רוחות רפאים

פורסם: 26/02/2009 |תגובות: 1 | צפיות: 8,250 | Share

מכירים את המשפט הזה מהסרטים :" אתה נראה כאילו ראית רוח רפאים ?"

איך לימדו אותנו לפחד מרוחות רפאים איך ?

מה הם רוחות רפאים ? בסך הכל נשמות טועות מהעולם שמעבר שהגיעו כדי לקבל יחס או להעביר מסר או בקשה כדי לשפר את מעמדם בעולם שלהם .

השם הנכון לתופעה זו הוא - "הופעת נשמות כבחייהם" .

נשמות מהעולם שמעבר מגיעות לעולם גשמי זה כדי להעביר מסרים לאדם זה או אחר . הנשמות מופיעות כאילו היו בחיים גשמיים ומכאן השם - "הופעת נשמות כבחייהם".

מקרה מפורסם הוא מקרה בו נפטר מתאונת דרכים אחד מצאצאיו של הבבא סאלי .

נהג מונית שהגיע לאיזור התאונה עצר כדי לעזור לנפגעים . כאשר נתן סיוע לאחד מהנפגעים הבחין באיש  דתי שקרא תהילים בסמוך אליו . כיוון שהיה לחוץ ביקש מאותו איש שאם הוא אינו עוזר שיזוז בבקשה כי הוא מפריע לו .

לאחר זמן מה מת אותו צעיר שנהג המונית ניסה לסייע בהצלתו . כאשר הגיע לשבעה בבית הנפטר ביקש נהג המונית לראות תמונות של קרובים במשפחה כדי לאתר את אותו איש שהגיע לברך כיוון שלא הבחין בו לכל אורך השבעה .

המשפחה ונהג המונית נברו באלבומים לא מצאו מאום - בעודו יוצא מפתח הבית הבחין נהג המונית בתמונה של איש צדיק על קיר הבית וזיהה  בוודאות שזה היה איש שקרא תהילים באותה תאונה - המשפחה הזדעזעה ונדהמה כיוון שאותו רב היה הוא צדיק מאוד מפורסם משושלת הבאבא סאלי שכנראה הגיע מהעולם שמעבר כדי לעזור לנשמת אותו נפטר לעבור לעולם הבא על ידי קריאת תהילים . נשמתו של אותו צדיק הופיעה כאילו הייתה חיה כדי לסייע לצעיר שנפטר ! .

מקרה אישי שקרה לי :

חבר טוב שלי התחתן ועבר לדירה חדשה עם אשתו .

לאחר שבועיים שהתגוררו בדירה הוא התקשר אליי וסיפר לי שבכל לילה במשלך הלילות האחרונים יש רעש לא מוסבר מהסלון והכלה שלו מתחיהל לנהום בעצבנות . הוא קם לסלון ולא רואה כלום .

הוא המשיך וסיפר לי שהיה אצלו מטהר שסיפר לו שיש זקנה אצלו בבית בחדר מסוים והוא עשה טיהור והכל יעבור כלא היה בתוך שלושה ימים .

אמרתי לו שאני רוצה להגיע אליו הביתה ושלא יספר לי מה אמר אותו מטהר כדי שלא אושפע מכך ודעתי תהיה משוחדת .

הגעת לביתו . הסתובבתי בחדרים ואמרתי לו שאותה זקנה נמצאת בחדר מסוים בו הרגשתי לפתע מחנק . הוא אישר שאותו מטהר אכן כך אמר . ביקשתי ממנו שייצא מהחדר וניסתי לתקשר עם אותה זקנה כדי לשאול מדוע היא מגיעה לבית הזה .

היא העבירה לי כמה מסרים בתקשור שזה היה ביתה , היא חיה בשנותיה האחרונות לבדה ונפטרה לבדה ללא משפחה שהייתה לצידה , תיארתי לו איך היא נראית והסברתי לו שהיא בסך הכל רוצה קצת יחס .

אותו חבר ערך בירור קצר עם בני משפחתה ומסתבר שאכן בניה לא היו לצידה כאשר נפטרה , היא חיה לבדה באותו בית והייתה גלמודה .

למחרת הרגיש חברי דחף בלתי מוסבר לאתר את הקבר שלה ולבקר שם . ממש כבמטה קסם הוא ערך בירור באינטרנט אודות מקום קבורתה והגיע לקבר שלה לאחר כמה שעות בלבד ! הוא ביקר בקבר וסיפר לי על כך .

אמרתי לו :"אם כך אתה לא צריך שום מטהר ולא תקשור . עשית את מה שהיא רוצה , וזאת הסיבה לשמה היא הגיעה . היא תעזוב בתוך שלושה ימים מהיום ." .

אכן כך היה . בדיוק שלושה ימים לאחר מכן הפסיקו התופעות המוזרות באמצע הלילה .

אז לא צריכים לפחד רק להבין מדוע הנשמות מגיעות ומה הן רוצות ...

לילה טוב ורגוע ,

אלעד כהן.

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 2 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/29694/רוחות-רפאים

  השאר תגובה למאמר זה

  אלעד כהן

  אם תקשור נוגד את הדת כיצד מאות רבנים מתקשרים ? מתי תקשור באמת עובר על "חוקי" הדת ?

  על ידי: אלעד כהןl רוחניות> גלגול נשמותl 31/03/2009 lצפיות: 555
  אלעד כהן

  האם הנפש נשארת גם לאחר מות הגוף ? האם יש חיים לאחר המוות ? ואם יש הוכחות לכך אז מה זה נותן לי ? איך זה תורם לחיים שלי ?

  על ידי: אלעד כהןl רוחניות> תקשור וטלפתיהl 26/02/2009 lצפיות: 3,908
  אלעד כהן

  האם תקשור נוגד את הדת ?

  על ידי: אלעד כהןl רוחניות> תקשור וטלפתיהl 24/10/2008 lצפיות: 3,336

  מיסטיקנים און ליין עומדים לרשותנו כיום במגוון רחב מאוד של אתרים, והפנייה אליהם יכולה להיות אפשרות מצוינת במקרים שבהם אנו זקוקים לעזרה מיידית, לייעוץ רוחני שיינתן באופן נגיש ופשוט. כיצד מתבצע ייעוץ און ליין וכיצד נבחר את המיסטיקן המועדף עלינו מבין כל המיסטיקנים און ליין?

  על ידי: מאיר בן מרוםl רוחניות> מיסטיקהl 17/02/2015

  אצל עמים שונים האמונה בעין הרע קדומה היא וקדמותה כקדמות המין האנושי. במקומות שונים על פני כדור הארץ בהם אין קשר גאוגרפי, מנטאלי, אתני, תרבותי ולשוני, התפתחו תרבויות ודתות שונות. כל דת ושיטתה כל תרבות וטעמה. ברם, המשותף לכל הדתות והתרבויות השונות היא האמונה בעין הרע. בעת העתיקה הייתה אמונה זו נפוצה ומקובלת מסין עד בבל ומצרים, מיוון ורומא ועד לארצות צפון אירופה. באמונה זו החזיקו ועדיין מחזיקים עמי התרבות ולא דווקא בשכבות החברה הנמוכות בלבד.

  על ידי: ד"ר רמי שקליםl רוחניות> מיסטיקהl 08/03/2014 lצפיות: 221

  שיחות עם אלוהים הוא ספר מדהים מפני שלראשונה אפשר בדרך הגיונית פשוטה להבין את עצם הבריאה והאלוהות

  על ידי: ארווין קלייןl רוחניות> מיסטיקהl 19/04/2013 lצפיות: 117

  כאשר מתנהל ריב בין שני אנשים, בדרך כלל אחד מהצדדים חש שהוא "ניצח" בוויכוח, ואילו הצד השני חש "מובס", מושפל ומרוקן מאנרגיה. מבחינה אנרגטית: "המנצח" בעצם שאב את האנרגיה של "המפסיד", ולכן "המפסיד" בויכוח לרוב חש מרוקן מאנרגיה, חלוש ומושפל.. בעיניי, שניהם הפסידו. כי גם ה"מנצח" בריב , שזכה באנרגיה של האדם השני, בעצם הפסיד מכיוון שזוהי דרך פסולה להיטען אנרגטית.

  על ידי: רינת קורןl רוחניות> מיסטיקהl 24/03/2013 lצפיות: 88

  נסו לדמיין כאילו מתנהלת מלחמה בין מחנה האור למחנה החושך. בין הצד האפל לצד המואר. וכי כל אחד מאיתנו הינו חייל התופס מקום באחד הצדדים. וכי כלי הנשק שלנו הם מעשינו ומחשבותינו בלבד. כל מעשה טוב מוסיף כוח לצד המואר, כל מעשה טוב הינו ככלי נשק רב עוצמה המעלים חלק מן החושך והאפלה בעולמנו. ואילו כל מעשה שאינו טוב גורע מן האור בעולם.

  על ידי: רינת קורןl רוחניות> מיסטיקהl 23/03/2013 lצפיות: 71
  נדב יעקובי

  כאמונה רוחנית אשר נכנסת במקומות בהם המדע לא הצליח לספק תשובות הגיוניות, השילוב בין מיסטיקה למחשבים בהחלט מפתיע רבים. אך תורת המיסטיקה פרגמטית דיו כדי להתאים את עצמה למציאות החיים המשתנה. מיסטיקנים און ליין הם כבר לא תופעה שולית וזניחה, וכיום ניתן למצוא הרצאות, הסברים, מאמרים, סרטונים ושירותי ייעוץ בתחום המיסטיקה, במקומות רבים ברשת האינטרנט.

  על ידי: נדב יעקוביl רוחניות> מיסטיקהl 21/01/2013 lצפיות: 93

  חוכמת הטארוט אינה חוכמה בלעדית ליועצים מיסטים. אנשים רבים חושבים שרק קוראים מקצועיים בקלפי טארוט מסוגלים לקרוא את חוכמת הנסתר שבקלפים ולגלות בפניהם את הדרך שבה עליהם לצעוד. אבל למעשה, לכולנו יש את הידע והיכולת לגלות את הנסתר באמצעות הקלפים. ההבדל הוא, שבעוד שקוראי קלפים מקצועיים לקחו את היכולת הזו צעד אחד קדימה, העמיקו והתמקצעו בתורה מיוחדת זו, רובנו לא משתמשים ביכולת המיסטית שלנו ולכן אנו פחות מיומנים מאשר קוראי קלפי טארוט מקצועיים.

  על ידי: מיכל גילl רוחניות> מיסטיקהl 14/10/2012 lצפיות: 2,512

  אחד הנושאים המרכזיים שמטרידים אנשים המגיעים לייעוץ מיסטי, הוא דמותם של בן או בת הזוג העתידיים. אנשים רבים מתחבטים בשאלה מיהו בן הזוג המתאים לי ביותר? איך אוכל לדעת שזה הוא לאחר שאפגוש אותו?

  על ידי: מיכל גילl רוחניות> מיסטיקהl 13/10/2012 lצפיות: 1,401
  אלעד כהן

  איך יכול להיות שאנו מתפללים לאלוהים לפרנסה , זיווג , בריאות ואלוהים לא עונה ? הרי הוא רוצה בטובתי לא ?

  על ידי: אלעד כהןl רוחניות> יהדותl 16/11/2011 lצפיות: 91
  אלעד כהן

  שמעתם את הסיפור שנבחנתי לזמן מיסטיקה ? לפני כ 5 שנים חשבתי שהתוכנית זמן מיסטיקה יכולה למנף לי את הקריירה . התקשרתי וקבעתי ראיון עם המנחה ועורכת התוכנית .

  על ידי: אלעד כהןl רוחניות> מיסטיקהl 04/07/2011 lצפיות: 290
  אלעד כהן

  אני מפרט בפניכם במאמר זה ממש בקצרה את איגרת הרמב"ן . באיגרת זו יש מעין המלצה כיצד לחיות ולשמור על עצמנו בעולם הזה לקראת העולם הבא . עיקר האיגרת מתמקדת במימד הצניעות ועד כמה הוא קדוש וחשוב . כפי שאמר בעל הסולם שתרגם את ספר הזוהר :"ואהבת לרעך כמוך – כלל גדול בתורה" .

  על ידי: אלעד כהןl רוחניות> קבלהl 28/06/2011 lצפיות: 396
  אלעד כהן

  איך מתמודדים עם הייעוד שכבר נוגע באצבעות אבל לא מגיע ??? מדוע הזמן הוא נגדי ?

  על ידי: אלעד כהןl רוחניות> העצמה אישיתl 16/04/2011 lצפיות: 82
  אלעד כהן

  מישהו פעם אמר לי שטות :"משמעות החיים היא פשוט לחיות" ! ולמה זו שטות ? לא ייתכן שמשמעותו של משהו היא המשהו בעצמו . משמעות של עצם מסויים חייבת להיות יותר מהעצם עצמו .

  על ידי: אלעד כהןl רוחניות> רוחניות - כלליl 10/01/2011 lצפיות: 149
  אלעד כהן

  הכנה : אומנם אני ידוע כמתקשר ומפתח "שיטת הפשטות שבאושר" ע"י כוחו של תת המודע אבל ... את המאמר הזה אני כותב קצת ממקום של ביקורת . קשה לי מאוד לקרוא ולהיחשף לכל אותם מרפאים , אלו שהבינו שבעצם הם מתקשרים עם מלאכים , עם יישויות רוחניות ואפילו עם חוצנים . אלו שהבינו שהם יכולים להחזיר אהבות ולגלגל נשמות כאילו היו כדורי באולינג .

  על ידי: אלעד כהןl רוחניות> תקשור וטלפתיהl 22/07/2010 lצפיות: 213
  אלעד כהן

  האם מה שאתה רואה במראה זה באמת אתה ? אילו כלים נגישים בכל יום יש לנו על מנת לדעת מי אנחנו וכיצד לשפר עצמנו ?

  על ידי: אלעד כהןl רוחניות> העצמה אישיתl 12/04/2010 lצפיות: 1,722
  אלעד כהן

  האם אתה מי שאתה או מי שמצפים ממך להיות ? עד כמה אתה חזקה ? אם יש לך אומץ - תקרא ....

  על ידי: אלעד כהןl רוחניות> העצמה אישיתl 31/01/2010 lצפיות: 536

  תגובות על מאמר זה

  0
  tamar 16/05/2011
  אני מתענינית במיסטיקה ולפי דעתי הקרובים שלנו שניפטרו...יכולים לבווא אלינו גם דרך חלומות
  ואו בדרכים אחרות לעולם הזה. ויש הרבה הוכחות לכך.
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast