לחצן מצוקה

פורסם: 18/02/2009 |תגובות: 0 | צפיות: 1,187 | Share

למה מומלץ להתקין לחצן מצוקה?

לחצן מצוקה הוא מוצר שמסייע למגוון רחב של אוכלוסיות, אם זה לקשישים או לגני ילדים, פעמים רבות לחצני מצוקה משמשים כגורם מכריע בקריאה לעזרה ובקבלת עזרה ראשונה.

יש הרבה סוגים של לחצני מצוקה, סוג אחד הוא לחצן מצוקה לקשישים והוא בא לסייע לקשיש לקרוא לעזרה כשהוא נפגע או לא מסוגל לקרוא בעצמו לעזרה, זהו לחצן דמוי שעון שמספק קשר עם מוקד ממוחשב של 24 שעות ביממה, בלחיצה פשוטה על כפתור נוצר קשר דיבורי עם המוקד והוא נמשך עד להגעת העזרה הנדרשת, יש חברות בהן נוצרת הקלטה ברגע הלחיצה על הלחצן ואז המוקד שומע את ההודעה ויוצר קשר עם הקשיש, הלחצן נמצא על הקשיש כל הזמן והוא יכול לקרוא לעזרה מכל מקום ובכל זמן, יש חברות שמספקות אפשרות לקרוא לעזרה גם מחוץ לבית ויש לברר על כך לפני הקניה של המוצר.

 

יש לחצני מצוקה מחוברים לצוואר עם מיקרופון והם עמידים במים, יש לחצני מצוקה שמאפשרים לענות ממרחק לטלפון.

 

מי צריך לחצן מצוקה וכמה זה עולה?

לחצני מצוקה משמשים גני ילדים, בתים ובתי עסק, לבתים יש פעמון דלת אלחוטי עם אור מהבהב או רטט, זהו לחצן מצוקה שמורכב בדרך כלל משני חלקים, האחד הוא משדר עם כפתור והשני הוא יחידה שמגיבה באור חזק והבהוב, אם ישנה בעיה עם לחיצה על כפתור יש אפשרות להתקין לחצן לחלקי גוף שונים.

 

לחצני מצוקה לגני ילדים גם הם מורכבים משני חלקים, משדר ויחידת הגבה, הלחצן שימושי ביותר כי הוא חוסך זמן יקר ומסייע להביא כוחות הצלה כמו מגן דוד אדום, מכבי אש או משטרה במהירות האפשרית.

 

התקנה של לחצני מצוקה היא בעלות חד פעמית של 100 שקלים בממוצע והתשלום החודשי הוא בסביבות ה- 70 שקלים לחודש, יש אפשרות לקנות לחצן מצוקה שיש בו 3 מספרי טלפון קבועים מראש איתם המערכת תיצור קשר במקרה של מצוקה, עלות של מכשיר כזה היא בסביבות ה- 550 שקלים.

שימו לב לפרטים הקטנים בכל חוזה והקפידו להיות נוכחים בהתקנה של לחצן מצוקה אצל הוריכם כדי למנוע איי הבנות.

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 2 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/29249/לחצן-מצוקה

  השאר תגובה למאמר זה

  כולנו שמענו לפחות על סיפור אחד כזה: קשיש הנמצא בביתו או בדיור המוגן, הכל בסדר, הבת מתקשרת לשאול מה נשמע – הוא עונה לטלפון, והיא רגועה לפחות עד הבוקר. אותו קשיש מועד ונופל, או גרוע מכך – קורס בשל מצב רפואי ומתגלה רק לאחר שעות רבות כאשר הוא מוטל על הרצפה מאחר ולא הצליח לקום בכוחות עצמו, שלא לדבר על להזעיק עזרה. בדיוק לשם כך קיים לחצן מצוקה לקשישים.

  על ידי: רויטלl בריאות ורפואה> בריאות - כלליl 17/10/2011 lצפיות: 1,481

  קשישים אשר גרים לבד, נכים, חולי לב, אנשים בסיכון או בעלי מוגבלות כלשהי, יכולים להבטיח את שלומם וביטחונם באמצעות לחצן מצוקה. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של לחצני מצוקה, אשר מאפשרים הזעקת סיוע בצורה קלה ונוחה, בכל מצב נפשי או פיזי. רוצים לדעת יותר על לחצני מצוקה, הנה כל המידע שאתם צריכים.

  על ידי: לחצן מצוקהl בריאות ורפואה> בריאות - כלליl 22/07/2011 lצפיות: 130

  תפקידו של לחצן מצוקה הוא לסייע לנו בכל רגע בן אנו חשים מצוקה אשר מצריכה היענות מהירה. לחצן מצוקה ניתן למצוא יותר בקרב אוכלוסיות מסוימות כדוגמת קשישים וילדים אך ישנה גם אפשרות להתקינו בבתי עסק המעוניינים להיות מחוברים למוקד במשך 24 שעות.

  על ידי: לחצן מצוקהl בריאות ורפואה> בריאות - כלליl 28/07/2011 lצפיות: 116

  בני גיל הזהב אשר מתגוררים בגפם ובחרו שלא לעבור אל דיור מוגן או בית אבות, מועדים יותר מאחרים לחוות אירועים הרי סיכון.

  על ידי: נועה גרימברגl משפחה וזוגיות> גיל הזהבl 03/10/2011 lצפיות: 76

  קשישים, חולי לב, אנשים בודדים או כאלה עם מגבלה כלשהי, יכולים להיעזר היום בלחצן מצוקה, על מנת לוודא שתמיד יהיה מי שיעניק להם סיוע, במקרה חלילה של פגיעה, אירוע בריאותי או חבלה. מדובר בהליך המבטיח שקט נפשי, אך לפני שבוחרים לחצן מצוקה, חובה להבין איך לעשות זאת נכון, מה חשוב לשאול ולדעת ולמי בסופו של דבר זה באמת מתאים.

  על ידי: רויטלl בריאות ורפואה> בריאות - כלליl 03/05/2012 lצפיות: 125

  מוקד רפואה הוא מוקד המיועד לתת שירות רפואי זמין ומיידי לאנשים הזקוקים לו. מוקד רפואה יהיה פתוח בכל שעות היממה ובכל ימי השבוע על מנת לתת מענה לאנשים. מוקד רפואה יכול להיות מוקד אליו ניגשים פיזית ומקבלים טיפול רפואי, מוקד אשר נותן שירות באמצעות מענה טלפוני, או מוקד רפואה אליו מחוברים באמצעות לחצן מצוקה. מיותר לציין שמוקד רפואה זמין ויעיל ביותר הוא מוקד רפואה שנותן מענה טלפוני ישיר או קישור ללחצן מצוקה.

  על ידי: רויטלl בריאות ורפואה> בריאות - כלליl 03/11/2011 lצפיות: 53

  ביקור רופא בבית החולה היה בעבר הרחוק הדרך היחידה לטיפול באנשים. במאות האחרונות התפתחו בתי החולים וקופות החולים והתפתחה הרפואה המודרנית, אבל ביקור רופא עדיין נשאר כלי מרכזי לבדיקת אנשים בביתם, בייחוד אנשים קשישים ו/או חולניים אשר מנויים על שירותים של מוקד רפואה ויכולים להזעיק רופא לביקור בביתם ע"י לחצן מצוקה.

  על ידי: רויטלl בריאות ורפואה> בריאות - כלליl 29/12/2011 lצפיות: 272

  הלב הוא אחד האיברים החשובים ביותר בגופנו. התקפי לב הם מצבים מסוכנים העשויים להביא למוות וכדאי לדעת כיצד ניתן למנוע אותם ואיך אפשר לטפל בהם. להלן כמה עובדות אודות התקפי לב שכדאי שתדעו.

  על ידי: רויטלl בריאות ורפואה> בריאות - כלליl 01/12/2011 lצפיות: 160
  ליאת גל

  אין לי ספק ששנייה לאחר קריאת הכותרת שאלת את עצמך את השאלה המתבקשת: מה יש לרופאים לחפש בחברות השמה? אז ראשית מסתבר שאתה לא היחיד שחושב כך, שנית – יש ויש !

  על ידי: ליאת גלl בריאות ורפואה> בריאות - כלליl 16/10/2014

  אחד התחומים הפחות מדוברים ברפואה, אבל ללא ספק כזה שרבים מאיתנו נזקקים לו בחיים, הוא הפרוקטולוגיה, המטפלת בין השאר בבעיה נפוצה במיוחד - טחורים.

  על ידי: אלן לויl בריאות ורפואה> בריאות - כלליl 29/09/2014
  ניר נתנזון

  סרטן העור הוא שם כולל לתופעה של גידול ממאיר על פני שטח העור, סרטן נפוץ, קשה ומסכן חיים, כאשר הדרך הנכונה ביותר לטפל בו היא על-ידי הימנעות, איתור מוקדם וטיפול טרם התפשטותו.

  על ידי: ניר נתנזוןl בריאות ורפואה> בריאות - כלליl 28/09/2014

  שיטה מדעית המבוססת על בדיקה מטבולית חדשנית שעל פיה ניתן לכל אדם פרוטוקול תזונתי אישי מדוייק המתאים למצבו ולטיפולים שהוא מקבל (Individual Optimized Nutrition)

  על ידי: דורית ארדl בריאות ורפואה> בריאות - כלליl 02/09/2014 lצפיות: 17

  המסע שעברתי לגלוי הסיבות האמיתיות לעליית רמות הסוכר בדמי ועד שמצאתי את הדרך להתגבר עלהמחלה. אני מצווה לתת לכול אחד את האפשרות לדעת ולשנות.

  על ידי: יהודהl בריאות ורפואה> בריאות - כלליl 28/08/2014 lצפיות: 26

  מי ים המלח, הבוץ והמינרלים הרבים בו ידועים בשל סגולותיהם הרפואיות. כבר שנים רבות ים המלח ידוע בתור מקום עלייה לרגל לחולים החולים במגוון של מחלות כגון מחלות פרקים, מחלות עור, מחלות נשימה ועוד.

  על ידי: centrifogol בריאות ורפואה> בריאות - כלליl 20/08/2014 lצפיות: 21

  כיום רק כ20% מביקורי הרופא מחייבים מגע של הרופא עם המטופל, עובדה זו מקדמת (במיוחד בארה"ב) אפשרויות מפגש עם רופאה בצורה וירטואלית, מערכות מתוחכמות (כמו של Cisco) המשלבות צ'אט ומכשור המאפשר בדיקות בזמן אמת- בצד המטופל של המסך! כלומר, לא רק הטכנולוגיה של המכשירים הבודקים אותנו ואפשרויות המעקב של הרופא משתנים, אלא עצם חווית הטיפול משתנה

  על ידי: אלעד גאוןl בריאות ורפואה> בריאות - כלליl 18/08/2014
  טיפולי טווינה משה

  בואו להכיר שיטת טיפול יפנית מדהימה ששמה SOTAI לאיזון הגוף לבעיות כאב , לשיפור טווחי תנועה , שיפור הגמישות מידית תוך כדי הטיפול , השיטה פותחה ע"י רופא ומטפל סיני בשם השימוטו לפני כ 100 שנה שחקר רבות על בעיות כאב . המאמר סוקר את רעיון מאחורי השיטה ובמה היא מטפלת , שיטת הסוטאי מניעה את הגוף בכיוון ההפוך לכאב בצורה עדינה וללא מכאובים ונותנת תוצאות מהירות תוך כדי הטיפול .

  על ידי: טיפולי טווינה משהl בריאות ורפואה> בריאות - כלליl 10/08/2014 lצפיות: 15
  דורון גרינשפן - Yes, Please!

  על ניקיון מדרגות כחלק מטיפוח הבניין והדירה, כיצד נבחר שירות ניקיון למדרגות ומה זה כולל.

  על ידי: דורון גרינשפן - Yes, Please!l בית וצרכנות> בית - כלליl 26/12/2012 lצפיות: 113
  דורון גרינשפן - Yes, Please!

  כל מי שמגיע לחתונה יודע שהוא צריך לתת צ'ק, כל מי שעורך חתונה יודע שהוא צריך להביא בתמורה לאותו הצ'ק ערב ייחודי ומהנה שיכלול אוכל טוב, ריקודים ומתנה קטנה ואישית. אנשים רבים מסתבכים עם מתנות לאירועים אך יש מתנה אחת שתמיד קולעת בול והיא מגנטים לחתונה.

  על ידי: דורון גרינשפן - Yes, Please!l משפחה וזוגיות> חתונהl 23/10/2012 lצפיות: 40
  דורון גרינשפן - Yes, Please!

  על תפקידה של הסקסולוגית, מתי מזמינים אותה ומה הקשר בינה למסיבת רווקות?

  על ידי: דורון גרינשפן - Yes, Please!l משפחה וזוגיות> מיניותl 02/09/2012 lצפיות: 114
  דורון גרינשפן - Yes, Please!

  המלצה לאתר מצוין שיכול לגרום לכל מה שקשור במציאת שירותים ועסקים לפשוט וקל, הכירו את אתר יס פליז !

  על ידי: דורון גרינשפן - Yes, Please!l אינטרנטl 08/07/2012 lצפיות: 229
  דורון גרינשפן - Yes, Please!

  עיצוב בלונים היא דרך מצוינת לקישוט כל אירוע. זו היא דרך צנועה, מרהיבה, עלותה סבירה ויש משהו באסוציאציות הילדות בבלונים שמעלה חיוך על לב כל אחד.

  על ידי: דורון גרינשפן - Yes, Please!l בידור ופנאי> הפקת אירועיםl 05/04/2012 lצפיות: 128
  דורון גרינשפן - Yes, Please!

  פתיחת חברה היא עסק לא פשוט שמצריך הכנה ועבודה רבה לפני הפתיחה. לפעמים ההתחלה היא אכן מעוסק פטור כשמטפסים לאט לאט עד לחברה בע"מ למשל. ולפעמים ישנו הצורך לקפוץ למים ולהקים מיד חברה בע"מ, כל זאת ועוד משתנה בעקבות היקף העסק, החזון העסקי והאילוצים השונים.

  על ידי: דורון גרינשפן - Yes, Please!l חוק ומשפט> דיני חברותl 03/04/2012 lצפיות: 90
  דורון גרינשפן - Yes, Please!

  לא נעים להודות, אבל האוכל משחק תפקיד חזק מאוד בעולם האירועים, עד כדי שכך שאוכל שאינו מוצלח, עשוי להשפיע על תחושת האורחים והמשתתפים, ולגרום להם לאכזבה מהאירוע כולו. חשיבותו של אוכל טוב כה חשובה, עד כי בחרנו להקדיש מאמר שלם העוסק בנושא זה.

  על ידי: דורון גרינשפן - Yes, Please!l בידור ופנאיl 03/04/2012 lצפיות: 117
  דורון גרינשפן - Yes, Please!

  הפקת אירועים אינה משימה פשוטה ומערבת בתוכה מאות גורמים טכניים כגון תאורה, סאונד וחשמל לצד גורמים אומנותיים כמו סגנון המוסיקה, הפעלות ומופעים.

  על ידי: דורון גרינשפן - Yes, Please!l בידור ופנאי> הפקת אירועיםl 02/04/2012 lצפיות: 49
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast