מתי להיעזר בעו"ד ביטוח לאומי בתביעה?

11/07/2012 • על ידי • 61 צפיות

אנשים רבים אינם מודעים לזכויותיהם. רבים אחרים לא מאמינים שהמוסד לביטוח לאומי גם נותן כסף בהינתן ובהתקיים תנאים מספיקים ולכן לא חושבים כלל להגיש בקשה. מצבים שונים, כגון תאונת עבודה, מצדיקים הגשת תביעה לביטוח לפיצוי בגין נזקי גוף ואף  הכרה בנכות.

ההתנהלות מול מוסד ציבורי ממלכתי, אשר נתפס כקשוח וכמאיים, גורם לרבים להרים ידיים. ויתור אינו חלופה מוצעת ,ודאי לא מועדפת, בשום מקרה. בסיוע  ע"וד ביטוח לאומי תוכלו להגביר את הסיכוי למצות את זכותכם ואת זכאותכם להכרה בפגיעה המצדיקה פיצוי.

חשוב לפנות אל משרד המתמחה בייצוג בנושאי נזיקין בכלל ומול הביטוח הלאומי בפרט. לא רק כישורים מקצועיים של עורכי דין עשויים להועיל-  גם קשרים אישיים, כגון היכרות עם חברות ביטוח שונות. עורך דין ביטוח לאומי  יזהה את הבעיה, יגדיר אותה, יתווה דרכי פעולה וינחה אתכם מה לעשות כדי לממש את הסיכוי לקבלת פיצוי הולם. עורך דין גם עשוי לסייע לכם בתביעה בגין רשלנות רפואית.

עו"ד ביטוח לאומי איש מקצוע נדרש

עורך דין ביטוח לאומי בכל מקרה שבו נגרם נזק גופני כתוצאה מתאונת דרכים ובמיוחד נזקי גוף כתוצאה מתאונת עבודה. העורך דין ייצג אתכם, לבקשתכם, בוועדות רפואיות בביטוח לאומי, אשר להחלטותיהן עשויה/ עלולה להיות השפעה מכרעת על אישור תביעתכם או דחייתה.

עורך דין יוכל לסייע להוכחת ירידה בכושר ההשתכרות כתוצאה מתאונה ובמקרים קיצוניים- באובדן כושר עבודה. הוא יכול לסייע בשערוך הסכום שהייתם אמורים להשתכר בכל שנות העבודה, אשר בגלל התאונה קופחה הזכות והיכולת שלכם לעבוד ולהשתכר, ולהסתייע בחישוב זה  כבסיס לתביעת הפיצויים.

 עדיף לצאת ל"קרב"- לא אחת בלי מירכאות! - על מימוש ומיצוי זכויותיכם מול הביטוח הלאומי  כשאתם מלווים בעורך דין מקצועי, הבקיא לפניי ולפנים בכל הפרוצדורות המשפטיות שנכון לנקוט בהן כאשר מתייצבים למאבק על הכרה בנזק שנגרם לכם.

מאמרים קשורים

פרסומת

מאמרים אחרונים בנושא חוק ומשפט - כללי