הסוויטות של מלון דניאל הרצליה

18/08/2014 • על ידי • 37 צפיות

מלון דניאל הרצליה הינו מלון איכותי ביותר המיועד בעיקר לאנשי עסקים. כל העיצוב של המלון נוצר כך שיוכל לענות על הצרכים השונים של אנשי העסקים המתארחים בו. מתקני המלון, לצד מיקומו הנהדר בקרבת מרכזי העסקים של הרצליה ותל אביב, הופכים את מלון דניאל הרצליה לאידאלי עבור תיירות של אנשי עסקים. אולם, כמאמר המשפט הידוע, אין עסקים ללא הנאה, ולכן מלון דניאל הרצליה מציע גם פינוקים ברמה הגבוהה ביותר עבור אורחיו. בואו ונראה את הסוויטות השונות אשר מציע המלון לאורחיו.

הסוויטה הראשונה היא סוויטת המנהלים. במלון יש שבע סוויטות כאלה, המעוצבות באופן מודרני ואלגנטי. המרפסות בסוויטות האלו משקיפות אל הים ואל החוף, והסוויטות בעצמן מחולקות לשניים – חדר שינה וסלון.

הסוויטה השניה הינה סוויטת הגן. מדובר בסוויטות גדולות במיוחד, המציעות מרפסות גן מפנקות וגדולות, המכילות פינות ישיבה יוקרתיות ודשאים רחבי ידיים. סוויטת הגן מיועדת לתפוסה מקסימאלית של עד זוג ושני ילדים.

הסוויטה האחרונה היא הסוויטה הנשיאותית. סוויטה זו מיועדת אך ורק לזוג, ובמלון יש שתי סוויטות כאלה. הסוויטות עוצבו באופן ייחודי ויוקרתי על פני שטח עצום של 110 מטרים רבועים. בסוויטות יש שני חדרי שינה, סלון גדול, וכמובן, מרפסת עץ מרווחת. בנוסף, ישנם שני חדרי אמבטיה, אחד גדול במיוחד, והשני קומפקטי יותר.

הסוויטה הנשיאותית מציעה עיצוב יוקרתי, וכך למשל היא מרוצפת בפרקט עץ ומרוהטת ברהיטי עץ עתיקים. הסוויטה הנשיאותית ממוקמת בקצה המלון, באופן אשר מעניק תחושה של ריחוף בשמיים.

חשוב לציין כי לכל אורחי הסוויטות השונות שיש במלון, ניתנת כניסה חופשית לטרקלין העסקים ולספא שיזן (באמצע השבוע).

המגוון הרחב של הסוויטות הקיימות במלון דניאל הרצליה מראה לנו פעם נוספת כיצד המלון מיועד לשילוב בין עסקים להנאה. האפשרויות הרבות הקיימות במלון עבור אנשי עסקים, ועבור כלל הציבור, הופכות אותו למקום אירוח אידאלי עבור מגוון רחב של תיירים וצרכים. הסוויטות המפנקות של המלון הן רק חלק קטן מתוך המכלול הגדול ההופך את מלון דניאל הרצליה למלון המוביל והאיכותי באיזור.

אודות כותב המאמר

centrifogo

מלון דניאל הרצליה