בורגס

פורסם: 11/10/2008 |תגובות: 0 | צפיות: 5,797 | Share

בורגס היא העיר הרביעית בגודלה בבולגריה, ממוקמת באזור הדרום מזרחי של המדינה. האקלים פה הוא temperately לחברה קונטיננטאלית עם ההשפעה של הים השחור. בורגס היא מרכז תעשייתי מדי. זה לא מפורסם בתור מקום נופש החוף (אם כי כמה אתה יכול למצוא החופים), אלא יותר כאל נקודת מפנה גדול הדרומי של הים השחור בבולגריה resorts כמו Sunny ביץ ', Nessebar, Sozopol, Dyuni, Elenite ועוד התעופה של בורגס הוא אחד שבו מגרש טיסות בינלאומיות בקיץ.

בכל מקרה, אם אתה מתעניין בבורגס הזאת, הנה קצת מידע.
היציאה של בורגס הוא הגדול ביותר נמל ים במדינה. חובה חינם Zone הוקמה בשנת 1989 במטרה ליצור תנאים אטרקטיביים ביותר עבור משקיעים זרים. על יפרגואיגה מיקום נוח ומתקדם של תשתיות תחבורה בורגס טובים תנאים מוקדמים של פיתוח התיירות והמסחר. בורגס היא לא רק מרכז תעשייתי חשוב במדינה, יש לו גם משאבים רבים התיירות. מה מושך אנשים כאן בעיקר הוא ללא ספק לים. אמנות ותרבות, יחד עם הערכים התרבותיים של פריה ורביה הוא מטופח על ידי 7 בבעלות המדינה ו -11 מוסדות העירוניים. על טריטוריה של עיריית בורגס ישנם 2 ו 4 אוניברסיטאות מכללות הכוללת למעלה מ 6,200 סטודנטים בולגרית וזרים. בורגס היא לא רק מרכז תעשייתי חשוב במדינה, יש לו גם משאבים רבים התיירות. מה מושך אנשים כאן בעיקר הוא ללא ספק לים. העיר מהווה נקודת עבור ביקור resorts חוף הים באזור - The Slantchev Bryag נופש ו Elenite החג של הכפר מצפון, Duni החג הכפר, בעל שם עבור compostition האדריכלי הייחודי שלו, לכיוון דרום. בורגס היא העיר הגדולה ביותר בדרום מזרח בולגריה. הוא משתרע על ארבע מרפסות, ליד בורגס ערוץ. בורגס היא העיר מבלי להפעיל את הנהרות. אגמים הסביבה לקלוט מים מן הנהרות Aitoska, Russokastrenska, Sredetska ואת Fakiiska. נמל בורגס הוא הגדול ביותר בולגרית נמל ים. את שילוב מדהים של הים, ראשון ואת אופי בתול בורגס לעשות נקודה עבור מועדף של רבים-החג שלנו.

האמנותית רוחם של אנשים מקומיים מוסיפה עד ייחודיים באווירה שלווה, הבידוד מן העיר חיים קדחתני. רק בורגס מאפשר לך ליהנות להראות פולקלור מרהיב של מדינות הבלקן את פסטיבל פולקלור בינלאומי; את מגוון עשיר של צבעים ו odours של פלורה התערוכה השנתית הלאומי - בורגס לרגש כל אזרח או ביקור של העיר.

האירוע נערך תחת המוטו "טבע - אדם - אחדות"; בשום מקום אחר, אבל בורגס אחד יכול להרגיש את הקצב וליהנות ריקודים של תחרות בינלאומית סטנדרטיות עבור Latin and American ריקודי; רק בורגס ייתן לך חם מוזמנים - אורחים ו חסד של southerners הן עמוקות זז; הרגשי בורגס לילות תמשיך להוות אף פעם-to-be-שכוח ניסיון לא אחר נקודה של בולגריה כל כך קרוב לים ועל אווירה רומנטית כפי בורגס. גשר הישנה - הסמלים של העיר - אחד לא שומר סוד של צעירים וישנים.

שאלות ותשובות

200 תווים שנותרו
שאל שאלה
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 22 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/18271/בורגס

  השאר תגובה למאמר זה

  הביקוש לדירות מגורים ונופש בבולגריה עולה על ההיצע, נכסים נרכשים על הנייר, מתווכים ובעלי עניין קונים את האופציות מהקבלנים והיזמים כבר בשלבים הראשונים של הפרוייקט או הנכס. השקעות יזמות ונדלן בבולגריה

  על ידי: משה יריבl פיננסים וכספים> נדלןl 07/01/2008 lצפיות: 4,459 lתגובות: 1

  גמלה חודשית לכל החיים ליוצאי רומניה, לוב, תוניסיה, בולגריה, ממשרד האוצר בישראל כנרדפי הנאצים: לפני שנתיים פסק בית המשפט העליון הישראלי שישראלים שעלו מרומניה בולגריה, תוניס, ולוב זכאים לגמלה חודשית לכל חייהם כניצולי רדיפות הנאצים. את הגמלה משלם משרד האוצר הישראלי. הישראלים שזכאים לקבל את הגמלה החודשית צריכים לעמוד בשני תנאים יחד: 1. יוצאי רומניה ובולגריה - נולדו לפני יוני 1945. יוצאי לוב - נולדו לפני אוגוסט 1943. יוצאי תוניסיה – נולדו לפני ינואר 1944. 2. עלו לישראל לפני אוקטבר 1953.

  על ידי: עמי ברl חברה וסביבה> זכויות הפרטl 25/08/2011 lצפיות: 3,082

  נופש בבורגס הופך להיות לאחד מהאלטרנטיבות החזקות ביותר לטורקיה בקיץ 2010. מה הופך נופש בבורגס לכל כך מבוקש ואילו מלונות מומלצים. קבלו טיפים :

  על ידי: seorganyl נופש ותיירות> נופש ותיירות - כלליl 06/07/2010 lצפיות: 4,826

  למה להשקיע בבולגריה? מאחר ובולגריה היא מדינה עם תנאי מיסוי חברות מהנוחים בעולם, מהווה המדינה קרקע נוחה לפעילות של השקעות ושל פעילות חברות. יותר ויותר מדינות, כולל סין בחרו את בולגריה כיעד נבחר לפעילות עסקית. בולגריה הפכה לחברה באיחוד האירופי בינואר 2007.

  על ידי: ברברה פזl פיננסים וכספים> נדלןl 30/10/2010 lצפיות: 491
  בקי בלושטיין

  בולגריה נהפכה ליעד מועדף לחופשה. עם מועדני הסקי המעולים, החופים המרהיבים וכמובן – המחירים הזולים בהשוואה למדינות מערב אירופה.

  על ידי: בקי בלושטייןl נופש ותיירות> יעדים בעולםl 30/08/2010 lצפיות: 471

  הנופש בבורגס בולגריה מיועד לכל סוגי האוכלוסיה ,בני נוער וצעירים המעוניינים במסיבות , משפחות , אנשים הנוהגים לנפוש בבריכת המלון או בחוף הים הסמוך ,הנוהגים להמר בבתי קזינו , בקיצור כל אחד ימצא את מה שהוא אוהב .

  על ידי: יוסי אפריאטl נופש ותיירות> נופש ותיירות - כלליl 05/08/2010 lצפיות: 4,930

  רקע כללי על ההיסטוריה של בולגריה, והדרך הנכונה להתנהל בתרבות העסקית עם הבולגרים.

  על ידי: נעמי טלl עסקים> עסקים בין-לאומייםl 01/03/2009 lצפיות: 932 lתגובות: 1

  השקעות הנדל"ן בבולגריה מניבות תשואות מדהימות ואנחנו יכולים לעלות על הרכבת, כל אחד יכול להשקיע- גם בסכומים נמוכים. מחקר נדל"ני בבולגריה

  על ידי: משה יריבl עסקים> מחקרי שוקl 07/01/2008 lצפיות: 339
  בקי בלושטיין

  בולגריה נהפכה בשנים האחרונות ליעד תיירות פופולארי. בבולגריה ניתן למצוא קלאבים ואתרי נופש אקסקלוסיביים, מזג אוויר נהדר וכפרי נופש בסמיכות לים. החופים בבולגריה ידועים בשל המים הצלולים והחולות הלבנים.

  על ידי: בקי בלושטייןl נופש ותיירות> יעדים בעולםl 26/09/2010 lצפיות: 2,129

  כיצד ניתן לבצע השקעה בבולגריה ומהם התהליכים הקשורים בביצוע העסקה?

  על ידי: משה יריבl פיננסים וכספים> נדלןl 07/01/2008 lצפיות: 2,496

  מזל טוב! יש ברשותך עסק וכעת אתה מבין שעל מנת למשוך לקוחות נוספים אתה פשוט מוכרח להיכנס "לזירה של הגדולים" ולפתוח אתר. אין ספק שזהו צעד נכון לכל הדעות. ובכל זאת, אתה מרגיש לחץ. אנו כאן על מנת להרגיע אותך ולתת לך את חמשת הצעדים שעלייך לעשות בעת בניית ותחילת קידום אתרים. מוכן? בוא נצא לדרך!

  על ידי: UPPERSITEl אינטרנט> קידום אתרים - SEOl 25/11/2014

  מאמר הוא רצף משפטים עם מבנה ייחודי שמתמקד בנושא מסוים. ישנם סוגי מאמרים שונים, כמו מאמרים חדשותיים, מדעיים, טכניים ומאמרים העוסקים בנושאים כלליים שנועדו לקריאה בשעות הפנאי. בעבר המאמרים היו מתפרסמים בעיקר בעיתונים ובספרים וכיום עם התגלגלות הטכנולוגיה של ימינו ישנם המאמרים האינטרנטיים.

  על ידי: יובל לויזוןl אינטרנט> קידום אתרים - SEOl 20/11/2014

  Search Engine Optimization או בקיצור SEO הוא אוסף פעולות הנדרשות על מנת לקדם את אתרך במנועי החיפוש. SEO נקרא גם קידום אתרים אורגני. חלק גדול ועיקרי מהגולשים מגיעים לאתרים בנושא שבו הם מתעניינים באמצעות מנועי החיפוש, מרבית הגולשים לא בודקים את תוצאות החיפוש שאינם בעמודים הראשונים לכן SEO הפך להיות אחד המרכיבים החשובים בהפיכת אתר אינטרנט למצליח

  על ידי: איתי גוטמןl אינטרנט> קידום אתרים - SEOl 13/11/2014

  הציעו לך מחיר אטרקטיבי, כבשו אותך עם מילים יפות כמו "קידום אתרים במחיר אטררקטיבי ובמהירות" ובאמת, תוך זמן קצר (ויש לציין בלתי סביר) אתה מוצא עצמך כבר בראש מנוע החיפוש במספר מילות מפתח? ובכן, ככול הנראה נפלת קורבן לקידום אתרים שחור. אמנם, הדבר אינו חייב להיות חד משמעי אך במידה ותוך כשבועיים אתה כבר מופיע במספר מילות מפתח בעמוד הראשון, רצוי מאוד לקחת נתון זה בחשבון.

  על ידי: UPPERSITEl אינטרנט> קידום אתרים - SEOl 04/11/2014

  קידום אתרים באמצעות שימוש בביטויי זנב ארוך (או Long Tail באנגלית) הנו אמצעי יעיל במיוחד עבור עסקים המבקשים לפנות לקהל יעד ממוקד

  על ידי: קידום אתרים NETSOLl אינטרנט> קידום אתרים - SEOl 30/10/2014
  בניית אתרים

  מודעות רימרקטינג להצלחה בהמרות באתר שלכם, בדף הנחיתה שלכם, עבודה עם גוגל אנליטיקס ואדוורדס ופעולות בתחום של קידום אתרים ממומן.

  על ידי: בניית אתריםl אינטרנט> קידום אתרים - SEOl 23/10/2014 lצפיות: 20

  קידום אתרים אורגני מוצלח הוא בראש ובראשונה קידום חכם המתבסס על מחקר מילים נכון, אפיון קהל היעד, סקירת אפשרויות הפעולה, בחינת רמת התחרותיות בתחום ועוד. סוד ההצלחה טמון במעורבות מוקדמת של איש מקצוע.

  על ידי: שמעון סמולנסקיl אינטרנט> קידום אתרים - SEOl 29/09/2014

  לקדם אתר זו איננה עבודה כה פשוטה אך עם זאת – היא איננה אמורה להיות גם עבודה כה קשה. למעשה – על ידי קידום ממוקד, רלוונטי ובעיקר – מחושב הנעשה על ידי אסטרטגיית קידום נכונה ניתן להגיע לתוצאות יפות ואפילו בתוך זמן קצר. נשמע מעט מוזר? שימו לב למאמר הבא.

  על ידי: UPPERSITEl אינטרנט> קידום אתרים - SEOl 14/09/2014

  רוב האנשים אשר מבצעים פעילות גופנית כחלק מאורך חיים בריא מעוניינים לרדת במשקל, אך לא פחות חשוב מכך הוא לשפר את הרכב הגוף.

  על ידי: אילוןl ספורט וכושר גופני> ספורט וכושר גופני - כלליl 11/01/2013 lצפיות: 52

  שמדובר בנושא כמו עיצוב אתרים, חשוב לשלוף את "התותחים הכבדים" בכל הנוגע לגראפיקה, תוכן והנדסת אנוש. מה הסיבה?

  על ידי: אילוןl אינטרנט> עיצוב אתריםl 19/01/2010 lצפיות: 34

  נוקיה 5800 עובד על מעבד ARM 11 במהירות 369Mhz ובעל 128 זיכרון Ram. הזיכרון הפנימי שלו למשתמש הוא 80 MB אך הוא מגיע עם אפשרות להרחבה לכרטיס זיכרון של Micro-SD עד 16 GB.

  על ידי: אילוןl מחשבים וטכנולגיה> גאדג'טיםl 26/11/2009 lצפיות: 298

  עיסויים קיימים למן האלף השלישי לפנה"ס, הם נוסדו בעת שבני המשפחה היו מעניקים עיסויים מרפאים לאילו מבני המשפחה הנותרים שיצאו לעבוד בשדה (הדבר היה בשלהי התקופה האגררית). כאמור בני המשפחה היו מעניקים זה לזה עיסויים בכדי "להחזיר" אותם לתפקוד בריא ולהמשך העבודה.

  על ידי: אילוןl בריאות ורפואה> רפואה משלימהl 10/10/2009 lצפיות: 66

  בניגוד לסטריאוטיפ המסוכן, צניחה חופשית כיום נחשבת לאחד מענפי הספורט הבטיחותיים. רובם המוחלט של קורסי הצניחה כוללים ליווי צמוד של מדריך. אדם לא זקוק אפילו לעשות מאומה פרט ללהנות ממשב הרוח המהיר הנוף העוצר נשימה והמהירות המדהימה וכושר התנועה שלא דומה לשום חוויה ימית או ארצית שחווה הגוף.

  על ידי: אילוןl בידור ופנאי> תחביביםl 01/10/2009 lצפיות: 216

  עיצוב פנים זהו אחד המקצועות המודרניים שזכו לפרסום נרחב בתקשורת ( טלוויזיה , אינטרנט , ומגזינים ) אין ספור תוכניות טלוויזיה דוקומנטריות, תוכניות ריאליטי , מגזינים בנושא עיצוב פנים ואתרי אינטרנט הוקמו .

  על ידי: אילוןl בית וצרכנות> עיצוב פניםl 09/09/2009 lצפיות: 95

  מאמר אודות הסרת שיער בלייזר בשיטת 4mp - אתם מוזמנים להיכנס למאמר אודות הסרת שיער בלייזר וללמוד על הנושא

  על ידי: אילוןl בריאות ורפואה> ניתוחים פלסטייםl 06/09/2009 lצפיות: 3,655

  יצוב אופנה זהו תחום של יצירת ביגוד אשר תואם את האווירה הכללית באזור מסוים, בתחום עיצוב אופנה ישנה התייחסות לתרבות, להשפעות חברתיות ולתקופה.

  על ידי: אילוןl יופי וטיפוח> אופנהl 29/08/2009 lצפיות: 105
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast