לוח דרושים נוער

02/03/2009 • על ידי • 20,297 צפיות

מי לא זקוק לכסף? ודמי הכיס אף פעם לא מספיקים ובמיוחד לא בחופש הגדול. זה הזמן להפשיל שרוולים ולצאת ולהכיר את עולם העבודה. אם אתה צעיר המחפש דרך להרוויח כסף ולמצוא עבודה, לוח דרושים נוער של אתר "ג'ובנט" הוא המקום בשבילך! הלוח מכיל הצעות עבודה רבות בכל התחומים מביניהם תוכל לבחור את מה שהכי מתאים לך. החיפוש באתר "ג'ובנט" הוא ללא תשלום ולא דורש הרשמה מוקדמת והמשרות המוצעות בו מתעדכנות מידי יום. לוח דרושים נוער מכיל בתוכו עבודות גם לסטודנטים וחיילים משוחררים.

על פי אתר משרד העבודה והרווחה מותר להעסיק נוער בחופשת לימודים רשמית מגיל 14. לפני שיוצאים לחפש עבודה יש לגשת ללשכת התעסוקה במקום המגורים ולהוציא פנקס עבודה רשמי אותו תצטרכו להציג במקום העבודה. מותר להעסיק בני נוער 8 שעות לכל היותר, ולא יותר מ-40 שעות בשבוע בסך-הכל.

בלוח דרושים נוער של אתר "ג'ובנט" תמצאו הצעות עבודה מטעם חברות בתחומים שונים, וכן משרות מטעם מאגרי חברות להשמת כוח אדם (לפירוט החברות ראה כפתור "כל החברות" בעמודה מצד ימין). החיפוש נעשה לפי מילות מפתח, תחומים או חברות ומחולק לפי איזורים בארץ. מנוע החיפוש של לוח דרושים מאפשר לך לבצע התאמה מהירה בין כישוריך ורצונותיך לבין דרישות המעסיק, והאתר אף ישמור עבורך את המשרות שסימנת כדי שבפעם הבאה שתכנס ללוח דרושים לא תצטרך לבזבז זמן על סקירת עבודות שכבר בדקת.

בין הצעות העבודה שתוכלו למצוא בלוח דרושים נוער תמצאו עבודות שונות במזללות ורשתות מזון כגון הפעלת קופה, ניקיון,הכנת המזון והגשה. עבודה ברשות הדואר הכוללת יציאה לשטח וחלוקת מכתבים וחבילות, שמרטפות ועבודה בקייטנות, עבודה בחנויות ועוד. אז למה אתם מחכים? היכנסו עוד היום ללוח דרושים נוער של אתר "ג'ובנט" ותתחילו להרוויח!

אודות כותב המאמר

קידום אתרים - SEO Israel

חברת אס.אי.או ישראל, מספקת שירותי קידום אתרים ושיווק באינטרנט עבור אתרים בארץ ובחו"ל. החברה פעילה משנת 2004, ובין לקוחותיה חברות מובילות במשק וכן חברות קטנות ובינוניות. למידע נוסף בקרו באתר החברה בכתובת: www.seoisrael.co.il