אתר פייסבוק

23/02/2012 • על ידי • 6,498 צפיות

אתר פייסבוק

הרשת החברתית פייסבוק, מונה מעל ל 800 מיליון משתמשים רשומים שכ 500 מיליון מהם הינם פעילים. נתונים אלה ועוד רבים מעמידים אותה כרשת החברתית במולבילה ביותר. מנכ"ל פייסבוק החליט כי לאחר ההצלחה העצומה שפייסבוק צברה עד עכשיו הגיע הזמן להנפיק את החברה בבורסה.

בסקר שנערך, נמצא נקבע כי בישראל אחוזי הגלישה ברשתות חברתיות בכלל ובפייסבוק בפרט היא מהגבוהות בעולם. כמובן שאי אפשר להתעלם משאר הרשתות חברתיות והכוח שיש להן להשפיע על הציבור, כגון גוגל פלוס, לינקאין, ועוד. עוד בסקר נמצא כי הגולש הישראלי גולש למעלה מ 15 דקות ביום.

אז אחרי כמה פרטים טכניים על הרשת החברתית הגדולה בעולם רציתי להסביר לכם איך ניתן לפתוח אתר בפייסבוק. על מנת לפתוח אתר פייסבוק, אתם צריכים תחילה שיהיה לכם פרופיל בפייסבוק. לאחר שפתחתם פרופיל בפייסבוק תוכלו לגשת למלאכת פתיחת אתר פייסבוק. כמובן שפתיחת אתר פייסבוק זהו דבר אשר מפרסם את העסק שלך למיליוני גולשים.

איך בונים אתר פייסבוק ?

תחילה, פתיחת פרופיל בפייסבוק. לאחר שפתחתם פרופיל ניתן לבנות אתר פייסבוק. לחצו על הכפתור שבשורת התפריט למטה שנקרא Create page או בעברית צור דף.

בחירת שם לדף - כאשר יוצרים דף עסק בפייסבוק, תחילה אתם בוחרים שם. ניתן להחליף את שם הדף שלכם בתנאי שלא הצטרפו לדף שלכם 100 אנשים. לאחר מכן לא ניתן לשנות.

שינוי שם לדף הפייסבוק.

כנסו ל Edit page או בעברית ערוך דף > הגדרות בסיסיות > כאן תוכלו לראות את השם של הדף ולהחליפו > לחיצה על Save או בעברית שמירה, תבצע את הפעולה.

לאחר יצירת האתר פייסבוק שלכם תקבלו תקבלו כתובת מאוד ארוכה ומסורבלת. האם ניתן לשנות כתובת ?

כן ניתן לשנות כתובת לאתר פייסבוק שלכם. איך עושים זאת ?

יצירת כתובת מקוצרת

מדוע עליי לקצר כתובת? קיצור כתובת אינו חובה והוא לצורך אסטטיקה של האתר פייסבוק שלכם. במקום לקבל כתובת ארוכה ומסורבלת תוכלו לקבל כתובת קצרה ואסטטית. איך עושים זאת ?

תחילה,  צריך שיהיו לפחות 25 אנשים שילחצו like  או אהבתי ורק לאחר מכן ניתן לקצר את הכתובת. לאחר שאספת 25 לייקים לאתר פייסבוק שלכם, כנסו לדף > ערוך דף > הגדרות בסיסיות. בתוך הגדרות בסיסיות יופיע קישור ליצירת Username או בעברית שם משתמש > תיפתח תיבה בה תצטרכו לרשום את את שם האתר הרצוי (באנגלית). > לוחצים ובודקים האם השם שבחרתם זמין אם לא תופיע התראה שמראה על כך, ואז תצטרכו לבחור שם אחר לף שלכם. אם השם זמין, תופיע הודעה, האם אתם בטוחים ? שימו לב לפני שאתם מאשרים כי לא ניתן לשנות לאחר מכן.

אודות כותב המאמר

עידן

אתר ההדרכה של פייסבוק

www.ffb.co.il