קונסולות ושידות לכניסה לבית

12/06/2012 • על ידי • 797 צפיות

יש חשיבות רבה לעיצוב נכון של הכניסה לביתנו-זהו חדר לא גדול בדרך כלל, אך אנו שואפים שיהיה מעוצב ומעניין ככל האפשר. רהיט מעוצב נכון לחדרי הכניסה לבית הוא הקונסולה המעוצבת, רהיט שיהיה גם יפה וגם שימושי. רהיטים מעוצבים רבים מיובאים כיום מאסיה ובהם גם קונסולות ושידות לכניסה לבית. מדובר ברהיטים מעץ מלא, חלקם רהיטים עתיקים וחלקם רהיטים מעוצבים עכשוויים אשר גם הם רהיטים מעץ מלא, הנעשים בעבודת נגרות קפדנית ומושקעת.

איך נראות קונסולות לכניסה לבית מאסיה? אחד הדברים המושכים ברהיטים מעוצבים מאסיה בכלל ובקונסולות ושידות לכניסה לבית בפרט, הוא מגוון העיצובים העצום ברהיטים אלו. קונסולות עתיקות מעץ מלא יכולות להיות צבועות בצבעים המקוריים, למשל- גוונים שונים של אדום, חום ואף ירוקים וכחולים שונים. חלק מקונסולות ושידות אלו אף מגיע עם ציורים עתיקים מעניינים של סמלי ברכה שונים-מדרקונים ועד ציורים מסוגננים של פרחים ונופים. אלמנטים אותנטיים אלו מעלים את ערך הקונסולה לכניסה לבית, והופכים רהיטים מעוצבים אלו לחד- פעמיים - כאשר רוכשים קונסולה לכניסה לבית מסוג זה, יודעים בבטחון שברשותנו רהיט מעוצב שאין לאף אחד אחר חוץ מאיתנו -מחשבה נעימה! חלק מקונסולות עתיקות אלו מגיעות לא צבעוניות, אלא בגווני העץ הטבעי, ורהיטים מעץ מלא מאסיה, עשויים מעצים משובחים ובהירים בצבעם וזאת, בשילוב של גילופים עדינים ומעניינים, הופכים קונסולות לכניסה אלו ליפות במיוחד. סוג נוסף של קונסולות לכניסה ושידות מעוצבות לכניסה הם רהיטים בעיצוב כפרי-רהיטים עתיקים-המעוצבים בקווים ישרים ונקיים ומבליטים טקסטורה של עץ מלא-סיבים, מרקמים וגוונים עשירים של עץ מלא לאלו מתווסף בדרך כלל פרזול עתיק ומעניין העשוי מברזל ופליז, ומשלים את המראה הכפרי של שידות וקונסולות לכניסה אלו.

כאמור, לא רק קונסולות לכניסה עתיקות מגיעות מאסיה – בגלריות קונספט לרהיטים מעוצבים מאסיה, ניתן למצוא כעת אוספים מעניינים של רהיטים מעוצבים עכשוויים ובין אלו, מבחר מעניין של קונסולות ושידות לכניסה לבית, רהיטים מעץ מלא הנצבעים בצביעות מבריקות ובולטות כאדום, ירוק, שחור, כחולים שונים וגווני שמנת, והמעוצבים בקווים המתכתבים עם עיצוב קלאסי אך מעודכנים ועכשוויים. ולבסוף – רהיטים מעוצבים רבים, נעשים היום מעצים ממוחזרים, ומאסיה מגיעות אלינו קונסולות לכניסה לבית העשויות מעצים עתיקים של סירות. קונסולות מרתקות אלו עשויות בפשטות ומבליטות את מראה העץ שבו ניכרים סימנים שונים שטבעו הרוחות, הים והזמן. צבען של קונסולות לכניסה כאלו בהיר מאוד – עץ שטוף בגווני חול עם נגיעות קלות של שרידי הצבעים העתיקים המקוריים והן משדרגות ומעצבות כל חלל בו ימוקמו ובוודאי את חדר הכניסה שלנו.

עוד יתרון בולט של קונסולות לכניסה לבית ושידות מעוצבות המגיעות מאסיה הוא, שבדרך כלל יש להן מקום איחסון כמגרות, דלתות ומדפים, ההופכים רהיטים מעוצבים אלו למושלמים-גם יפים וייחודים וגם נוחים לשמש כרהיט לכניסה בו ניתן להניח תיקים, מפתחות וכיוצא באלו, וכמובן לעצב את חדרי הכניסה שלנו באורח מעניין ומעורר התפעלות!

אודות כותב המאמר

מרקופולו | marcopolo

מרקופולו | marcopolo

הצטרפו אלינו לפייסבוק - facebook.com/marcopolo.design