רוחות רפאים

26/02/2009 • על ידי • 8,256 צפיות

מכירים את המשפט הזה מהסרטים :" אתה נראה כאילו ראית רוח רפאים ?"

איך לימדו אותנו לפחד מרוחות רפאים איך ?

מה הם רוחות רפאים ? בסך הכל נשמות טועות מהעולם שמעבר שהגיעו כדי לקבל יחס או להעביר מסר או בקשה כדי לשפר את מעמדם בעולם שלהם .

השם הנכון לתופעה זו הוא - "הופעת נשמות כבחייהם" .

נשמות מהעולם שמעבר מגיעות לעולם גשמי זה כדי להעביר מסרים לאדם זה או אחר . הנשמות מופיעות כאילו היו בחיים גשמיים ומכאן השם - "הופעת נשמות כבחייהם".

מקרה מפורסם הוא מקרה בו נפטר מתאונת דרכים אחד מצאצאיו של הבבא סאלי .

נהג מונית שהגיע לאיזור התאונה עצר כדי לעזור לנפגעים . כאשר נתן סיוע לאחד מהנפגעים הבחין באיש  דתי שקרא תהילים בסמוך אליו . כיוון שהיה לחוץ ביקש מאותו איש שאם הוא אינו עוזר שיזוז בבקשה כי הוא מפריע לו .

לאחר זמן מה מת אותו צעיר שנהג המונית ניסה לסייע בהצלתו . כאשר הגיע לשבעה בבית הנפטר ביקש נהג המונית לראות תמונות של קרובים במשפחה כדי לאתר את אותו איש שהגיע לברך כיוון שלא הבחין בו לכל אורך השבעה .

המשפחה ונהג המונית נברו באלבומים לא מצאו מאום - בעודו יוצא מפתח הבית הבחין נהג המונית בתמונה של איש צדיק על קיר הבית וזיהה  בוודאות שזה היה איש שקרא תהילים באותה תאונה - המשפחה הזדעזעה ונדהמה כיוון שאותו רב היה הוא צדיק מאוד מפורסם משושלת הבאבא סאלי שכנראה הגיע מהעולם שמעבר כדי לעזור לנשמת אותו נפטר לעבור לעולם הבא על ידי קריאת תהילים . נשמתו של אותו צדיק הופיעה כאילו הייתה חיה כדי לסייע לצעיר שנפטר ! .

מקרה אישי שקרה לי :

חבר טוב שלי התחתן ועבר לדירה חדשה עם אשתו .

לאחר שבועיים שהתגוררו בדירה הוא התקשר אליי וסיפר לי שבכל לילה במשלך הלילות האחרונים יש רעש לא מוסבר מהסלון והכלה שלו מתחיהל לנהום בעצבנות . הוא קם לסלון ולא רואה כלום .

הוא המשיך וסיפר לי שהיה אצלו מטהר שסיפר לו שיש זקנה אצלו בבית בחדר מסוים והוא עשה טיהור והכל יעבור כלא היה בתוך שלושה ימים .

אמרתי לו שאני רוצה להגיע אליו הביתה ושלא יספר לי מה אמר אותו מטהר כדי שלא אושפע מכך ודעתי תהיה משוחדת .

הגעת לביתו . הסתובבתי בחדרים ואמרתי לו שאותה זקנה נמצאת בחדר מסוים בו הרגשתי לפתע מחנק . הוא אישר שאותו מטהר אכן כך אמר . ביקשתי ממנו שייצא מהחדר וניסתי לתקשר עם אותה זקנה כדי לשאול מדוע היא מגיעה לבית הזה .

היא העבירה לי כמה מסרים בתקשור שזה היה ביתה , היא חיה בשנותיה האחרונות לבדה ונפטרה לבדה ללא משפחה שהייתה לצידה , תיארתי לו איך היא נראית והסברתי לו שהיא בסך הכל רוצה קצת יחס .

אותו חבר ערך בירור קצר עם בני משפחתה ומסתבר שאכן בניה לא היו לצידה כאשר נפטרה , היא חיה לבדה באותו בית והייתה גלמודה .

למחרת הרגיש חברי דחף בלתי מוסבר לאתר את הקבר שלה ולבקר שם . ממש כבמטה קסם הוא ערך בירור באינטרנט אודות מקום קבורתה והגיע לקבר שלה לאחר כמה שעות בלבד ! הוא ביקר בקבר וסיפר לי על כך .

אמרתי לו :"אם כך אתה לא צריך שום מטהר ולא תקשור . עשית את מה שהיא רוצה , וזאת הסיבה לשמה היא הגיעה . היא תעזוב בתוך שלושה ימים מהיום ." .

אכן כך היה . בדיוק שלושה ימים לאחר מכן הפסיקו התופעות המוזרות באמצע הלילה .

אז לא צריכים לפחד רק להבין מדוע הנשמות מגיעות ומה הן רוצות ...

לילה טוב ורגוע ,

אלעד כהן.

אודות כותב המאמר

אלעד כהן


אלעד כהן - מפתח שיטת הפשטות שבאושר על ידי כוחו של תת המודע , מתקשר ופותר חלומות .

"דע - כי האדם עצמו הוא הרוחניות אשר בתוך הגוף , והגוף הוא לבוש האדם , ואיננו האדם עצמו" .


http://www.eladcohen.co.il