בורגס

11/10/2008 • על ידי • 5,816 צפיות

בורגס היא העיר הרביעית בגודלה בבולגריה, ממוקמת באזור הדרום מזרחי של המדינה. האקלים פה הוא temperately לחברה קונטיננטאלית עם ההשפעה של הים השחור. בורגס היא מרכז תעשייתי מדי. זה לא מפורסם בתור מקום נופש החוף (אם כי כמה אתה יכול למצוא החופים), אלא יותר כאל נקודת מפנה גדול הדרומי של הים השחור בבולגריה resorts כמו Sunny ביץ ', Nessebar, Sozopol, Dyuni, Elenite ועוד התעופה של בורגס הוא אחד שבו מגרש טיסות בינלאומיות בקיץ.

בכל מקרה, אם אתה מתעניין בבורגס הזאת, הנה קצת מידע.
היציאה של בורגס הוא הגדול ביותר נמל ים במדינה. חובה חינם Zone הוקמה בשנת 1989 במטרה ליצור תנאים אטרקטיביים ביותר עבור משקיעים זרים. על יפרגואיגה מיקום נוח ומתקדם של תשתיות תחבורה בורגס טובים תנאים מוקדמים של פיתוח התיירות והמסחר. בורגס היא לא רק מרכז תעשייתי חשוב במדינה, יש לו גם משאבים רבים התיירות. מה מושך אנשים כאן בעיקר הוא ללא ספק לים. אמנות ותרבות, יחד עם הערכים התרבותיים של פריה ורביה הוא מטופח על ידי 7 בבעלות המדינה ו -11 מוסדות העירוניים. על טריטוריה של עיריית בורגס ישנם 2 ו 4 אוניברסיטאות מכללות הכוללת למעלה מ 6,200 סטודנטים בולגרית וזרים. בורגס היא לא רק מרכז תעשייתי חשוב במדינה, יש לו גם משאבים רבים התיירות. מה מושך אנשים כאן בעיקר הוא ללא ספק לים. העיר מהווה נקודת עבור ביקור resorts חוף הים באזור - The Slantchev Bryag נופש ו Elenite החג של הכפר מצפון, Duni החג הכפר, בעל שם עבור compostition האדריכלי הייחודי שלו, לכיוון דרום. בורגס היא העיר הגדולה ביותר בדרום מזרח בולגריה. הוא משתרע על ארבע מרפסות, ליד בורגס ערוץ. בורגס היא העיר מבלי להפעיל את הנהרות. אגמים הסביבה לקלוט מים מן הנהרות Aitoska, Russokastrenska, Sredetska ואת Fakiiska. נמל בורגס הוא הגדול ביותר בולגרית נמל ים. את שילוב מדהים של הים, ראשון ואת אופי בתול בורגס לעשות נקודה עבור מועדף של רבים-החג שלנו.

האמנותית רוחם של אנשים מקומיים מוסיפה עד ייחודיים באווירה שלווה, הבידוד מן העיר חיים קדחתני. רק בורגס מאפשר לך ליהנות להראות פולקלור מרהיב של מדינות הבלקן את פסטיבל פולקלור בינלאומי; את מגוון עשיר של צבעים ו odours של פלורה התערוכה השנתית הלאומי - בורגס לרגש כל אזרח או ביקור של העיר.

האירוע נערך תחת המוטו "טבע - אדם - אחדות"; בשום מקום אחר, אבל בורגס אחד יכול להרגיש את הקצב וליהנות ריקודים של תחרות בינלאומית סטנדרטיות עבור Latin and American ריקודי; רק בורגס ייתן לך חם מוזמנים - אורחים ו חסד של southerners הן עמוקות זז; הרגשי בורגס לילות תמשיך להוות אף פעם-to-be-שכוח ניסיון לא אחר נקודה של בולגריה כל כך קרוב לים ועל אווירה רומנטית כפי בורגס. גשר הישנה - הסמלים של העיר - אחד לא שומר סוד של צעירים וישנים.

אודות כותב המאמר

אילון

אילון לוטם , מקדם אתרים באינטרנט.

לוטם לרוץ בטבע - קבוצת ריצה בחיפה ובצפון