מערכות כריזה

פורסם: 04/08/2008 |תגובות: 0 | צפיות: 844 | Share

מערכת כריזה היא מערכת הגברה, משמשת בעיקר להודעות והשמעת מוזיקה, אך לא רק, במקרים רבים המשטרה ומכבי האש כחלק מבטיחות המקום דורשים הצבת מערכות כריזה במתחם, למען בטיחות המבקרים. מערכת הכריזה בנויה מגוף הגברה המחובר לרמקולים ושופרים הפזורים באותו מתחם, עד למרחק של מאות מטרים מהמגבר. ישנם מערכות כריזה המיועדים לרכבים, והם שונים ממערכות כריזה למבנים. לרוב מערכות כריזה אלו מותקנות ברכבי ביטחון, ולא לרכבים פרטיים. 

ישנו מגוון רחב של מערכת כריזה, סוגים שונים של מגברים, רמקולים ושופרות מפלסטיק או ממתכת עם דרייבר או בלי, השוני ביניהם הוא ברמת האיכות של מערכת הכריזה ובאפשרות שלנו להבין את הנאמר באמצעותה.
מערכות כריזה בדרך כלל ולרוב מיועדת גם למפעלים גדולים, למשרדים, לאולמות, מגרשי ספורט, לאולמות מכירה, קייטנות, בתי ספר, בתי כלא, שדות תעופה, קניונים ועוד. לרוב מערכות כריזה נדרשות ומוזמנות לפי בקשת המשטרה ומכבי האש, וגודל מערכת הכריזה נקבע לפי הגודל של המתחם בו הם מעוניינים לשים מערכת כריזה.

ניתן למצוא מגוון גדול של מערכות כריזה, ניתן למצוא מערכת כריזה מפשוטות מאוד ועד מערכות כריזה דיגיטליות ומשוכללות, המאפשרות שיפור באיכות הקול, ישנן גם מערכות כריזה המתחברות למחשב. הבחירה של מערכת הכריזה צריכה להיעשות בהתאם לייעוד שלה, אם מערכת הכריזה משמשת להשמעת מוזיקה או להעברת מסרים באופן קבוע יש חשיבות למערכת הגברה איכותית עם עוצמת סאונד איכותית במיוחד, בעל יכולת העברת קול בצורה בהירה או להשמעת מוזיקה. אם מערכת הכריזה מיועדת להעברת הודעות או למקרה חירום, יש לשים דגש על מערכת שמופעלת למקומות מרוחקים, ושתוכל לתת מענה מהיר בשעת הצורך.

לקבלת הצעות מחיר בנושא מערכות כריזה או מערכות אזעקה תוכלו להכנס לאתר יס פליז.

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 1 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/15395/מערכות-כריזה

  השאר תגובה למאמר זה

  על מה שקשור לתחום מערכות כיבוי אש נועדו להציל אותנו מפני השריפה, המערכת כוללת התרעות בזמן השריפה, ואלה הרגעים הכי קריטיים בזמן השריפה, כי שריפות מתפשטות מהר מאוד. גלאי העשן מזהה את מקור השריפה ,והספרינקלרים פועלים באופן אוטומטי ומתיזים מים בכל הכיוונים על מנת לכבות את השריפה בזמן,

  על ידי: אודי ביגl בית וצרכנות> אבטחת ביתl 20/04/2013 lצפיות: 38
  נדב מנור

  מנעול כספת המותקן בדלת הכניסה, זכה להכרה רבה בתרומתו לשמירה על דלת הכניסה שלנו מפני פריצה. מנעול כספת מומלץ על ידי משטרת ישראל ככלי חשוב למניעת פריצה לבית. חברות הביטוח השונות מחייבות כיום מבוטחים רבים בהתקנת מנעול כספת בדלת הכניסה. מהו מנעול כספת? ובמה הוא תורם לבטחוננו? מנעול כספת כשמו כן הוא, קיים היום בכספות רבות כמנעול הנועל את הכספת ומגן עליה מפני פריצה. מנעול זה הוסב לדלתות כניסה ומאז שמו הולך לפניו.

  על ידי: נדב מנורl בית וצרכנות> אבטחת ביתl 10/09/2014
  נדב מנור

  קודן לדלת. קודן הוא יחידה אלקטרונית המאפשרת לנו ניטור ובקרת כניסה למקום ללא צורך בחלוקת מפתחות או בהמצאות פיזית שלנו ליד הדלת.

  על ידי: נדב מנורl בית וצרכנות> אבטחת ביתl 10/09/2014
  נדב מנור

  בתוך דלת הכניסה שלנו נמצא מכלול נעילה שלם, אשר צילינדר הוא רק חלק אחד ממנו. מהו תפקידו של צילינדר בנעילת ופתיחת דלת רב בריח? מכלול הנעילה מורכב משלושה חלקים עיקריים: 1.מנגנון או מנעול רב בריחי – זהו החלק העיקרי של מ

  על ידי: נדב מנורl בית וצרכנות> אבטחת ביתl 05/09/2014
  נדב מנור

  שלום רב לכם. הצילינדר בביתך או במשרדך זקוק להחלפה. את/ה רוצה לבצע זאת לבד, אך מפחד/ת להסתבך. אל דאגה. אני אפרט בפניך את הדרך הנכונה להחלפת הצילינדר בדלת הרב בריחית שברשותך.

  על ידי: נדב מנורl בית וצרכנות> אבטחת ביתl 24/08/2014

  דרום הארץ אומנם חש בימים אלו מאוים לא בגלל רמת הפשיעה באזור אלא בגלל המצב הביטחוני, אבל אין זה אומר שמנעולן בדרום אינו בעל מקצוע מבוקש ונחוץ. אדרבא, מדובר באיש שעבודתו נחוצה כל עת ועבור כל אחד.

  על ידי: Ronil בית וצרכנות> אבטחת ביתl 22/07/2014

  אם יש תקלה טכנית בדלת שלכם, למשל ציר משוחרר, או אם הדלת ניזוקה מהבחינה האסתטית, שירות תיקון דלתות בדרום יעניק לכם את העבודה הנדרשת כדי שהדלת תחזור למצבה האופטימלי.

  על ידי: Ronil בית וצרכנות> אבטחת ביתl 22/07/2014
  נטלי הרוש

  שמדברים על מקצוע רגיש כמו מנעולן, חשוב לוודא את מי אתם בוחרים להכניס לבית או המשרד שלכם. הנה מספר טיפים שיעזרו לכם לבחור מנעולן אמין! כנסו...

  על ידי: נטלי הרושl בית וצרכנות> אבטחת ביתl 03/07/2014

  על מנת להתמודד עם גל האלימות והפשע שסורר בערים רבות בארצנו יש דבר נוסף שיכול לתת לכם ביטחון כאשר המשטרה עוסקת בעשרות מקרים ולעיתים נותנת פחות התייחסות למקרה הפרטי שלכם.

  על ידי: Ronil בית וצרכנות> אבטחת ביתl 22/06/2014
  דורון גרינשפן - Yes, Please!

  על ניקיון מדרגות כחלק מטיפוח הבניין והדירה, כיצד נבחר שירות ניקיון למדרגות ומה זה כולל.

  על ידי: דורון גרינשפן - Yes, Please!l בית וצרכנות> בית - כלליl 26/12/2012 lצפיות: 108
  דורון גרינשפן - Yes, Please!

  כל מי שמגיע לחתונה יודע שהוא צריך לתת צ'ק, כל מי שעורך חתונה יודע שהוא צריך להביא בתמורה לאותו הצ'ק ערב ייחודי ומהנה שיכלול אוכל טוב, ריקודים ומתנה קטנה ואישית. אנשים רבים מסתבכים עם מתנות לאירועים אך יש מתנה אחת שתמיד קולעת בול והיא מגנטים לחתונה.

  על ידי: דורון גרינשפן - Yes, Please!l משפחה וזוגיות> חתונהl 23/10/2012 lצפיות: 38
  דורון גרינשפן - Yes, Please!

  על תפקידה של הסקסולוגית, מתי מזמינים אותה ומה הקשר בינה למסיבת רווקות?

  על ידי: דורון גרינשפן - Yes, Please!l משפחה וזוגיות> מיניותl 02/09/2012 lצפיות: 111
  דורון גרינשפן - Yes, Please!

  המלצה לאתר מצוין שיכול לגרום לכל מה שקשור במציאת שירותים ועסקים לפשוט וקל, הכירו את אתר יס פליז !

  על ידי: דורון גרינשפן - Yes, Please!l אינטרנטl 08/07/2012 lצפיות: 225
  דורון גרינשפן - Yes, Please!

  עיצוב בלונים היא דרך מצוינת לקישוט כל אירוע. זו היא דרך צנועה, מרהיבה, עלותה סבירה ויש משהו באסוציאציות הילדות בבלונים שמעלה חיוך על לב כל אחד.

  על ידי: דורון גרינשפן - Yes, Please!l בידור ופנאי> הפקת אירועיםl 05/04/2012 lצפיות: 126
  דורון גרינשפן - Yes, Please!

  פתיחת חברה היא עסק לא פשוט שמצריך הכנה ועבודה רבה לפני הפתיחה. לפעמים ההתחלה היא אכן מעוסק פטור כשמטפסים לאט לאט עד לחברה בע"מ למשל. ולפעמים ישנו הצורך לקפוץ למים ולהקים מיד חברה בע"מ, כל זאת ועוד משתנה בעקבות היקף העסק, החזון העסקי והאילוצים השונים.

  על ידי: דורון גרינשפן - Yes, Please!l חוק ומשפט> דיני חברותl 03/04/2012 lצפיות: 89
  דורון גרינשפן - Yes, Please!

  לא נעים להודות, אבל האוכל משחק תפקיד חזק מאוד בעולם האירועים, עד כדי שכך שאוכל שאינו מוצלח, עשוי להשפיע על תחושת האורחים והמשתתפים, ולגרום להם לאכזבה מהאירוע כולו. חשיבותו של אוכל טוב כה חשובה, עד כי בחרנו להקדיש מאמר שלם העוסק בנושא זה.

  על ידי: דורון גרינשפן - Yes, Please!l בידור ופנאיl 03/04/2012 lצפיות: 115
  דורון גרינשפן - Yes, Please!

  הפקת אירועים אינה משימה פשוטה ומערבת בתוכה מאות גורמים טכניים כגון תאורה, סאונד וחשמל לצד גורמים אומנותיים כמו סגנון המוסיקה, הפעלות ומופעים.

  על ידי: דורון גרינשפן - Yes, Please!l בידור ופנאי> הפקת אירועיםl 02/04/2012 lצפיות: 48
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast