מעבדה לתיקון גלקסי - על התקלות ועל המחירים

17/07/2013 • על ידי • 58 צפיות

מעבדה לתיקון גלקסי - שלושה דברים שכדאי לדעת

 מעבדה לתיקון גלקסי עוסקת בכל סוגי התיקונים, היא מחליפה את מסך המגע, מתקנת או מחליפה רכיבים שונים כמו כפתור הבית, שקע למטען או לאוזניות ועוד. מעבדה לתיקון גלקסי עוסקת גם בהתאמת המכשיר לרשתות הסלולאריות השונות, מסירה את מגבלות היצרן ומטמיעה, אם צריך, בתוך המכשיר את השפה העברית.

 מחירי התיקונים  נקבעים לפי מספר פרמטרים, לפי מחיר חלקי החילוף ולפי הזמן המושקע בעבודה. בישראל פועלות הרבה מעבדות העוסקות בתיקון מכשירי גלקסי. לפני שאתם מוסרים את המכשיר שלכם לתיקון, רצוי לערוך סקר שווקים ולהשוות נתונים. אך חשוב לדעת כי מחירים נמוכים מדי עלולים לאותת על עבודה בלתי מקצועית ועל שימוש בחלפים לא מקוריים ואולי אפילו משומשים.

חשוב לבחור מעבדה לתיקון גלקסי המעסיקה טכנאים מומחים, מיומנים ובעלי ותק. לפני שאתם מוסרים את מכשיר הגלקסי לתיקון בקשו הצעת מחיר. חשוב גם לברר האם המעבדה משתמשת בחלקי חילוף מקוריים. שימוש בחלקי חילוף לא מקוריים עלול לגרום לתקלות ולבעיות שונות.

תיקונים לגלקסי - כמה טיפים שיאריכו את חיי המכשיר

שמירה ותחזור של מכשיר הגלקסי עשויים למנוע תקלות ולחסוך הוצאות רבות של תיקונים.

פריקה וטעינה של המכשיר אחת לחודש יאריכו את חיי הסוללה וימנעו מכם הוצאות כספיות בשל החלפת סוללה במכשיר הגלקסי.

כדי להגן על המכשיר ולמנוע תיקונים לגלקסי בשל נפילות או חבלות רצוי לקנות כיסוי מגן איכותי למכשיר ולצפות את המסך באמצעות מדבקה מיוחדת.

 הטענת המכשיר באמצעות מטען מקורי יגנו עליו מפני נפילות מתח ברשת החשמל , ישמרו על הסוללה ויגנו על רכיבי הלוח.

אל תורידו אפליקציות לא מוכרות. השתמשו רק באפליקציות מורשות. אפליקציות לא רצויות הן  אחד הגורמים המרכזיים של תיקונים לגלקסי. 

אודות כותב המאמר

אפיק

אפיק