לימוד תאילנדית חוויה אחרת ומיוחדת

פורסם: 26/10/2012 |תגובות: 0 | צפיות: 152 | Share

השפה התאילנדית היא שפה נפלאה ומיוחדת כל מי שלומד את השפה ומתחיל לשלוט בה מספר איזה חן יופי ועניין יש בשפה זאת ובדרך הלימוד שלה. אך שפה זאת שונה מאוד משפות מערביות. כאשר אתם לומדים תאילנדית עליכם לשים בצד כול מה שלמדתם כאשר למדתם שפות מערביות ולהגיע בראש פתוח לחוות שפה חדשה וייחודית. לשפה צלילים מקסימים והגיה נעימה ומצחיקה. זה מהנה להתאמן בקורס להגות אותה זאת ממש חוויה משחררת.

רמת ידע לצורך תרגום תאילנדית

יש צורך ללמוד תאילנדית בצורה אינטנסיבית בכדי לבצע תרגום תאילנדית ברמה נאותה. לא קיימים הרבה מתרגמים אשר יכולים לבצע תרגום תאילנדית איכותי באמת ועל כן חשוב לבדוק היטב ולקבל המלצות כאשר בוחרים מתרגם עבור תרגום תאילנדית. מתרגמי תאילנדית הם אנשים שחיו בתאילנד ולמדו את השפה או למדו את השפה בצורה מעמיקה בקורסים או באוניברסיטה. השפה התאילנדית היא שפה מיוחדת ואנשים רבים נהנים ללמוד תאילנדית כשפה ייחודית ומעניינת. השפה התאילנדית היא שפה טונאלית כלומר יש בה טונים ארוכים וטונים קצרים וצורת ההגייה של המילה קובעת את משמעותה יותר מאשר המילה עצמה, גם גובה הצליל של הגיית המילה קובע את משמעותה. אותה מילה בטון גבוה מקבלת משמעות שונה מאשר אותה מילה שנהגת בקול נמוך. כך למשל המילה "מה" היא בעלת עשרות משמעויות בהתאם לצורה שבה הוגים אותה. קשה ללמוד תאילנדית רק מספרים חשוב ללמוד תאילנדית ממדריך או מורה שידגים לכם בדיוק איך להגות כול מילה ולהתאים לה משמעות נכונה.

לימוד תאילנדית דרך שיחה

הדרך הטובה ביותר ללמוד שפה היא לשוחח בה זה נכון במיוחד גם כשמדובר בשפה התאילנדית. חשוב לשוחח הרבה בתאילנדית עם מורה דובר תאילנדית זאת שפה שדיבור מרובה בה הוא הדרך באמת ללמוד את השפה. דרך נוספת היא צ'אט בתאילנדית, או באתרים ללימוד שפות שכוללים שיחות עם דוברי שפות שונות בכדי ללמוד את השפה. שיחה בתאילנדית זאת דרך נהדרת לשפר את כישורי השפה הבסיסיים שלכם בשפה התאילנדית. כך תוכלו לשמוע איך כול מילה נהגית ואיזה משמעות יש לכול צורת הגייה. מתרגמים טובים אשר מתמחים בתחום של תרגום תאילנדית יודעים לחלץ את משמעויות המילים מתוך ההקשר והקונטקסט של כול ביטוי ומילה בתאילנדית.

סיבות ללמוד תאילנדית

תחשבו כמה נעים יהיה לשוחח נניח עם המטפלת התאילנדית של הוריכם בשפתה או אולי הכרתם תאילנדי או תאילנדית ואתם רוצים לדעת לשוחח עימם, ייתכן ואתם רוצים לנסוע לתאילנד וחושבים להעצים את חווית הטיול על ידי לימוד השפה הדבורה במדינה, אולי יש לכם עובדים תאילנדים בחקלאות או ייצור ואתם רוצים להבין את דבריהם במקרים אלה ועוד מקרים רבים אחרים כדאי ללמוד תאילנדית. גם חובבי שפות אוהבים ללמוד תאילנדית מכיוון שתאילנדית היא שפה יפה מתנגנת מאתגרת ומיוחדת, שנותנת מבט חדש ומרענן על תכונות של שפות ועל הלוגיקה שלהן.

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 0 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/123888/לימוד-תאילנדית-חוויה-אחרת-ומיוחדת

  השאר תגובה למאמר זה

  לימוד אנגלית חינם - כמה סיבות מדוע זה הכי משתלם כל אחד מאיתנו יודע כי לימוד אנגלית זה תהליך שדורש הרבה מאד התמדה וסבלנות, כל אלו לא מעודדים בנו הרבה מוטיבציה לרצות ללמוד אנגלית

  על ידי: פרופסור פזl חינוך ולימודים> שפותl 09/09/2014 lצפיות: 109

  שאלה שכיחה בקרב רבים מן הפונים אליי היא הבאה: מה עדיף ללמוד ערבית ספרותית או ערבית מדוברת? על השאלה הזאת אני משיבה בשאלה משלי: מה ההבדל בין ערבית ספרותית לערבית מדוברת? יודעים? על-כן, קודם שתחליטו איזו מן השפות ללמוד, ספרותית או מדוברת, ואולי בכלל תגלו ששתיהן טובות עבורכם, הנה כמה נקודות שיבהירו את ההבדלים, וכמו-כן עשויות לעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה בשבילכם.

  על ידי: רינת קורןl חינוך ולימודים> שפותl 20/08/2014 lצפיות: 91

  אם אתם תלמידים וסטודנטים, שנדרשים ללמוד ערבית, או שהנכם אנשים בוגרים שרוצים לרכוש שפה חדשה ושימושית, הנה שלושה טיפים שעשויים להקל את לימוד השפה הערבית בקרב דוברי עברית.

  על ידי: רינת קורןl חינוך ולימודים> שפותl 23/07/2014 lצפיות: 76

  נדמה כי אנחנו בצומת דרכים אם נרצה לשפר את האנגלית שלנו: האם לקחת קורס באחד המכונים או שקייטנת קיץ בחו"ל היא הפתרון? או בכלל לקחת שיעורים פרטיים? האם לקחת ספר או עיתון ולקרוא סתם כך, או לצפות בסרטים ובסדרות באנגלית (עם כתוביות, בלי כתוביות?)? המאמר הזה נועד בדיוק כדי לעשות לכם סדר.

  על ידי: דניאל ונהl חינוך ולימודים> שפותl 20/04/2014 lצפיות: 513
  אריק רוזני

  כשלומדים אנגלית, חייבים להתמיד וללמוד יום אחר יום - אפילו מאמץ קטן משתלם לטווח הארוך!המכנה המשותף המשותף של כל ה"נכשלים" באנגלית שאני מכיר - הם התחילו לפספס ימים.

  על ידי: אריק רוזניl חינוך ולימודים> שפותl 19/01/2014 lצפיות: 63
  אריק רוזני

  אם המטרה שלך היא "ללמוד אנגלית" - היא כוללנית מדי. בתוך "לימוד אנגלית" קיימים תת תחומים רבים - קריאה, כתיבה, דיבור, הבנת הנשמע וכו'. עליך להגדיר מה בדיוק אתה רוצה להשיג באופן הכי דחוף - ולבנות תכנית שתאפשר לך להשיג את המטרה שלך באנגלית. המאמר הזה יעזור לך לא להתבלבל בדרך.

  על ידי: אריק רוזניl חינוך ולימודים> שפותl 15/01/2014 lצפיות: 98
  אריק רוזני

  כשלומדים דקדוק של אנגלית, יש מספר חוקים שכדאי לזכור. בארץ קיימים הרבה ספרים טובים בנושא של דקדוק אנגלי.יחד עם זאת, קיימים שני סוגים של לימוד של דקדוק אנגלי.

  על ידי: אריק רוזניl חינוך ולימודים> שפותl 12/01/2014 lצפיות: 108
  אריק רוזני

  שלוש טעויות בלימוד אנגלית מדוברת במהלך העיסוק שלי כמאמן אישי שעוזר לאחרים להצליח באנגלית וכמורה פרטי לאנגלית, הבחנתי בשלוש טעיות נפוצות. חשוב לי באופן אישי שתצליח באנגלית, גם אם תהיה תלמיד שלי וגם אם לא - לכן חשוב לי לשתף אותך - זה יחסוך לך הרבה זמן וכסף בלימודי אנגלית.

  על ידי: אריק רוזניl חינוך ולימודים> שפותl 04/01/2014 lצפיות: 103

  האם חשבתם כיצד ניתן לרענן ולהתרגש בתוך המסגרת הזוגית הקיימת מבלי לחצות את הגבולות ולפרק את הקשר? בואו לקרוא ולדעת שזה אפשרי.

  על ידי: עמית כתבתl משפחה וזוגיות> משפחה וזוגיות - כלליl 28/02/2013 lצפיות: 97

  מה קורה כאשר מתרחשת בגידה של אחד מבני הזוג?, קראו כיצד ניתן להמשיך ולשמר את הזוגיות אחרי משבר שכזה, ואיך התמודדות טובה עם המשבר מאפשרת יציאה ממנו מחוזקים

  על ידי: עמית כתבתl משפחה וזוגיות> בגידותl 28/02/2013 lצפיות: 147

  האם ידעת כי במקרים רבים, רק לאחר פטירתו של עורך הצוואה מגלים היורשים הפוטנציאליים כי חלוקת העיזבון אינה לרוחם, והחוק מתיר להם, בנסיבות מסוימות, להגיש התנגדויות לצוואה, ולטעון לחלוקה אחרת של העיזבון, בניגוד לאופן שבו המוריש הגדיר בצוואה. בא לקרוא כיצד ניתן להבטיח את ביצוע הצוואה כלשונה, ולמנוע הגשת התנגדויות או אפילו פסילת הצוואה.

  על ידי: עמית כתבתl חוק ומשפט> דיני משפחהl 18/02/2013 lצפיות: 91

  הידעת כי על פי החוק בישראל, יכול כל אדם להגיש התנגדות לצוואה, ובית המשפט יכול להחליט, בעקבות ההתנגדות, על פסילת צוואה. המאמר הבא מפרט ומסביר מתי ניתן להגיש התנגדות לצוואה, מהן הסיבות להתנגדות ומי יכול להגיש התנגדות לצוואה.

  על ידי: עמית כתבתl חוק ומשפט> דיני משפחהl 18/02/2013 lצפיות: 156

  מחלות ניוון הרשתית הן מחלות הנפוצות בעיקר בקרב האוכלוסיה המבוגרת. המחלה גורמת לפגיעה במרכז הרשתית באזור הנקרא מקולה אשר אחראי על על הראיה המרכזית הדרושה לביצוע פעילויות כגון קריאה, כתיבה, צפייה בטלוויזיה, נהיגה וכד' למחלת נמ"ג יש שני שלבים השלב היבש והשלב הרטוב,ומומלץ (בשביל גילוי מוקדם ומניעה) מעל גיל 50 להיבדק אצל רופא עיניים באופן קבוע. לגילוי מוקדם יש חשיבות מכרעת בהצלחת הטיפול. ניתן למנוע את הדרדרות המחלה על ידי תזונה נכונה ועשירה באומגה 3.

  על ידי: עמית כתבתl בריאות ורפואה> בריאות העיןl 16/01/2013 lצפיות: 314

  תהליך הגירושים בישראל הוא ארוך ומייגע, שואב כוחות רבים משני בני הזוג והתמודדות עם בירוקרטיה והוצאות כספים גדולות. אם החלטתם לשים סוף לחיי הנישואין עליכם לפנות לעורכי דין המתמחים בבית דין לענייני משפחה וגם בקיאים בהליכים של בית הדין הרבני. עליכם לבנות אתם את אסטרטגית גירושין שלכם ולהכין משאבי זמן וכסף מרובים. האלטרנטיבה האחרת היא לפנות לעורך דין לענייני משפחה שיש לו גם הכשרה בתחום גישור גירושין. מטרת הגישור להגיע להסכם של גירושין בהסכמה מלאה של שני הצדדים. הוא מיטיב עם הילדים ומפחית את הטראומה.

  על ידי: עמית כתבתl משפחה וזוגיות> משפחה וזוגיות - כלליl 16/01/2013 lצפיות: 45

  בעידן המודרני בו נשים יוצאות לימים ארוכים מהבוקר עד הערב כדאי להן ללמוד כיצד להראות במיטבן במשך כל היום הארוך. ניתן היום למצוא סדנאות לאיפור המלמדות כיצד לעשות זאת. השימוש הנכון במידע ובמיומנות האיפור יכולה לתרום רבות לבטחון העצמי של כל אישה וכן להעצים את תדמיתה בעיני המתבונן מהצד. בואי לראות כיצד למתג את עצמך במה כדאי לך להשקיע מחשבה, וכיצד הופעה נכונה משפיעה על יכלתך לקדם את עצמך בעסקים. מחקר שנערך באוניברסיטת הרווארד, מגלה כי נשים מאופרות מקבלות קרדיט רציני יותר בעולם העסקים.

  על ידי: עמית כתבתl יופי וטיפוח> יופי וטיפוח - כלליl 16/01/2013 lצפיות: 54

  האם חשבת פעם להרחיב אופקים וללמוד את התרבות הסינית דרך לימודי השפה הסינית? הרצאות בנושא הן דרך נהדרת להפגש עם התרבות המגוונת, וכן לשמוע על ההיסטוריה ועל סין כיום כמדינה מרכזית ומשפיעה על כלכלת העולם. בהרצאות אפשר לשמוע גם על הקשרים הכלכליים והעיסקיים שקיימים בין סין למערב, על החיי היומיום של הסינים בעבר ובהווה ואיך פילוסופיית החיים של הסינים מתשלבת עם דרך חייהם. מגוון האנשים הבאים ללמודי השפה והתרבות הוא נרחב, מטילים הרוצים לחוות באופן יותר אישי את הטיול עד אנשי עסקים.

  על ידי: עמית כתבתl חינוך ולימודים> שפותl 26/10/2012 lצפיות: 72
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast