תחזית אסטרולוגית 2013

18/11/2012 • על ידי • 41,975 צפיות

שנת 2013 העומדת בפתחנו המצפה שנקבל פניה בברכה , נושאת עימה משקל מחברתה הוותיקה ממנה 2012.

לכל מי שתוהה,  הבחירות לא תתקיימנה במועדן ותידחנה לפחות בחדשיים-שלושה אם לא יותר מכך. עובדה זו משנה את המפה הפוליטית ומורידה את כוחן של מפלגות חדשות, אם בכלל היה כוחן ריאלי ב-2012.

השנה מלאה בהפתעות ברמה הפוליטית וטוב שכך. ברמה הכלכלית, למרות הכל ואף על פי כן, ישראל צועדת קדימה והופכת לכמעט מעצמה כלכלית. המצאות חדשות, הן בתחום הטכנולוגיה והן בתחומים אחרים, יצליחו. מטבע זר יכנס לקופת המדינה. עליה צפויה בחדשים אפריל עד מאי וכן בחודשים אוגוסט עד ספטמבר, מה שישפיע על המערך הכלכלי בארץ וישפר את מצבם של מרבית התושבים.

מלבד העליה, תהיה גם עליה משמעותית ביותר ברמת התיירות הנכנסת לארץ וזו תתפוס תאוצה, מחודש מאי עד דצמבר ועד בכלל.

כל זאת יתרום כמובן לעליה משמעותית ברמת החיים ויביא שמחה רבה. החורף יגיע ויהיה מבורך ביותר. מפלס הכינרת יעלה משמעותית לשביעות רצון כולנו. גשמי הברכה שירדו, יורידו את מחירי המים ובא לציון גואל. ההתפתחות לא תפסח גם  על החקלאות ואנשי היצור החקלאיים ותתרום לביטחון כלכלי וליציבות.

ומי מבני המזלות השונים יהיה בר מזל בשנה זו?

ראשונים ברשימה הם מזלות המים והאש: במים - דגים, סרטן ועקרב ובאש -  בעיקר אריה וטלה. אלו הם הממוזלים ביותר בשנת 2013.

ומה עוד קורה? בני מזל תאומים ימצאו אהבה ויקבלו הצעות נישואין יותר מכל מזל אחר בגלגל המזלות. גם מספר הלידות אצל בנות תאומים יהיה הגבוה ביותר בשנת 2013.

מזלות האדמה שהם שור גדי ובתולה יהנו מאוד מהמים שיזרמו אליהם ממזלות המים שהם סרטן דגים ועקרב והאינטרקציה בין אדמה למים תניב פרות שיזכו את שני הצדדים בברכה רבה  ובהצלחה .

שנה טובה!

אודות כותב המאמר

עליזה גבאי קרשבסקי

עליזה גבאי קרשבסקי, בת מזל דגיםנולדה לאב, שהיה מיסטיקן גדול, אך לא עסק במיסטיקה קרדום לחפור בה,בת לשושלת מקובלים ידועה. עוסקת במיסטיקה מגיל...