לוח דרושים אשדוד

פורסם: 02/03/2009 |תגובות: 4 | צפיות: 39,796 | Share

אם אתה גר באשדוד או בסביבותיה ומחפש משרה, לוח דרושים באשדוד של אתר "ג'ובנט" מכיל הצעות עבודה רבות עבורך. לאחר הרשמה מהירה ל"ג'ובנט" תוכל לעיין במשרות המוצעות ולבחור בזו המתאימה לך.
באשדוד מערכת כבישים משוכללת, מסילת רכבת ותשתיות חשמל ומים, אנרגיה ומתכות, ושטחי תעשיה ומסחר נרחבים בהם מתנהלת פעילות מסחרית וכלכלית נמרצת.
כ-20 רשתות שיווק גדולות ואלפי חנויות מציעות מגוון סחורות ומותגים מפורסמים בשטחי מסחר ממוזגים ומעוצבים. ענפי המסחר באשדוד מספקים תעסוקה למאות משפחות ובעונות הבוערות מצטרפים עוד רבים למעגל התעסוקה. ברובע הקריה ובמתחם הטופ סנטר נבנים מאות מ"ר נוספים למסחר והמפעלים באיזור מציעים משרות במגוון תחומים כמו שיווק וקידום מכירות, שירותים וקשרי לקוחות, כלכלה וחשבונאות, חשמל והנדסה, בניין, מחסן, בטחון ועוד. בחודשי הקיץ מוצפת העיר תיירים רבים ובתי הקפה והמסעדות שלאורך הטיילת וברחבי העיר מהווים גם הם מקור למגוון הצעות עבודה.
רבים מבני אשדוד וסביבתה מוצאים את פרנסתם בענף התעשייה המתפרש על פני תחומי יצור רבים - מזון ומשקה, נייר ועץ, פלסטיקה ומתכת, תרופות וקוסמטיקה, כימיקלים, אלקטרוניקה ועוד. מפעלים כמו אלתא, תחנות הכוח אשכול של חברת החשמל ואשקוגן של אתגל, מסוף הפחם, בתי הזיקוק ונמל אשדוד מספקים מקומות עבודה רבים לעובדים מקצועיים ובלתי מקצועיים רבים. איזור התעשייה הגדול כולל מפעלי תעשיה כבדה וקלה ותעשיה זעירה, ועם הגידול בתשתיות מתפתחת בעיר גם תעשיית ההיי-טק.
לוח דרושים באשדוד של אתר "ג'ובנט" המתעדכן מידי יום, מכיל הצעות עבודה לכוח עבודה מיומן ומקצועי בתחומי התעשיה וההיי- טק כדוגמת טכנולוגית מזון וכימאים, מהנדסי חומרה ותוכנה, אנשי פיתוח מערכות, אנשי בקרת איכות, אנשי שיווק, מהנדסי ציוד, אנשי מחשבים ותוכניתנים, רואי חשבון וכדומה.
אז אם אתה מחפש עבודה, הכנס כבר עכשיו אל לוח דרושים באשדוד של אתר "ג'ובנט". אחת מהמשרות המוצעות שם וודאי תתאים לך.

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 3 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/29882/לוח-דרושים-אשדוד

  השאר תגובה למאמר זה

  תהליך של חיפוש עבודה הוא תהליך לא פשוט ומומלץ להעיזר בחברת השמה לצורך כך. להשתמש בחברת השמה לצורך חיפוש עבודה וקבלת הצעות עבודה מגוונות, מפשט את התהליך, מקל על מחפש העבודה

  על ידי: שגיא קהלניl עבודה וקריירה> ניהול כח אדם ומשאבי אנושl 09/11/2010 lצפיות: 79

  בסוף שנות התשעים, היינו עדים לתופעה מדהימה וכלל עולמית, אשר נבעה מהתקדמות טכנולוגית מטאורית בתחום התקשורת הממוחשבת. חברות טכנולוגיה והייטק צצו בזו אחר זו ברחבי העולם, כאשר המוח היהודי לא אכזב, וגם בישראל נרשמו בזו אחר זו חברות אשר התמקדו רובן ככולן בענף הטלקומוניקציה, התוכנה ותקשורת המחשבים

  על ידי: דרושים הייטק - Seevl עבודה וקריירה> עובד-מעבידl 02/03/2010 lצפיות: 201

  לפי מחקר עדכני שנעשה בשנת 2010, זמן חיפוש עבודה ממוצע של האזרח הישראלי עומד על חודש עד חצי שנה. גובה המשכורת המוצעת הוא הגורם החשוב ביותר עבורנו, מחפשי העבודה ולאחריו בהפרש קטן מופיע גורם ההנאה והעניין.

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell עבודה וקריירה> עבודה וקריירה - כלליl 19/09/2010 lצפיות: 148

  כיצד בוחרים חברת השמה בצורה יעילה. במאמר זה מספר טיפים לבחירת חברת השמה ולשיפור תהליך חיפוש עבודה.

  על ידי: שגיא קהלניl עבודה וקריירה> עבודה וקריירה - כלליl 07/11/2010 lצפיות: 70

  אמהות רבות נתקלות בהתלבטות האם לצאת לעבוד או להשאר בבית עם הילדים, במצב הכלכלי הנוכחי מעטות הן אלה אשר יכולות לוותר על משכורת נוספת ובוחרות להשאר 24 שעות עם ילדיהם. מאמר זה מביא לידיעתן של האמהות כי גם הצעות עבודה לאמהות קיימות שהצעות עבודה עם שעות עבודה נוחות המתאימות לאמהות קיימות ושחיפוש עבודה מתאימה הוא לא תהליך בלתי אפשרי, אלא תהליך שיש לו סוף והצלחה.

  על ידי: שגיא קהלניl עבודה וקריירה> עבודה וקריירה - כלליl 11/11/2010 lצפיות: 219

  מי מאיתנו לא נקלע פעם למצב המעצבן והלא סימפטי בעליל של חיפוש עבודה? נדמה שכולנו היינו במצב הזה, לפחות פעם אחת בחיינו וזה מתסכל, הו כמה שזה מתסכל! בין אם מדובר בתהליך בו אנו נדרשים לעבור, ממש פיזית, בין חנות לחנות, או בין מסעדה למסעדה ולשאול במקום, האם דרוש להם עובד ובין אם מדובר בתהליך בו אנו שולחים את קורות החיים שלנו לאינספור בתי עסק שונים - מדובר בתהליך סיזיפי וברוב המקרים לא סימפטי בעליל! בדיוק משום כך צצו חברות השמה, שהן חברות מקצועיות שתפקידן לתווך בין דורשי העבודה השונים, לבין מקומות העבודה הפוטנציאלים. תפקידן המרכזי של חברות השמה הוא להקל על דורשי העבודה השונים.

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell עבודה וקריירה> עבודה וקריירה - כלליl 04/11/2008 lצפיות: 319

  חיפוש עבודה הוא התנסות בה התנסינו כמעט כולנו, מי יותר ומי פחות. חיפוש עבודה מאפיין גם את שוק העבודה התזזיתי המודרני, בו נדמה שהכול מחליפים מקומות עבודה ללא הרף. אנשים רבים אינם מחליפים רק מקומות עבודה, אלא גם מקצוע. ההסבה המקצועית, או קריירה שנייה, כבר אינם נדירים כשהיו. הסיפוק המקצועי אינו פחות חשוב מן הסיפוק בחיי הזוגיות, או הסיפוק הכלכלי ורבים שאינם שבעי רצון מן הקריירה שלהם מחפשים מקצוע שישלב הנאה עם סיפוק מקצועי. ננסה עתה להצביע על האפשרויות השונות הניצבות בפני מחפשי העבודה הרבים.

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell עבודה וקריירה> עבודה וקריירה - כלליl 09/11/2008 lצפיות: 289

  כולנו היינו פעמים בהליך של חיפוש עבודה, ונתקלנו במחסום בכל הנוגע להיצע מכובד של הצעות עבודה, מאמר זה בא לענות על הצורך של מחפשי העבודה בכל הנוגע לכיצד ניתן למצוא עבודה דרך אתרי אינטרנט. המאמר מציע מספר דרכים למציאת עבודה אתרי חיפוש עבודה, אתרים של חברות השמה וכוח אדם ועוד.

  על ידי: שגיא קהלניl עבודה וקריירה> עבודה וקריירה - כלליl 21/11/2010 lצפיות: 62

  חיפוש עבודה הוא הליך לא קל. חברות השמה מקלות על מחפש העבודה בכך שמחפשות העבודה עבורו. לא פעם הם מסייעות לו, לאחר הפצת קורות חיים אליהם, בעריכתן ע"י ראיון עבודה מקדים עם מחפש העבודה.

  על ידי: עינתl עבודה וקריירה> קורות חייםl 21/04/2011 lצפיות: 150

  חיפוש עבודה בחינם ניתן לבצע און-ליין דרך המחשב הביתי שלכם - ישנם אינספור אתרי אינטרנט אשר מציעים לכם שירותי חיפוש עבודה, חלקם נותנים גישה אל לוח המשרות בחינם ואחרים גובים תשלום.

  על ידי: Makal עבודה וקריירה> עבודה וקריירה - כלליl 30/09/2009 lצפיות: 395

  ערב הסעודית היא אחת המדינות בהן נשים לא מקבלות זכויות וכן מופלות לרעה. אבל למרות זאת הנשים במדינה הזאת מצאו דרך כך שהן יוכלו להרוויח כסף ביושר ולתת מענה לבעיות הכלכליות שלהן, של משפחותיהן ואפילו של המדינה.

  על ידי: tairml עבודה וקריירה> עבודה וקריירה - כלליl 02/03/2015
  סמדר וינברג

  לאחרונה – על רקע הצבעים הצהובים בהם נצבעה משטרת ישראל הכחולה מתחבטים רבים וטובים בשאלה המטרידה : האם דורות שלמים של לובשי מדים ודרגות בארגונים הירארכיים לקו במחלת ה"חשקו-מאניה", והפכו לסקס-מאנייאקים ומטרידנים ? האם מדובר בכמה תפוזים רקובים שרק בשל מיקומם בפירמידה ההירארכית - השפעת חשיפתם כה רבה ? או שמא באמת מדובר בתרבות ארגונית גורפת , קרי - ב"סיפור חיי הארגון הכחול/הירוק/הלבן וערכיו"? שאלה מטרידה לא פחות היא: מדוע מקיצוניות אחת של תרבות "המיידלע" הזכורה לשמצה עברנו לתרבות ניקוי אורוות ול

  על ידי: סמדר וינברגl עבודה וקריירה> עבודה וקריירה - כלליl 14/02/2015 lצפיות: 21

  ענף ההובלות בארץ כיום הוא תחום מאוד פרוץ וחסר עמוד שדרה, אין ספור מאמרים על לקוחות שהתאכזבו ואף אבדו חפץ יקר או כל דבר שדומה לסיפור, אז מה עושים ולמי פונים?

  על ידי: אבנר נרקיסl עבודה וקריירה> עבודה וקריירה - כלליl 12/02/2015 lצפיות: 11

  עבודות גבס עם א שלמה עבודות גבס האתר מספר 1 בארץ לעיצוב ועבודות גבס . לאחרונה התפתח ביותר התחום של עיצוב הבית באמצעות עבודות גבס, בשנים עברו נעשה שימוש בגבס לצורך הקמה של מחיצות או תקרות גבס - הנמכות, בימינו עם ההתפתחות הגדולה של העיצוב פנים, נושא עבודות גבס התפתח בקצב מהיר מאד והוא נהיה שמיש במיוחד אודות ליתרונות הרבים בו.

  על ידי: asher32l עבודה וקריירה> עבודה וקריירה - כלליl 08/01/2015 lצפיות: 16

  בהתחשב בהיותה של כלכלת ארצות הברית הכלכלה החזקה בכל העולם, אין פלא שארצות הברית הפכה ליעד המושלם עבור אנשים שמחפשים להרוויח כסף או לקדם את הקריירה שלהם.

  על ידי: ניצן כהןl עבודה וקריירה> עבודה וקריירה - כלליl 22/11/2014 lצפיות: 23
  יואב ברנזון

  מה גורם לגברים מצליחנים לנטוש את הקריירה שלהם ולהישאר בבית? לעשות שינוי בחיים ולפתע להפוך לעקרי בית?

  על ידי: יואב ברנזוןl עבודה וקריירה> עבודה וקריירה - כלליl 24/10/2014 lצפיות: 14

  שיטת ניהול מסמכים היא למעשה שיטה באמצעותה מנוהלים ומסודרים כל התכנים הטקסטואליים של החברה או העסק, ושיבוץ שלהם בתוך המערכת הממוחשבת.

  על ידי: amirdadon90l עבודה וקריירה> עבודה וקריירה - כלליl 05/09/2014 lצפיות: 22

  בשנים האחרונות נראה שהרבה אנשים, בעיקר זוגות צעירים, עוברים לגור בנהריה. עם ריבוי של עסקים בנהריה והיצע מקומות עבודה בעיר ובסביבתה, בהחלט יש סיבה טובה לעבור לעיר ולהשתקע בה.

  על ידי: מיכלl עבודה וקריירה> עבודה וקריירה - כלליl 17/08/2014 lצפיות: 21

  קורס הנהלת חשבונות מקנה לכם את הכלים להיות המנגנון שמפקח על הכניסה והיציאה של כסף. לפיכך כל עסק זקוק למנהלי חשבונות על מנת שיפקחו על התזרים המזומנים של העסק.

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell חינוך ולימודים> לימודים אקדמאייםl 11/02/2013 lצפיות: 64

  המאמר סוקר מגוון שיטות של העלמת קמטים בפנים ללא צורך בניתוח. במאמר ניתן לקרוא על תכשירים שונים המסייעים במלחמה בקמטים.

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell בריאות ורפואה> רפואה אסתטיתl 11/02/2013 lצפיות: 219

  חוגי בית הם מפגשים קבוצתיים שמתקיימים בבתים פרטיים במתכונת של אירוח ביתי. בכתבה תקציר על מיטב המרצים לחוגי הבית ועל היתרונות שלהם..

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell חינוך ולימודים> קורסים מקצועייםl 11/02/2013 lצפיות: 158

  שירותי סיעוד מספקים לקשישים את העזרה בביצוע מטלות שונות בהן הם מתקשים בחיי היומיום. לעתים מדובר גם על ניידות לשמה. מטפלים סיעודיים מסייעים לקשיש לשמור על איכות החיים למרות הקושי, תוך שמירה על כבודו.

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell בריאות ורפואה> בריאות - כלליl 11/02/2013 lצפיות: 43

  כל מה שצריך לדעת על דודי שמש! מאמר מקצועי שיעשה לכם סדר בנוגע לדודי השמש, יתרונות השימוש, התקנה ועוד...

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell בית וצרכנות> בית - כלליl 07/02/2013 lצפיות: 119

  מכשיר הטלפון הנייד הוא עולם ומלואו בפני עצמו. הזיכרון של המכשיר מכיל מידע בעל ערך רגשי וערך כספי. על אף הרגישות הרבה של מכשירי הטלפון הניידים וריבוי הגנבות, משתמשים רבים לא טורחים לבצע גיבוי למידע שבזיכרון. אפליקציות שחזור הודעות sms עומדות לרשות בעלי הסמארטפונים. בעלי טלפונים אחרים יוכלו לפנות למעבדות שחזור מידע במטרה לשחזר פרטי הודעות, נתונים מספר הטלפונים או תמונות.

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell מחשבים וטכנולגיה> מחשבים וטכנולגיה - כלליl 07/02/2013 lצפיות: 653

  רומא היא יעד תיירות מאוד פופולארי. תיירים מכל רחבי העולם מגיעים לרומא בכל חודשי השנה. הישראלים מבקרים בבירת איטליה במתכונת של טיולים עצמאיים או טיולים מאורגנים. הדרכה בעברית ברומא מעניקה לטיול גם ממד תרבותי היסטורי. המדריך מלווה את הסיור באתרים בהסברים מפורטים וסיפורי היסטוריה בשפה העברית. המדריכים המקומיים מציעים הדרכה רק בשפה האנגלית או האיטלקית.

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell נופש ותיירות> יעדים בעולםl 07/02/2013 lצפיות: 392

  מגוון סוככים של סוככי השרון מציעים פתרונות אידיאליים עבור צל ועבור הגנה מפני הגשם. אך כדי שתוכלו לבדוק בעצמכם עד כמה מדובר על איכות מוצר באופן ודאי, קיבצנו למענכם כמה וכמה נקודות התייחסות חשובות, שיוכלו לסייע לכם לבחור את הסוכך הטוב ביותר האמין והאיכותי ביותר, שיועיל לאורך זמן.

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell בית וצרכנות> בית - כלליl 07/02/2013 lצפיות: 103

  תגובות על מאמר זה

  8
  ליאת 11/10/2010
  מחפשת משרה חלקית-תעודת בגרות מלאה
  0
  אדוה ברוטמן 11/07/2010
  מחפשת עבודה בתור מזכירה רפואית
  4
  טטיאנה ליבוביץ' 20/06/2010
  מחפשת עבודה בתור מנהלת חשבונות סוג3
  4
  יפית מלקו 15/05/2010
  מחפשת עבודה בתחום חינוך ריכוז והדרכה
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast