אנגלית לילדים

פורסם: 20/10/2008 |תגובות: 0 | צפיות: 5,230 | Share

אנגלית לילדים.

היכולת לקלוט ולהבין שפה חדשה הולכת ופוחתת עם השנים ומכאן מגיעה החשיבות הגבוהה של לימוד אנגלית לילדים.

ההשקעה הכרוכה בהקניית שפה זרה לילדים היא כאיין וכאפס לעומת ההשקעה הדרושה בלימוד מבוגרים.

ככל שהגיל עולה משתרשת שפת האם במוח האדם ותופסת יותר ויותר "תאים אפורים" מה שמקשה על כל שפה אחרת לחדור למוח ולהשתקע בו.

שיעורי אנגלית לילדים יכולים לתת לילדכם נכס יקר שישמש אותם לאורך כל חייהם ויאפשר להם להצטיין באנגלית לאורך כל שנות הלימודים בית הספר ואפילו באקדמיה.

כיום, חל שינוי משמעותי בתפיסה של הוראת אנגלית לילדים.

בעבר, התמקדו המורים לאנגלית על לימוד השפה דרך שינון, קריאה ומבחנים – התוצאות הכושלות לא איחרו להגיע ורמת האנגלית של ילדי ישראל הייתה נמוכה מאוד.

הכשלונות החוזרים במבחנים בינלאומיים הובילו את האחראים והמורים לאנגלית לילדים לחפש דרכים אחרות.

הוראת אנגלית לילדים בימנו מתבססת על ניסוי חוויתי בשימוש בשפה ואת השנאה היוקדת שיחסו הילדים ללימודי האנגלית בעבר החליפה חדוות למידה שאין דומה לה בתחומים אחרים.

באמצעות שירים, משחקים ולומדות מחשב לומדים הילדים להשתמש בשפה על מנת לבצע פעולות תקשורת בין אישית שונות.

שירים באנגלית נקלטים היטב במוחם של הילדים ומשחי חברה המתנהלים בשפה האנגלית גורמים לילדים לרצות לדעת את השפה האנגלית – על מנת לזכות בהערכה חברתית חשובה.

להטמעת השפה בהצלחה בשנות החיים הראשונות של הילד ישנה השפעה על רמת הלימודים של הילד גם בשאר המקצועות בשלבים מאוחרים יותר.

הילד, תופס את חווית הלימוד כחוויה מהנה ומפרה ומתחיל "להתמכר" להצלחות ולהשגיות כבר מראשית חייו.

לאחר שהילד מצליח להבין ולקרוא לראשונה בחייו מילים בשפה זרה הוא מייחס ערך גדול להגדלת הידע שלו וללימודים.

ההתמודדות עם לימודים בגיל צעיר, תסייע לו בעתיד ותגרה אותו ללמוד ולהצליח גם תחומים אחרים.

ילד שנתפס כמוצלח במיוחד באחד התחומים, לא יוכל להרשות לעצמו להתרשל בלימודי תחום אחר והוא מרגיש מחוייב לעמוד בציפיות הגבוהות שהסביבה (הורים, מורים וחברים לספסל הלימודים) מציבה בפניו.

שאלות ותשובות

200 תווים שנותרו
שאל שאלה
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 2 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/18652/אנגלית-לילדים

  השאר תגובה למאמר זה

  המורים ללא ספק נמצאים בחזית ההדרכה של מערכת החינוך והם, לצד ההורים, שותפים בחינוך הילדים. במהלך שתיים עשרה שנות הלימוד על המורים ללמד ולחנך את הילדים. לצד לימודי חשבון,

  על ידי: centrifogol חינוך ולימודים> חינוך ולימודים - כלליl 19/07/2014

  ילדים אוהבים לעשות כיף ומוצאים הרבה הנאה בפעילויות מחשב שונות. כהורה, אני רוצה שחלק מהזמן שהם מבלים במחשב ינותב גם לתחום מפתח ויצירתי, תחום שהופך לרלוונטי יותר ויותר ככל שעולם הטכנולוגיה נכנס לכל פרט בחיינו – תחום התוכנה. במאמר זה נסקור 4 כללים להצלחה בלימוד תוכנה לילדים.

  על ידי: גלעד שמירl חינוך ולימודים> חינוך ולימודים - כלליl 11/07/2014

  היתרונות של רכישה מרוכזת של ספרי לימוד בשנים האחרונות אנו עדים לשיטת רכישה חדשה, שיטה אשר תופסת את כל העולם בעיקר בגלל שהיא מוזילה עלויות באופן משמעותי. שיטה זו נקראת "קבוצת רכישה" וניתן לראות שבכל תחום ותחום היא כבר קיימת, החל בקבוצות רכישה של נדל"ן וכלה בקבוצות רכישה ובקופונים לקבוצות של מסעדות. גם על תחום הלימודים השיטה לא פסחה וכיום ישנן קבוצות שמטרתן היא רכישה מרוכזת של ספרי לימוד. ההבנה שכוח צרכני מאוגד יכול לעשות פלאים במשא ומתן ובהורדת מחירים עשתה את שלה.

  על ידי: shlomyl חינוך ולימודים> חינוך ולימודים - כלליl 02/07/2014
  חיים גולדברג

  ככל שהטכנולוגיה מתקדמת אנו מוותרים על תחומי עבודה שונים לטובת הרובוטיקה. בקרוב גם נוותר על לימודי הנהיגה עקב הפיתוח החדש של גוגל. איך נחיה ללא ענף שלם של תעסוקה שיעלם? מה המיומנויות האחרות שאנו צריכים ללמד את הדור הבא לקראת עתידם?

  על ידי: חיים גולדברגl חינוך ולימודים> חינוך ולימודים - כלליl 10/06/2014

  דפי עבודה בחשבון, דפי עבודה בחשבון לכיתה א,דפי עבודה בחשבון לכיתה ב,דפי עבודה בחשבון לכיתה ג,דפי עבודה בחשבון לכיתה ד,דפי עבודה בחשבון לכיתה ה,דפי עבודה בחשבון לכיתה ו,דפי עבודה בחשבון לכיתה ז,דפי עבודה בחשבון לכיתה ח

  על ידי: crel חינוך ולימודים> חינוך ולימודים - כלליl 02/06/2014 lצפיות: 310
  ד"ר איתמר כוכבי

  ורה יהודי טוב מסייע לתלמידיו ללמוד על עצמם, מורה יהודי מצוין לעומת זאת, מוביל אותם מן ההוויה הפרטית אל מחוזות הזהות הקולקטיבית.

  על ידי: ד"ר איתמר כוכביl חינוך ולימודים> חינוך ולימודים - כלליl 02/06/2014 lצפיות: 34

  מאמר קצר המתאר את חיי הילד שלכם מהרגע שהוא מגיע לגן משתמש בציוד בגן ומפעיל את עולם הדמיון שלו

  על ידי: גילי עוזיאלl חינוך ולימודים> חינוך ולימודים - כלליl 29/05/2014 lצפיות: 49

  הפעילות הכי נפוצה שעושים עם הילדים בחג השבועות הוא ללכת עם הילדים לעל האש בפארק המים או בבריכות וכך לבלות את החג עם אוכל ומים, אבל זה לא מהות החג, כולנו יודעים כי עשיית טנא והנחת מנחה לאל הם כללי יסוד למען עלייה לרגל לירושלים עיר הקודש...

  על ידי: לימורl חינוך ולימודים> חינוך ולימודים - כלליl 27/05/2014 lצפיות: 41

  עבודות גבס נעשו פופולאריות מאוד בעת האחרונה וכנראה שלא בכדי – לגבס יתרונות רבים על פני שיטות הבניה המסורתיות ולכן קבלנים, אדריכלים ומעצבי פנים אוהבים מאוד לעבוד איתו. על כמה מהיתרונות המשמעותיים שיש לעבודות גבס, בכתבה הבאה

  על ידי: עובד כהןl בית וצרכנות> שיפוציםl 27/10/2010 lצפיות: 910

  אין יותר מדי מקצועות שבהם דורשת המדינה מבעלי המקצוע לעבור מבחן הסמכה כה מורכב כמו זה שנאלצים לעבור אילו שמעוניינים להיות חשמלאים, אחרי הכל, אילו שיעברו את המבחן ויוסמכו ידרשו להתקין מערכות שעלולות לגרום לפציעות קשות ואף למוות במקרה שלא יותקנו כראוי.

  על ידי: עובד כהןl בית וצרכנות> בית - כלליl 27/10/2010 lצפיות: 649

  אין ספק שהמצאותם של מזיקים בשטח המגורים שלנו אינה רצוייה כלל וכלל אולם הרחקתם היא לא סיבה מספיק טובה על מנת לגרום לנו להשתמש בחומרי הדברה מסוכנים שעלולים לפגוע בסופו של דבר במים שאנו שותים, בחיות המחמד שלנו ואף בילדנו

  על ידי: עובד כהןl בית וצרכנות> הדברת מזיקיםl 27/10/2010 lצפיות: 70

  כאשר המזגן מתקלקל בימות הקיץ החמים למעט מאוד לקוחות מיואשים יש זמן לחפש את טכנאי המזגנים הטוב ביותר, רוב הלקוחות יבחרו את טכנאי המזגנים הראשון שיסכים להגיע אליהם תמורת סכום סביר.

  על ידי: עובד כהןl בית וצרכנות> בית - כלליl 27/10/2010 lצפיות: 39

  במהלך חיינו אנחנו מוצאים עצמנו פעמים רבות במרפאתו של רופא כזה או אחר, בין אם לצורך בדיקות שגרתיות, בדיקות ספציפיות (כאשר משהו כואב) או טיפול כזה או אחר. יחד עם זאת, נראה כי קיים סוג של קונצנזוס בלתי כתוב בין מרבית האנשים לגבי הרופא אשר הביקור במרפאתו הוא מעורר האימה הגדול מכולם – רופא השיניים.

  על ידי: עובד כהןl בריאות ורפואה> רפואת שינייםl 20/09/2010 lצפיות: 43

  אינטרנט – זוהי המהפכה האמיתית של הדור שלנו, אותה חווינו כולנו על בשרנו. השינוי שהביא האינטרנט בחיינו הוא עצום, כאשר כמעט לא ניתן למצוא תחום אחד כיום אשר אינו מתנהל בעזרת או באמצעות האינטרנט. החל ממידע בסיסי בכל תחום שרק נחשוב עליו, וכלה בסיפוק כל צרכי הבידור והמדיה שלנו – ניתן למצוא ברשת הכול מהכול.

  על ידי: עובד כהןl אינטרנטl 20/09/2010 lצפיות: 65

  דם טבורי הוא מושג חדש באופן יחסי ברפואה המערבית. מדובר בדם המופק לאחר הלידה מחבל הטבור אליו מחובר העובר ומהשלייה העוטפת אותו. הדם הטבורי מהווה מקור לתאי גזע – תאים בעלי סגולות רפואיות חשובות אשר מעניקים לנו את האפשרות לטפל בהצלחה בסוגי מחלות שונות אשר עד כה לא היה להם טיפול יעיל ידוע.

  על ידי: עובד כהןl בריאות ורפואה> בריאות - כלליl 20/09/2010 lצפיות: 29

  עם חלוף השנים והתפתחות הטכנולוגיה וההבנה האנושית, גם תחום הרפואה הולך ומתקדם בצעדי ענק. תוחלת החיים עולה, תרופות חדשות מומצאות השכם וערב ואנחנו מבינים יותר ויותר מיום ליום בנוגע לדרך בה גופנו בנוי.

  על ידי: עובד כהןl יופי וטיפוח> הסרת שיערl 20/09/2010 lצפיות: 22
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast