ביטוח שיניים

פורסם: 07/04/2009 |תגובות: 0 | צפיות: 5,137 | Share

לעשות או לא לעשות ביטוח שיניים:

למרות שטיפולי שיניים הם חלק בלתי נפרד מחייהם של אנשים רבים הם לא כלולים בסל הבריאות ואנשים רבים מוצאים הון תועפות עליהם.

הרבה אנשים עושים ביטוח שיניים כשהם יודעים מראש שבתקופה הקרובה הם צריכים לעבור טיפול שיניים יקר אך בכל מקרה רוב האנשים עוברים טיפול שיניים בשלב כזה או אחר בחייהם.

ביטוח שיניים שונה מביטוחים בריאותיים אחרים, בגלל שרוב האנשים יצטרכו טיפול שיניים בחייהם ביטוח השיניים מהווה כמעיין תכנית חיסכון ליום בו הם יצטרכו לשלם על הטיפולים, כך התשלומים מתפרשים לטווח ארוך וטיפולי השיניים בעצם נרכשים מראש.

חברות ביטוח השיניים קובעות את הפרימה בהתאם למידת הסיכון שהן נוטלות ולהיקף האחריות שהן נוטלות על עצמן, בכל מקרה הסיכון הוא גבוה ולכן חברות הביטוח גובות מחיר יקר על ביטוחי שיניים.

אם אתם יודעים שתזדקקו לטיפולי שיניים רבים ויקרים ביטוח שיניים יכול להיות לכם מצוין אך חשוב לדעת שחברות הביטוח מודעות לכך שאנשים עושים פוליסות ביטוח כשהם רוצים לעבור טיפולי שיניים בתקופה הקרובה ולכן הן מחתימות את הלקוחות לטווח ארוך ובכך מכסות את ההוצאות הגבוהות שעלולות להופיע.

סוגים של ביטוח שיניים:

 

יש שני סוגים עיקריים של ביטוח שיניים, ביטוחים משקמים וביטוחים משמרים, הביטוחים המשקמים מהווים כיסוי לטיפולים כגון השתלות וכתרים, יישור שיניים וגשרים, ביטוחים משמרים נותנים כיסויי לטיפולים כגון סתימות, עקירות, טיפולים שוטפים, טיפולי שורש וניקוי אבנית.

יש פוליסת ביטוח שיניים שניתנת לוועדי עובדים על ידי חברות הביטוח, אלה בדרך כלל משתלמות במיוחד משום שהסיכון מתפרש על הרבה אנשים ורק חלקם יזדקקו לטיפולים יקרים, לכן ברוב המקרים ביטוח עובדים יהיה זול מאוד בהשוואה לביטוח פרטי.

ההתחייבות לחברות הביטוח הוא בדרך כלל לתקופה של 5- 3 שנים, ניתן להתחיל את הטיפול הראשון מרגע שחותמים על הפוליסה, ביטוח של טיפולים משמרים יעלה בסביבות ה- 80 שקלים ופוליסת ביטוח לטיפולים משקמים יעלה 20 שקלים יותר בערך, אם בן הזוג רוצה גם פוליסת ביטוח תהיה בה הוזלה של 20 שקלים, ביטוח שיניים לילדים עולה 40 שקלים בערך.

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 7 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/41132/ביטוח-שיניים

  השאר תגובה למאמר זה

  גיא אלון

  כאשר התקבל חוק ביטוח בריאות ממלכתי ב1995, אשר חייב את כל אזרחי ישראל להיות חברים בקופות חולים ולהחזיק בביטוח בריאות, איש לא העלה בדעתו שכעבור 15 שנה, כמעט לחמישית מהאוכלוסייה יהיה ביטוח פרטי בנוסף לביטוח משלים של קופת חולים, נתון זה מלמד הן על הפערים הכלכליים בחברה הישראלית, אך יתרה מזו, על חוסר אמון של הציבור במערכת הבריאות הציבורית.

  על ידי: גיא אלוןl בריאות ורפואה> רפואת שינייםl 13/06/2010 lצפיות: 308
  חיים קליר

  תושבי ישראל עטופים מכף רגל ועד ראש בביטוחים. אנו משלמים על הביטוחים ממיטב כספנו. אולם בנפול עלינו אסון, רבים מאתנו אינם יודעים על קיומם. ותאגידי הביטוח? הם חוגגים על כספי הפוליסות העלומות. פרק זה במדריך נועד לעזור למבוטחים לחפש ולאתר את אותן פוליסות.

  על ידי: חיים קלירl ביטוח> ביטוח - כלליl 13/02/2012 lצפיות: 6,350

  יש הרבה סוגים של ביטוחים שאנשים יכולים לבחור לעשות לעצמם בחיים, והאמת היא, שביטוחים זה דבר חשוב ביותר. לעשות ביטוח שיניים זה משמעותי, ביטוח לדירה, ביטוח לציוד שיש בדירה, ומעל הכול, חשוב ביותר לעשות ביטוח רכב.

  על ידי: שאולl ביטוח> ביטוח רכבl 11/06/2013 lצפיות: 33

  רוצים לחסוך כסף בביטוח הרכב? עייפתם מחיפושים? רוצים לחסוך עשרות אחוזים? רכשו ביטוח רק בחברות אמינות יש לנו בכל שנה המון תשלומים על הרכב הפרטי דלק למשל, אגרות, ביטוח ועוד, אבל... רכב פרטי הוא אחד מהדברים היותר חשובים באיכות החיים שלנו.

  על ידי: שירה דןl ביטוח> ביטוח רכבl 30/05/2011 lצפיות: 57

  עובדים זרים רבים באים לארץ לפרנס את בני משפחותיהם, הם אינם תושבי הארץ ולכן אינםיכוליםליהנות משירותי הבריאות המוצעים לישראלים מתוקף חוק הבריאות הממלכתי. ביטוח עובדים זרים הוא ביטוח שחובה על כל מעסיק לבטח את עובדיו הזים. הביטוח מאפשר לעובדים הזרים לקבל שירותי רפואה ככל תושב בארץ (למעט מספר טיפולים שאינם כלולים בביטוח). ביטוח עובדים זרים חובה לכל מעסיק גם אם העובד הזר אינו חוקי או מועסק למספר שעות בלבד לשבוע.

  על ידי: פורטל ביטוחl ביטוח> ביטוח - כלליl 30/10/2012 lצפיות: 73
  שמוליק קטלר

  המאמר מציג בקצרה את תכנית הביטוח "דנטל ביט" מבית איילון חברה לביטוח. התכנית הינה תוכנית ביטוח ייחודית למרפאות שיניים ולעוסקים בבריאות והגיינת הפה. במסגרת תוכנית זו ניתן לרכוש חבילת ביטוח עסק במחירים אטרקטיביים ובהתאמה מלאה לצרכים של בעלי מרפאות שיניים וקליניקות לטיפולים בפה ובלסת.

  על ידי: שמוליק קטלרl ביטוח> ביטוח - כלליl 01/09/2008 lצפיות: 262

  בין יתר הסידורים שיש לעשות לפני טיסה נמצא גם ביטוח רפואי בחו"ל.

  על ידי: Makal ביטוח> ביטוח - כלליl 25/10/2009 lצפיות: 233

  מדינת ישראל עושה ככל שביכולתה לעזור לאזרחיה ומספקת סל בריאות אחיד באמצעות קופות החולים השונות בהתאם לחוק ביטוח בריאות ממלכתי, אך למרות הכוונה הטובה, עולה מבדיקה מהירה כי סל הבריאות מצומצם ביותר ואינו מכיל שירותים וכיסויים רפואיים הכרחיים. פתרון לכך נמצא בדמות שירותי רפואה נוספים המוצעים על ידי קופות החולים תמורת כמובן תוספת תשלום, שירותים אלו אינם בגדר חובה וההצטרפות נתונה לשיקול דעתם של עמיתי הקופה, אך אם מנתחים בשיקול כלכלי טהור, אין ספק כי מדובר בשירות חובה לכל.

  על ידי: זיו כהןl ביטוח> ביטוח בריאותl 15/07/2011 lצפיות: 2,756

  אם בעבר אנשים היו מתבלטים לגבי רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל היום מדובר כבר בקונצנזוס המוסכם על כל, כי חופשה בחו"ל אינה שלמה ללא ביטוח נסיעות. ביטוח נסיעות מכסה עבורכם מצבים בו נאלצתם לבטל את כרטיס הטיסה או לחזור בהקדם הביתה, מקרים שבהם מטענכם נאבד או ניזוק וכמובן כיסוי עבור שירותים רפואיים במקרה הצורך.

  על ידי: זיו בןl ביטוח> ביטוח - כלליl 22/07/2011 lצפיות: 215
  אלי עזטפור

  מי הוא הסוכן ביטוח? מה תפקידו? האם הפרסומת "שוקה" שאנו ממנים סוכן נכונה? האם סוכני הביטוח רמאים ושקרנים ובאמת אי אפשר לתפוס את הסוכן לעולם? האם הסוכן "שוקה" תמיד מטייל והוא מתעשר כל כך מהפוליסות שלנו? אנסה לענות לכם על כמה דברים שלצערנו התפיסה נרמסה בגלל תחרות שאמורה להיות שווה בין חברות הביטוח. הדברים נרמסו ונוצר שקר שלם וסטיגמה לא נכונה על קבוצה שלמה של אנשים שבסך הכל רוצים להתפרנס בכבוד.

  על ידי: אלי עזטפורl ביטוח> ביטוח בריאותl 11/12/2014 lצפיות: 21

  למרבה הצער יש לא מעט מחלות שנפוצות בכל רחבי העולם ומעיקות בצורה קשה מאוד על לא מעט אנשים. אנו יכולים לראות הן לגבי עצמנו והן בעקבות סיפורים שאנו שומעים מאנשים אחרים או באמצעי התקשורת עד כמה יש ישראלים רבים שסובלים ממחלה קשה כזו או אחרת ומציגים שינוי שלילי מאוד בחייהם.

  על ידי: רייכמןl ביטוח> ביטוח בריאותl 09/11/2014 lצפיות: 28

  במהלך חייו יכול כל אדם לחלות במחלה כלשהי. אך למרבה הצער יש כאלו שסובלים ממחלות קשות במיוחד. חשוב להבין עד כמה מחלה קשה משנה לחלוטין את אורח חייו של בן אדם ומביאה לכך שהוא הופך להיות אדם שצריך עזרה בלא מעט מקרים, כשזאת מעבר לטיפולים מיוחדים, בדיקות ושירותים רפואיים חריגים.

  על ידי: רייכמןl ביטוח> ביטוח בריאותl 02/11/2014 lצפיות: 15
  עדי בר-און

  במהלך השנים האחרונות אני מנסה, בכל דרך אפשרית, למחות על קיומם של הביטוחים הקולקטיבים ולהביא לידיעת הציבור את משמעות הנזק העצום שיגרם לכל מבוטחי ביטוח קולקטיבי, מסוג בריאות או סיעוד. מדובר בנזק גדול עתידי, לא מיידי, הנגרם מהפיתוי לתשלום פרמיה נמוכה בגין הביטוח, הפיתוי אשר לאורך זמן מכניס את המבוטח לתוך בוץ, שברוב המקרים, אין אפשרות לצאת ממנו.

  על ידי: עדי בר-אוןl ביטוח> ביטוח בריאותl 23/08/2014 lצפיות: 122
  אלטרנטיבה איתור כספים אבודים

  האם הולך להתחולל פה מהפך בתחום הרפואה הציבורי? ועדת גרמן בדיוק מנסה לטפל בנושאים אלו, כדי שלא תישארו מאחור סקרנו את מסקנות הביניים של הוועדה עם פרשנות אישית שלנו

  על ידי: אלטרנטיבה איתור כספים אבודיםl ביטוח> ביטוח בריאותl 18/08/2014 lצפיות: 22
  חיים קליר

  מבוטח בביטוח בריאות עבר טיפול הזרקת אבסטין לעינו. חברת הביטוח טענה כי תרופת האבסטין לא אושרה לטיפול בעין וסירבה לשלם. השופט גדעון ברק, מבית המשפט לתביעות קטנות ברחובות, מכריע בשאלה אם המבוטח חייב להוכיח שהתרופה מאושרת לשימוש, או שמא חברת הביטוח חייבת להוכיח כי התרופה אינה מאושרת לשימוש.

  על ידי: חיים קלירl ביטוח> ביטוח בריאותl 13/03/2014 lצפיות: 51

  אנשים שכל החיים שלהם היו בריאים ואפילו עסקו לא מעט בפעילות גופנית בדרך כלל לא מצלחים לקבל בקלות את העובדה שפתאום תוקפת אותם מחלה כזו או אחרת, אך לצערנו הרב זה חלק מהחיים

  על ידי: שאולl ביטוח> ביטוח בריאותl 16/02/2014 lצפיות: 37

  בשנת 1994 מדינת ישראל התמודדה עם בעיה דומה כאשר קופות החולים "כלכלית " ו "מאוחדת" עמדו מול פשיטת רגל. חוק סל הבריאות הממלכתי המכונה "חוק רמון " חילץ את קופות החולים והעמיס את עלויות המימון של סל הבריאות על הציבור. מאחר שממדד יוקר הרפואה עלה בשיעור כפול ומכופל משיעור גידול ביוקר סל הבריאות אנו בארץ לא מקבלים שירות איכותי מבתי החולים ואילו הם צריכות להתמודד עם הכנסות נמוכות מקופות החולים אשר מתוקצבות מסל הבריאות . כאשר קיימת בעיה ממשית בהתנהלות המבנה הארגוני של בית החולים .

  על ידי: bennykl ביטוח> ביטוח בריאותl 12/02/2014 lצפיות: 53
  דורון גרינשפן - Yes, Please!

  על ניקיון מדרגות כחלק מטיפוח הבניין והדירה, כיצד נבחר שירות ניקיון למדרגות ומה זה כולל.

  על ידי: דורון גרינשפן - Yes, Please!l בית וצרכנות> בית - כלליl 26/12/2012 lצפיות: 135
  דורון גרינשפן - Yes, Please!

  כל מי שמגיע לחתונה יודע שהוא צריך לתת צ'ק, כל מי שעורך חתונה יודע שהוא צריך להביא בתמורה לאותו הצ'ק ערב ייחודי ומהנה שיכלול אוכל טוב, ריקודים ומתנה קטנה ואישית. אנשים רבים מסתבכים עם מתנות לאירועים אך יש מתנה אחת שתמיד קולעת בול והיא מגנטים לחתונה.

  על ידי: דורון גרינשפן - Yes, Please!l משפחה וזוגיות> חתונהl 23/10/2012 lצפיות: 50
  דורון גרינשפן - Yes, Please!

  על תפקידה של הסקסולוגית, מתי מזמינים אותה ומה הקשר בינה למסיבת רווקות?

  על ידי: דורון גרינשפן - Yes, Please!l משפחה וזוגיות> מיניותl 02/09/2012 lצפיות: 132
  דורון גרינשפן - Yes, Please!

  עיצוב בלונים היא דרך מצוינת לקישוט כל אירוע. זו היא דרך צנועה, מרהיבה, עלותה סבירה ויש משהו באסוציאציות הילדות בבלונים שמעלה חיוך על לב כל אחד.

  על ידי: דורון גרינשפן - Yes, Please!l בידור ופנאי> הפקת אירועיםl 05/04/2012 lצפיות: 144
  דורון גרינשפן - Yes, Please!

  פתיחת חברה היא עסק לא פשוט שמצריך הכנה ועבודה רבה לפני הפתיחה. לפעמים ההתחלה היא אכן מעוסק פטור כשמטפסים לאט לאט עד לחברה בע"מ למשל. ולפעמים ישנו הצורך לקפוץ למים ולהקים מיד חברה בע"מ, כל זאת ועוד משתנה בעקבות היקף העסק, החזון העסקי והאילוצים השונים.

  על ידי: דורון גרינשפן - Yes, Please!l חוק ומשפט> דיני חברותl 03/04/2012 lצפיות: 105
  דורון גרינשפן - Yes, Please!

  לא נעים להודות, אבל האוכל משחק תפקיד חזק מאוד בעולם האירועים, עד כדי שכך שאוכל שאינו מוצלח, עשוי להשפיע על תחושת האורחים והמשתתפים, ולגרום להם לאכזבה מהאירוע כולו. חשיבותו של אוכל טוב כה חשובה, עד כי בחרנו להקדיש מאמר שלם העוסק בנושא זה.

  על ידי: דורון גרינשפן - Yes, Please!l בידור ופנאיl 03/04/2012 lצפיות: 133
  דורון גרינשפן - Yes, Please!

  הפקת אירועים אינה משימה פשוטה ומערבת בתוכה מאות גורמים טכניים כגון תאורה, סאונד וחשמל לצד גורמים אומנותיים כמו סגנון המוסיקה, הפעלות ומופעים.

  על ידי: דורון גרינשפן - Yes, Please!l בידור ופנאי> הפקת אירועיםl 02/04/2012 lצפיות: 62
  דורון גרינשפן - Yes, Please!

  במקומות רבים כיום, אתם קוראים על היתרונות של תוכנית שותפים, ורואים עד כמה מדובר בתוכנית שאנשים רבים מפיקים ממנה הכנסות רבות בכיוונים שונים. אפשר להגיד, כי הבסיס של תוכנית שותפים הוא הבסיס של עולם הפרסום בכללותו - העיקרון שכולם מרוויחים מהתהליך של הפרסום. הפלטפורמה עצמה שמפרסמת, מקבלת רווחים מהמפרסמים עצמם, והמפרסמים מקבלים בסופו של דבר רווח בטווח הארוך - כי בזכות הפרסומות הם נחשפים לקהל יעד חדש. אבל איך למעשה, התוכניות הללו מקבלות ביטוי באינטרנט?

  על ידי: דורון גרינשפן - Yes, Please!l אינטרנט> תוכניות שותפיםl 07/03/2012 lצפיות: 119
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast