אתר משחקים - וינס

פורסם: 19/08/2008 |תגובות: 1 | צפיות: 2,566 | Share

VINS.co.il הינו אתר פנאי וכיף המכיל משחקים ברשת בנוסף לתכני בידור אחרים כמו - סרטונים, תמונות מצחיקות והורדות.
האתר הוקם כדי לספק לכלל הגולשים הנאה וכיף ברשת.

מאמר זה יסביר  בקצרה על מספר אפשרויות שאתר וינס משחקים מכיל, למה כל דבר מיועד והדרכים לגשת למידע.
וינס אישי - באמצעותו תוכל לשמור את המשחקים, סרטונים, תמונות או הורדות שאתם תבחרו על ידי לחיצה בעמוד על קישור "שמור", לאחר מכן תוכלו לגשת לעמודים אלו במהירות דרך עמוד וינס אישי שיציג את כל המועדפים שבחרתם לשמור ברשימה מסודרת אחת.

משחקים מבוקשים - חלק זה מופיע בעמוד הראשי בלבד, הוא כולל רשימה של משחקים הכי פופולרים ועל ידי לחיצה על החצים ניתן לעבור למשחק פופולרי אחר.


אתר - משחקים  מכיל ארבע קטגוריות ראשיות - משחקים, סרטונים, פנאי והורדות. כל קטגוריה ראשית מתחלקת לתתי קטגוריות נוספות - בדרך זו ניתן לנווט באתר בדרך מהירה ונוחה יותר (ניווט יורד).
בעמוד הראשי ובעוד עמודים נוספים קיימים תיבות גלילה עם חצים (דומה ללשוניות של הדפדפן), תוכלו לבחור את המשחק / סרטון / תמונה (מפנאי) ו- הורדות, בדרך נוחה וממוקדת יותר.

עמוד שלחו לנו - על מנת לגרום לשיתוף גדול יותר בקרב הגולשים הוקם עמוד שלחו לנו, דרכו ניתן לשלוח לצוות וינס משחקים חדשים או כל תוכן אחר. השליחה באתר פשוטה ומהירה לשימוש.

עד לכאן המדריך לשימוש באתר המשחקים וינס.

אסיים עם סיכום קצר על טכנולוגית פלאש שעיקרה באתר וינס משחקים.
פלאש (Flash) היא טכנולוגית מולטימדיה ויישומי אינטרנט, משחקים ואפליקציות ויזואליות אחרות מבית חברת Adobe.
לטכנולוגית הפלאש יש שימוש גדול באתר משחקים ברשת וינס ב: משחקי הפלאש באתר, סרטונים הפלאש ואנימציות.

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 22 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/16106/אתר-משחקים-וינס

  השאר תגובה למאמר זה

  אלירן

  מאמר על המשחק באבלס הממכר והאהוב לכולנו בו אתם מפוצצים בועות !

  על ידי: אלירןl אינטרנט> אתרי משחקיםl 02/05/2009 lצפיות: 5,220 lתגובות: 1
  אבינועם.ש

  ב''ה איגרת יקרה לציון היקרה בהצלחה רבה דברי רוח למשמרת ציון ונראה באהבתנו יחד את מולדתנו ולעולם לא נשכח את רוח הבית עם אהבת רועים נצליח לשמור יחד את המולדת שלו ציון ישראל ושמחה גבוהה תבוא ותורה ואורה לאור ציון מורה שלום על ישראל אל נא ולא נשליך רוח זיכרון מעין אוהבת ונביט על המכורה שאוהבת את כולם חבר ותחבור ותחבק את הכלל והתמסר לידידות ציון כי היא תוליכה למאור אמונתך ויראתך תמשול בך לאוהב את כולם לאחדות ארץ תאיר דברך ישקו שפתיים דברי אהבה ואחריות מוסרית תעלה השמחה

  על ידי: אבינועם.שl הודעות לעיתונותl 22/03/2015

  חברי קהילה, לקוחות ושותפים זכו בכבוד עבור חדשנות פורצת דרך על בסיס MongoDB

  על ידי: אולמדיה פי. ארl הודעות לעיתונותl 08/07/2014 lצפיות: 14

  תוכנית אימפקט של וירידנט, המיוצגת בישראל על ידי קבוצת ח.י., תספק לשותפים את ההזדמנות להציע ללקוחותיהם פתרונות אחסון פלאש מובילים, ותספק להם יתרון תחרותי, תוך הרחבת הרווחיות והשוק הפוטנציאלי

  על ידי: אולמדיה פי. ארl הודעות לעיתונותl 18/05/2014 lצפיות: 36

  Cloudera, המובילה בניהול נתונים אנליטיים ארגוניים ומבוססת על Apache Hadoop, ו- MongoDB, מסד הנתונים עבור יישומים מודרניים, הודיעו על שותפות אסטרטגית אשר תשנה את הדרך בה ארגונים ניגשים לביג דאטה - Big Data.

  על ידי: אולמדיה פי. ארl הודעות לעיתונותl 18/05/2014 lצפיות: 35

  סרגון נטוורקס (נאסד"ק, תל-אביב: CRNT), המומחית מספר אחת בשוק ה- Hauling האלחוטי, מכריזה היום על פתיחת מרכז חדש בברגן, נורבגיה שיתמקד בפיתוח והתאמת פתרונות תקשורת מתקדמים עבור מתקני קידוח השוכנים בלב ים ועל החוף, ובמתן שירותי פריסה, תמיכה והתקנה של רשתות תקשורת מתקדמות לשוק זה.

  על ידי: אולמדיה פי. ארl הודעות לעיתונותl 15/05/2014 lצפיות: 65

  ווינד ריבר, ספקית מובילה בעולם בפיתוח תוכנות למערכות משובצות מחשב ומערכות ניידות,משיקה 'סטנדרט אבטחת מידע' חדש עבור מערכת ההפעלה Wind River Linux התואם את מערך התקינה הרלוונטי למערכות הפעלה גנריות.

  על ידי: אולמדיה פי. ארl הודעות לעיתונותl 15/05/2014 lצפיות: 36

  בעיני רבים, הקוד הפתוח הינו שם נרדף לחדשנות וגמישות טכנולוגית, המאפשר לחברות להגשים את יעדיהן הטכנולוגיים והעסקיים בצורה קלה ויעילה. אחרי שטכנולוגיה זו כבר הוכיחה את עצמה בשנים האחרונות בקרב לקוחות ממגזרי ההייטק והטלקום, היא נכנסת כיום ובהצלחה גם לארגונים מהמגזרים הפיננסיים והציבוריים, שמעוניינים להנות משלל היתרונות שהוא מציע.

  על ידי: אולמדיה פי. ארl הודעות לעיתונותl 15/05/2014 lצפיות: 55

  חטיבת האינטגרציה והתשתיות במטריקס השלימה פרויקט לשדרוג תשתיות האחסון והגיבוי בחברת ארומור, יצרנית מובילה של תמציות טעם וריח לשימוש תעשייתי. היקף הפרויקט, שהסתיים לאחרונה , נאמד במאות אלפי שקלים.

  על ידי: אולמדיה פי. ארl הודעות לעיתונותl 15/05/2014 lצפיות: 32
  noamh

  תחנת גלגל"צ נחשבת למצליחה ולפופולארית ביותר בארץ. אם תרצו להאזין לתחנה מביתכם אתם יכולים לעשות זאת דרך המחשב. כיום יש אתרים רבים המציעים שירותי האזנה לתחנות רדיו רבות דרך המחשב. מאמר זה יתאר על תחנת רדיו גלגלצ ובנוסף ירכז דרכים להאזנה אונליין.

  על ידי: noamhl בידור ופנאי> רדיוl 20/11/2010 lצפיות: 2,187

  תגובות על מאמר זה

  3
  יניב 06/09/2008
  אתר מצויין - נהנתי.
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast