רשת ג

פורסם: 13/10/2008 |תגובות: 1 | צפיות: 74,964 | Share

ביום 20 ביוני 1976 נקבע בקול - ישראל רשת ג , על מנת להרחיב את המוסיקה הפופולרית שידורים מהארץ ומחו"ל, שעד אז Soodra Evgal - קל (רשת ב ). במשך שנים הוביל את התחנה לשדר מוסיקה מסוג זה, וכן Akiima מצעדי פזמונים פופולריים.

למרות לשדר מוסיקה מאז הקמתה של ישראל Oloazita מז אנרים שונים ומגוונים, זיהה רשת ג , במיוחד, עם מוסיקה פופולרי מחו"ל, בין היתר בזכות שיתוף פעולה פורה עם רשת הטלוויזיה MTV, אשר שודרו ברשת ג מראה מרחבי את העולם באמצעות שידורי לוויין. ובכל זאת, ב -2 בנובמבר 1997 הופסקו השידורים של רשת Haloazita מוסיקה, מוסיקה ישראלית וכן לשדר פרסומות. בביקורת על התהליך נתקל הרבה Sdreni העורכים המוזיקליים של התחנה, שרבים מהם רואים עצמם שגרירים Haloazita של המוסיקה הפופולרית במדינה וטענו כי השינוי התבצע ללא התייעצות איתם. כמה מהשדרנים גם הביע את רוח Morat לחיות. למרות שרוב בחרת להישאר בבית שודר. לאחר שנה של שינוי, בדצמבר 1998, מנהל התחנה אז אמנון Shiloni התראיין לעיתון "תל - אביב", הוא הסביר את הנסיבות בהן התבצע הליך ", הרשת שינתה את הפנים שלה, כי 14 תחנות אזוריות Ouccou Cshkemo הם לא מאזינים טורקיה. המאזינים התמוטטות, איבדה רייטינג. Earcano זה, וכן חשבנו על רעיון ייחודי וזה רק שידור ישראלי. [...] לאחר שעברנו על מנת לקדם את השירים הישראליים הצלחנו - ו הצלחה לא מתווכחים "[קישור].

במהלך השנים, נטען כי רשת ג אמנם מחוייבים לשדר רק מוזיקה של ישראל, אך למעשה הוא לא התייחס הישראלית ביצעה את שיריהם שרים בשפות אחרות.


בשנת 2000 הגישה הוועדה את הדו"ח כדי לבדוק את רשות השידור, בראשות רפאל ורדי (דו"ח ורדי), אשר ציין כי שיעור ניכר הגורף Hahacnsoat קול - ישראל מפני פרסום בתחנות רדיו וכן, את הרשת בפרט C Ubersat ב, נעשה שימוש כדי תקציביים לכיסוי Ogaroneh טלוויזיה, וכי העברת הכספים לרדיו אינם מספיקים כדי למלא צרכים הנוכחי.

את שידורי רשת ג  יכול לקלוט תדרים הבאים:

הגליל העליון: 97.7FM

צפת: 88.1FM

חיפה: 105.5FM

בית - שאן: 88.9FM

ירושלים: 97.8FM

תל - אביב: 97.8FM, 89.7FM

בר - שבע: 106.9FM

נגב צפוני: 89.5FM, 104.3FM

הערבה: 89.5FM

אילת: 100.5FM

לראש הדף

תוספות

שיטה Hapleiilista רשת ג

בשנת 2003, בעקבות ההצלחה של שיטת Hapleiilista - ב תחנות בכל רחבי העולם מיושמים בפעם הראשונה בארץ - הצבא גלגל "c תחנה - גם החלה רשת ג -לשדר לפי רשימת השמעה קבועה מראש, אשר נבחרו השירים -- ועדה ייעודית. למרות הצלחה מסחרית יש שיטה Hapleiilista בביקורת רבה, למרות טענות של העורכים המוזיקליים את pluralistic גישה בבחירת שירים Sizko להיכנס הנגינה, טוענים מתנגדיהם Sevapoal שירים כלולה Evpleiilista עומדת מכנה משותף הנמוך ביותר. שיטה אחרת המתנגדים טוענים כי Hapleiilista הוא התקן אשר מפעילים תחנות רדיו אפליה בפועל, וכי הדבר כולל של קורבנות של קהלים שונים: אלמונים מוזיקאים, מוזיקאים ותיקים שקרנם נפל, מוזיקאים ישראלים שאינם שרים בעברית, מוזיקאים Sthocni שיריהם יעלה על הסכמה, מוזיקאים, המזוהה עם ז אנרים Shawerchi תחנת פוסלים על הסף, אפשרות ליצור מוזיקאים לעשות מוזיקה - קונבנציונלית מוזיקאים שאינם מקבלים עצמאים שיווק ויחסי - ציבור הרשומות מן החברות הגדולות. בנוסף, המתנגדים טוענים כי שיטה לעתים קרובות צורך לעדכן את רשימת חוץ מוגבלת צפיפות הישן שירים, אלא אם זה בשירים שנחשבים קלאסיקה.

שירים ישראליים בשפות זרות ברשת ג

במהלך השנים, נטען כי רשת ג אמנם מחוייבים ישראלי לשדר רק מוזיקה, אך בפועל בחרה לשדר מוסיקה באנגלית, התעלמו הישראלית ביצעה את שיריהם שרים בשפות אחרות. למנהל הרשת אמר שלישי, Granita מנחם, כי "רשת ג Ockeruniat יש החלטה של מדיניות, נכונה או לא, אומר כי כל השיר, לפחות 50% ממנו מושרים באנגלית, Eshudre אם הוא פוגש Haseatteota. אין שום דבר נגד אנטישמיות הגזעית או חלילה, או משהו כזה. אני לא מבין איפה הבעיה. מה שאנחנו צריכים, כדי לשדר שירים בערבית עכשיו, למה Evgali - צה"ל, רשת האינטרנט או על לא לשדר שירים בערבית? אני לא מבין. אמא, רשת ג צריכה להשתפר שירים בערבית? שיר שהוא חצי בחצי בערבית, יש לו מקום איתנו "(" ynet ", 21/10/2003). יש לציין כי Granita אמר את הדברים האלה על Sahushr לשיר בעברית ובערבית, ולכן היה מצב בסיסי של כניסה לרשימת שלישי של רשת לשחק, אבל בכל זאת נדחה.

הוחזר מ "/article/18361/רשת-ג"

שאלות ותשובות

200 תווים שנותרו
שאל שאלה
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 0 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/18361/רשת-ג

  השאר תגובה למאמר זה

  לאחר שקול ישראל הקים את רשת שלישי, הפך את רשת בתחנה להיות רציני, Ouhapssyka לשדר תוכניות מוסיקה עם שירים מתמקדים בעיקר בטקסט, שיחות עם מאזינים, חדשות והרבה מאוד חדשות. התוכנית המוכר ביותר של רשת ב במשך שנים רבות היא, כמובן, "שירים שערים" - Hamshdreat עד היום את מחזור שבועי של משחקי ליגות הכדורגל של ישראל.

  על ידי: אילוןl אינטרנט> פרסום באינטרנטl 14/10/2008 lצפיות: 3,980
  באסתופ

  בתור אמנים אתם לא יכולים לשלוח את השירים שלכם לכל תחנת רדיו, במדריך הזה אני מסביר איך בדיוק כדאי לכם לבחור תחנות רדיו שמתאימות לשירים שלכם

  על ידי: באסתופl אומנותl 23/03/2015

  רדיו 1 עבור מערכות התקשורת יקבל את רכיבי לאחר מכן. עם הוספה מ -100 שנים של פיתוח, לרגל פעילות מיושם על ידי ambit של שיטות מתקדמות, מיוחדות המותאמות למטרות תקשורת.

  על ידי: אילוןl אינטרנטl 17/11/2008 lצפיות: 197 lתגובות: 2

  סרגון נטוורקס (נאסד"ק, תל-אביב: CRNT), המומחית מספר אחת בשוק ה- Hauling האלחוטי הכריזה כי Bell Mobility, חברת השירותים האלחוטיים של Bell Canada, פרסה עורק של רשת תקשורת אלחוטית, המבוסס לראשונה, על הטכנולוגייה פורצת הדרך של

  על ידי: אולמדיה פי. ארl הודעות לעיתונות> הודעות לעיתונות - כלליl 10/09/2014 lצפיות: 23

  מיזם חדש בישראל: תכנית השותפים talkmarket (www.talkmarket.co.il) מציעה לבעלי עסק המשווקים מוצרים ושירותים לקבל חשיפה בערוצי פרסום שונים באינטרנט ובאמצעי פרסום מסורתיים ולשלם רק כאשר החשיפה הפרסומית הביאה לשיחת טלפון רלוונטית מלקוחות פוטנציאליים.

  על ידי: אולמדיה פי. ארl הודעות לעיתונות> הודעות לעיתונות - כלליl 26/11/2013 lצפיות: 41
  אתר טוקבק - חדשות מובילות

  בשנים האחרונות נדחקת העיתונות הכתובה הצידה ומפנה את מקומה לאתרי תוכן המספקים חדשות בזמן אמת. במקביל, צוברים הגולשים עצמם יותר ויותר כח ויכולת להשפיע על הנעשה ברשת באמצעות גלישה אקטיבית. השינויים הללו יוצרים מהפיכה של ממש בעולם התקשורת והחדשות אשר היקפה וחשיבותה עדיין אינם מובנים מספיק.

  על ידי: אתר טוקבק - חדשות מובילותl אינטרנטl 10/10/2008 lצפיות: 30,466
  איציק מאיר

  אחת הסכנות הגדולות שרובנו לא מודעים למידת חומרתה, היא מגורים באזור של קרינה גבוהה שמקורה באתרי רדיו, אנטנות סלולאר, עורקי תקשורת, קווי מתח גבוה ועוד.

  על ידי: איציק מאירl בית וצרכנות> מעבר דירהl 25/02/2010 lצפיות: 223
  בונדי לוי

  הגיע הזמן לעשות חשבון נפש כתבה זו לא תתמוך באף אחד ולא תצדיק את בעלי המניות בערוץ 10, ולא את השיקול הפוליטי של ועדת הכלכלה, נזכור שלא רק ערוץ 10 לא עומד בהתחייבויות גם רשת וקשת באותה קלחת. לכן הפתרון הטוב הוא להוציא את הרשות השנייה למכרז.

  על ידי: בונדי לויl בידור ופנאיl 31/01/2009 lצפיות: 2,774
  חגי רחביה

  המאמר בוחן את מידת תרומתה של תחנת הרדיו גלגלצ למוסיקה הישראלית ובו מציג כותב המאמר טיעונים בעד התחנה עם לא מעט הסתייגויות. המאמר נכתב במסגרת קורס רטוריקה בו לקח הכותב חלק.

  על ידי: חגי רחביהl אומנות> מוסיקהl 07/01/2009 lצפיות: 214

  בישראל כבר הספיקו להמליך כל כך הרבה אנשים, יש מלכה לתיאטרון, היה את מלך הבידור לטלוויזיה, יש את מלך הבדיחות אך מי הוא מלך הרדיו? יש כל כך הרבה מתמודדים על כס המלך של הרדיו הישראלי אבל מי באמת מתאים לתואר? מה הם הפרמטרים לבחירת המלך של הרדיו? איך יודעים כי הוא הכי מתאים לתואר הנכסף?

  על ידי: לימורl בידור ופנאי> רדיוl 01/06/2014 lצפיות: 61

  רדיו הוא שם כולל לתחנות הרדיו השונות אשר משדרות למאזינים מגוון תכנים. כל תחנה ועיסוקה, אם מדובר על תחנת רדיו מסורתית אשר משדרת תכנים על דת, תורה ומצוות ומקנה את ערכי החברה המסורתית לכלל המאזינים או תחנת רדיו אזורית, אשר משמיעה מגוון רחב של תכנים כמו אקטואליה, חדשות, בידור, פנאי, תרבות, ספורט, יחסים, דעות וכיוצא בזאת...

  על ידי: לימורl בידור ופנאי> רדיוl 18/05/2014 lצפיות: 129

  אחרי שנים ארוכות בהן לא הורשה לנשים לשדר ברדיו החרדי, קול ברמה, השנה זו תהיה הפעם הראשונה בה אישה תעלה לשדר תכנית על חינוך והורות עם הסופרת מנוחה פוקס, אשר כותבת ספרים לילדים והיא אישה חרדית ומאמינה...

  על ידי: לימורl בידור ופנאי> רדיוl 10/04/2014 lצפיות: 206
  מתחם SPS רמת החייל

  בקרוב אתם עומדים לחגוג אירוע חגיגי במיוחד, או שמדובר דווקא על אירוע של קרוב משפחה או חבר טוב. בין אם מדובר על יום הולדת, בר מצווה, ברית או חתונה ...

  על ידי: מתחם SPS רמת החיילl בידור ופנאי> רדיוl 11/05/2013 lצפיות: 28
  מתחם SPS רמת החייל

  צוות אדיב ומקצועי של מפיקים, טכנאים, מוזיקאים, בימאים, תסריטאים, עורכי וידאו ופוסט ילווה אתכם משלב התכנון ועד גמר כל פרויקט שתבקשו ...

  על ידי: מתחם SPS רמת החיילl בידור ופנאי> רדיוl 28/12/2011 lצפיות: 715
  Lital Ginzburg

  רדיו הוא כינוי לאמצעים וטכנולוגיות המשמשים להעברה (שידור וקליטה) של מידע באמצעות גלי רדיו. כיום מתייחס המושג בעיקר להעברה של קול. העברה של תמונה, שנעשית אף היא בגלי רדיו, קרויה "שידורי טלוויזיה באוויר". רדיו צפרדע. http://radiofrog.net

  על ידי: Lital Ginzburgl בידור ופנאי> רדיוl 08/11/2011 lצפיות: 385

  המאמר עוסק בהשווה בין מוזיקת הרוק לבין המוזיקה הים תיכונית. מציג נקודת מבט שונה על ז'אנר הרוק ויחד עם זאת מעריך ומעודד את המוזיקה הים תיכונית. המאמר מחולק ל3 חלקים בחלק הראשון מדברים על הרוק בחלק השני על המוזיקה הים תיכונית ובחלק השלישי על ההשוואה ביניהם.

  על ידי: Dor Shoshanl בידור ופנאי> רדיוl 30/04/2011 lצפיות: 43
  noamh

  תחנת גלגל"צ נחשבת למצליחה ולפופולארית ביותר בארץ. אם תרצו להאזין לתחנה מביתכם אתם יכולים לעשות זאת דרך המחשב. כיום יש אתרים רבים המציעים שירותי האזנה לתחנות רדיו רבות דרך המחשב. מאמר זה יתאר על תחנת רדיו גלגלצ ובנוסף ירכז דרכים להאזנה אונליין.

  על ידי: noamhl בידור ופנאי> רדיוl 20/11/2010 lצפיות: 2,187

  רוב האנשים אשר מבצעים פעילות גופנית כחלק מאורך חיים בריא מעוניינים לרדת במשקל, אך לא פחות חשוב מכך הוא לשפר את הרכב הגוף.

  על ידי: אילוןl ספורט וכושר גופני> ספורט וכושר גופני - כלליl 11/01/2013 lצפיות: 57

  שמדובר בנושא כמו עיצוב אתרים, חשוב לשלוף את "התותחים הכבדים" בכל הנוגע לגראפיקה, תוכן והנדסת אנוש. מה הסיבה?

  על ידי: אילוןl אינטרנט> עיצוב אתריםl 19/01/2010 lצפיות: 38

  נוקיה 5800 עובד על מעבד ARM 11 במהירות 369Mhz ובעל 128 זיכרון Ram. הזיכרון הפנימי שלו למשתמש הוא 80 MB אך הוא מגיע עם אפשרות להרחבה לכרטיס זיכרון של Micro-SD עד 16 GB.

  על ידי: אילוןl מחשבים וטכנולגיה> גאדג'טיםl 26/11/2009 lצפיות: 305

  עיסויים קיימים למן האלף השלישי לפנה"ס, הם נוסדו בעת שבני המשפחה היו מעניקים עיסויים מרפאים לאילו מבני המשפחה הנותרים שיצאו לעבוד בשדה (הדבר היה בשלהי התקופה האגררית). כאמור בני המשפחה היו מעניקים זה לזה עיסויים בכדי "להחזיר" אותם לתפקוד בריא ולהמשך העבודה.

  על ידי: אילוןl בריאות ורפואה> רפואה משלימהl 10/10/2009 lצפיות: 70

  בניגוד לסטריאוטיפ המסוכן, צניחה חופשית כיום נחשבת לאחד מענפי הספורט הבטיחותיים. רובם המוחלט של קורסי הצניחה כוללים ליווי צמוד של מדריך. אדם לא זקוק אפילו לעשות מאומה פרט ללהנות ממשב הרוח המהיר הנוף העוצר נשימה והמהירות המדהימה וכושר התנועה שלא דומה לשום חוויה ימית או ארצית שחווה הגוף.

  על ידי: אילוןl בידור ופנאי> תחביביםl 01/10/2009 lצפיות: 233

  עיצוב פנים זהו אחד המקצועות המודרניים שזכו לפרסום נרחב בתקשורת ( טלוויזיה , אינטרנט , ומגזינים ) אין ספור תוכניות טלוויזיה דוקומנטריות, תוכניות ריאליטי , מגזינים בנושא עיצוב פנים ואתרי אינטרנט הוקמו .

  על ידי: אילוןl בית וצרכנות> עיצוב פניםl 09/09/2009 lצפיות: 97

  מאמר אודות הסרת שיער בלייזר בשיטת 4mp - אתם מוזמנים להיכנס למאמר אודות הסרת שיער בלייזר וללמוד על הנושא

  על ידי: אילוןl בריאות ורפואה> ניתוחים פלסטייםl 06/09/2009 lצפיות: 3,668

  יצוב אופנה זהו תחום של יצירת ביגוד אשר תואם את האווירה הכללית באזור מסוים, בתחום עיצוב אופנה ישנה התייחסות לתרבות, להשפעות חברתיות ולתקופה.

  על ידי: אילוןl יופי וטיפוח> אופנהl 29/08/2009 lצפיות: 115

  תגובות על מאמר זה

  0
  מיכל 27/03/2009
  בס"ד
  אבקש גם להשמיע שירי מזרח חסידי יש זמרים חדשים ואל תתקבעו רק על המפורסמים, כגון יש את של אלדר יחיאל, ירושלם לקראת יום ירושלים ואת אבינו שבשמים ובקרוב דיסק חדש שירים מקוריים.
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast