מערכות ישיבה לבית

06/08/2013 • על ידי • 96 צפיות

    על מנת לבחור מערכות ישיבה עבור הבית שלך, תוכל להיעזר במדריך שלפנייך. המערכות ישיבה ייבחרו על ידי השוואת מחירים, התייעצות עם מעצבים, ובחירת המוצר הנכון עבורך. מערכות ישיבה מוצלחות הן אלה שיותאמו לבית שלך וישתלבו עם מרכיבי הבית שלך: המטבח, חצר הבית, גרם המדרגות, והמסדרונות השונים.   ערוך השוואת מחירים באינטרנט   בעידן האינטרנט ניתן למצוא אתרי השוואות מחירים בכל תחום שהוא. האתרים יספקו מידע רב אודות יצרנים ומשווקים של מערכות ישיבה בארץ, היכן ניתן לרכוש אותן, מה הוא טווח המחירים, ומה הם הדגמים והצבעים האפשריים. טווח המחירים הוא 6,000 – 1,000 ש"ח בממוצע. טווח מחירים זה מכסה את כל מערכות הישיבה, מבד ועד עור, ממערכות ישיבה בסיסיות הכוללות ספה או 2 ספות, ועד למערכות מעוצבות הכוללות ספה, שולחן וכיסאות.

התייעץ עם מעצב פנים   מעצב הפנים יוכל להתבונן בנעשה בביתך, ולסייע לך לקבל החלטה אמנותית שתשתלב כהלכה עם מראה הבית. בית שמכיל פריטים רבים בעלי צבע מסוים, יגרום למעצב לחוות דעה שהנך זקוק למערכת ישיבה בעלת צבע דומה. בבית שהסלון שלו מכיל נורות חשמל עם אור צהוב חזק – תהיה עדיפה מערכת ישיבה בה שולטים הצבעים הבהירים, אך ייתכן כי המעצב יחווה דעה שונה, לפיה יבקש ליצור ניגוד למצב הקיים כדי ליצור גוון צבעוני.  

התייעץ עם חברים ומכרים   החברים והמכרים יוכלו להפנות אותך לבתי עסק בהם מצויים מותגים שמצאו חן בעיני נתח שוק רחב. מומלץ להיעזר בחברייך כדי לקבל עצה על חברות מומלצות. בהחלטתך – מומלץ להסתמך על נתח השוק, אך גם על שיקול הדעת שלך, ולהקשיב לחוש האמנותי שלך.

  התבונן במגזינים העוסקים בריהוט ועיצוב פנים  וב, ריהוט לחדר השינה מגזינים אלה יעזרו לך לחשוב על רעיונות עיצוביים חדשים, שישלימו לך את התמונה ביחס לדעתו של המעצב. מדובר במגזינים או עיתונים דו שבועיים מטעם חברות הריהוט המפורסמות, לצד חברות פרטיות וקטנות המתמחות בשיווק, עיצוב ומכירת מערכות ישיבה. לעתים ניתן למצוא במגזינים פשוטים רעיונות שלא בהכרח חשבת עליהם קודם לכן, שיוכלו להשביח את הנכס שלך ללא מאמץ רב – על ידי בחירת מערכת ישיבה שתסייע לך בפעולה זו.