לחצן מצוקה

18/02/2009 • על ידי • 1,223 צפיות

למה מומלץ להתקין לחצן מצוקה?

לחצן מצוקה הוא מוצר שמסייע למגוון רחב של אוכלוסיות, אם זה לקשישים או לגני ילדים, פעמים רבות לחצני מצוקה משמשים כגורם מכריע בקריאה לעזרה ובקבלת עזרה ראשונה.

יש הרבה סוגים של לחצני מצוקה, סוג אחד הוא לחצן מצוקה לקשישים והוא בא לסייע לקשיש לקרוא לעזרה כשהוא נפגע או לא מסוגל לקרוא בעצמו לעזרה, זהו לחצן דמוי שעון שמספק קשר עם מוקד ממוחשב של 24 שעות ביממה, בלחיצה פשוטה על כפתור נוצר קשר דיבורי עם המוקד והוא נמשך עד להגעת העזרה הנדרשת, יש חברות בהן נוצרת הקלטה ברגע הלחיצה על הלחצן ואז המוקד שומע את ההודעה ויוצר קשר עם הקשיש, הלחצן נמצא על הקשיש כל הזמן והוא יכול לקרוא לעזרה מכל מקום ובכל זמן, יש חברות שמספקות אפשרות לקרוא לעזרה גם מחוץ לבית ויש לברר על כך לפני הקניה של המוצר.

 

יש לחצני מצוקה מחוברים לצוואר עם מיקרופון והם עמידים במים, יש לחצני מצוקה שמאפשרים לענות ממרחק לטלפון.

 

מי צריך לחצן מצוקה וכמה זה עולה?

לחצני מצוקה משמשים גני ילדים, בתים ובתי עסק, לבתים יש פעמון דלת אלחוטי עם אור מהבהב או רטט, זהו לחצן מצוקה שמורכב בדרך כלל משני חלקים, האחד הוא משדר עם כפתור והשני הוא יחידה שמגיבה באור חזק והבהוב, אם ישנה בעיה עם לחיצה על כפתור יש אפשרות להתקין לחצן לחלקי גוף שונים.

 

לחצני מצוקה לגני ילדים גם הם מורכבים משני חלקים, משדר ויחידת הגבה, הלחצן שימושי ביותר כי הוא חוסך זמן יקר ומסייע להביא כוחות הצלה כמו מגן דוד אדום, מכבי אש או משטרה במהירות האפשרית.

 

התקנה של לחצני מצוקה היא בעלות חד פעמית של 100 שקלים בממוצע והתשלום החודשי הוא בסביבות ה- 70 שקלים לחודש, יש אפשרות לקנות לחצן מצוקה שיש בו 3 מספרי טלפון קבועים מראש איתם המערכת תיצור קשר במקרה של מצוקה, עלות של מכשיר כזה היא בסביבות ה- 550 שקלים.

שימו לב לפרטים הקטנים בכל חוזה והקפידו להיות נוכחים בהתקנה של לחצן מצוקה אצל הוריכם כדי למנוע איי הבנות.

אודות כותב המאמר

דורון גרינשפן - Yes, Please!

המאמר באדיבות אתר כמה עולה, אתר השוואת מחירים בנושא בעלי מקצוע, השכרת רכב ועוד...