העלמת ורידים- אסתטיקה בצעד בריאותי

26/05/2013 • על ידי • 80 צפיות

העלמת ורידים
לידיעתך, זה ממש לא חייב להיות כך. כיום תוכלי להיעזר בטיפולים חדשניים מונעי ניתוח בהעלמת ורידים ודליות והשבת אורח החיים הבריא והשבת היכולת שלך לפעולות פיזיות בסיסיות שעד כה נראו לך בלתי אפשריות, כמו הליכות או עמידה בת כמה דקות על הרגליים.

מדוע מופיעים ורידים ברגליים?

תופעת הורידים ברגליים היא תופעה גנטית בעיקרה ותוקפת בעיקר נשים אחרי לידה, במהלך ההיריון ובגילאי העשרים המאוחרות ותחילת שנות השלושים. מעבר להשפעה הגנטית ורידים ברגליים עשויים להופיע גם מסיבות פיזיות ובריאותיות כמו עליה דרסטית במשקל, אי שמירה על משקל תקין בהריון, תופעות של סכרת ורעלת הריונית ללא טיפול מונע של עיסוי, גריבת גרביים אלסטיות, פעילות מספקת ושמירה על תזונה מאוזנת. העלמת ורידים ברגליים לאחר הופעתם היא פעולה הדורשת סבלנות ואורח ואפילו אי נעימות. על כן רצוי לפעול עד כמה שניתן למניעת תופעה זו.

האם ורידים ברגליים הם תופעת על חזור?

ממש לא! תופעת הורידים ברגליים היא תופעה שניתן למנוע ובמקרים בהם היא מופיעה ניתן לטפל בה באופן מיידי ואפילו לאחר שעברה תקופה. העלמת ורידים ברגליים היא פעולה אפשרית ומציאותית לחלוטין והטיפולים מבצעים על ידי כמה אפשרויות מגוונות בהתאם לרמת הקושי של הבעיה, המצב הבריאותי של הסובל/ת, הסיכונים הכרוכים בטיפול והמלצת הרופא המטפל. ברוב המכריע של המקרים כמעט כל אחד ואחת יכול/ה לעבור טיפול העלמת ורידים ברגליים.

נכון או לא נכון: במצבים של ורידים ברגליים אין מנוס מניתוח

לא נכון! במצבים של בהם קיימים ורידים בולטים ברגליים לא חייבים לנתח מייד. מרפאות מקצועיות ברחבי הארץ המוסמכות על ידי קופות החולים ומשרד הבריאות נותנות טיפולים מונעי ניתוח הכוללים גלי הלם בכמה טיפולים המצמצמים ומכווצים את הווריד הבולט, מחזירים את כלי הדם למצבם הטבעי וגורמים להעלמות הורידים הבולטים.

יש לכם ורידים ברגליים? אתם מוזמנים לקום על הרגליים ולעשות מעשה!

לפרטים נוספים כנסו לאתר ביגס מדיק העלמת ורידים