מעבדה לתיקון גלקסי - על התקלות ועל המחירים

פורסם: 17/07/2013 |תגובות: 0 | צפיות: 48 | Share

מעבדה לתיקון גלקסי - שלושה דברים שכדאי לדעת

 מעבדה לתיקון גלקסי עוסקת בכל סוגי התיקונים, היא מחליפה את מסך המגע, מתקנת או מחליפה רכיבים שונים כמו כפתור הבית, שקע למטען או לאוזניות ועוד. מעבדה לתיקון גלקסי עוסקת גם בהתאמת המכשיר לרשתות הסלולאריות השונות, מסירה את מגבלות היצרן ומטמיעה, אם צריך, בתוך המכשיר את השפה העברית.

 מחירי התיקונים  נקבעים לפי מספר פרמטרים, לפי מחיר חלקי החילוף ולפי הזמן המושקע בעבודה. בישראל פועלות הרבה מעבדות העוסקות בתיקון מכשירי גלקסי. לפני שאתם מוסרים את המכשיר שלכם לתיקון, רצוי לערוך סקר שווקים ולהשוות נתונים. אך חשוב לדעת כי מחירים נמוכים מדי עלולים לאותת על עבודה בלתי מקצועית ועל שימוש בחלפים לא מקוריים ואולי אפילו משומשים.

חשוב לבחור מעבדה לתיקון גלקסי המעסיקה טכנאים מומחים, מיומנים ובעלי ותק. לפני שאתם מוסרים את מכשיר הגלקסי לתיקון בקשו הצעת מחיר. חשוב גם לברר האם המעבדה משתמשת בחלקי חילוף מקוריים. שימוש בחלקי חילוף לא מקוריים עלול לגרום לתקלות ולבעיות שונות.

תיקונים לגלקסי - כמה טיפים שיאריכו את חיי המכשיר

שמירה ותחזור של מכשיר הגלקסי עשויים למנוע תקלות ולחסוך הוצאות רבות של תיקונים.

פריקה וטעינה של המכשיר אחת לחודש יאריכו את חיי הסוללה וימנעו מכם הוצאות כספיות בשל החלפת סוללה במכשיר הגלקסי.

כדי להגן על המכשיר ולמנוע תיקונים לגלקסי בשל נפילות או חבלות רצוי לקנות כיסוי מגן איכותי למכשיר ולצפות את המסך באמצעות מדבקה מיוחדת.

 הטענת המכשיר באמצעות מטען מקורי יגנו עליו מפני נפילות מתח ברשת החשמל , ישמרו על הסוללה ויגנו על רכיבי הלוח.

אל תורידו אפליקציות לא מוכרות. השתמשו רק באפליקציות מורשות. אפליקציות לא רצויות הן  אחד הגורמים המרכזיים של תיקונים לגלקסי. 

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 0 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/131949/מעבדה-לתיקון-גלקסי-על-התקלות-ועל-המחירים

  השאר תגובה למאמר זה

  תיקון לגלקסי - איך לתקן ואיך להגן על המכשיר היקר אין ספק כי מכשיר הגלקסי הוא אחד המכשירים המבוקשים ביותר בשוק הסמארטפונים. תיקון לגלקסי יכול להתבצע בשתי דרכים, דרך חברת הסלולאר שבה אתם מנויים ובאמצעות מעבדה פרטית. מעבדת אביב תקשורת צברה ניסיון רב וידע רחב בתחום של תיקונים לגלקסי. כל התיקונים מתבצעים במקצועיות ובאיכות גבוהה ומצליחים להשיב לתפקוד מלא כל מכשיר גלקסי.

  על ידי: אביחיl תקשורת ועיתונות> סלולרl 17/07/2013 lצפיות: 81

  אין ספק כי מכשיר האייפון הוא המכשיר הסלולארי הטוב ביותר מבין כל המכשירים המוצעים בשוק, אך לצד היתרונות הרבים יש גם חיסרון, המכשיר רגיש מאוד ונוטה להתקלקל לעתים קרובות. תיקונים לאייפון חייבים להתבצע רק בידי אנשי מקצוע מיומנים. לא כל אחד יכול להיכנס לקרביו של המכשיר המורכב ולבצע תיקונים לאייפון בהצלחה.

  על ידי: אפיקl מחשבים וטכנולגיה> מחשבים וטכנולגיה - כלליl 18/07/2013 lצפיות: 45

  אייפון, חדש וגם ישן, הוא מכשיר רגיש ביותר. תקלות שונות, חבטות ואפילו שריטות קלות עלולות להשבית את האייפון לחלוטין. אם נקלעתם למצב שבו האייפון שלכם אינו תקין, צרו קשר עם מעבדה לתיקון מכשירים סלולאריים.

  על ידי: אפיקl מחשבים וטכנולגיה> מחשבים וטכנולגיה - כלליl 18/07/2013 lצפיות: 55

  לסדרת המכשירים הפרקטים והמשפיעים של עידן זה אפשרי גם לצרף את הטבלט. אותו אביזר אלקטרוני גאוני ומתוחכם שיכול בקלילות לשמש כתחליף של ממש למחשב נייח או לפטופ ולשמש אותנו בביתינו ובמשרד ויותר מכל גם כדי להיות מוחברים לחיים.

  על ידי: matarotzel מחשבים וטכנולגיה> גאדג'טיםl 26/08/2012 lצפיות: 93
  אור מחשבים

  גלישה קבועה באינטרנט וחיבור של כוננים חיצוניים כדוגמת הסמארטפונים , חושפים את המחשב לווירוסים ורוגלות לא משנה כמה נקפיד לבדוק אלו קבצים מועלים על המחשב- אין הדבר מספיק.

  על ידי: אור מחשביםl מחשבים וטכנולגיה> מחשבים וטכנולגיה - כלליl 08/01/2015

  הדבר החשוב ביותר אצל טכנאי מחשבים מיומן- היא מידת הזהירות בה הוא נוקט כשהוא נוגע לך במחשב. מקצוען, יעשה את כל בסבלנות, לאט, לאט בשיטת האלימינציה, חובבן יפתח, יוציא, יבריג, יכניס- ויהרוס לך את המחשב !

  על ידי: יוהןl מחשבים וטכנולגיה> מחשבים וטכנולגיה - כלליl 22/12/2014

  טכנאי מחשבים צריך להיות אדם בעל ידע, ניסיון והבנה בחומרה ותוכנה. אחרת- שימו לב מה יקרה להארד דיסק שלכם !!!

  על ידי: יוהןl מחשבים וטכנולגיה> מחשבים וטכנולגיה - כלליl 22/12/2014
  omer323

  במאמרים זה תמצאו חומר רב אשר יספק לכם הבנה יותר מעמיקה לגבי המחשב על חומרתו וכן על תכונותיו ,והתוכנות השונות והמאוד מגוונות .

  על ידי: omer323l מחשבים וטכנולגיה> מחשבים וטכנולגיה - כלליl 16/12/2014
  omer323

  במאמרים זה תמצאו חומר רב אשר יספק לכם הבנה יותר מעמיקה לגבי המחשב על חומרתו וכן על תכונותיו ,והתוכנות השונות והמאוד מגוונות .

  על ידי: omer323l מחשבים וטכנולגיה> מחשבים וטכנולגיה - כלליl 16/12/2014
  omer323

  במאמרים זה תמצאו חומר רב אשר יספק לכם הבנה יותר מעמיקה לגבי המחשב על חומרתו וכן על תכונותיו ,והתוכנות השונות והמאוד מגוונות .

  על ידי: omer323l מחשבים וטכנולגיה> מחשבים וטכנולגיה - כלליl 16/12/2014
  omer323

  זהו חומר לימוד לכל בעל משרד אשר יש במשרדו מינימום 2 מחשבים . בשיעור זה נלמד את המבוא לרשתות וכן מושגים להגדרות הרשת והשרת הפרוטוקולים השונים זהו חומר מעניין מגוון ומוסבר בקפידה לאלו שבאמת רוצים להבין ...

  על ידי: omer323l מחשבים וטכנולגיה> מחשבים וטכנולגיה - כלליl 13/12/2014
  omer323

  זהו חומר לימוד לכל בעל משרד אשר יש במשרדו מינימום 2 מחשבים . בשיעור זה נלמד את המבוא לרשתות וכן מושגים להגדרות הרשת והשרת הפרוטוקולים השונים זהו חומר מעניין מגוון ומוסבר בקפידה לאלו שבאמת רוצים להבין ...

  על ידי: omer323l מחשבים וטכנולגיה> מחשבים וטכנולגיה - כלליl 13/12/2014

  הבן עומד להתחתן? מתכנן לערוך אירוע רב משתתפים? חוגגים יובל לנישואים? החברה מעוניינת באירוע קידום מכירות? יריד אוכל יכול להיות רעיון מעניין? לא משנה באיזה אירוע או מפגש מדובר, על מנת לשדרג אותו ולתת לו נופך ייחודי, רצוי להוסיף לו אווירה קולינארית יוצאת דופן הכוללת שירותי קייטרינג ובעיקר אופציה ייחודית של השכרת ציוד לאירועים מסוג זה.

  על ידי: אפיקl בידור ופנאי> הפקת אירועיםl 12/08/2013 lצפיות: 52

  יום ההולדת של הילד מתקרב ואיתו אינספור חששות והתלבטויות הנובעים מהרצון ליצור אירוע בלתי נשכח אשר ישאיר חותם ורושם. נותני השירות לימי ההולדת הינם רבים ומגוונים, החל מליצנים, קוסמים או מפעילים לילדים, דרך חברות המספקות שירותי קייטרינג לאירועים של קטנטנים, וכלה בהפעלות שונות באמצעותן הילדים יעבירו את הזמן. על מנת להזמין שירותים אלו, נהוג להסתייע בחברה המספקת שירותי השכרת ציוד לאירועים המתמחה בימי הולדת לילדים.

  על ידי: אפיקl בידור ופנאי> הפקת אירועיםl 12/08/2013 lצפיות: 33

  העסקת עוזרות בית אינה דבר של מה בכך, והסיטואציה מעלה לא פעם שאלות רבות בנוגע לתנאי העסקתן, אופי העבודה אותה מותר או אסור להן לעשות, גובה שכרן וכיוצא בזה. במאמר זה נרכז את מיטב השאלות הנוגעות להעסקת עוזרות בית, ונתחיל בשאלה הבסיסית ביותר: לשם מה יש צורך בעוזרת בית?

  על ידי: אפיקl בית וצרכנות> בית - כלליl 05/08/2013 lצפיות: 858

  בעת חיפוש חברת הובלות בתל אביב, ישנם כאלו הבוחרים בזו שהציעה את התעריף הנמוך ביותר עבור ההובלה. בחירה זו הינה טעות שעלולה לגרום נזק רב ללקוח. הרי ברור לכולם שאין חברה המעוניינת להפסיד, ולפיכך, להצעת המחיר חייב להיות גבול תחתון כלשהו המוסכם על כולם.

  על ידי: אפיקl בית וצרכנות> מעבר דירהl 05/08/2013 lצפיות: 329

  בין אם פונים לחברת הובלות בתל אביב או בכל אזור אחר, כדאי לדעת כי תהליך ההובלה עשוי לעלות אלפי שקלים והוא תלוי בגורמים שונים כגון התוכן המועבר, מועד ההובלה, מספר המובילים הדרושים, גודל המשאית, שירותים נלווים להובלה וכך הלאה. ניתן לחסוך ולצמצם את עלויות ההובלה באמצעות ביצוע מספר פעולות פשוטות.

  על ידי: אפיקl בית וצרכנות> מעבר דירהl 05/08/2013 lצפיות: 64

  אמנם נדמה לנו כי חברת הובלות בתל אביב מספקת אך ורק שירותי הובלה בעת מעבר דירה, אך בפועל, מדובר בקשת של פעולות וסיטואציות הדורשות הסתייעות בחברות הובלה. מתי רצוי להזמין חברת הובלות בתל אביב ואלו שירותים כלולים בכל מקרה? על כך להלן.

  על ידי: אפיקl בית וצרכנות> מעבר דירהl 05/08/2013 lצפיות: 78

  ישנן עשרות חברות המספקות שירותי הובלות בתל אביב, את רובן ניתן להשיג בשיחת טלפון פשוטה או אף בלחיצת כפתור. ההיצע הגדול של חברות ההובלה עשוי לבלבל גם את המנוסים בתחום, יותר מכך, בחירה לא מותאמת של חברת הובלות בתל אביב עלולה לעלות ללקוח בזמן וכסף. אם כן, מהי הדרך הטובה ביותר לבחירה חברת הובלות בתל אביב? על כך להלן.

  על ידי: אפיקl בית וצרכנות> מעבר דירהl 05/08/2013 lצפיות: 50

  במשך שנים ארוכות, מעמדן של עוזרות בית רבות היה בעייתי, שכן היו מתייחסים אליהן כפועלות פשוטות העושות עבודה "שחורה". מתוך כך, בעצם, נגזרו השכר והזכויות של עובדות הבית. עם זאת, בשנים האחרונות חל שינוי משמעותי ביחס המעסיקים והמדינה אל עוזרות הבית. שינוי זה בא לידי ביטוי בעיקר בעלייה משמעותית בשכר ובמתן תעדוף לזכויות ולהטבות המגיעות להן. כיום, כשהבתים שלנו גדולים יותר, הזמן שלנו קצר יותר, והעסקת עוזרות בית הפכה לדבר שבשגרה. לכן, חשוב להכיר את החוק בנושא זה.

  על ידי: אפיקl בית וצרכנות> בית - כלליl 05/08/2013 lצפיות: 153
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast