איחוד גני הילדים

פורסם: 31/12/2008 |תגובות: 0 | צפיות: 14,176 | Share

איחוד גני הילדים "להגשים חלומות" בשנת 2003 הוקם ארגון אשר כל רצונו היה לדאוג לרווחת הגננות והגננים וכמובן לילדים והילדות אשר נמצאים יום יום תחת השגחתן של מסגרות חינוך אילו. הייתה התלבטות גדולה איך לקרוא לארגון זה והם רצו להוסיף לו צביון מיוחד וייחודי והתלבטו אם להוסיף את המילה להגשים מגשימים חלום חלומות ולבסוף הוחלט "איחוד גני הילדים " " להגשים חלומות" ע"ר החליטו שארגון זה יעזור ויתמוך בפעוטונים,משפחתונים מעונות יום, צהרונים ,גני ילדים וכל מה שקשור לגנים פרטיים . כל תחום גני הילדים הפרטיים היה פרוץ, לכן הוחלט לדאוג לכל מה שקשור בחינוך הילדים , מגיל הרך ועד גיל ארבע. לדאוג לתכנים לגננות והגננים , לספקי משחקים , צעצועים, מתקני חצר. כמו כן לציוד העשרה כגון: דפי צביעה,ציור, וכמובן דפי עבודה. עלינו לדאוג לכל ילד ילדה ,בן בת שישהו בתחום גני הילדים ולדאוג לביטחונם על ידי חברת ביטוח שתחסה את הגן בכל מה שקשור לילדים, לסייעות לגננות למבנה לחצר ועוד. כמו כן שכל צוותי הגנים ישתלמו בתחום עזרה ראשונה ומתן סיוע בזמן פציעה מחלה או וירוס אשר יהיה בגן.

 בנוסף האיחוד מפעיל אתר אינטרנט אשר מספק ,פרסום לגננות ,מספק מידע אינטר אקטיבי בכל דקה ביום ובלילה, אפשר למצוא גם באתר מאגר של טפסים לניהול שוטף כגון: לוח חופשות, הסכם עבודה, הסכם גננת הורים, חוזה עבודה עובד מעביד בגן, האיחוד דואג לגן במתן עזרה במציאת מפעילים , סדנאות ,מרצות ומרצים בתחום החינוך , חוגים שונים כגון: חוג ליטוף חיות, ג'מבורי, ריתמיקה ותנועה . ומה זה הכול זה מה שהאיחוד נותן? אז לא! האיחוד דואג להיות חלק עם נותני שירותים אומנותיים כמו עם ענת לנדאו וחוברות "קסם היצירה" הנהדרות . תכנים לגבי חגים ועונות השנה בתחום חגי ישראל לדעת לנתב את הגננות לכיוון האתרים אשר יכולים לתרום להן פעילות רבה לגן. ואתר גן פור יו האתר אשר מפרסם את הגנים עם צילומים של פנים הגן והחצר ובזמן פעילות. ישנם אתרים נוספים העוזרים לגננת לנהל את התחום האומנותי סביבתי של הגן. בנוסף אחד הפרויקטים החשובים לעמותת להגשים חלומות הוא תו איכות: זהו פרויקט חינוכי חדש ומיוחד הנותן מענה לצרכי הגן הן הפסיכולוגי חינוכי והן ההיבט הרגשי , שיתוף פעולה בין הגננת לצוות ובין הגננת להורים ובין הצוות לילדים בגן. ולבסוף התחום הלא פחות חשוב הייעוץ הפיננסי ואיך לתעל את הכספים בצורה הכי נכונה , איך לנהל את הגן ברווחיות על ידי יועצים נהדרים אשר עובדים עם האיחוד ועוזרים לגנים ליישם זאת. כמו כן עו"ד צמוד אשר יכול לפטור בעיות רבות בין הגננת לעובדים בין הגננת להורים ובין הגננת לסביבה . נושא חשוב הוא שינוי יעוד לשימוש חורג מול הרשויות. חנן דגן מנכ"ל העמותה חושב תמיד שהחיבה לילדים ,החם האהבה הם בשילוב סביבה נעימה עזרה בהתפתחות של הילד ושל צוות הגן. הם הדברים הכי חשובים. מעל הכול כולם צריכים לדעת שהם יכולים להרגיש שאיחוד גני הילדים זהו הבית הכי טוב לכולם.

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 1 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/23380/איחוד-גני-הילדים

  השאר תגובה למאמר זה

  כשאתם הולכים לקנות טלוויזיה חדשה אתם עושים סקר ובודקים עד לפרטים הקטנים, אך כשאתם שולחים ילדכם לגן, האם אתם נוהגים כך גם כן? כל מה שצריך לדעת בבחירת גן/מעון לילד בגיל הרך - 3 חודשים עד 3 שנים

  על ידי: ניר גולןl חינוך ולימודים> חינוך ולימודים - כלליl 06/05/2009 lצפיות: 4,752
  נאוה סלור

  מעברים ושינויים הם תהליכים לא קלים, לא לנו המבוגרים ובטח שלא לילדים שלנו. אם אתם חוששים לקראת עלייתו של הילד לכיתה א', אם יש לך התכווצויות בבטן כשאת רק מדמיינת אותו נדרש לקרוא, ואם אתה לא לגמרי משוכנע שהוא מוכן לחוויה שכזו- יש לכם עוד מספיק זמן (כחצי שנה זה בהחלט מספיק...) עד שנת הלימודים הבאה, כדי להכין אותו כראוי לקראת הצפוי לו. לפניכם כמה דרכים שיעזרו לכם לעזור לילד להיות מוכן ובשל יותר.

  על ידי: נאוה סלורl חינוך ולימודים> חינוך ולימודים - כלליl 16/02/2015 lצפיות: 12
  גיל - קרקס בגיל

  הרבה הורים היום מודאגים מהמצב בו הילדים מבלים שעות מול המסכים ולא יוצאים לשחק בחוץ, להרבה ילדים אין בכלל תחביבים והם מנוונים פיזית (וגם שכלית) מרוב שעות של בהייה במחשב/טלוויזיה/טלפון/טבלט/אולי פספסתי משהו... ג'אגלינג הוא תחביב עם המון ערך מוסף בתחום השכלי, האישיותי, הפיזי ואפילו האישיותי, רוב הילדים לא נחשפים לעולם הג'אגלינג בבית הספר וזה המקום של הורים לעזור לילד ולחשוף אותו לזה.

  על ידי: גיל - קרקס בגילl חינוך ולימודים> חינוך ולימודים - כלליl 05/01/2015 lצפיות: 14
  Yossef Zilberberg

  ישיבה תיכונית היא מוסד לימודי דתי המשלב לימוד תורה עם לימוד מקצועות הליבה ומקצועות העשרה נוספים. הבחירה באופן הלימוד הזה נוסדה בידיעה שכדי לקיים אורח חיים דתי ועם זאת לקיים משפחה דרושה הכנסה כמאמר חז"ל "אם אין קמח אין תורה" , הישיבה התיכונית מכוונת את תלמידיה להשתלם במקצועות החול והקודש במידה נכונה כאשר הדגש הוא על אורח חיים דתי מעמיק המחפש ושואף לזמן לימוד תורה קבוע ורציני כאשר המקצוע הוא נספח .

  על ידי: Yossef Zilberbergl חינוך ולימודים> חינוך ולימודים - כלליl 25/11/2014 lצפיות: 15
  שמחה לוין

  הקדמה אנשים מצליחים יודעים שלהצלחה יש חוקים .ההצלחה איננה משהו שקורה רק לברי מזל . ברי מזל הם כאלו שיודעים שכדי להצליח אנחנו צריכים לנהל את החיים ולא להתנהל על ידי החיים .

  על ידי: שמחה לויןl חינוך ולימודים> חינוך ולימודים - כלליl 03/11/2014 lצפיות: 15

  כאשר אנחנו שולחים את הילדים שלנו לבית הספר אנחנו רוצים שהם ייהנו מהלימודים וילמדו דברים משמעותיים. לא כל למידה מתבצעת דרך ספרים או שיעורים בכיתה. אם אנחנו רוצים שהילדים שלנו ילמדו למידה משמעותית אנחנו יכולים לארגן להם הרצאות מעניינות.

  על ידי: נדבl חינוך ולימודים> חינוך ולימודים - כלליl 02/09/2014 lצפיות: 33
  ורד עצמון

  מצויינות? לא מה שחשבתם... מהי מצויינות? מי התלמידים ש"זוכים" להכלל בקטגוריה זו? ומה הסיכוי של הילד שלכם לקבל תעודת מצויינות? האם ילדים עם קשיי למידה שונים יצליחו אי פעם לזכות בתעודת מצויינות? ומהן ההשלכות של תפיסת המצויינות המסורתית בבית הספר על חיינו וחיי ילדינו? מה מרוויח בית ספר שבחר לתת לתלמידיו את הזכות למצויינות?

  על ידי: ורד עצמוןl חינוך ולימודים> חינוך ולימודים - כלליl 01/09/2014 lצפיות: 56

  לימוד אנגלית חינם - האינטרנט היא המדיה האידיאלית אם להיות מציאותיים בואו נתחיל בהנחת היסוד כי לאף אחד אין פטנט על לימוד אנגלית ואין שיטה שעדיפה על האחרת. מוסכם כי הדרך הטובה ביותר ללמוד אנגלית היא להתחיל לשנן ולזכור כמה שיותר מילים באנגלית וליישם אותן במשפטים שונים, בין אם אלו משפטים שאנו משתמשים בהם בחיי היומיום שלנו, או באם אלו משפטים יותר מורכבים שאנו משתמשים בהם על מנת לנהל שיחה אינטליגנטית ושכלתנית עם אנשים משכילים אחרים המגיעים מהאקדמיה, עולם העסקים וכדומה.

  על ידי: פרופסור פזl חינוך ולימודים> חינוך ולימודים - כלליl 17/08/2014 lצפיות: 70

  גני ילדים בנהריה הם אחת הסיבות בגללן הרבה משפחות עם ילדים בוחרות לעזוב אזורים מרכזיים ולעבור לגור בנהריה. אם אתם עומדים לעבור לשם, הנה כמה טיפים לבחירת גן הילדים המתאים.

  על ידי: מיכלl חינוך ולימודים> חינוך ולימודים - כלליl 17/08/2014 lצפיות: 22
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast