וצרכנותl 19/09/2011 lצפיות: 108

  נעלי "בתולה", קו האיכות של נעליי בתולה שהושק לפני יותר מעשור על ידי חברת בירקנשטוק, נחת בישראל. בנעלי בתולה מקפידים להשתמש בחומרים ייחודיים העומדים בתקני חברת בירקנשטוק. המותג סנדלי בתולה מאופיין על ידי צבעוניות מרהיבה ובנוחות מפתיעה.

  על ידי: עידןl בית וצרכנותl 29/05/2011 lצפיות: 849
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast