רשת ג

13/10/2008 • על ידי • 75,090 צפיות

ביום 20 ביוני 1976 נקבע בקול - ישראל רשת ג , על מנת להרחיב את המוסיקה הפופולרית שידורים מהארץ ומחו"ל, שעד אז Soodra Evgal - קל (רשת ב ). במשך שנים הוביל את התחנה לשדר מוסיקה מסוג זה, וכן Akiima מצעדי פזמונים פופולריים.

למרות לשדר מוסיקה מאז הקמתה של ישראל Oloazita מז אנרים שונים ומגוונים, זיהה רשת ג , במיוחד, עם מוסיקה פופולרי מחו"ל, בין היתר בזכות שיתוף פעולה פורה עם רשת הטלוויזיה MTV, אשר שודרו ברשת ג מראה מרחבי את העולם באמצעות שידורי לוויין. ובכל זאת, ב -2 בנובמבר 1997 הופסקו השידורים של רשת Haloazita מוסיקה, מוסיקה ישראלית וכן לשדר פרסומות. בביקורת על התהליך נתקל הרבה Sdreni העורכים המוזיקליים של התחנה, שרבים מהם רואים עצמם שגרירים Haloazita של המוסיקה הפופולרית במדינה וטענו כי השינוי התבצע ללא התייעצות איתם. כמה מהשדרנים גם הביע את רוח Morat לחיות. למרות שרוב בחרת להישאר בבית שודר. לאחר שנה של שינוי, בדצמבר 1998, מנהל התחנה אז אמנון Shiloni התראיין לעיתון "תל - אביב", הוא הסביר את הנסיבות בהן התבצע הליך ", הרשת שינתה את הפנים שלה, כי 14 תחנות אזוריות Ouccou Cshkemo הם לא מאזינים טורקיה. המאזינים התמוטטות, איבדה רייטינג. Earcano זה, וכן חשבנו על רעיון ייחודי וזה רק שידור ישראלי. [...] לאחר שעברנו על מנת לקדם את השירים הישראליים הצלחנו - ו הצלחה לא מתווכחים "[קישור].

במהלך השנים, נטען כי רשת ג אמנם מחוייבים לשדר רק מוזיקה של ישראל, אך למעשה הוא לא התייחס הישראלית ביצעה את שיריהם שרים בשפות אחרות.

בשנת 2000 הגישה הוועדה את הדו"ח כדי לבדוק את רשות השידור, בראשות רפאל ורדי (דו"ח ורדי), אשר ציין כי שיעור ניכר הגורף Hahacnsoat קול - ישראל מפני פרסום בתחנות רדיו וכן, את הרשת בפרט C Ubersat ב, נעשה שימוש כדי תקציביים לכיסוי Ogaroneh טלוויזיה, וכי העברת הכספים לרדיו אינם מספיקים כדי למלא צרכים הנוכחי.

את שידורי רשת ג  יכול לקלוט תדרים הבאים:

הגליל העליון: 97.7FM

צפת: 88.1FM

חיפה: 105.5FM

בית - שאן: 88.9FM

ירושלים: 97.8FM

תל - אביב: 97.8FM, 89.7FM

בר - שבע: 106.9FM

נגב צפוני: 89.5FM, 104.3FM

הערבה: 89.5FM

אילת: 100.5FM

לראש הדף

תוספות

שיטה Hapleiilista רשת ג

בשנת 2003, בעקבות ההצלחה של שיטת Hapleiilista - ב תחנות בכל רחבי העולם מיושמים בפעם הראשונה בארץ - הצבא גלגל "c תחנה - גם החלה רשת ג -לשדר לפי רשימת השמעה קבועה מראש, אשר נבחרו השירים -- ועדה ייעודית. למרות הצלחה מסחרית יש שיטה Hapleiilista בביקורת רבה, למרות טענות של העורכים המוזיקליים את pluralistic גישה בבחירת שירים Sizko להיכנס הנגינה, טוענים מתנגדיהם Sevapoal שירים כלולה Evpleiilista עומדת מכנה משותף הנמוך ביותר. שיטה אחרת המתנגדים טוענים כי Hapleiilista הוא התקן אשר מפעילים תחנות רדיו אפליה בפועל, וכי הדבר כולל של קורבנות של קהלים שונים: אלמונים מוזיקאים, מוזיקאים ותיקים שקרנם נפל, מוזיקאים ישראלים שאינם שרים בעברית, מוזיקאים Sthocni שיריהם יעלה על הסכמה, מוזיקאים, המזוהה עם ז אנרים Shawerchi תחנת פוסלים על הסף, אפשרות ליצור מוזיקאים לעשות מוזיקה - קונבנציונלית מוזיקאים שאינם מקבלים עצמאים שיווק ויחסי - ציבור הרשומות מן החברות הגדולות. בנוסף, המתנגדים טוענים כי שיטה לעתים קרובות צורך לעדכן את רשימת חוץ מוגבלת צפיפות הישן שירים, אלא אם זה בשירים שנחשבים קלאסיקה.

שירים ישראליים בשפות זרות ברשת ג

במהלך השנים, נטען כי רשת ג אמנם מחוייבים ישראלי לשדר רק מוזיקה, אך בפועל בחרה לשדר מוסיקה באנגלית, התעלמו הישראלית ביצעה את שיריהם שרים בשפות אחרות. למנהל הרשת אמר שלישי, Granita מנחם, כי "רשת ג Ockeruniat יש החלטה של מדיניות, נכונה או לא, אומר כי כל השיר, לפחות 50% ממנו מושרים באנגלית, Eshudre אם הוא פוגש Haseatteota. אין שום דבר נגד אנטישמיות הגזעית או חלילה, או משהו כזה. אני לא מבין איפה הבעיה. מה שאנחנו צריכים, כדי לשדר שירים בערבית עכשיו, למה Evgali - צה"ל, רשת האינטרנט או על לא לשדר שירים בערבית? אני לא מבין. אמא, רשת ג צריכה להשתפר שירים בערבית? שיר שהוא חצי בחצי בערבית, יש לו מקום איתנו "(" ynet ", 21/10/2003). יש לציין כי Granita אמר את הדברים האלה על Sahushr לשיר בעברית ובערבית, ולכן היה מצב בסיסי של כניסה לרשימת שלישי של רשת לשחק, אבל בכל זאת נדחה.

אודות כותב המאמר

אילון

אילון לוטם , מקדם אתרים באינטרנט.

לוטם לרוץ בטבע - קבוצת ריצה בחיפה ובצפון