הלוואות מידיות ללא ערבים

פורסם: 17/09/2013 |תגובות: 0 | צפיות: 61 | Share

הלוואות מידיות ללא ערבים לסגירת מינוס, הלוואות מידיות ללא ערבים הן הלוואות שהן בדרך כלל בסכומים קטנים. סכומי ההלוואות הללו לא עולים על סכום של מעל מאה אלף שקלים והריבית נקבעת, בהתאם כמובן, לפרק הזמן שמבקשים לפרוס את ההלוואה. הלוואות מידיות ללא ערבים ניתנות על ידי הבנקים, חברות מימון, חברות אשראי, חברות פיננסיות וחברות ביטוח.

הלוואות מידיות ללא ערבים ניתנות בדרך כלל למטרה נפוצה שהיא סגירת המינוס בחשבון העובר ושב, כלומר הלוואות מידיות ללא ערבים לסגירת מינוס. ההוצאות החודשיות גדלות מטבען וקצב שלהן לא תואם את קצב גידול ההכנסה שלנו ולכן לאחר תקופה מסוימת מוצאת את עצמה המשפחה הישראלית הממוצעת במצב שהמינוס שלה מרקיע שחקים והריבית שהיא משלמת על המינוס בחשבון היא בדרך כלל ריבית לא שפויה ולכן הפיתרון הטוב ביותר הוא לקחת הלוואות מידיות ללא ערבים לסגירת המינוס סוגרים את כל ההתחייבויות בחשבון העובר ושב ופורסים את ההלוואה לתקופה של מספר שנים שההחזר החודשי הוא סכום שפוי שניתן לעמוד בו.

הריבית שמשלמים על הלוואות מידיות ללא ערבים לסגירת מינוס היא ריבית הרבה יותר טובה מהריבית שמשלמים על המינוס בחשבון העובר ושב. הריבית המשולמת על הלוואות מידיות ללא ערבים לסגירת מינוס תלויה כמובן בלקוח, אם הוא לקוח חיובי שעומד בתשלומיו החודשיים,  בפרק זמן ההלוואה, אם היא קצרה אז הסיכון הוא קטן לעומת הלוואה לטווח ארוך שבו הסיכון הוא גדול יותר, ומהי מטרת ההלוואה, אם מדובר בכסף נוסף שצריך למרות המינוס בחשבון אז ההתחייבות גדלה ואם המטרה היא לסגירת מינוס אז ההתחייבות לא גודלת היא פשוט משנה את השם שלה ממינוס בחשבון העובר ושב להלוואות מידיות ללא ערבים לסגירת מינוס.

הריבית בהלוואות מידיות ללא ערבים לסגירת מינוס נעות בדרך כלל מריבית של 3.75% ועד 15.95%. בסופו של יום הלוואות מידיות ללא ערבים לסגירת מינוס הן הלוואות פשוטות שמה שצריך לעשות הוא להרים טלפון או להגיש בקשה באתר האינטרנט והכסף בדרך.

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 0 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/133116/הלוואות-מידיות-ללא-ערבים

  השאר תגובה למאמר זה

  כל אדם וכל עסק מנסה למצוא את הנוסחה המושלמת את הפיתרון האולטימטיבי בשבילו הן בחיים הפרטיים והן בחיים העסקיים והוא שילוב מנצח של אפס או מינימום סיכונים ומקסימום הכנסות.

  על ידי: מושיקוl פיננסים וכספים> הלוואותl 17/10/2013 lצפיות: 62

  מעוניין לגייס הלואוה למימון השקעה נדרשת בעסק. בחר את אפשרות גיוס הלוואה בערבות מדינה

  על ידי: ערן רגבl פיננסים וכספים> הלוואותl 29/10/2014

  בישראל ישנם עסקים קטנים ובינוניים רבים הנקלעים לקשיים נקודתיים וזקוקים לשיפור תזרים המזומנים שלהם. בעקבות כך הם נאלצים לבקש הלוואה. בעלי עסקים רבים מעדיפים לקחת הלוואות מדינה מפני שהם מודעים לתנאי ההלוואה הנוחים שמציעה הקרן לסיוע עסקים מטעם המדינה.

  על ידי: ערן רגבl פיננסים וכספים> הלוואותl 21/10/2014

  רכישת רכב חדש היא הוצאה לא קטנה. לא משנה באיזה דגם של רכב מדובר, בדרך כלל זוהי הוצאה של כמה עשרות אלפי שקלים, ולעיתים אף יותר. בין אם מעוניינים להחליף את הרכב החדש בדגם יד שנייה משופר יותר או אולי לרכוש רכב יד ראשונה, חשוב שיהיה את סכום הכסף הנדרש כדי לבצע את הרכישה הזו.

  על ידי: מיכאל רומנסקיl פיננסים וכספים> הלוואותl 27/04/2014 lצפיות: 26

  החשש העיקרי של רבים מאיתנו הוא להגיע למצב של אוברדרפט בחשבון הבנק, מצב שהוא הכול חוץ מנעים. על אותו עיקרון, מסגרת האשראי מקבלת תמיד התייחסות ניכרת, תוך שאיפה שהיא תהיה הרחבה ביותר שניתן למצוא. בשנים האחרונות, הפכה לפופולארית ביותר האפשרות לקבל מימון למגוון מטרות, ובסכומים נכבדים במיוחד, מבלי להשפיע על מסגרת האשראי הבנקאית. אשראי חוץ בנקאי, קוראים לזה.

  על ידי: מיכאל רומנסקיl פיננסים וכספים> הלוואותl 27/04/2014 lצפיות: 43

  גזברים, חשבים ומנהלי עסקים מנהלים בדרך כלל את תזרים המזומנים של העסקים השונים ששיכים להם או שעליהם הם מופקדים.

  על ידי: שאולl פיננסים וכספים> הלוואותl 24/03/2014 lצפיות: 34

  כידוע לנו משכנתאות מקבלים מהבנקים ואנו שמים את את האמון שלנו בהם באופן טוטאלי אך חשוב לפני הכל לבדוק כמה דברים ולקחת כמה בחשבון לפני שאנו חותמים וסוגרים על משכנתא לכמה עשורים של תשלומים.

  על ידי: דנה ישראלl פיננסים וכספים> הלוואותl 23/03/2014 lצפיות: 24

  צעירים המבקשים ללמוד במוסדות להשכלה גבוהה, נדרשים לשלם עשרות אלפי שקלים על שכ"ל מדי שנה. חלקם מממנים את לימודיהם באמצעות עבודה צדדית, חלקם מקבלים מימון מלא או חלקי מהוריהם וחלק אחר נהנה מכספי חיסכונות שנחסכו עבורם במשך שנים למטרה זו.

  על ידי: שאולl פיננסים וכספים> הלוואותl 23/02/2014 lצפיות: 34

  מאז פתיחת שוק ההלוואות לתחרות וכניסתם של גורמים נוספים חוץ בנקאיים למגרש המשחקים, אפשר למצוא מגוון רחב יחסים של גורמים אשר דרכם אפשר לבקש ולקבל הלוואה לכל מטרה

  על ידי: itzikl פיננסים וכספים> הלוואותl 18/02/2014 lצפיות: 24

  כל אדם וכל עסק מנסה למצוא את הנוסחה המושלמת את הפיתרון האולטימטיבי בשבילו הן בחיים הפרטיים והן בחיים העסקיים והוא שילוב מנצח של אפס או מינימום סיכונים ומקסימום הכנסות.

  על ידי: מושיקוl פיננסים וכספים> הלוואותl 17/10/2013 lצפיות: 62
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast