מייפל סטורי ישראל

23/05/2008 • על ידי • 5,215 צפיות

מייפל סטורי ישראל הוא אתר העוסק במשחק הרשת הפופולארי - מייפל סטורי.
המטרה של האתר היא לתת למשתמשים מידע ותוכן בנוגע למשחק הרשת מייפל סטורי. כמו כן, האתר מכיל קהילה ופורום בנוגע למשחק.

אך כמו בכל אתר - ישנם דרכים פשוטות יותר לגשת למידע.

תפריט האתר בנוי מפלאש, ולחיצה על אחד הסימנים תשנה את התפריט האדום - המופיע אחרי לוגו הפלאש. לחיצה על ה"שוק" לא תעשה כלום - מכיוון שאיזור זה אינו קיים, ולחיצה על TV תוביל אל מאגר הסרטונים המומלצים של האתר.

מכיוון שמייפל סטורי הוא משחק רשת, הרבה פעמים יש "אינטראקציה" בין משתמשים למשתמשים, ולכן באתר יש גם פורום בנושא מייפל סטורי.

כפי שניתן לראות, הפורום גם הוא מכיל מספר תת פורומים - מתצלומים וקליפים, שמיועדים במידה ותרצו לפרסם תמונה של שחקנכם, או מדריכים ועזרים - אשר מכיל מדריכים רלוונטים במשחק.

אפשרות מועילה בפורום היא אפשרות החיפוש - כך שבמידה וארצה מדריכים בנושא "לוחמים", אלך לאופציית החיפוש, אסמן ברשימת הפורומים - מדריכים ועזרים, ואכתוב בשאילתת החיפוש "לוחמים"(ללא הגרשיים), וכך אגיע למדריכים בנושא לוחמים במשחק מייפל סטורי

אספר כאן מעט על מייפל סטורי - מייפל סטורי הוא משחק פופולארי מאוד, דו ממדי, מהנה - ויש שאומרים ממכר. המשחק חינאמי, אך רכישה של פריטים מיוחדים עולה כסף אמיתי. כסף שקונים במשחק באמצעות כסף אמיתי, נקרא "NX Cash".

לאחרונה גם נפתחה אפשרות לשרתים פרטיים של מייפל סטורי, עדיין לא נמסרה תגובה רשמית מהחברה שפיתחה את המשחק בנוגע לשרתים הפרטיים, אך במידה ויהיה - אדאג לעדכן.

אודות כותב המאמר

אתר מייפל סטורי ישראל

בעליו של מייפל סטורי ישראל , מייפל סטורי פורומים , דרגון נסט

[דניאל דנון]