מתי להיעזר בעו"ד ביטוח לאומי בתביעה?

פורסם: 11/07/2012 |תגובות: 0 | צפיות: 49 | Share

אנשים רבים אינם מודעים לזכויותיהם. רבים אחרים לא מאמינים שהמוסד לביטוח לאומי גם נותן כסף בהינתן ובהתקיים תנאים מספיקים ולכן לא חושבים כלל להגיש בקשה. מצבים שונים, כגון תאונת עבודה, מצדיקים הגשת תביעה לביטוח לפיצוי בגין נזקי גוף ואף  הכרה בנכות.

ההתנהלות מול מוסד ציבורי ממלכתי, אשר נתפס כקשוח וכמאיים, גורם לרבים להרים ידיים. ויתור אינו חלופה מוצעת ,ודאי לא מועדפת, בשום מקרה. בסיוע  ע"וד ביטוח לאומי תוכלו להגביר את הסיכוי למצות את זכותכם ואת זכאותכם להכרה בפגיעה המצדיקה פיצוי.

חשוב לפנות אל משרד המתמחה בייצוג בנושאי נזיקין בכלל ומול הביטוח הלאומי בפרט. לא רק כישורים מקצועיים של עורכי דין עשויים להועיל-  גם קשרים אישיים, כגון היכרות עם חברות ביטוח שונות. עורך דין ביטוח לאומי  יזהה את הבעיה, יגדיר אותה, יתווה דרכי פעולה וינחה אתכם מה לעשות כדי לממש את הסיכוי לקבלת פיצוי הולם. עורך דין גם עשוי לסייע לכם בתביעה בגין רשלנות רפואית.

עו"ד ביטוח לאומי איש מקצוע נדרש

עורך דין ביטוח לאומי בכל מקרה שבו נגרם נזק גופני כתוצאה מתאונת דרכים ובמיוחד נזקי גוף כתוצאה מתאונת עבודה. העורך דין ייצג אתכם, לבקשתכם, בוועדות רפואיות בביטוח לאומי, אשר להחלטותיהן עשויה/ עלולה להיות השפעה מכרעת על אישור תביעתכם או דחייתה.

עורך דין יוכל לסייע להוכחת ירידה בכושר ההשתכרות כתוצאה מתאונה ובמקרים קיצוניים- באובדן כושר עבודה. הוא יכול לסייע בשערוך הסכום שהייתם אמורים להשתכר בכל שנות העבודה, אשר בגלל התאונה קופחה הזכות והיכולת שלכם לעבוד ולהשתכר, ולהסתייע בחישוב זה  כבסיס לתביעת הפיצויים.

 עדיף לצאת ל"קרב"- לא אחת בלי מירכאות! - על מימוש ומיצוי זכויותיכם מול הביטוח הלאומי  כשאתם מלווים בעורך דין מקצועי, הבקיא לפניי ולפנים בכל הפרוצדורות המשפטיות שנכון לנקוט בהן כאשר מתייצבים למאבק על הכרה בנזק שנגרם לכם.

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 0 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/119722/מתי-להיעזר-בעוquotד-ביטוח-לאומי-בתביעה

  השאר תגובה למאמר זה

  אתי בן ניסים, עו"ד

  תאונת עבודה מוגדרת כתאונה שאירעה לעובד תוך כדי עבודתו ועקב עבודתו. תאונת עבודה יכולה להתרחש במקומות עבודה שונים, במפעל של המעביד, באתר בניה, בבית עסק, ובכל אתר אחר אליו נשלח העובד על ידי המעביד במסגרת עבודתו.

  על ידי: אתי בן ניסים, עו"דl חוק ומשפט> נזיקין ורשלנות רפואיתl 23/07/2011 lצפיות: 529
  ד"ר איתמר כוכבי

  הרצאה בכנס מנהלי חשבונות בכירים מרכז הכנסים – מלון רנסנס, ת"א - 25 במרץ 2014

  על ידי: ד"ר איתמר כוכביl חוק ומשפט> דיני עבודהl 02/06/2014 lצפיות: 35

  המאמר מבהיר בקצרה מה מוגדר כתאונת עבודה, מה לעשות במקרה כזה, ומפנה לעורך דין מומחה ומנוסה בתחום הספציפי של תאונות עבודה.

  על ידי: דוד כפריl חוק ומשפט> נזקי גוף ותאונות דרכיםl 27/03/2013 lצפיות: 56
  שמשון גולדנברג

  עורך דין ובראשי תיבות עו"ד הנו אדם שלמד משפטים ומורשה לעסוק בעריכת דין והכל על פי ובכפוף לחוק לשכת עורכי הדין, התשכ"א - 1961.

  על ידי: שמשון גולדנברגl חוק ומשפט> חוק ומשפט - כלליl 21/04/2008 lצפיות: 644

  לאחרונה פסק בית המשפט המחוזי בירושלים פסיקה חשובה מאוד מבחינת העולם המשפטי: גופים המייעצים למימוש זכויות רפואיות ולהתנהלות מול הביטוח הלאומי, מס הכנסה וחברות הביטוח - אינם יכולים לעשות זאת עוד במתכונת

  על ידי: yeseml חוק ומשפט> מערכת המשפטl 23/04/2012 lצפיות: 41

  אם חלילה נפגעת בתאונת עבודה, מאמר זה מיועד לך. מצורף צרור עצות מעשיות בכדי שתביעתך למוסד לביטוח לאומי לא תידחה מטעמים טכניים או פרוצדוראלים. זכור, כדי שהמוסד לביטוח לאומי יכיר בתאונה כתאונת עבודה, יש צורך להקפיד על מילוי המסמכים באופן נכון, ועל תיאור המקרה בפני הרופאים באופן מדוייק.

  על ידי: עורך דין אסף ברקl ביטוח> ביטוח לאומיl 03/02/2010 lצפיות: 515

  קצבת נכות מעבודה הינה קצבה המשולמת למי שנפגע מתאונת עבודה או מחלת עבודה. מהם התנאים שעל פיהם זכאי העובד - הנפגע לקבלת קצבת נכות או מענק? במאמר זה יפורטו התנאים לקבלת קצבת נכות מעבודה.

  על ידי: אדם עמרני, עורך דיןl חוק ומשפט> נזיקין ורשלנות רפואיתl 26/01/2013 lצפיות: 166
  משרד עורכי דין מלכא ושות'

  קצבת נפגעי עבודה מיועדת לפצות מבוטח (להלן: "נפגע"), כהגדרתו בחוק הביטוח הלאומי תשנ"ה -1995 (להלן: "החוק"), על אובדן הכנסה עקב פגיעה בעבודה, המוגדרת בסעיף 79 לחוק.

  על ידי: משרד עורכי דין מלכא ושות'l חוק ומשפט> חוק ומשפט - כלליl 21/02/2014 lצפיות: 32
  עו"ד אריה שילאנסקי

  זכויותיך מהמוסד לביטוח לאומי: 1. טיפול רפואי. 2. דמי פגיעה. 3. מענק / קצבת נכות מעבודה. 4. גמלה מיוחדת / מענק מיוחד. 5. שיקום מקצועי. 6. גמלאות תלויים בנפגעי עבודה.

  על ידי: עו"ד אריה שילאנסקיl חוק ומשפט> נזקי גוף ותאונות דרכיםl 12/10/2010 lצפיות: 360

  בשנות ה-20 של המאה הקודמת הומצא מכשיר הפוליגרף (וכפי שהוא מוכר שמכשיר זה מוכר גם בשמו הנוסף – מכונת האמת) בארצות הברית על מנת להצליח להבהיר מצבים בהם לא ברור האם אדם דובר שקר או דובר אמת.

  על ידי: חי סl חוק ומשפט> חוק ומשפט - כלליl 23/09/2014 lצפיות: 11
  אברהם פכטר

  בית המשפט העליון – החזיר את התיק להשלמת שמיעת עדויות חדשות בעניין רצח הילדה תאיר ראדה ז"ל, להרכב המחוזי בנצרת שהרשיעו ברצח פה אחד. ההרכב הרשיעו פעם נוספת והתיק חזר לעליון. מדובר בהרכב שבו כיהן השופט כהן – הנמצא עתה בחקירה פלילית וספק אם יוחזר להרכב. ואי לכך העליון נקט בהליך חריג ויכריע בתיק בעצמו.

  על ידי: אברהם פכטרl חוק ומשפט> חוק ומשפט - כלליl 20/09/2014

  תובעים את משרד הביטחון? את הביטוח הלאומי או את חברת הביטוח שלכם? גם במקרים בהם האמת אינה משתמעת לשתי פנים וגם באלו הלוטים באפילה, עדיין תצטרכו לעמוד בפני ועדה רפואית על מנת להוכיח את מצבכם הרפואי והיא זו שתקבע כמה אחוזי נכות מגיעים לכם, אם בכלל.

  על ידי: אביעד בונהl חוק ומשפט> חוק ומשפט - כלליl 25/08/2014

  פשיטת רגל לא קשורה רק לחברות או לבתי עסק, כפי שאנשים נוטים לחשוב. פשיטת רגל לאדם פרטי שנקלע לחובות, רלוונטית בהחלט ויכולה להיות בשבילו פתרון מצוין.

  על ידי: עו"ד אייל אשכנזיl חוק ומשפט> חוק ומשפט - כלליl 24/08/2014

  פשיטת רגל היא הליך שנועד לסייע לאנשים שהסתבכו בחובות באופן זה או אחר, להחזיר את החובות שלהם בצורה טובה ויעילה ולחזור למעגל העבודה. ישנו הבדל משמעותי בין פשיטת רגל של אדם פרטי או עסק קטן, לבין פשיטת רגל של חברה בע"מ. במאמר זה נפרט על שני הסוגים של פשיטת רגל ועל ההבדלים ביניהם.

  על ידי: עו"ד אייל אשכנזיl חוק ומשפט> חוק ומשפט - כלליl 24/08/2014

  לפני כמעט שנה, החלה לפעול הרפורמה החדשה של פרופסור דוד האן, על התהליך של פשיטת רגל. הרפורמה החדשה מיטיבה עם החייבים, כל עוד הם נוהגים בתום לב וביושר, ובמקביל גם עם הנושים, אשר יוכלו לקבל את כספם במהירות גדולה יותר.

  על ידי: עו"ד אייל אשכנזיl חוק ומשפט> חוק ומשפט - כלליl 24/08/2014

  לא נעים להגיע למצב של פשיטת רגל, ואם זה קורה פירושו של דבר שכבר מוצו כל האפשרויות האחרות. אדם שניסה לצאת בעצמו מן הבוץ של החובות, ולא הצליח, עד שהגיע לידי פשיטת רגל מוכרח לקחת עורך דין פשיטת רגל אשר יעזור לו במצבו הביש.

  על ידי: עו"ד אייל אשכנזיl חוק ומשפט> חוק ומשפט - כלליl 24/08/2014
  אברהם פכטר

  תמונה עגומה ועצובה, לראות סנגור פעיל מובל עם אזיקים או בלי, להארכת מעצר כחשוד/נאשם. פרקליט פלילי – צועד הרבה פעמים על הגבול הדק בין המותר והאסור. בשנים האחרונות, לפעמים בלחץ הנסיבות, הפכו עורכי דין ליחצנים ודוברים של נאשמים, הדבר בא ע"ח פעילות משפטית מקצועית נטו ולא מוסיף כבוד למקצוע. עו"ד – הוא חלק מהמערך המשפטי ומשלטון החוק והוא נאמן של בית המשפט.

  על ידי: אברהם פכטרl חוק ומשפט> חוק ומשפט - כלליl 14/08/2014

  מדרסים בכלל ומדרסים למבוגרים בפרט עשויים להקל על ההליכה. מבוגרים צפויים להיזקק למייצבי דריכה הן בשל מיחושים תכופים בגב והן בגלל רגליים סכרתיות. הודות למדרסים ניתן להאריך את משך הזמן שבו נאלצים, לא פעם, גם מבוגרים לעמוד על רגליהם במשך שעות אחדות. מדרסים למבוגרים מקלים על ההליכה.

  על ידי: יוניl בריאות ורפואה> אורתופדיה ופיזיותרפיהl 09/07/2012 lצפיות: 1,303

  שחזור שטיחים אינו רק אומנות, מלאכתו של בעל מקצוע. הוא אמנות- נגיעת השראתו של אמן. מה שעבור מישהו נראה כמכשול המוערם בדרכו נראה לזולתו כאתגר הניצב לפתחו. משחזרי שטיחים הם מי שלא נרתעים מאתגרים אלא ששים לקראתם. גם אם השטיח שלכם נראה כמי שסיים את תפקידו – אין זה בהכרח כך. מומחה לשחזור שטיחים יחיה אותו וישיב לו את איכותו, את יופיו ואת נוכחותו המרשימה.

  על ידי: יוניl בית וצרכנות> בית - כלליl 09/07/2012 lצפיות: 29
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast