לוח דרושים בנתניה

פורסם: 02/03/2009 |תגובות: 0 | צפיות: 20,058 | Share

אם אתה תושב נתניה וסביבותיה, לוח דרושים נתניה של אתר "ג'ובנט" מכיל אלפי משרות במגוון מקצועות שיאפשרו לך למצוא עבודה במהירות ובקלות.

נתניה היא העיר הגדולה ביותר באזור השרון ונקראת גם "בירת השרון", וכן "עיר היהלומים" בשל תעשיית היהלומים שבה. נתניה מונה כיום כ-195,000 תושבים, עם צפי לצמיחה ופיתוח עד להיקף של כ-350,000 תושבים. מיקומה של נתניה במרכז הארץ ובלב התשתית התחבורתית מקנה לה יתרונות חשובים והיא משמשת מרכז מטרופוליני לאזור השרון.בעיר נתניה עתודות קרקע בהן יבנו 20,000 יחידות דיור, 6,000 חדרי מלון וכ-700,000 מ"ר שטחי מסחר, תעשייה ומשרדים.

עיקר הפיתוח מתרכז בדרום ובמזרח העיר ולאורך רצועת חוף שאורכה כ-13 ק"מ.החברה לפיתוח נתניה הינה תאגיד כלכלי בבעלות עיריית נתניה, הפועלת לייזום, פיתוח וניהול פרויקטים ציבוריים ותשתיות עירוניות בעיר ובמסגרת הסכמים עם מינהל מקרקעי ישראל,
 


פיתוח התיירות בנתניה באמצעות הקמה ופיתוח תשתיות למרכזי תיירות, נופש, בידור, אמנות וספורט, ויישום והשבחת פרויקטים נדל"ניים.פרויקטים אלה מספקים שפע של הצעות עבודה ומשרות חדשות בכל במקצועות ובכל דרגות ההתמחות.

התיירות בנתניה מפותחת בעיקר בשל 8 ק"מ של רצף טיילות, המתחילות כבר ברחובה הראשי של העיר. במקום נקודות תצפית לים, מסעדות ומתקני שעשועים לילדים. בחודשי הקיץ מתקיימים תחת כיפת השמים אירועים באמפיתיאטרון, והאטרקציה התיירותית החדשה "המעלית לים" בנתניה נכללת ברשימת האתרים המועמדים לתואר אחד מ"שבעת פלאי ישראל".בתי המלון בעיר מציעים משרות רבות למי שמעוניין להשתלב בשירותי התיירות.
 


תחום התעשייה בנתניה מצוי כיום בתנופת פיתוח ובקצב צמיחה מהיר. חמשת אזורי התעשייה הקיימים ואלו המתוכננים מהווים כיום מרכזי תעשייה עתירת ידע, תעשייה קלה ועסקים, משרדים, שירותים ומסחר ומהווים מוקד משיכה אזורי וארצי. בפארק העסקים והטכנולוגיות ע"ש ספיר השתכנו חברות מחקר ופיתוח, סטארט-אפ והיי-טק , נבנו מבנים חדשים על ידי חברות כמו סלקום, הכשרת הישוב, ס.ע.ן, אמות השקעות ושופר-סל, והוקמו מרכזי מכירות וקניות גדולים כמו איקאה ומתחם "ביג". בפארק הטכנולוגי פולג למחקר ופיתוח ניתן למצוא את החברות המובילות את תחום הטכנולוגיה וההיי-טק כמו סאייטקס, אורביט, סייפן ועוד. אזור התעשייה קריית אליעזר מצוי בתהליך שדרוג, ויהווה בשנים הקרובות מרכז תעסוקה בתמהיל מגוון שיכלול שירותים נלווים רבים וישמש אוכלוסייה בהיקף רחב. לוח דרושים נתניה של אתר "ג'ובנט" מתעדכן מידי יום במשרות חדשות, ומהווה את המקור הנוח והמעודכן ביותר למציאת עבודה באיזור נתניה רבתי. השימוש בלוח דרושים של "ג'ובנט" הינו חינמי ותוכל לעיין במשרות המוצעות ולבחור בזו המתאימה לך ביותר

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 4 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/29918/לוח-דרושים-בנתניה

  השאר תגובה למאמר זה

  בהתחשב בהיותה של כלכלת ארצות הברית הכלכלה החזקה בכל העולם, אין פלא שארצות הברית הפכה ליעד המושלם עבור אנשים שמחפשים להרוויח כסף או לקדם את הקריירה שלהם.

  על ידי: ניצן כהןl עבודה וקריירה> עבודה וקריירה - כלליl 22/11/2014
  יואב ברנזון

  מה גורם לגברים מצליחנים לנטוש את הקריירה שלהם ולהישאר בבית? לעשות שינוי בחיים ולפתע להפוך לעקרי בית?

  על ידי: יואב ברנזוןl עבודה וקריירה> עבודה וקריירה - כלליl 24/10/2014

  שיטת ניהול מסמכים היא למעשה שיטה באמצעותה מנוהלים ומסודרים כל התכנים הטקסטואליים של החברה או העסק, ושיבוץ שלהם בתוך המערכת הממוחשבת.

  על ידי: amirdadon90l עבודה וקריירה> עבודה וקריירה - כלליl 05/09/2014 lצפיות: 13

  בשנים האחרונות נראה שהרבה אנשים, בעיקר זוגות צעירים, עוברים לגור בנהריה. עם ריבוי של עסקים בנהריה והיצע מקומות עבודה בעיר ובסביבתה, בהחלט יש סיבה טובה לעבור לעיר ולהשתקע בה.

  על ידי: מיכלl עבודה וקריירה> עבודה וקריירה - כלליl 17/08/2014 lצפיות: 17

  אינסטלציה היא בהחלט תחום שלא פשוט לעסוק בו ולו משום שמדובר בעבודה שהריח בה לא נעים לעיתים

  על ידי: אביעד בונהl עבודה וקריירה> עבודה וקריירה - כלליl 01/06/2014 lצפיות: 38
  יריב ענבר

  האתר הגדול בעולם לגיוס פרילנסרים ולגיוס המונים (Crowdsourcing), פרסם לאחרונה את הניתוח הרבעוני שלו לענף התעסוקה העצמאית. הדוח מציג את 50 המקצועות הנדרשים ביותר לגיוס, בהשוואה לרבעון קודם (4/2013). ההפתעה הגדולה מגיעה דווקא מענף ההדפסה התלת מימדית, שביצע זינוק חד ועליה אדירה בביקוש לעובדים בתחום.

  על ידי: יריב ענברl עבודה וקריירה> עבודה וקריירה - כלליl 30/05/2014 lצפיות: 30

  בחירת בגדי העבודה צריכה להיות תוך התחשבות בתחום בו האדם עוסק. עלינו לבחור בגד אשר יתאים לתנאי העבודה ויהיה נוח לנו לבצע פעילויות הדרושות בעבודה.

  על ידי: Ronil עבודה וקריירה> עבודה וקריירה - כלליl 29/05/2014 lצפיות: 117
  אסף גזית

  חיקה בעבודה מביאה לירידה באיכות החיים, ירידה בביצועים, אובדן שמחה וחיוניות והשלכותיה מחלחלות לחיים האישיים, מחוץ למקום העבודה. המאמר מצביע על סימני שחיקה בעבודה ומציע כלים יישומיים להתמודדות עם התופעה.

  על ידי: אסף גזיתl עבודה וקריירה> עבודה וקריירה - כלליl 25/05/2014 lצפיות: 139

  קורס הנהלת חשבונות מקנה לכם את הכלים להיות המנגנון שמפקח על הכניסה והיציאה של כסף. לפיכך כל עסק זקוק למנהלי חשבונות על מנת שיפקחו על התזרים המזומנים של העסק.

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell חינוך ולימודים> לימודים אקדמאייםl 11/02/2013 lצפיות: 59

  המאמר סוקר מגוון שיטות של העלמת קמטים בפנים ללא צורך בניתוח. במאמר ניתן לקרוא על תכשירים שונים המסייעים במלחמה בקמטים.

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell בריאות ורפואה> רפואה אסתטיתl 11/02/2013 lצפיות: 199

  חוגי בית הם מפגשים קבוצתיים שמתקיימים בבתים פרטיים במתכונת של אירוח ביתי. בכתבה תקציר על מיטב המרצים לחוגי הבית ועל היתרונות שלהם..

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell חינוך ולימודים> קורסים מקצועייםl 11/02/2013 lצפיות: 144

  שירותי סיעוד מספקים לקשישים את העזרה בביצוע מטלות שונות בהן הם מתקשים בחיי היומיום. לעתים מדובר גם על ניידות לשמה. מטפלים סיעודיים מסייעים לקשיש לשמור על איכות החיים למרות הקושי, תוך שמירה על כבודו.

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell בריאות ורפואה> בריאות - כלליl 11/02/2013 lצפיות: 41

  כל מה שצריך לדעת על דודי שמש! מאמר מקצועי שיעשה לכם סדר בנוגע לדודי השמש, יתרונות השימוש, התקנה ועוד...

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell בית וצרכנות> בית - כלליl 07/02/2013 lצפיות: 106

  מכשיר הטלפון הנייד הוא עולם ומלואו בפני עצמו. הזיכרון של המכשיר מכיל מידע בעל ערך רגשי וערך כספי. על אף הרגישות הרבה של מכשירי הטלפון הניידים וריבוי הגנבות, משתמשים רבים לא טורחים לבצע גיבוי למידע שבזיכרון. אפליקציות שחזור הודעות sms עומדות לרשות בעלי הסמארטפונים. בעלי טלפונים אחרים יוכלו לפנות למעבדות שחזור מידע במטרה לשחזר פרטי הודעות, נתונים מספר הטלפונים או תמונות.

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell מחשבים וטכנולגיה> מחשבים וטכנולגיה - כלליl 07/02/2013 lצפיות: 596

  רומא היא יעד תיירות מאוד פופולארי. תיירים מכל רחבי העולם מגיעים לרומא בכל חודשי השנה. הישראלים מבקרים בבירת איטליה במתכונת של טיולים עצמאיים או טיולים מאורגנים. הדרכה בעברית ברומא מעניקה לטיול גם ממד תרבותי היסטורי. המדריך מלווה את הסיור באתרים בהסברים מפורטים וסיפורי היסטוריה בשפה העברית. המדריכים המקומיים מציעים הדרכה רק בשפה האנגלית או האיטלקית.

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell נופש ותיירות> יעדים בעולםl 07/02/2013 lצפיות: 346

  מגוון סוככים של סוככי השרון מציעים פתרונות אידיאליים עבור צל ועבור הגנה מפני הגשם. אך כדי שתוכלו לבדוק בעצמכם עד כמה מדובר על איכות מוצר באופן ודאי, קיבצנו למענכם כמה וכמה נקודות התייחסות חשובות, שיוכלו לסייע לכם לבחור את הסוכך הטוב ביותר האמין והאיכותי ביותר, שיועיל לאורך זמן.

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell בית וצרכנות> בית - כלליl 07/02/2013 lצפיות: 90
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast