מערכות כריזה

פורסם: 04/08/2008 |תגובות: 0 | צפיות: 855 | Share

מערכת כריזה היא מערכת הגברה, משמשת בעיקר להודעות והשמעת מוזיקה, אך לא רק, במקרים רבים המשטרה ומכבי האש כחלק מבטיחות המקום דורשים הצבת מערכות כריזה במתחם, למען בטיחות המבקרים. מערכת הכריזה בנויה מגוף הגברה המחובר לרמקולים ושופרים הפזורים באותו מתחם, עד למרחק של מאות מטרים מהמגבר. ישנם מערכות כריזה המיועדים לרכבים, והם שונים ממערכות כריזה למבנים. לרוב מערכות כריזה אלו מותקנות ברכבי ביטחון, ולא לרכבים פרטיים. 

ישנו מגוון רחב של מערכת כריזה, סוגים שונים של מגברים, רמקולים ושופרות מפלסטיק או ממתכת עם דרייבר או בלי, השוני ביניהם הוא ברמת האיכות של מערכת הכריזה ובאפשרות שלנו להבין את הנאמר באמצעותה.
מערכות כריזה בדרך כלל ולרוב מיועדת גם למפעלים גדולים, למשרדים, לאולמות, מגרשי ספורט, לאולמות מכירה, קייטנות, בתי ספר, בתי כלא, שדות תעופה, קניונים ועוד. לרוב מערכות כריזה נדרשות ומוזמנות לפי בקשת המשטרה ומכבי האש, וגודל מערכת הכריזה נקבע לפי הגודל של המתחם בו הם מעוניינים לשים מערכת כריזה.

ניתן למצוא מגוון גדול של מערכות כריזה, ניתן למצוא מערכת כריזה מפשוטות מאוד ועד מערכות כריזה דיגיטליות ומשוכללות, המאפשרות שיפור באיכות הקול, ישנן גם מערכות כריזה המתחברות למחשב. הבחירה של מערכת הכריזה צריכה להיעשות בהתאם לייעוד שלה, אם מערכת הכריזה משמשת להשמעת מוזיקה או להעברת מסרים באופן קבוע יש חשיבות למערכת הגברה איכותית עם עוצמת סאונד איכותית במיוחד, בעל יכולת העברת קול בצורה בהירה או להשמעת מוזיקה. אם מערכת הכריזה מיועדת להעברת הודעות או למקרה חירום, יש לשים דגש על מערכת שמופעלת למקומות מרוחקים, ושתוכל לתת מענה מהיר בשעת הצורך.

לקבלת הצעות מחיר בנושא מערכות כריזה או מערכות אזעקה תוכלו להכנס לאתר יס פליז.

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 1 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/15395/מערכות-כריזה

  השאר תגובה למאמר זה

  על מה שקשור לתחום מערכות כיבוי אש נועדו להציל אותנו מפני השריפה, המערכת כוללת התרעות בזמן השריפה, ואלה הרגעים הכי קריטיים בזמן השריפה, כי שריפות מתפשטות מהר מאוד. גלאי העשן מזהה את מקור השריפה ,והספרינקלרים פועלים באופן אוטומטי ומתיזים מים בכל הכיוונים על מנת לכבות את השריפה בזמן,

  על ידי: אודי ביגl בית וצרכנות> אבטחת ביתl 20/04/2013 lצפיות: 44

  כאשר מדובר באבטחה לא כדאי להתפשר על פחות מהטוב ביותר גם אם המחיר יכול להיות קצת יקר. הרי כולנו רוצים להיות רגועים שהילדים, הבית או העסק מוגנים כשאנחנו לא בסביבה.

  על ידי: נס מצלמות אבטחהl בית וצרכנות> אבטחת ביתl 18/11/2014

  בעידן בו שקיפות היא מילת מפתח וכבר אין שום סודות. התקשורת ישירה וחושפת, רשת האינטרנט מציפה מידע והאדם הורגל לכך שהכול פתוח, נגיש וחשוף, לא נשאר כמעט תחום שאינו מעביר מידע ובזמן אמת- ובוודאי שימוש במצלמות אבטחה בכל חנות, בית פרטי,עסק או מקום עבודה.

  על ידי: נס מצלמות אבטחהl בית וצרכנות> אבטחת ביתl 06/11/2014

  היום, יותר מתמיד, אנשים רוצים לדעת מה קורה אצלם בבית או במשרד גם ברגעים שהם לא נמצאים שם. מצלמות אבטחה הן הדרך המושלמת והפשוטה ביותר לגלות ולעקוב אחר מה שקורה בבית או בעסק שלכם גם כשאינכם במקום.

  על ידי: נס מצלמות אבטחהl בית וצרכנות> אבטחת ביתl 27/10/2014
  נדב מנור

  הסבר קצר אודות מנעול כספת טרם התקנתו בדלת מנעול כספת מותקן בחלקה האמצעי עליון של הדלת. למנעול ג'ואל הוא 3 בריחים עבים הנכנסים אל המשקוף ומקשים מאוד על הגנב המעוניין לפרוץ את הדלת באמצעות לום. למנעול כספת שיטת נעילה שונה מזו של המנעול הקיים בדלת. מנעול זה הוסב מכספות לשיומש בדלתות. מה שהופך אותו לקשה יותר לפריצה בקידוח או "דגדוג"...

  על ידי: נדב מנורl בית וצרכנות> אבטחת ביתl 27/10/2014
  נדב מנור

  החלפת צילינדר ברצוני להתנצל מראש. אמר זה מיועד לגברים ונשים גם יחד, אך נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות בקריאה. נכנסת לבית חדש, הצילינדר אינו מסתובב חלק כמו שהיה בעבר, או שהחלטת לשדרג את המיגון בביתך לאיכותי יותר והחלטת להחליף צילינדר לדלת ביתך. התחלת לשוטט באינטרנט ולנסות להבין אילו צילינדרים עומדים לבחירתך ואתה מבולבל. ישנו מגוון כל כך רחב של צילינדרים בשוק.

  על ידי: נדב מנורl בית וצרכנות> אבטחת ביתl 13/10/2014
  נדב מנור

  קרית אונו היא עיר איכותית עד מאוד. תושביה נמצאים במקומות הגבוהים במדד הסוציו אקונומי. הבנייה בקרית אונו מגוונת, בנייה פרטית באזורים רבים, בתים בני שלוש קומות ובנייה חדשה לרב. מיקומה הגאוגרפי מצויין ומקנה ליוצאים ממנה אפשרויות רבות ליציאה מהעיר. כל אלה הם נתונים המושכים פורצים וגנבים רבים אל העיר. אלה חומדים את הרכוש הנמצא בבתי התושבים. הבנייה הפרטית הרבה, אפשרויות המילוט הנוחות והרבות. אלה הנתונים שמחפשים הפורצים. האם נברח מהעיר כי היא קוראת לגנב? האם ניתן לגנבים לנצח במלחמה? לא ולא!!!

  על ידי: נדב מנורl בית וצרכנות> אבטחת ביתl 30/09/2014

  כיום כולם מכירים כבר את הג'אנר החדש - מצלמות נסתרות, בזמן שיש כלכך הרבה גניבות והשחטות רכוש בארץ הקטנה שלנו חשוב מאוד לשמור על יקירכם עם מצלמות נסתרות, מצלמות האבטחה הנסתרות נותנים לנו פור על הגנבים כי הם יסתירו את עצמם מהמצלמות הגלויות אך מה עם הנסתרות ???

  על ידי: all-imsl בית וצרכנות> אבטחת ביתl 29/09/2014
  נדב מנור

  אם יש מוצר שעליו ניתן לסמוך בכל מכלול הנעילה של הדלת ושל משתמשיה – הלוא זהו מחזיר דלת. פעולתו המובנת מאליה לעיתים של מחזיר הדלת, היא בעצם הפעולה הבסיסית ביותר בכל מערך נעילת הדלת – המחזיר סוגר את הדלת הצורה אוטומטית ומעניק לה את הנעילה הראשונית. ללא קשר לזכרוננו, ללחץ בו אנו נמצאים במהלך היום, לאנשים הנכנסים למקום והם חסרי תרבות, המחזיר תמיד יסגור את הדלת...

  על ידי: נדב מנורl בית וצרכנות> אבטחת ביתl 19/09/2014
  דורון גרינשפן - Yes, Please!

  על ניקיון מדרגות כחלק מטיפוח הבניין והדירה, כיצד נבחר שירות ניקיון למדרגות ומה זה כולל.

  על ידי: דורון גרינשפן - Yes, Please!l בית וצרכנות> בית - כלליl 26/12/2012 lצפיות: 116
  דורון גרינשפן - Yes, Please!

  כל מי שמגיע לחתונה יודע שהוא צריך לתת צ'ק, כל מי שעורך חתונה יודע שהוא צריך להביא בתמורה לאותו הצ'ק ערב ייחודי ומהנה שיכלול אוכל טוב, ריקודים ומתנה קטנה ואישית. אנשים רבים מסתבכים עם מתנות לאירועים אך יש מתנה אחת שתמיד קולעת בול והיא מגנטים לחתונה.

  על ידי: דורון גרינשפן - Yes, Please!l משפחה וזוגיות> חתונהl 23/10/2012 lצפיות: 42
  דורון גרינשפן - Yes, Please!

  על תפקידה של הסקסולוגית, מתי מזמינים אותה ומה הקשר בינה למסיבת רווקות?

  על ידי: דורון גרינשפן - Yes, Please!l משפחה וזוגיות> מיניותl 02/09/2012 lצפיות: 118
  דורון גרינשפן - Yes, Please!

  המלצה לאתר מצוין שיכול לגרום לכל מה שקשור במציאת שירותים ועסקים לפשוט וקל, הכירו את אתר יס פליז !

  על ידי: דורון גרינשפן - Yes, Please!l אינטרנטl 08/07/2012 lצפיות: 244
  דורון גרינשפן - Yes, Please!

  עיצוב בלונים היא דרך מצוינת לקישוט כל אירוע. זו היא דרך צנועה, מרהיבה, עלותה סבירה ויש משהו באסוציאציות הילדות בבלונים שמעלה חיוך על לב כל אחד.

  על ידי: דורון גרינשפן - Yes, Please!l בידור ופנאי> הפקת אירועיםl 05/04/2012 lצפיות: 131
  דורון גרינשפן - Yes, Please!

  פתיחת חברה היא עסק לא פשוט שמצריך הכנה ועבודה רבה לפני הפתיחה. לפעמים ההתחלה היא אכן מעוסק פטור כשמטפסים לאט לאט עד לחברה בע"מ למשל. ולפעמים ישנו הצורך לקפוץ למים ולהקים מיד חברה בע"מ, כל זאת ועוד משתנה בעקבות היקף העסק, החזון העסקי והאילוצים השונים.

  על ידי: דורון גרינשפן - Yes, Please!l חוק ומשפט> דיני חברותl 03/04/2012 lצפיות: 93
  דורון גרינשפן - Yes, Please!

  לא נעים להודות, אבל האוכל משחק תפקיד חזק מאוד בעולם האירועים, עד כדי שכך שאוכל שאינו מוצלח, עשוי להשפיע על תחושת האורחים והמשתתפים, ולגרום להם לאכזבה מהאירוע כולו. חשיבותו של אוכל טוב כה חשובה, עד כי בחרנו להקדיש מאמר שלם העוסק בנושא זה.

  על ידי: דורון גרינשפן - Yes, Please!l בידור ופנאיl 03/04/2012 lצפיות: 122
  דורון גרינשפן - Yes, Please!

  הפקת אירועים אינה משימה פשוטה ומערבת בתוכה מאות גורמים טכניים כגון תאורה, סאונד וחשמל לצד גורמים אומנותיים כמו סגנון המוסיקה, הפעלות ומופעים.

  על ידי: דורון גרינשפן - Yes, Please!l בידור ופנאי> הפקת אירועיםl 02/04/2012 lצפיות: 54
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast