מערכות כריזה

פורסם: 04/08/2008 |תגובות: 0 | צפיות: 839 | Share

מערכת כריזה היא מערכת הגברה, משמשת בעיקר להודעות והשמעת מוזיקה, אך לא רק, במקרים רבים המשטרה ומכבי האש כחלק מבטיחות המקום דורשים הצבת מערכות כריזה במתחם, למען בטיחות המבקרים. מערכת הכריזה בנויה מגוף הגברה המחובר לרמקולים ושופרים הפזורים באותו מתחם, עד למרחק של מאות מטרים מהמגבר. ישנם מערכות כריזה המיועדים לרכבים, והם שונים ממערכות כריזה למבנים. לרוב מערכות כריזה אלו מותקנות ברכבי ביטחון, ולא לרכבים פרטיים. 

ישנו מגוון רחב של מערכת כריזה, סוגים שונים של מגברים, רמקולים ושופרות מפלסטיק או ממתכת עם דרייבר או בלי, השוני ביניהם הוא ברמת האיכות של מערכת הכריזה ובאפשרות שלנו להבין את הנאמר באמצעותה.
מערכות כריזה בדרך כלל ולרוב מיועדת גם למפעלים גדולים, למשרדים, לאולמות, מגרשי ספורט, לאולמות מכירה, קייטנות, בתי ספר, בתי כלא, שדות תעופה, קניונים ועוד. לרוב מערכות כריזה נדרשות ומוזמנות לפי בקשת המשטרה ומכבי האש, וגודל מערכת הכריזה נקבע לפי הגודל של המתחם בו הם מעוניינים לשים מערכת כריזה.

ניתן למצוא מגוון גדול של מערכות כריזה, ניתן למצוא מערכת כריזה מפשוטות מאוד ועד מערכות כריזה דיגיטליות ומשוכללות, המאפשרות שיפור באיכות הקול, ישנן גם מערכות כריזה המתחברות למחשב. הבחירה של מערכת הכריזה צריכה להיעשות בהתאם לייעוד שלה, אם מערכת הכריזה משמשת להשמעת מוזיקה או להעברת מסרים באופן קבוע יש חשיבות למערכת הגברה איכותית עם עוצמת סאונד איכותית במיוחד, בעל יכולת העברת קול בצורה בהירה או להשמעת מוזיקה. אם מערכת הכריזה מיועדת להעברת הודעות או למקרה חירום, יש לשים דגש על מערכת שמופעלת למקומות מרוחקים, ושתוכל לתת מענה מהיר בשעת הצורך.

לקבלת הצעות מחיר בנושא מערכות כריזה או מערכות אזעקה תוכלו להכנס לאתר יס פליז.

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 1 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/15395/מערכות-כריזה

  השאר תגובה למאמר זה

  על מה שקשור לתחום מערכות כיבוי אש נועדו להציל אותנו מפני השריפה, המערכת כוללת התרעות בזמן השריפה, ואלה הרגעים הכי קריטיים בזמן השריפה, כי שריפות מתפשטות מהר מאוד. גלאי העשן מזהה את מקור השריפה ,והספרינקלרים פועלים באופן אוטומטי ומתיזים מים בכל הכיוונים על מנת לכבות את השריפה בזמן,

  על ידי: אודי ביגl בית וצרכנות> אבטחת ביתl 20/04/2013 lצפיות: 36
  נדב מנור

  שלום רב לכם. הצילינדר בביתך או במשרדך זקוק להחלפה. את/ה רוצה לבצע זאת לבד, אך מפחד/ת להסתבך. אל דאגה. אני אפרט בפניך את הדרך הנכונה להחלפת הצילינדר בדלת הרב בריחית שברשותך.

  על ידי: נדב מנורl בית וצרכנות> אבטחת ביתl 24/08/2014

  דרום הארץ אומנם חש בימים אלו מאוים לא בגלל רמת הפשיעה באזור אלא בגלל המצב הביטחוני, אבל אין זה אומר שמנעולן בדרום אינו בעל מקצוע מבוקש ונחוץ. אדרבא, מדובר באיש שעבודתו נחוצה כל עת ועבור כל אחד.

  על ידי: Ronil בית וצרכנות> אבטחת ביתl 22/07/2014

  אם יש תקלה טכנית בדלת שלכם, למשל ציר משוחרר, או אם הדלת ניזוקה מהבחינה האסתטית, שירות תיקון דלתות בדרום יעניק לכם את העבודה הנדרשת כדי שהדלת תחזור למצבה האופטימלי.

  על ידי: Ronil בית וצרכנות> אבטחת ביתl 22/07/2014
  נטלי הרוש

  שמדברים על מקצוע רגיש כמו מנעולן, חשוב לוודא את מי אתם בוחרים להכניס לבית או המשרד שלכם. הנה מספר טיפים שיעזרו לכם לבחור מנעולן אמין! כנסו...

  על ידי: נטלי הרושl בית וצרכנות> אבטחת ביתl 03/07/2014

  על מנת להתמודד עם גל האלימות והפשע שסורר בערים רבות בארצנו יש דבר נוסף שיכול לתת לכם ביטחון כאשר המשטרה עוסקת בעשרות מקרים ולעיתים נותנת פחות התייחסות למקרה הפרטי שלכם.

  על ידי: Ronil בית וצרכנות> אבטחת ביתl 22/06/2014

  איך נאבזר את המקלט מה לברר בנוגע לאוורור של המקלט וכיצד נאטום אותו. מדינת ישראל הינה מהמדינות היחידות בעולם שנימצאת בכוננות תמידית של מלחמה או מתקפת טילים נקודתית בכל רגע נתון. על כן פזורים ברחבי המדינה אלפי מקלטים ציבוריים לצד מאות אלפי מקלטים במבני מגורים ועבודה. ריכזנו מעט טיפים בנושא זה עבורכם.

  על ידי: Ronil בית וצרכנות> אבטחת ביתl 18/06/2014 lצפיות: 37

  הסיטואציה הבאה היא משהו שכולנו עברנו בשלב זה או אחר של החיים: אנחנו מגיעים הביתה אחרי יום עבודה ארוך, או מסידורים מעייפים, עמוסים בשקיות ובשקיות מתחת לעיניים ואז אנחנו מגלים שהמפתח איננו ושאנחנו תקועים מחוץ לדלת.

  על ידי: Ronil בית וצרכנות> אבטחת ביתl 17/06/2014

  מערכת של אזעקה לבית, מאפשרת לכם להתגונן מפני פריצות, של גנבי רכוש. האזעקה לבית, יכולה לכלול מצלמות אבטחה, שמקושרות למוקד של חברת אבטחה. האזעקה לבית, יכולה לכלול מערכת לגילוי וכיבוי אש, שגם כן מקושרת למוקד של חברת אבטחה. בעזרת מוקד אבטחה שפעיל בכל ימי השבוע, ובכל השעות, תמיד בשעת פריצה לבית, יש תגובה של המוקד שיכול לשלוח סיירים של חברת האבטחה לבית, וגם להודיע למשטרה.

  על ידי: שלמה פריl בית וצרכנות> אבטחת ביתl 16/06/2014 lצפיות: 15
  דורון גרינשפן - Yes, Please!

  על ניקיון מדרגות כחלק מטיפוח הבניין והדירה, כיצד נבחר שירות ניקיון למדרגות ומה זה כולל.

  על ידי: דורון גרינשפן - Yes, Please!l בית וצרכנות> בית - כלליl 26/12/2012 lצפיות: 106
  דורון גרינשפן - Yes, Please!

  כל מי שמגיע לחתונה יודע שהוא צריך לתת צ'ק, כל מי שעורך חתונה יודע שהוא צריך להביא בתמורה לאותו הצ'ק ערב ייחודי ומהנה שיכלול אוכל טוב, ריקודים ומתנה קטנה ואישית. אנשים רבים מסתבכים עם מתנות לאירועים אך יש מתנה אחת שתמיד קולעת בול והיא מגנטים לחתונה.

  על ידי: דורון גרינשפן - Yes, Please!l משפחה וזוגיות> חתונהl 23/10/2012 lצפיות: 37
  דורון גרינשפן - Yes, Please!

  על תפקידה של הסקסולוגית, מתי מזמינים אותה ומה הקשר בינה למסיבת רווקות?

  על ידי: דורון גרינשפן - Yes, Please!l משפחה וזוגיות> מיניותl 02/09/2012 lצפיות: 111
  דורון גרינשפן - Yes, Please!

  המלצה לאתר מצוין שיכול לגרום לכל מה שקשור במציאת שירותים ועסקים לפשוט וקל, הכירו את אתר יס פליז !

  על ידי: דורון גרינשפן - Yes, Please!l אינטרנטl 08/07/2012 lצפיות: 220
  דורון גרינשפן - Yes, Please!

  עיצוב בלונים היא דרך מצוינת לקישוט כל אירוע. זו היא דרך צנועה, מרהיבה, עלותה סבירה ויש משהו באסוציאציות הילדות בבלונים שמעלה חיוך על לב כל אחד.

  על ידי: דורון גרינשפן - Yes, Please!l בידור ופנאי> הפקת אירועיםl 05/04/2012 lצפיות: 124
  דורון גרינשפן - Yes, Please!

  פתיחת חברה היא עסק לא פשוט שמצריך הכנה ועבודה רבה לפני הפתיחה. לפעמים ההתחלה היא אכן מעוסק פטור כשמטפסים לאט לאט עד לחברה בע"מ למשל. ולפעמים ישנו הצורך לקפוץ למים ולהקים מיד חברה בע"מ, כל זאת ועוד משתנה בעקבות היקף העסק, החזון העסקי והאילוצים השונים.

  על ידי: דורון גרינשפן - Yes, Please!l חוק ומשפט> דיני חברותl 03/04/2012 lצפיות: 88
  דורון גרינשפן - Yes, Please!

  לא נעים להודות, אבל האוכל משחק תפקיד חזק מאוד בעולם האירועים, עד כדי שכך שאוכל שאינו מוצלח, עשוי להשפיע על תחושת האורחים והמשתתפים, ולגרום להם לאכזבה מהאירוע כולו. חשיבותו של אוכל טוב כה חשובה, עד כי בחרנו להקדיש מאמר שלם העוסק בנושא זה.

  על ידי: דורון גרינשפן - Yes, Please!l בידור ופנאיl 03/04/2012 lצפיות: 113
  דורון גרינשפן - Yes, Please!

  הפקת אירועים אינה משימה פשוטה ומערבת בתוכה מאות גורמים טכניים כגון תאורה, סאונד וחשמל לצד גורמים אומנותיים כמו סגנון המוסיקה, הפעלות ומופעים.

  על ידי: דורון גרינשפן - Yes, Please!l בידור ופנאי> הפקת אירועיםl 02/04/2012 lצפיות: 47
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast