תהליך הוצאת ויזה לארה"ב

פורסם: 11/12/2008 |תגובות: 0 | צפיות: 47,446 | Share

ויזה לארה"ב הנה אשרה המתירה את כניסתם של תיירים בעלי דרכון לא אמריקאי אל תוך גבולות מדינת ארצות הברית לצרכים שונים.
ביוני 2003 כחלק מהפקת הלקחים של אירועי ה11 בספטמבר 2001, הוחלט בקונגרס האמריקאי על החרפת התנאים לקבלת ויזה לארה"ב. בשנת 2006, השיק משרד החוץ האמריקאי אתר אינטרנט דרכו אמור כל אדם העניין לבקר בארה"ב לבצע את תהליך קביעת המועד לראיון ומילוי הטפסים הנדרשים לצורך הוצאת ויזה לארה"ב.

אם פעם היינו יכולים לבצע את תהליך מילוי טפסי הויזה לארה"ב באמצעות סוכנות הנסיעות, הרי שהיום אנו צריכים למלא את הטפסים בכוחות עצמנו באנגלית ועל גבי גיליונות אלקטרונים מודפסים.
אי לכך ישראלים רבים מחפשים אלטרנטיבות נוספות להוצאת ויזה לארה"ב במטרה להקל על התהליך המסורבל והמייגע של מילוי טפסי הויזה, לצמצם את פוטנציאל הטעות ובכך בעצם להגדיל את סיכוי קבלת הויזה לארה"ב. טופס ויזה אשר חורג מהוראות המדוקדקות המקובלות על השגרירות האמריקאית בישראל, יגרור אחריו את דחיית הטפסים ולעיתים אף לפסילתו לאלתר של המועמד לקבלת ויזה לארה"ב.
אם כך כיצד ניתן להגדיל את סיכויי קבלת הויזה לארה"ב ? בהמשך מאמר זה אנסה לענות על רוב השאלות בנושא.
אלו מדינות אינן צריכות ויזה לארה"ב?
בהתאם לתוכנית ה – VWP המכונה גם תוכנית הויתור על  הויזה, ישנן מדינות בעולם אשר אינן זקוקות לויזת תייר על מנת להיכנס אל גבולות ארצות הברית. על פי תקנון ה -  VWP אזרחי מדינות המופיעים ברשימת התוכנית לויתור על הויזה יוכלו לשהות בארה ב ללא ויזה לארה"ב למטרות עסקים ותיירות עד 90 יום.
המדינות הכלולות בתוכנית ה – VWP הן הבאות: אנגליה, אוסטרליה, אנדורה, אוסטריה, ברוניי, בלגיה, דנמרק, צרפת, פינלנד, איסלנד, גרמניה, איטליה, אירלנד, יפן, ליכטנשטיין, מונקו, לוקסמבורג, נורווגיה, ניו זילנד, סינגפור, פורטוגל, סאן מרינו, ספרד, שוודיה, סלובניה ושוויץ (לאחרונה אף מתקיימים מגעים להוספת מספר מדינות חדשות מהאיחוד האירופאי).
מדינת ישראל אינה כלולה בין המדינות אשר אינן זקוקות לויזה לארה"ב בעיקר בזכות האוכלוסייה המגוונת שבה. לאחרונה נפוצו שמועות כי שר הפנים מעוניין לבטל את הצורך של ישראלים בויזה לארה"ב אך הליך זה דמיוני לחלוטין לפני שמדינת ישראל תתגבר על המכשולים שהוצבו בפניה ע"י הממשל האמריקאי (דרכונים ביומטריים וכו)

תהליך הנפקת ויזה לארה"ב.

בהנחה כי החלטתם ללכת על ויזת תייר B1B2 עליכם לפעול באופן הבא:

שכירים – שברצונם לקבל ויזה לארה"ב צריכים לצרף מכתב מהמעביד, שלושה תלושי משכורת אחרונים, אישור על המשך העסקת העובד בחברה עם חזרתו, והדפס חשבון הבנק (באנגלית ועברית).
סטודנטים –  שברצונם לקבל ויזה לארה"ב צריכים לצרף  אישור שכר לימוד, תעודת סטודנט, אישור לימודים, מכתב רישום ללימודים וקבלה.

עצמאיים – שברצונם לקבל ויזה לארה"ב צריכים לצרף רשומות שכר, העתק של רישיון עסק ורישומו, העתק הוצאות עסק, מכתב מרואה החשבון המצהיר על מהות העסק, רווחי העסק ופעילותו והדפס של חשבון הבנק.

§         יש לוודא כי דרכונכם בתוקף.

§         יש לשלם אגרת ויזה לארה"ב  בסך 131$     

§         דמי שימוש באתר השגרירות 22$ לצורך קביעת מועד לראיון.

§         עליכם לצרף תמונה לפספורט בגודל X55 התואמת את כללי השגרירות האמריקאית.     

§         יש להגיע לראיון בזמן עם כל המסמכים הדרושים.

§         עליכם לשלם עבור שליח של דואר ישראל אשר יביא את הדרכון עם הויזה לביתכם.

מי שנתקל בבעיה בזמן ביצוע הליך הוצאת הויזה לארה"ב מוזמן לפנות למתחם שרותי הויזה של מבקרי שגרירות ארה"ב הנמצא צמוד לשגרירות ומהווה חלק מהליך הכניסה לשגרירות. מתחם שרותי הויזה מפעיל אתר בכתובת www.visa4usa.co.il  אשר בו ניתן למצוא תשובות לשאלות נפוצות ולקבל מידע נוסף. כמו כן ניתן להתקשר לטלפון 03-5166284 (ללא תשלום) ולקבל תשובות לשאלות ספציפיות לגבי התהליך.

מי שמעוניין לחסוך לעצמו את הטרחה ולקבל שרות מקצועי ואת הויזה בתוך מספר ימים, מוזמן להשתמש בשירותים המוצעים ע"י המתחם שרותי הויזה של שגרירות ארה"ב, אנו מבחינתנו מתחייבים לשרות הטוב ביותר במחירים הזולים ביותר -  86 ₪ + מע"מ

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
4
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 7 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/21727/תהליך-הוצאת-ויזה-לארהב

  השאר תגובה למאמר זה

  הכל על הליך הוצאת הויזה לארה"ב

  על ידי: www.visa4usa.co.ill נופש ותיירות> יעדים בעולםl 11/12/2008 lצפיות: 18,217

  אח, נסיעה לארצות הברית, כמה שזה מפתה. צריך רק לקבוע מסלול, לארוז את המזוודות ו... כן, צריך גם להשיג ויזה לארה"ב. הויזה מנופקת במשרדי שגרירות ארה"ב, לכן יש לקבוע תור לראיון, מה שכיום אפשרי רק דרך האתר הרשמי ולהגיע מצוידים במסמכים הדרושים.

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell עבודה וקריירה> עבודה וקריירה - כלליl 12/09/2010 lצפיות: 437

  כולנו יודעים כי חיוג לחו"ל מלווה בתעריף שיחה גבוה. כמעט כולנו קיבלנו חשבון טלפון גבוה בשל חיוג לחו"ל ובהתאם לכך כולנו שילמנו את החשבון הגבוה

  על ידי: roy vakninl נופש ותיירות> יעדים בעולםl 28/08/2014

  קירגיסטן נחשבת לשוויץ של אסיה. כינוייה ניתן לה בשל העובדה כי היא מוקפת על ידי רכס הרי טיאן שאן. במקום תוכלו לפגוש אנשים לבבים וליהנות מסיור בערים השונות.

  על ידי: evel נופש ותיירות> יעדים בעולםl 12/08/2014

  הולנד, מדינה שקטה, נעימה, ואטרקטיבית מאוד לתיירים ולמהגרים מכל העולם. כולם רוצים להגיע להולנד, לבקר בה, לשהות בה, וליהנות מהקסם המיוחד שלה. במרכז החיים ההולנדים תמצאו עומק תרבותי רב, שכבות על גבי שכבות של תרבות ענפה שהתפתחה לאורך השנים במדינה שקיימת בצורתה הנוכחית, פחות או יותר, מזה למעלה מארבע-מאות שנים.

  על ידי: DSDl נופש ותיירות> יעדים בעולםl 10/08/2014

  מדי תקופה, אנשים רבים מכל רחבי העולם מגיעים אל ברצלונה וזאת על מנת לחוות את משחקי הכדורגל של הקבוצה המפורסמת של העיר השנייה הגדולה ביותר ברחבי ספרד. מאמר זה יגולל בפני הקוראים אודות אטרקציות בברצלונה המשתייכות אל ענף הכדורגל ועולם הספורט בכלל.

  על ידי: DSDl נופש ותיירות> יעדים בעולםl 10/08/2014

  חומות הברלין המפורסמות הן חלק מהוויית חבילות נופש לברלין שישראלים רבים מזמינים מבעוד מועד. הביקור בחומות שחילקו את העיר ואת גרמניה בכלל אחרי מלחמת העולם השניה נותן הצצה מעניינת במיוחד על העיר שהייתה מפולגת - והיום נחשבת לאחת הערים התוססות בעולם!

  על ידי: מור סופרןl נופש ותיירות> יעדים בעולםl 22/07/2014

  בשעה טובה ובמזל טוב, הילדים הגיעו לגיל שמבדיל בין ילדות לבגרות, גיל משמעותי לכל הדעות. להורים וילדים רבים קיים הצורך הגדול לספק את הילד או הילדה באירוע חגיגי ומרשים, כדי לחגוג גיל היסטורי בו הבנים הופכים מילדים לנערים והבנות מילדות לנערות. בישראל קיימות שתי אופציות מקובלות לחגיגת האירוע: מסיבה גדולה עם החברים, בני הכיתה והמשפחה, וכמו כן- טיול (ראשון, בדרך כלל) לחו"ל עם המשפחה.

  על ידי: דני ביטוןl נופש ותיירות> יעדים בעולםl 20/07/2014

  בשנים האחרונות אנו עדים למצב בו ישראלים רבים מעוניינים לטוס לפולין, ומשרדי הנסיעות בישראל מוכנים בשנים האחרונות עם חבילות תיירות לפולין, מבצעים, מחירים נוחים של כרטיסי טיסות ובתי מלון, ואפשרויות רבות לחופשות בפולין.

  על ידי: אוהד הראלl נופש ותיירות> יעדים בעולםl 19/07/2014
  גילה בן יקר

  באלפים הצרפתיים, על שפת אגם בורג'ה שוכן מרכז לטיולי כוכב, הצימרים של אבי וגילה, VUELAC. המרכז מציע מסלולי טיול באזור האלפים הצרפתיים, המיועדים לאוהבי טבע, עיירות יפות, והרוב- הרחק מעיני התיירות העולמים. נקודות חן קסומות המאפשרות הצצה לצרפת האמתית, ולאזור סבואה במיוחד. המרכז שוכן בוילה על שפת האגם הטבעי הגדול בצרפת.. האירוח במקום מאפשר בנוסף לטיולי כוכב באזור, גם מסלולי הליכה בריאים ויפים לכל גיל. חלקם "מתחת לאף", ממש ליד הבית. בזכות חנות כשר ואפשרות לשימוש במטבח המקום מתאים גם לשומרי מסורת.

  על ידי: גילה בן יקרl נופש ותיירות> יעדים בעולםl 01/07/2014 lצפיות: 28
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast