תהליך הוצאת ויזה לארה"ב

פורסם: 11/12/2008 |תגובות: 0 | צפיות: 47,507 | Share

ויזה לארה"ב הנה אשרה המתירה את כניסתם של תיירים בעלי דרכון לא אמריקאי אל תוך גבולות מדינת ארצות הברית לצרכים שונים.
ביוני 2003 כחלק מהפקת הלקחים של אירועי ה11 בספטמבר 2001, הוחלט בקונגרס האמריקאי על החרפת התנאים לקבלת ויזה לארה"ב. בשנת 2006, השיק משרד החוץ האמריקאי אתר אינטרנט דרכו אמור כל אדם העניין לבקר בארה"ב לבצע את תהליך קביעת המועד לראיון ומילוי הטפסים הנדרשים לצורך הוצאת ויזה לארה"ב.

אם פעם היינו יכולים לבצע את תהליך מילוי טפסי הויזה לארה"ב באמצעות סוכנות הנסיעות, הרי שהיום אנו צריכים למלא את הטפסים בכוחות עצמנו באנגלית ועל גבי גיליונות אלקטרונים מודפסים.
אי לכך ישראלים רבים מחפשים אלטרנטיבות נוספות להוצאת ויזה לארה"ב במטרה להקל על התהליך המסורבל והמייגע של מילוי טפסי הויזה, לצמצם את פוטנציאל הטעות ובכך בעצם להגדיל את סיכוי קבלת הויזה לארה"ב. טופס ויזה אשר חורג מהוראות המדוקדקות המקובלות על השגרירות האמריקאית בישראל, יגרור אחריו את דחיית הטפסים ולעיתים אף לפסילתו לאלתר של המועמד לקבלת ויזה לארה"ב.
אם כך כיצד ניתן להגדיל את סיכויי קבלת הויזה לארה"ב ? בהמשך מאמר זה אנסה לענות על רוב השאלות בנושא.
אלו מדינות אינן צריכות ויזה לארה"ב?
בהתאם לתוכנית ה – VWP המכונה גם תוכנית הויתור על  הויזה, ישנן מדינות בעולם אשר אינן זקוקות לויזת תייר על מנת להיכנס אל גבולות ארצות הברית. על פי תקנון ה -  VWP אזרחי מדינות המופיעים ברשימת התוכנית לויתור על הויזה יוכלו לשהות בארה ב ללא ויזה לארה"ב למטרות עסקים ותיירות עד 90 יום.
המדינות הכלולות בתוכנית ה – VWP הן הבאות: אנגליה, אוסטרליה, אנדורה, אוסטריה, ברוניי, בלגיה, דנמרק, צרפת, פינלנד, איסלנד, גרמניה, איטליה, אירלנד, יפן, ליכטנשטיין, מונקו, לוקסמבורג, נורווגיה, ניו זילנד, סינגפור, פורטוגל, סאן מרינו, ספרד, שוודיה, סלובניה ושוויץ (לאחרונה אף מתקיימים מגעים להוספת מספר מדינות חדשות מהאיחוד האירופאי).
מדינת ישראל אינה כלולה בין המדינות אשר אינן זקוקות לויזה לארה"ב בעיקר בזכות האוכלוסייה המגוונת שבה. לאחרונה נפוצו שמועות כי שר הפנים מעוניין לבטל את הצורך של ישראלים בויזה לארה"ב אך הליך זה דמיוני לחלוטין לפני שמדינת ישראל תתגבר על המכשולים שהוצבו בפניה ע"י הממשל האמריקאי (דרכונים ביומטריים וכו)

תהליך הנפקת ויזה לארה"ב.

בהנחה כי החלטתם ללכת על ויזת תייר B1B2 עליכם לפעול באופן הבא:

שכירים – שברצונם לקבל ויזה לארה"ב צריכים לצרף מכתב מהמעביד, שלושה תלושי משכורת אחרונים, אישור על המשך העסקת העובד בחברה עם חזרתו, והדפס חשבון הבנק (באנגלית ועברית).
סטודנטים –  שברצונם לקבל ויזה לארה"ב צריכים לצרף  אישור שכר לימוד, תעודת סטודנט, אישור לימודים, מכתב רישום ללימודים וקבלה.

עצמאיים – שברצונם לקבל ויזה לארה"ב צריכים לצרף רשומות שכר, העתק של רישיון עסק ורישומו, העתק הוצאות עסק, מכתב מרואה החשבון המצהיר על מהות העסק, רווחי העסק ופעילותו והדפס של חשבון הבנק.

§         יש לוודא כי דרכונכם בתוקף.

§         יש לשלם אגרת ויזה לארה"ב  בסך 131$     

§         דמי שימוש באתר השגרירות 22$ לצורך קביעת מועד לראיון.

§         עליכם לצרף תמונה לפספורט בגודל X55 התואמת את כללי השגרירות האמריקאית.     

§         יש להגיע לראיון בזמן עם כל המסמכים הדרושים.

§         עליכם לשלם עבור שליח של דואר ישראל אשר יביא את הדרכון עם הויזה לביתכם.

מי שנתקל בבעיה בזמן ביצוע הליך הוצאת הויזה לארה"ב מוזמן לפנות למתחם שרותי הויזה של מבקרי שגרירות ארה"ב הנמצא צמוד לשגרירות ומהווה חלק מהליך הכניסה לשגרירות. מתחם שרותי הויזה מפעיל אתר בכתובת www.visa4usa.co.il  אשר בו ניתן למצוא תשובות לשאלות נפוצות ולקבל מידע נוסף. כמו כן ניתן להתקשר לטלפון 03-5166284 (ללא תשלום) ולקבל תשובות לשאלות ספציפיות לגבי התהליך.

מי שמעוניין לחסוך לעצמו את הטרחה ולקבל שרות מקצועי ואת הויזה בתוך מספר ימים, מוזמן להשתמש בשירותים המוצעים ע"י המתחם שרותי הויזה של שגרירות ארה"ב, אנו מבחינתנו מתחייבים לשרות הטוב ביותר במחירים הזולים ביותר -  86 ₪ + מע"מ

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
4
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 7 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/21727/תהליך-הוצאת-ויזה-לארהב

  השאר תגובה למאמר זה

  הכל על הליך הוצאת הויזה לארה"ב

  על ידי: www.visa4usa.co.ill נופש ותיירות> יעדים בעולםl 11/12/2008 lצפיות: 18,260

  אח, נסיעה לארצות הברית, כמה שזה מפתה. צריך רק לקבוע מסלול, לארוז את המזוודות ו... כן, צריך גם להשיג ויזה לארה"ב. הויזה מנופקת במשרדי שגרירות ארה"ב, לכן יש לקבוע תור לראיון, מה שכיום אפשרי רק דרך האתר הרשמי ולהגיע מצוידים במסמכים הדרושים.

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell עבודה וקריירה> עבודה וקריירה - כלליl 12/09/2010 lצפיות: 465
  אלי גולדמן

  ברצלונה הפכה בשנים האחרונות ליעד המוביל בתיירות ישראלים וירשה למעשה את הפופולאריות הקודמת של פראג, בודפשט ותאילנד שנידמה כי כל ישראלי נהג לבקר בהן קודם לכן. טיולים מאורגנים לברצלונה מאפשרים פתרון נחי למי שטרם חווה את העיר הניפלאה הזאת.

  על ידי: אלי גולדמןl נופש ותיירות> יעדים בעולםl 03/03/2015
  אלי גולדמן

  יוון נחשבת בשנים האחרונות לנהנית העיקרית מהחרם התיירותי של מרבית הישראלים על טורקיה, יעד התיירות לנופשונים המרכזי לישראלים בשני העשורים האחרונים. חופשה ביוון אפשרית כיום במגוון איים יפיפיים עם אירוח נפלא ובתי מלון מצויינים.

  על ידי: אלי גולדמןl נופש ותיירות> יעדים בעולםl 03/03/2015

  מתכננים טיול מאורגן לארה"ב ולא יודעים לאן הולכים? הערכו מבעוד מועד וקראו על היעדים המובילים ביעד מהמתויירים בעולם.

  על ידי: דודו כהןl נופש ותיירות> יעדים בעולםl 25/02/2015
  David Shouker

  מתכננים טיול לארה"ב? אינכם יודעים מה דרוש לטיולים לארצות הברית? מהן ההכנות שצריך לעשות ובכלל איך מתכוננים לטיול? האם לארגן את הטיול לבד או שאולי עדיף לבחור בטיולים מאורגנים לארצות הברית? להלן כמה עצות וטיפים לטיולים בארצות הברית.

  על ידי: David Shoukerl נופש ותיירות> יעדים בעולםl 20/02/2015

  רעיונות לביקור בבירה אירופאית מפתיעה, בעלת אווירה שלווה ונעימה. היא קלה להתמצאות ובעלת מוטיבים רבים המתאימים גם לילדים. וינה!

  על ידי: רויתl נופש ותיירות> יעדים בעולםl 16/02/2015
  אלי גולדמן

  פסח בפתח וזה הזמן לחשוב על מציאת דילים לחו"ל במחירים כדאיים לחופשה אביבית באירופה. ברלין וברצלונה גם הפעם נחשבות לערים האטרקטיביות על התייר הישראלי.

  על ידי: אלי גולדמןl נופש ותיירות> יעדים בעולםl 10/02/2015
  Shay Kuby

  וינה היא אחת הערים היפות באירופה ויש בה שלל פעילויות ואתרים המתאימים לטיול עם ילדים. יש בוינה פארקים רבים עם מתקני משחקים, גני חיות, ביניהם גן החיות העתיק בעולם, ארמונות מפוארים ושלל מוזיאונים המיועדים לילדים

  על ידי: Shay Kubyl נופש ותיירות> יעדים בעולםl 09/02/2015
  אלי גולדמן

  בעונת התיירות של קיץ 2015 לא מסתמנת כשונה מזו של קיץ 2014 והיא תכלול ברובה דילים לחו"ל בטווח טיסה קצר כאשר חופשה ביוון היא עדיין האופציה המועדפת על מרבית הישראלים.

  על ידי: אלי גולדמןl נופש ותיירות> יעדים בעולםl 29/01/2015
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast