תריסי עץ

פורסם: 29/04/2009 |תגובות: 0 | צפיות: 568 | Share

תריסי עץ

תריסי עץ חוזרים לאופנה ובגדול. גוף התריסים עשוי עץ המצוי בתוף פרופילים של אלומניום או עץ.

תריסים של עץ מתאימים לסגנון הבנייה הפולארי מאד כיום המחקה בנינים ישנים בעלי חלונות ארוכים וצרים. תריסי עץ בהחלט מייצרים אוירה חמה ובייתית, והם חזקים מאד תודות לטכנולוגיות חדשות האמונות על פרזול איכותי , משקופים איתנים ופרופילים איכותיים.

מגוון תריסי עץ הוא רחב ובעל אפשרויות של משחק בגוונים, דגמים וגדלים כמו כן קיימים תריסי גלילה. תריסי עץ יעניקו למבנה שלכם חזות כפרית ועתיקה ובה בעת מראה מתוחכם מעודכן ומודרני.

אפשרויות עיצוב החלונות היא רבה, למשל: תריסי עץ קשתיים בגווני עץ כנים יחסית למראה כפרי, תריסי עץ הזזה, אשר נעים על מסילות ונכנסים לתוך נישות בקיר, אלו אינם תריסי גלילה, אלה תריסים בהם ניתן לשחק בשלבים מעלה מטה. זה פתרון הצללה מושלם, כיוון שניתן לשלוט באופן מדויק בזוית פתיחת השלבים. תריסי עץ הזהה יכולים להחזיק שנים, אך יש לתחזקם באמצעות צביעה ושימון הצירים.

תריסי עץ יכולים להיות בעלי שתי כנפיים הנפתחות כלפי חוץ, ואז אתם זוכים למראה חלון יפה שניתן להוסיף לו אדניות עם פרחים להשלמת המראה. קיימים תריסי עץ בשיטת ההרמה. התריס עולה מעלה לתוך נישה, וניתן לשלוט במקום העצירה שלו.

כפי שציינתי קודם לכם מכוון שמדובר בתריסי עץ- אתם יכולים להימצא אותם בגוונים טבעיים רבים, כהים ובהירים. הדבר חשוב בעיקר לאור העובדה שהם אמורים להתאים לגוון קירותיו החיצוניים של המבנה.

תריסי עץ אינם נחלתם של הבתים הפרטיים בלבד, אלא הופכים רווחים יותר גם המבנים כמו בתי מלון בוטיק, מסעדות, ובתים משותפים חדשים בעלי חזות עתיקה.

תריסי עץ ניתן להשאיר בצבעם הטבעי או לבצוע אותם- קיימים צבעים מיוחדים שאינם נוטים להתקלף במהירות ושומרים על חזות מהודרת גם התנאי מזג אויר קשים. במידה שאתם בוחרים לצבוע את תריסי העץ, עליכם לוודא כי העץ עבר תחילה תהליך הדוחה חרקים ומזיקים שונים וכי הוא מצופה בלכה מיוחדת השומרת על תכונותיו.

תריסי עץ הם חומר נפלא ליצירה- ניתן לעטר את שלבי העץ בחריטות מעניינות ובכך לשוות להם מראה ייחודי.

קיימים גם תריסי גלילה מעץ- תריסים אלו יפיפיים, ומכניסים אוירה חמה לכל חלל. הם מתאימים לחדרי שינה, לסלון בייתי, לקליניקות , משרדים, מסעדות מעוצבות ועוד. יתרונם של תריסי עץ גלילה הוא שאין צורך בתהליך הרכבה מיוחד, אלא מתקינים אותם בפשטות בקיר שמעל לחלון באמצעות ווים במעט בולטים.

תריסי עץ חייבים להיות איכותיים, מכוון שמדובר בחומר טבעי, הוא נוטה להתכווץ או להתנפח עם שינויים קיצוניים במזג האוויר- יש לדאוג כי העץ עבר תהליכים המונעים ממנו לחרוק בעת השימוש בו, ושנוח לשלוט בפתיחת השלבים.

פרזול איכותי הוא הכרח, ועליכם לדרוש זאת במעמד הקנייה.

וכמו לכל מוצר או פריט ריהוט אחר- דרשו תעודת אחריות מספקת ומקיפה שתתאים להחלפת חלקים במוצר ולהתקנתו הטובה. תמיד מומלץ כי את ההתקנה יעשה בית העסק שסיפק את הסחורה- כך לא תווצר האשמה הדדית בין היצרן לבין המתקין.

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 0 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/42498/תריסי-עץ

  השאר תגובה למאמר זה

  נתנאל שמואלי

  מהם הגורמים לתקלות נפוצות בתריסי גלילה חשמליים ,הכיצד נמנע מהם,לאחר שזיהנו את הבעיה וגם מבחר עצות ודרכי הטיפול .מה עושים כאשר נופלים השלות הצדדיות של שלבי האלומיניום, איך נעזור לירוקים לשמור על אוויר צח בעולמנו ובארץ ישראל .

  על ידי: נתנאל שמואליl בית וצרכנות> שיפוציםl 30/07/2010 lצפיות: 680

  תריסים הם אביזר חובה בכל בית ללא ספק, הם עוזרים להגן על החלונות שלנו מפני גשמים ורוחות, מצלים מן השמש ומונעים כניסת אוויר ורוחות במידת הצורך.

  על ידי: אקסטרה קידום אתריםl בית וצרכנות> עיצוב פניםl 19/11/2012 lצפיות: 94
  נתנאל שמואלי

  המאמר בא לספק מידע איזה הם הנתונים שעלינו לקחת בחשבון בבואנו לייצר תריס גלילה חשמלי מכול סוג שהוא לטובת הלקוח ,על פי דרישתו, וכן לפי הנתונים שקימיים בשטח.

  על ידי: נתנאל שמואליl בית וצרכנות> שיפוציםl 21/11/2010 lצפיות: 188

  תריסים הם אחד הפריטים שבהם רוב בני האדם משקיעים די מעט תשומת לב – וחבל. מדובר במוצר שיכול לשדרג מראה של חדר, ללא הוצאה כספית מכבידה וללא חיפושים אינסופיים אחרי הדגם המדויק או הסוג האולטימטיבי, שכן תריסים הם בסופו של יום מוצר בסיסי למדי המתאפיין בקווים נקיים ובפשטות כובשת.

  על ידי: shiroshl בית וצרכנות> עיצוב פניםl 05/01/2012 lצפיות: 103

  רבים מאתנו שמעו את המושג פתרונות הצללה מתקדמים, תריסים חשמליים, תריסי גלילה חשמליים, אך לא רבים יודעים ומכירים את כל הפונקציות של פתרונות ההצללה החכמים שקימות כיום בשוק. במאמר זה נכיר לעומק את התריסים החשמליים, האנטי סאן והצלונים המתקדמים ביותר.

  על ידי: עמית איריץl בית וצרכנות> עיצוב פניםl 14/10/2012 lצפיות: 65

  מי שביקר בחו"ל פעם יידע לספר, שישנן מדינות בהן אין תריסים בחלונות. זה לא שאין בארצות אלו מסגריות שיכולות להכין ולהתקין תריסים אלא שפשוט במדינות אלו לא רואים צורך בהתקנת תריסים בחלונות ומסתפקים בזכוכיות ווילונות.

  על ידי: אסף ברנרl בית וצרכנות> עיצוב פניםl 30/12/2012 lצפיות: 67

  תקופת ההתחלה של חיפוש המסתור, מרגע שהבין האדם את התפקיד של המסתור, מה המסתור מעניק לו,היתרונות שלו, וההגנה עליו עוד בימי קדם.

  על ידי: נתנאל שמואליl בית וצרכנות> עיצוב פניםl 14/10/2008 lצפיות: 1,323
  נתנאל שמואלי

  המאמר נכתב על ידי נתנאל מבית מרכז תיקון תריסים חשמליים.המרכז נותן שירות ומידע לגבי תיקון תריסי גלילה חשמליים מכול הסוגים,שירות אמין- מהיר -איכותי-כולל אחריות ביצוע עבודה .הכתבה מאירה את עיננו לגבי עתיד כדור הארץ והיושבים בה, במאמר זה ישנו אחד מהמרכיבים של חיסכון באנרגיה,ומניעת זיהום, במתן עצות לתכנון פתחי הבית בצורה הנבונה, הכרת סוגי התריסים סוגי החומרים והצבעים ,סוגי החלונות, הזכוכיות,,שבשימוש נכון,בחירה נכונה של התריסים והחלונות ,אנו נכסוך אנרגיה, ונגרום פחות זיהום באוויר

  על ידי: נתנאל שמואליl בית וצרכנות> שיפוציםl 06/04/2009 lצפיות: 260

  במאמר זה תוכלו לקבל את כל המידע אודות אלומיניום לבית, חלונות, דלתות, תריסי אלומיניום

  על ידי: רותם יונהl בית וצרכנות> בית - כלליl 12/03/2012 lצפיות: 50

  ישנם לא מעט טיפים לעיצוב פנים נכון ומסודר, במאמר זה נביא לכם מספר טיפים שיעזרו לכם לצלוח בקלות וביעילות את תקופת העיצוב.

  על ידי: כותב להמוניםl בית וצרכנות> עיצוב פניםl 17/11/2014

  בשנים האחרונות עלתה מאוד הדרישה בקרב הציבור הישראלי לחידושים בתחום העיצוב. מעצבי פנים מדווחים שישנה מוכנות רבה מאוד להשקיע זמן ומאמץ בשיפור סביבת המגורים כולה ולא רק בעיצוב חדר המגורים (הסלון).

  על ידי: DSDl בית וצרכנות> עיצוב פניםl 29/10/2014 lצפיות: 11
  Itamar Zikry

  למה דווקא שטיח לינולאום? למען האמת, אין כאן עניין של מדוע דווקא זה ולא אחר – ישנם שטיחים רבים הנראים מצויין ונעשים באיכות טובה. המילה דווקא, נכנסת כאן בהקשר של חדר האמבטיה או המטבח, קרי, מקומות בבית שבהם מסתובבים מים להנאתם. הבטיחות בבית בנושאי מניעת החלקה באיזורי מים, היא כיום כבר עניין של סטנדרט. שטיח לינולאום לחדר האמבטיה או למטבח מסייע במניעת החלקה ושומר על הביטחון של האנשים המאכלסים את הבית. זהו שטיח העשוי מיריעות גומי קשיח, שהחומר בו עושה שני דברים חשובים מאד:

  על ידי: Itamar Zikryl בית וצרכנות> עיצוב פניםl 26/10/2014

  כשעוברים דירה בגיל השלישי או אפילו קצת לפני כן, יש לתכנן אותה עם הפנים קדימה. לקחת בחשבון את השוני של בית לזוג, הצורך לארח, ההתאמה לגיל מבוגר אם זה בנגישות ובטיחות וגם מבחינה פונקציונלית.

  על ידי: מיכל דרימרl בית וצרכנות> עיצוב פניםl 01/10/2014 lצפיות: 23

  כל בית הוא בעל מוקד מיוחד משלו. יש בתים שבהם מוקד ההתייחסות הוא בסלון, אחרים מדגישים דווקא את הגינה או את החלל החיצוני ואחרים מדגישים את המטבח

  על ידי: שמעון סמולנסקיl בית וצרכנות> עיצוב פניםl 21/09/2014

  מתכננים לשפץ את הבית ומעוניינים לחדש גם את הסלון? עוברים לבית חדש וצריכים לעצב את הסלון? רוצים לרענן מעט את עיצוב הבית? אם התשובה לאחת השאלות היא חיובית, אתם כנראה עומדים בפני משימה לא פשוטה: עיצוב סלון.

  על ידי: amirdadon90l בית וצרכנות> עיצוב פניםl 05/09/2014 lצפיות: 31

  המרכז הארצי לאדריכלות ועיצוב נותן פתרונות הנדסאיים בתכנון אדריכלי, עיצובי פנים, הום סטיילינג, הדמיות תלת מימדיות, פיקוח וניהול פרויקטים בניה בפריסה ארצית

  על ידי: קרן אורl בית וצרכנות> עיצוב פניםl 22/08/2014 lצפיות: 24

  המרכז הארצי לאדריכלות ועיצוב נותן פתרונות הנדסאיים לתכנון אדריכלי, עיצוב פנים, הום סטיילינג, הדמיות תלת מימדיות, פיקוח וניהול פרויקטים בבניה בפריסה ארצית.

  על ידי: קרן אורl בית וצרכנות> עיצוב פניםl 22/08/2014 lצפיות: 20

  מחיצות גבס הן אלמנט בנייה רווח בהמון מבנים, הגבס הוא מינרל רך שמורכב מסידן וגופרית כאשר מחממים את הגבס מעל לטמפרטורה של cº150 הגבס רוכש תכונות אנהידריטיות (חסרי מי גבש).

  על ידי: פורטל מפתחיםl בית וצרכנות> בית - כלליl 18/05/2009 lצפיות: 1,218

  ידיות ידיות הן אביזר פרזול ווכאביזר פירזול הן בעלות תפקיד פונקציונאלי ואופי דקורטיבי. תחום הידיות מאד התפתח בשנים האחרונות וניתן לומר שהן אלו שממש אחראיות על יופי הדלתות. ידיות קיימות במבחר דגמים עצום ואינסופי ועשויות מחומרים מגוונים.

  על ידי: פורטל מפתחיםl בית וצרכנות> בית - כלליl 18/05/2009 lצפיות: 3,683

  חלונות הם אלמנט שדורש תכנון. על מנת לזכות בחלונות שישרתו אתכם בצורה טובה, עליכם להתאימם לדרישות המיוחדות שלכם. יש לתכנן מראש את רמת הבידוד הנחוצה לכם, לתכנן משקופים שיתאימו לחלל, להחליט על אופן פתיחה החלונות המתאים ביותר עבור החלל ועוד. חלונות מספקים את הקונטור לחלל הבית. ומשפיעים רבות על האווירה שתתקבל.

  על ידי: פורטל מפתחיםl בית וצרכנות> בית - כלליl 18/05/2009 lצפיות: 165

  בית חכם בית חכם הוא בית שבהשקעה שלנו של כמה אלפי שקלים, נוכל גם אנחנו להפוך את הדירה הישנה שלנו לפתע פתאום לבית חכם. מה זה בית חכם? כאשר אתה חוזר מהעבודה לבית ורואה טלוויזיה האור מתעמעם מעצמו לקראת הצפייה בסרט, גם הטלוויזיה עצמה מתריעה לפניך כאשר הילדים נמצאים על סף סכנה, ואילו המזגן נכבה מעצמו כשיוצאים מהבית זה בית חכם. כמה נפלא שיא המודרניזציה בדירה אחת או בית חכם.

  על ידי: פורטל מפתחיםl בית וצרכנות> בית - כלליl 29/04/2009 lצפיות: 159

  גדרות עץ גדרות מעץ מכתרות בתים וגינות רבות. גדרות עץ עשויות מסוגי עץ שונים ויש להכיר מקרוב את תכונות העץ בכדי לבצע התקנת גדר באופן נכון וחכם.

  על ידי: פורטל מפתחיםl בית וצרכנות> גינוןl 29/04/2009 lצפיות: 2,949

  גדרות/ גדר גדרות בבתים הם גם אמצעי מיגון אך גם אלמנט עיצובי שאמור להוות חיץ בין החלל הבית לחלל החוץ. לפני שבוחנים מהם הגדרות הקיימים, יש לערוך רשימה של התפקידים החשובים שעל הגדר לספק.

  על ידי: פורטל מפתחיםl בית וצרכנות> גינוןl 29/04/2009 lצפיות: 3,932

  חלונות בלגים חלונות בלגים עשויים מ-פרופיל בלגי ומשתלבים באופן מושלם בכל סוגי החללים. עיצוב חלונות בלגיים הוא עדין ומהודר. חלונות בלגיים הם קודם כל חלונות בעלי משמעות פונקציונאלית גבוהה. הם מגיעים במגוון אופני שימוש , מגוון דגמים גוונים וסוגי זכוכיות שונים. חלונות בלגים מבודדים מצוין מפני פגעי מזג אויר ועמידים לאורך זמן.

  על ידי: פורטל מפתחיםl בית וצרכנות> בית - כלליl 29/04/2009 lצפיות: 625

  פרגולות פרגולות הן אביזר פונקציונאלי בעל ערך דקורטיבי גבוה. פרגולות הם סוג של סוכך שניתן להתקין בחצרות, מעל חלונות גדולים, על גגות ובכל מקום שדורש פתרון הצללה או מתור מגשם. פרגולות כיום הן משוכללות יותר, בעלות עיצובים מיוחדים ומתאימות לכל סגנון .

  על ידי: פורטל מפתחיםl בית וצרכנות> ריהוטl 29/04/2009 lצפיות: 2,594
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast