לימוד תאילנדית חוויה אחרת ומיוחדת

26/10/2012 • על ידי • 169 צפיות

השפה התאילנדית היא שפה נפלאה ומיוחדת כל מי שלומד את השפה ומתחיל לשלוט בה מספר איזה חן יופי ועניין יש בשפה זאת ובדרך הלימוד שלה. אך שפה זאת שונה מאוד משפות מערביות. כאשר אתם לומדים תאילנדית עליכם לשים בצד כול מה שלמדתם כאשר למדתם שפות מערביות ולהגיע בראש פתוח לחוות שפה חדשה וייחודית. לשפה צלילים מקסימים והגיה נעימה ומצחיקה. זה מהנה להתאמן בקורס להגות אותה זאת ממש חוויה משחררת.

רמת ידע לצורך תרגום תאילנדית

יש צורך ללמוד תאילנדית בצורה אינטנסיבית בכדי לבצע תרגום תאילנדית ברמה נאותה. לא קיימים הרבה מתרגמים אשר יכולים לבצע תרגום תאילנדית איכותי באמת ועל כן חשוב לבדוק היטב ולקבל המלצות כאשר בוחרים מתרגם עבור תרגום תאילנדית. מתרגמי תאילנדית הם אנשים שחיו בתאילנד ולמדו את השפה או למדו את השפה בצורה מעמיקה בקורסים או באוניברסיטה. השפה התאילנדית היא שפה מיוחדת ואנשים רבים נהנים ללמוד תאילנדית כשפה ייחודית ומעניינת. השפה התאילנדית היא שפה טונאלית כלומר יש בה טונים ארוכים וטונים קצרים וצורת ההגייה של המילה קובעת את משמעותה יותר מאשר המילה עצמה, גם גובה הצליל של הגיית המילה קובע את משמעותה. אותה מילה בטון גבוה מקבלת משמעות שונה מאשר אותה מילה שנהגת בקול נמוך. כך למשל המילה "מה" היא בעלת עשרות משמעויות בהתאם לצורה שבה הוגים אותה. קשה ללמוד תאילנדית רק מספרים חשוב ללמוד תאילנדית ממדריך או מורה שידגים לכם בדיוק איך להגות כול מילה ולהתאים לה משמעות נכונה.

לימוד תאילנדית דרך שיחה

הדרך הטובה ביותר ללמוד שפה היא לשוחח בה זה נכון במיוחד גם כשמדובר בשפה התאילנדית. חשוב לשוחח הרבה בתאילנדית עם מורה דובר תאילנדית זאת שפה שדיבור מרובה בה הוא הדרך באמת ללמוד את השפה. דרך נוספת היא צ'אט בתאילנדית, או באתרים ללימוד שפות שכוללים שיחות עם דוברי שפות שונות בכדי ללמוד את השפה. שיחה בתאילנדית זאת דרך נהדרת לשפר את כישורי השפה הבסיסיים שלכם בשפה התאילנדית. כך תוכלו לשמוע איך כול מילה נהגית ואיזה משמעות יש לכול צורת הגייה. מתרגמים טובים אשר מתמחים בתחום של תרגום תאילנדית יודעים לחלץ את משמעויות המילים מתוך ההקשר והקונטקסט של כול ביטוי ומילה בתאילנדית.

סיבות ללמוד תאילנדית

תחשבו כמה נעים יהיה לשוחח נניח עם המטפלת התאילנדית של הוריכם בשפתה או אולי הכרתם תאילנדי או תאילנדית ואתם רוצים לדעת לשוחח עימם, ייתכן ואתם רוצים לנסוע לתאילנד וחושבים להעצים את חווית הטיול על ידי לימוד השפה הדבורה במדינה, אולי יש לכם עובדים תאילנדים בחקלאות או ייצור ואתם רוצים להבין את דבריהם במקרים אלה ועוד מקרים רבים אחרים כדאי ללמוד תאילנדית. גם חובבי שפות אוהבים ללמוד תאילנדית מכיוון שתאילנדית היא שפה יפה מתנגנת מאתגרת ומיוחדת, שנותנת מבט חדש ומרענן על תכונות של שפות ועל הלוגיקה שלהן.