דרושים / חברות חיפוש עבודה : אורטל

פורסם: 12/02/2009 |תגובות: 0 | צפיות: 4,980 | Share
הביקוש לעובדים בשנת שעברה הראה גידול של 14.5% בלבד - לעומת שנת 07. ע"פ נתוני העבודה והביקוש לעובדים בשנת 08 של חברת דרושים והשמה "אורטל ולעבודה" משאבי אנוש.

נחום רחמים, מנכ"ל "אורטל" אמר: "ניתן לראות כי למרות הירידה בביקושי עובדים המורגשת במשק בחודשים האחרונים בעקבות המשבר הכלכלי, גם בסיכומה של כל שנת 2008 וגם בסיכומו של חודש דצמבר 2008 ניכר גידול בביקושים, זאת בשל העלייה הגבוהה בביקוש לעובדי שירות ומכירה - בעיקר בתקופה זו, כשחברות נדרשות במצב של מיתון להגדיל את מערכי השירות והמכירה. בין היתר, נובעת העלייה בביקוש לעובדים אלה בתחום התקשורת לאור הכנסת טכנולוגיות חדשות לרשתות הסלולריות והגדלת התחרות בתחום הטלפוניה הקווית. גם בתחום הפיננסי, נדרשו קרנות הפנסיה וחברות הביטוח להגדיל את מערכי השירות בשל פניות של אנשים מודאגים. לכן הגידול בתחומים אלה מיתן את הירידות בשאר התחומים כגון לוגיסטיקה, אדמיניסטרציה, היי-טק ותעשייה. להערכתנו, בחציון הראשון של 2009 הירידה בביקוש לעובדים תמשיך ואף תחריף".

כמו כן החברה יצרה מבצעים כגון מבצע דרושים וחלוקת רכב: אבישי דהן מדימונה למשל, זכה בהגרלת המכונית שערכה החברה בין כלל הנרשמים שעבדו דרכה (או מצאו עבודה דרך אורטל). דהן זכה ברכב שברולט חדש. אבישי דהן, עובד כמסגר ב"מפעלי ים המלח" התחיל לעבוד במפעל באופן רישמי לאחר שעבד דרך אורטל מספר חודשים.

בנוסף נראה כי עניין השכר מעלה מבוכה אצל רבים המגיעים לראיונות עבודה. "אורטל ולעבודה" קיימה סקר בקרוב ל 1000 גולשי אינטרנט אשר ביקרו באתר של אורטל, וכמעט ממחציתם נמנעים בראיון עבודה מאזכור השכר או ציפיות שכר. "שאלת ציפיות השכר בראיון העבודה מעוררת לא אחת אי נוחות אצל המרואיין", אמר נחום רחמים, המנכ"ל של "אורטל ולעבודה".
"גם אם מדובר בשלב מתקדם, כמו ראיון שלישי אחרי בחינה שעברו, כמעט מחצית מהנשאלים מחכים עד שהמראיין יעלה את נושא השכר, נתון זה משקף חשש של המועמד שמא ינקוב בשכר גבוה מדי" הסביר רחמים, בנוסף "המועמד חושש שיבהיל את המראיין שיפסול את מועמדותו. נכון לחכות עד שהמראיין יעלה את הנושא, אך אם נשאל המועמד מהן ציפיות השכר שלו עליו להיות מוכן עם תשובה ריאלית לאחר שבדק מהי מסגרת השכר המוצעת בתוך הארגון שאליו הוא מבקש להתקבל".
דרג את המאמר הזה
5
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 5 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/28162/דרושים-חברות-חיפוש-עבודה-אורטל

  השאר תגובה למאמר זה

  צוות אתר מובטל

  בואו נלמד גם אנחנו דורשי העבודה, לנצל את זמננו שהתפנה, כדי לתגבר את יכולותנו להתחרות על מקומות העבודה הטובים שבאופק

  על ידי: צוות אתר מובטלl עבודה וקריירהl 05/03/2008 lצפיות: 265

  הכול אודות משרת כלכלן – מה הן דרישות התפקיד, כיצד נראית סביבת העבודה ומה בעצם היא עבודת הכלכלן ביום יום.

