מעבדה לתיקון גלקסי - על התקלות ועל המחירים

פורסם: 17/07/2013 |תגובות: 0 | צפיות: 50 | Share

מעבדה לתיקון גלקסי - שלושה דברים שכדאי לדעת

 מעבדה לתיקון גלקסי עוסקת בכל סוגי התיקונים, היא מחליפה את מסך המגע, מתקנת או מחליפה רכיבים שונים כמו כפתור הבית, שקע למטען או לאוזניות ועוד. מעבדה לתיקון גלקסי עוסקת גם בהתאמת המכשיר לרשתות הסלולאריות השונות, מסירה את מגבלות היצרן ומטמיעה, אם צריך, בתוך המכשיר את השפה העברית.

 מחירי התיקונים  נקבעים לפי מספר פרמטרים, לפי מחיר חלקי החילוף ולפי הזמן המושקע בעבודה. בישראל פועלות הרבה מעבדות העוסקות בתיקון מכשירי גלקסי. לפני שאתם מוסרים את המכשיר שלכם לתיקון, רצוי לערוך סקר שווקים ולהשוות נתונים. אך חשוב לדעת כי מחירים נמוכים מדי עלולים לאותת על עבודה בלתי מקצועית ועל שימוש בחלפים לא מקוריים ואולי אפילו משומשים.

חשוב לבחור מעבדה לתיקון גלקסי המעסיקה טכנאים מומחים, מיומנים ובעלי ותק. לפני שאתם מוסרים את מכשיר הגלקסי לתיקון בקשו הצעת מחיר. חשוב גם לברר האם המעבדה משתמשת בחלקי חילוף מקוריים. שימוש בחלקי חילוף לא מקוריים עלול לגרום לתקלות ולבעיות שונות.

תיקונים לגלקסי - כמה טיפים שיאריכו את חיי המכשיר

שמירה ותחזור של מכשיר הגלקסי עשויים למנוע תקלות ולחסוך הוצאות רבות של תיקונים.

פריקה וטעינה של המכשיר אחת לחודש יאריכו את חיי הסוללה וימנעו מכם הוצאות כספיות בשל החלפת סוללה במכשיר הגלקסי.

כדי להגן על המכשיר ולמנוע תיקונים לגלקסי בשל נפילות או חבלות רצוי לקנות כיסוי מגן איכותי למכשיר ולצפות את המסך באמצעות מדבקה מיוחדת.

 הטענת המכשיר באמצעות מטען מקורי יגנו עליו מפני נפילות מתח ברשת החשמל , ישמרו על הסוללה ויגנו על רכיבי הלוח.

אל תורידו אפליקציות לא מוכרות. השתמשו רק באפליקציות מורשות. אפליקציות לא רצויות הן  אחד הגורמים המרכזיים של תיקונים לגלקסי. 

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 0 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/131949/מעבדה-לתיקון-גלקסי-על-התקלות-ועל-המחירים

  השאר תגובה למאמר זה

  תיקון לגלקסי - איך לתקן ואיך להגן על המכשיר היקר אין ספק כי מכשיר הגלקסי הוא אחד המכשירים המבוקשים ביותר בשוק הסמארטפונים. תיקון לגלקסי יכול להתבצע בשתי דרכים, דרך חברת הסלולאר שבה אתם מנויים ובאמצעות מעבדה פרטית. מעבדת אביב תקשורת צברה ניסיון רב וידע רחב בתחום של תיקונים לגלקסי. כל התיקונים מתבצעים במקצועיות ובאיכות גבוהה ומצליחים להשיב לתפקוד מלא כל מכשיר גלקסי.

  על ידי: אביחיl תקשורת ועיתונות> סלולרl 17/07/2013 lצפיות: 87

  אין ספק כי מכשיר האייפון הוא המכשיר הסלולארי הטוב ביותר מבין כל המכשירים המוצעים בשוק, אך לצד היתרונות הרבים יש גם חיסרון, המכשיר רגיש מאוד ונוטה להתקלקל לעתים קרובות. תיקונים לאייפון חייבים להתבצע רק בידי אנשי מקצוע מיומנים. לא כל אחד יכול להיכנס לקרביו של המכשיר המורכב ולבצע תיקונים לאייפון בהצלחה.

  על ידי: אפיקl מחשבים וטכנולגיה> מחשבים וטכנולגיה - כלליl 18/07/2013 lצפיות: 48

  אייפון, חדש וגם ישן, הוא מכשיר רגיש ביותר. תקלות שונות, חבטות ואפילו שריטות קלות עלולות להשבית את האייפון לחלוטין. אם נקלעתם למצב שבו האייפון שלכם אינו תקין, צרו קשר עם מעבדה לתיקון מכשירים סלולאריים.

  על ידי: אפיקl מחשבים וטכנולגיה> מחשבים וטכנולגיה - כלליl 18/07/2013 lצפיות: 59

  לסדרת המכשירים הפרקטים והמשפיעים של עידן זה אפשרי גם לצרף את הטבלט. אותו אביזר אלקטרוני גאוני ומתוחכם שיכול בקלילות לשמש כתחליף של ממש למחשב נייח או לפטופ ולשמש אותנו בביתינו ובמשרד ויותר מכל גם כדי להיות מוחברים לחיים.

  על ידי: matarotzel מחשבים וטכנולגיה> גאדג'טיםl 26/08/2012 lצפיות: 99

  מכירת כרטיסים און ליין מאפשרת למוזמני האירוע הזמנת כרטיסים קלה, מהירה וחווייתית. בנוחות של העידן המודרני הטכנולוגיה מאפשרת לנו לבצע דברים שבעבר היו בגדר חלום. אחד מהדברים הללו הוא האופן שבו נמכרים כיום כרטיסים להופעות.

  על ידי: ניהול ידעl מחשבים וטכנולגיה> מחשבים וטכנולגיה - כלליl 10/03/2015

  כמעט כל אחד מכיר את ההרגשה של אובדן מסמך במחשב. פתאום התוכנה לא מוצאת את הקובץ עליו עמלנו שעות ולעיתים ימים לפעמים יש מקרים שהקובץ פשוט אינו נפתח, לפעמים מתקבלת הודעה של הצפנה והיות ואין לנו סיסמא, לא ניתן לפתוח את הקובץ. מדהים איך זה קורה! מעניין? על זה תקראו בהמשך.

  על ידי: אהודl מחשבים וטכנולגיה> מחשבים וטכנולגיה - כלליl 02/03/2015
  Eli Levin

  בעידן בו אנו חיים , חשוב לשים דגש על שירותי המחשוב. זהו נושא העומד על הפרק בכל רגע במהלך יום היום.

  על ידי: Eli Levinl מחשבים וטכנולגיה> מחשבים וטכנולגיה - כלליl 18/02/2015 lצפיות: 11
  Index Biz

  להתקשר בלי להחשף! פעמים רבות חשוב לנו לבצע שיחת טלפון, מבלי שהצד השני יזהה את המספר. זה חשוב כדי שלא יחליפו להתעלם מהשיחה שלנו, ולא יסננו אותנו כמספר לא רצוי. בעזרת חברת טלפיקס, אפשר לגרום למספר שלנו להיות חסוי או פשוט לקבל מספר אחר לשם הסתרה. איך עושים את זה? במאמר שלפנינו.

  על ידי: Index Bizl מחשבים וטכנולגיה> מחשבים וטכנולגיה - כלליl 13/02/2015 lצפיות: 18

  המחשבים האישים בשנים האחרונות הופכים למרכזיים בחיינו והשתכללו משנה לשנה. ולמרות השינויים ישנם כמה דברים שאני חייב להסביר ללקוחותי. להלן עשרה דברים שהכנתי עבורכם שיעשו לכם קצת יותר סדר.

  על ידי: טכנאי מחשבים בירושליםl מחשבים וטכנולגיה> מחשבים וטכנולגיה - כלליl 10/02/2015 lצפיות: 12

  אתה רוצה לזרוק את המדפסת מהחלון, אבל איפה זה ישאיר אותך? למען האמת, אנחנו צריכים את המדפסות שלנו, למרות הביות והמוזרויות המטריפה שלהם. הנה רעיון יותר שפוי: קח נשימה עמוקה, תנצל את נציג התמיכה הטכנית הפנימי שלך, ותתקן את מה שלא הצליח לך. אנחנו כבר רשומים את 10 הטרדות הגדולות של מדפסת והדרכים לתקן אותם. ההסתכלות שלך עשויה להשתנות.

  על ידי: טכנאי מחשבים בירושליםl מחשבים וטכנולגיה> מחשבים וטכנולגיה - כלליl 10/02/2015 lצפיות: 12

  ישנם מספר גורמים המשפיעים על מחירה של מצלמות אבטחה. גורמים אלו כוללים את סוג המצלמה, צורת המצלמה, סוג העדשה, הרזולוציה של המצלמה ועוד. במאמר זה נסביר את כל אחד מההבדלים והשפעתו על מחיר מצלמת האבטחה.

  על ידי: אסף עוזl מחשבים וטכנולגיה> מחשבים וטכנולגיה - כלליl 06/02/2015

  לא כל תקלה במסך של המחשב הנייד, דורשת את החלפתו, לפעמים רק מדובר בתקלה שניתנת לתיקון. בדרך כלל הבעיות שנתקלים בהן במסך של המחשב הנייד יכולות להיות מסך מטושטש, תאורת מסך שלא עובדת, מסך מרצד, מסך שחור שלא נדלק, או פסים במסך.

  על ידי: נירl מחשבים וטכנולגיה> מחשבים וטכנולגיה - כלליl 05/02/2015

  הבן עומד להתחתן? מתכנן לערוך אירוע רב משתתפים? חוגגים יובל לנישואים? החברה מעוניינת באירוע קידום מכירות? יריד אוכל יכול להיות רעיון מעניין? לא משנה באיזה אירוע או מפגש מדובר, על מנת לשדרג אותו ולתת לו נופך ייחודי, רצוי להוסיף לו אווירה קולינארית יוצאת דופן הכוללת שירותי קייטרינג ובעיקר אופציה ייחודית של השכרת ציוד לאירועים מסוג זה.

  על ידי: אפיקl בידור ופנאי> הפקת אירועיםl 12/08/2013 lצפיות: 59

  יום ההולדת של הילד מתקרב ואיתו אינספור חששות והתלבטויות הנובעים מהרצון ליצור אירוע בלתי נשכח אשר ישאיר חותם ורושם. נותני השירות לימי ההולדת הינם רבים ומגוונים, החל מליצנים, קוסמים או מפעילים לילדים, דרך חברות המספקות שירותי קייטרינג לאירועים של קטנטנים, וכלה בהפעלות שונות באמצעותן הילדים יעבירו את הזמן. על מנת להזמין שירותים אלו, נהוג להסתייע בחברה המספקת שירותי השכרת ציוד לאירועים המתמחה בימי הולדת לילדים.

  על ידי: אפיקl בידור ופנאי> הפקת אירועיםl 12/08/2013 lצפיות: 38

  העסקת עוזרות בית אינה דבר של מה בכך, והסיטואציה מעלה לא פעם שאלות רבות בנוגע לתנאי העסקתן, אופי העבודה אותה מותר או אסור להן לעשות, גובה שכרן וכיוצא בזה. במאמר זה נרכז את מיטב השאלות הנוגעות להעסקת עוזרות בית, ונתחיל בשאלה הבסיסית ביותר: לשם מה יש צורך בעוזרת בית?

  על ידי: אפיקl בית וצרכנות> בית - כלליl 05/08/2013 lצפיות: 874

  בעת חיפוש חברת הובלות בתל אביב, ישנם כאלו הבוחרים בזו שהציעה את התעריף הנמוך ביותר עבור ההובלה. בחירה זו הינה טעות שעלולה לגרום נזק רב ללקוח. הרי ברור לכולם שאין חברה המעוניינת להפסיד, ולפיכך, להצעת המחיר חייב להיות גבול תחתון כלשהו המוסכם על כולם.

  על ידי: אפיקl בית וצרכנות> מעבר דירהl 05/08/2013 lצפיות: 334

  בין אם פונים לחברת הובלות בתל אביב או בכל אזור אחר, כדאי לדעת כי תהליך ההובלה עשוי לעלות אלפי שקלים והוא תלוי בגורמים שונים כגון התוכן המועבר, מועד ההובלה, מספר המובילים הדרושים, גודל המשאית, שירותים נלווים להובלה וכך הלאה. ניתן לחסוך ולצמצם את עלויות ההובלה באמצעות ביצוע מספר פעולות פשוטות.

  על ידי: אפיקl בית וצרכנות> מעבר דירהl 05/08/2013 lצפיות: 70

  אמנם נדמה לנו כי חברת הובלות בתל אביב מספקת אך ורק שירותי הובלה בעת מעבר דירה, אך בפועל, מדובר בקשת של פעולות וסיטואציות הדורשות הסתייעות בחברות הובלה. מתי רצוי להזמין חברת הובלות בתל אביב ואלו שירותים כלולים בכל מקרה? על כך להלן.

  על ידי: אפיקl בית וצרכנות> מעבר דירהl 05/08/2013 lצפיות: 86

  ישנן עשרות חברות המספקות שירותי הובלות בתל אביב, את רובן ניתן להשיג בשיחת טלפון פשוטה או אף בלחיצת כפתור. ההיצע הגדול של חברות ההובלה עשוי לבלבל גם את המנוסים בתחום, יותר מכך, בחירה לא מותאמת של חברת הובלות בתל אביב עלולה לעלות ללקוח בזמן וכסף. אם כן, מהי הדרך הטובה ביותר לבחירה חברת הובלות בתל אביב? על כך להלן.

  על ידי: אפיקl בית וצרכנות> מעבר דירהl 05/08/2013 lצפיות: 57

  במשך שנים ארוכות, מעמדן של עוזרות בית רבות היה בעייתי, שכן היו מתייחסים אליהן כפועלות פשוטות העושות עבודה "שחורה". מתוך כך, בעצם, נגזרו השכר והזכויות של עובדות הבית. עם זאת, בשנים האחרונות חל שינוי משמעותי ביחס המעסיקים והמדינה אל עוזרות הבית. שינוי זה בא לידי ביטוי בעיקר בעלייה משמעותית בשכר ובמתן תעדוף לזכויות ולהטבות המגיעות להן. כיום, כשהבתים שלנו גדולים יותר, הזמן שלנו קצר יותר, והעסקת עוזרות בית הפכה לדבר שבשגרה. לכן, חשוב להכיר את החוק בנושא זה.

  על ידי: אפיקl בית וצרכנות> בית - כלליl 05/08/2013 lצפיות: 167
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast