ברכות למסיבת רווקות

06/04/2009 • על ידי • 9,940 צפיות

איך לברך את הכלה? הנה כמה המלצות :


הגיע להיפרד מחיי הרווקות- כך בדרך כלל אומרים חבריו וחברותיה של כל חתן כלה. מסיבת רווקות צריכה להיות מהנה ומשעשעת אבל גם מרגשת.

זאת הזדמנות טובה לומר דברים חמים, לספר חוויות מעניינות, למשל, איך הכרתי את הכלה, לאחל איחולים לעתיד וגם להגיד ברכות .

איך מברכים ואיך מכינים ברכות למסיבת רווקות ? אפשר לעשות את זה בכמה דרכים:

אפשר למשל, להקליט בוידיאו את כל בני המשפחה והחברים מברכים את הכלה. לאחר ערכיה תוכלו להקרין את הוידיאו על מסך במסיבת הרווקות.

עוד אפשרות מומלצת למי שמתקשה לכתוב משהו, אפשר לחפש שיר יפה ורומנטי, נכון רוב שירי האהבה הם מגברים לנשים אבל תמיד אפשר להפוך את זה, שיר אהבה הוא לא על יחסים הוא מתאים גם לחברות. חפשו שיר ישראלי או אפילו לועזי, אפשר לשנות ולהתאים את המילים ורצוי לצרף דיסק עם השיר המקורי.

עוד רעיון לברכות, אפשר להכין שיר מוקלט מראש של כל החברות הקרובות, רצוי מאוד לזייף! זה כל מה שמצחיק וכל עת שהכלה תשמע את השיר בעתיד הוא יזכיר לה זיכרון מתוק ממסיבת הרווקות.

אם התברכתם בכישרונות מיוחדים אפשר לעשות דברים נוספים למשל, להכין שלט ענק ולתלות אותו על גשר גבוהה, אפשר גם לצייר ציור מיוחד עם ברכות חמות לעתיד.

בטוח נתקלתם באחד מסרטי הוליווד הנדושים שחברים של החתן או הכלה עשו קליפ של כל האקסים מבכרים, ובכן במציאות זה לא עובד אל תנסו! אצלנו סביר להניח שהברכות יהפכו לקללות והדבר רק ישאיר טעם מר.

הברכות הטובות ביותר למסיבת רווקות ובכלל, הם ברכות שנאמרות מהלב, נסו להיות מקוריים, שלבו מעט הומור ויש לכם ברכה נהדרת.

אנו מאחלים לכם המון מזל טוב ומסיבת רווקות מהנה ומרגשת!

אודות כותב המאמר

רן ביטון

לי קל מרכז מידע לארגון טיסות זולות חתונה מתחתנים גני אירועים ניתוחים פלסטיים 20 שנות ניסיון ומעל ל- 27.000 לקוחות מאושרים www.lee-kal.co.il


רן ביטון - לי קל אירועים וחתונות וחברת עסקי קל, לי קל היא החברה הוותיקה בארץ בתחום האירועים הפרטיים והעסקיים, החברה מעניקה שירותי ייעוץ לארגון אירועים ללא תשלום, כבר עשרים שנה.
www.lee-kal.co.il
www.eru.co.il
www.l-k.co.il