  על ידי: טלי שחרl עבודה וקריירהl 27/02/2008 lצפיות: 2,358

  בימים בהם המחירים עולים, יש פחות ופחות היצע של עבודה, מחפשי העבודה יכולים להיתקל בקשיים מנטליים מתוך יאוש ותסכול שמלווה בקושי כלכלי, אני כאן כדי לנסות ולעזור לך לראות את הדברים באור קצת שונה. תקופת חיפוש עבודה יכולה להיות הזדמנות להפוך את חייך לטובים יותר, לעשות את הדברים אותם תמיד רצית באופן כללי וכושר באופן ספציפי, במאמר שלי אני אראה לך איך לחסוך כסף ולהרזות בצורה מבוקרת ונכונה !

  על ידי: ארי שייקיןl עבודה וקריירה> עבודה וקריירה - כלליl 16/08/2012 lצפיות: 70

  יש לכם עבודה מהבית או אתם מחפשים סוג של עבודה מהבית או רעיון להרוויח קצת כסף מהבית? בימים אלה של מיתון, זה דווקא רעיון לא רע. מי שמחפש עבודה יכול בנתיים להתחיל עבודה מהבית עד שימצא משהו מתאים, ומי שרוצה לחסוך כסף לזמנים קשים או להגדיל הכנסות בתקופה זו, יכול למצוא עבודה מהבית באופן חלקי, כהשלמת הכנסה ודרך להרוויח עוד כסף נוסף על המשכורת הקיימת מן העבודה הקבועה שלו. כל היתרונות של עבודה מהבית עלולים באחת להפוך לחסרונות, ומי שיש לו עבודה מהבית יודע זאת היטב, מרגיש זאת הלכה למעשה. עם מה מתמודדים

  על ידי: Tor Caspil עסקים> עסקים מהביתl 12/05/2009 lצפיות: 333

  אדם שפוטר, מרגיש פחדים ותסכול, חושש מעתידו, ועשוי לאבד מביטחונו האישי. הוא מרגיש צורך "לירות לכל הכיוונים" כדי למצוא עבודה כלשהי ומהר. אך גישה זו אינה מיטיבה עימו או מועילה לו. היא משפיעה באופן לא רצוי על יכולת ה"פרזנטציה" שלו בראיונות, ועלולה להובילו למעגל של חיפוש לא אפקטיבי וללא מוצא. ולכן התמיכה, האמפטיה, הלגיטימציה לרגשות וההכוונה איך הכי נכון במצב זה לחפש עבודה- מאד חשובים

  על ידי: מרים שפירl עבודה וקריירה> עבודה וקריירה - כלליl 26/03/2009 lצפיות: 197
  אלעד כהן

  איך רוחניות יכולה לתרום לי למצוא עבודה ? מה תת המודע יכול לעשות כדי להשפיע על ההרגשה המעיקה שלי בחיפוש עבודה ?

  על ידי: אלעד כהןl רוחניות> העצמה אישיתl 07/05/2009 lצפיות: 92 lתגובות: 2
  אלעד כהן

  אתם בטח שואלים מה הקשר בין רוחניות לאבטלה ? אם אהיה הכי רוחני שבעולם ואין לי עבודה ? תת המודע ישיג לי עבודה ?

  על ידי: אלעד כהןl אימון אישי - Coaching> אימון קריירהl 04/12/2008 lצפיות: 66

  טיפים מעשיים: בתקופת מיתון שמירה על העבודה הקיימת שלך יכולה להיות עבור חלק מהאנשים משימה לא פחותה מאשר חיפוש עבודה בקרב מובטלים. בתקופה של קיצוצים בתקציבים ובכוח האדם וסגירת חברות, רבים ניצבים בפני סכנה של איבוד מקום העבודה שלהם. כיצד להתמודד ואיך לשמור על מקום העבודה שלך?

  על ידי: Tor Caspil עבודה וקריירה> עבודה וקריירה - כלליl 26/04/2009 lצפיות: 134

  שנת 2009 היא שנת מיתון, אך לא רק במצב כלכלי קשה - כדאי ואפשר ללמד ילדים מהו תקציב ומהו ערכו של כסף. תקציב זו מילה גדולה מדי עבור ילדים, אך בעצם המשמעות שלה פשוטה: כסף יש לו גבול. גם מי שיש לו הרבה כסף חי לפי סדר עדיפויות כלשהו, מכיון שבסופו של דבר כסף הוא מוגבל. כמה רעיונות ללמד ילדים קטנים מה זה כסף ותקציב, בלי להכביר מילים ובשעת מעשה

  על ידי: Tor Caspil פיננסים וכספים> פיננסים וכספים - כלליl 14/05/2009 lצפיות: 463
  ניר נגר (nir nagar)

  האם אנחנו באמת, אבל באמת בני חורין? 3 פעמים בשנה אני עושה חשבון נפש לעצמי! 1.ביום הכיפורים שאז אני בודק עם עצמי למי אני חייב סליחה ומתנצל! 2.בליל הסדר, אז אני שואל את עצמי מה נשתנה מאותה שנה שעברה. 3.ביום ההולדת שלי שבה אני שואל אילו מעשים עשיתי כדי להביא אותי קרוב יותר לחזון שלי. השנה ליל הסדר ויום ההולדת שלי נופלים על אותו תאריך! ולכן בליל הסדר הזה אשאל את עצמי בנוסף למה נשתנה מהשנה שעברה? האם אני באמת, אבל באמת בן חורין? בליל הסדר הזה אנחנו חייבים לשאול את עצמנו אם אנחנו באמת בני חורין???

  על ידי: ניר נגר (nir nagar)l אימון אישי - Coaching> אימון קריירהl 02/04/2015

  ייעוץ עסקי יאפשר לבעל העסק לקבל את הכלים המתאימים שאיתם יוכל לנהל את העסק בצורה טובה יותר ויעילה יותר ובכך לגרום לו להצליח ולדהור קדימה. בסופו של דבר, הנושא החשוב ביותר הוא האיזון הכלכלי של הוצאות מול הכנסות ובהתאם לכך תקבע הריווחיות של העסק.

  על ידי: חניl אימון אישי - Coaching> אימון קריירהl 26/11/2014 lצפיות: 14

  אחד מנושאי המחקר הענפים ביותר במאה ה-20 הוא נושא קבלת ההחלטות. אלפי חוקרים מתחומי הפסיכולוגיה הקוגניטיבית, מדעי המדינה, תורת המשחקים, מנהל עסקים ועוד תחומים שונים ומגוונים עסקו בהיבטים השונים של קבלת החלטות. המחקר בנושא עוסק באופן שבו אנשים שוקלים חלופות ומקבלים בסופו של תהליך את החלטותיהם.

  על ידי: טל לויl אימון אישי - Coaching> אימון קריירהl 05/11/2014 lצפיות: 17
  יואב ברנזון

  מהו ההבדל בין כאלה שמצליחים לבין אלה שרוצים להצליח ולא הולך להם? כיצד תהפכו להמצליחנים אמיתיים?

  על ידי: יואב ברנזוןl אימון אישי - Coaching> אימון קריירהl 27/10/2014 lצפיות: 19
  יואב ברנזון

  מהו ההבדל בין עסק כבד לעסק צף וכיצד תבנו בעצמכם עסק צף? כיצד תוכלו להזניק את הקריירה שלכם באמצעות עסק קליל ורווחי?

  על ידי: יואב ברנזוןl אימון אישי - Coaching> אימון קריירהl 26/10/2014 lצפיות: 15
  ניר נגר (nir nagar)

  כדי להניע את המכונה המדהימה הזאת, את עצמנו, לעבר המטרה שאנחנו מציבים לפנינו...אנחנו צריכים לקבל קודם כל החלטה! החלטה תגיע בעקבות העלאת המודעות שלנו והחלפת הפרדיגמות שמעכבות אותנו לפרדיגמות מקדמות. אם עשינו את שני הדברים הללו, אנחנו בדרך לממש את מלוא הפוטנציאל הגלום בכל אחד, מאיתנו... ואם אנו כבר עוסקים בתובנות בונות...אל תפסיקו ללמוד ולהתפתח! אף פעם!!!

  על ידי: ניר נגר (nir nagar)l אימון אישי - Coaching> אימון קריירהl 27/09/2014 lצפיות: 16

  העיסוק בתחום האימון הפרטי והעסקי מעורר המון עניין בשנים האחרונות. קורס אימון עסקי פותח בפני הבוגרים דלת אל עולם עשיר בעניין, אתגרים והצלחות. מאמן עסקי בונה תכנית עסקיות מתוך מטרה לקדם את העסק, לפתח אותו, לייעל את תהליכי העבודה.

  על ידי: דביר בן דבl אימון אישי - Coaching> אימון קריירהl 16/06/2014 lצפיות: 26
  Otilyas טלי שפריצר

  כיוצרים ואומנים אנו מוצאים את עצמנו נאבקים למצוא זמן לעסוק במה שאנחנו באמת אוהבים לעשות, איך עושים זאת וכיצד נותנים עדיפות עליונה לבניית תהליך אומנותי של ממש? הטיפים הבאים של אודרי מהבלוג של אטסי, יעזרו לנו למצוא את המיקוד הפנימי הדרוש כדי להקדיש את הזמן למה שעושה אותנו היוצרים, מאושרים יותר מזמן איכותי יותר של יצירה ואומנות מקווה שתפיקו הנאה מירבית ובעיקר הצלחה מעשית!!

  על ידי: Otilyas טלי שפריצרl אימון אישי - Coaching> אימון קריירהl 08/05/2014 lצפיות: 45

  בעולם הדיגיטלי של היום, בכפר הגלובלי בעל הגבולות האינסופיים של הworld wide web, אפשרויות התעסוקה רבות ומגוונות יותר וכוללות אופציה נפלאה של עבודה מהבית. אכן כן – לא עוד עבודה של שמונה עד חמש עם זמן מבוזבז על נסיעות הלוך ושוב למשרד - מספיק שאתה קצת מבין באינטרנט ו/או יש לך אתר משלך ואתה יכול להרוויח ככה כסף.

  על ידי: ג'ימו לביאl אינטרנט> תוכניות שותפיםl 26/10/2009 lצפיות: 211

  כל מה שרציתם על עבודה בעיר תל אביב!

  על ידי: ג'ימו לביאl עבודה וקריירה> עבודה וקריירה - כלליl 30/09/2009 lצפיות: 528

  המדריך למתלבט בבחירה בין קרנות הפנסיה השונות.

  על ידי: ג'ימו לביאl ביטוח> ביטוח פנסיוניl 29/09/2009 lצפיות: 2,759

  למה כדאי לחשוב גדול ולבדוק אופציות של קורסים לקראת הלידה - איך זה שומר על בריאות האישה, התינוק וחיזוק הקשר בין בני הזוג.

  על ידי: ג'ימו לביאl משפחה וזוגיות> הריון ולידהl 30/08/2009 lצפיות: 90

  המדריך למטייל בעולם בצורה יעילה וחכמה.

  על ידי: ג'ימו לביאl נופש ותיירות> נופש ותיירות - כלליl 30/08/2009 lצפיות: 3,736

  טיפים, הסברים ועצות לרושם הפטנטים המתחיל.

  על ידי: ג'ימו לביאl חוק ומשפט> פטנטיםl 26/08/2009 lצפיות: 6,247

  איך עובד שוק הדירות החדשות בארץ, היכן מתפרסמים הסקרים והנתונים, אלו סוגי ירידים קיימים ואיך כדאי לפרש את הנתונים והכותרות המתפרסמות בתקשורת.

  על ידי: ג'ימו לביאl פיננסים וכספים> נדלןl 26/08/2009 lצפיות: 212

  איך מחנכים ילדים מחוננים? איך מכשירים מורים ללימוד ילדים מחוננים? ומי הם בעצם המחוננים?

  על ידי: ג'ימו לביאl חינוך ולימודים> חינוך ולימודים - כלליl 25/08/2009 lצפיות: 9,616
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast