מברגת אימפקט?

פורסם: 22/05/2009 |תגובות: 0 | צפיות: 6,622 | Share

מברגה אימפקט חדשה הוצגה לאחרונה לשוק - הMOSTA. מברגת אימפקט V12. חלקו כלי עבודה הינה היבואנית והמשווקת הבלעדית בישראל של מברגת האימפקט דגם    CD12SE. עכשיו לכמה פרטים טכניים לגבי הכלי החדש:

מומנט הפיתול המרבי זהו כוח הסיבוב של המברגה. מדובר ביכולתה של המברגה להתגבר על התנגדות. מומנט הפיתול נמדד בניוטון למטר (Nm), ובדרך כלל הוא עומד ביחס ישיר לעוצמת המברגה (v). ה MOSTA מספקת Nm 125. ככל שהתנגדות גדולה יותר דרוש מומנט גבוה יותר למברגה. 

מהירות הסיבוב הינה מהירות העבודה של המברגה. מודדים מביקות סיבוב בסיבובים לדקה. טווח המהירויות העיקרי במברגות נע בין 200 ל-800 סל"ד. מהירות של 500 סל"ד מספקת לרוב המשתמשים. מהירות גבוהה מתאימה להברגת ברגים בינוניים וגדולים, ואילו מהירות נמוכה יעילה בהברגת ברגים קטנים. הMOSTA מספקת מהירות סיבוב משתנה של 0-2300 סל"ד 

עוצמת המברגה נמדדת בוולט. ככלל, ככל שמדד הוולט גבוה יותר המברגה תהיה חזקה ויעילה יותר ומשך פעולת הסוללה שלה יהיה ארוך יותר.  הMOSTA הינה מברגה של V12.

 למברגות שונות משקלים שונים. מומלץ לבחון מברגה ולחוש אותה לפני שקונים שלא תגלו מברגה כבדה מדי או לא מאוזנת מבחינת פיזור המשקל, או במידות לא מתאימות לכף היד.  הMOSTA שוקלת משקל נוח של 1.65 ק"ג. המטען שוקל  0.38 ק"ג נוספים... 

לכל המברגות מצורף מטען. בדגמים מסוימים יש מטען מהיר שטוען את הסוללה במהירות בזק של 30 עד 60 דקות במקום שעתיים ויותר, משך הטעינה במטענים רגילים. הMOSTA נמנית על הקבוצה הראשונה. מטען מהיר של 30 דקות ושתי סוללות 2 Ah מגיעות עם הכלי במזוודה.

 בחלקו כלי עבודה מבטיחים לMOSTA אחריות לשנה...

שאלות ותשובות

200 תווים שנותרו
שאל שאלה
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 1 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/44018/מברגת-אימפקט

  השאר תגובה למאמר זה

  allove

  ארוחה טובה, בילוי לאור נרות, למסעדות יש הרבה משמעות בכל מיני אירועים ואפילו סתם כך להרגיע את הבטן, אז אם אתם מחפשים מסעדה טובה לבלות בה, ואתם במרכז או שמתכננים נסיעה למסעדת שף יוקרתית, חפשו לכם מסעדות במרכז - בתל אביב, ראשון לציון,בת ים ועוד...

  על ידי: allovel בית וצרכנותl 22/01/2015

  דברים שצריך לדעת לפני שמזמינים מנעולן להחלפת הצילינדר במידה ועברת לבית חדש והמנעולן כבר נמצא בדרך אליך, המאמר הזה הוא בשבילך.

  על ידי: Gal Hadadl בית וצרכנותl 14/01/2015

  אין זה סוד שהטכנולוגיה השתלטה על כל היבט בחיינו במרוצת השנים, כך שכיום ניתן למצוא אותה בכל בית. אחד הביטויים המובהקים של כך הוא מערכות בית חכם, הנחשבות למילה האחרונה בתחום.

  על ידי: DSDl בית וצרכנותl 11/01/2015

  ארון הוא רהיט שחשוב שישתלב עם העיצוב הכולל של הבית. פרט לכך לארונות הזזה ישנם מספר יתרונות שחשוב לשים אליהם לב משום שהם יכולים לחסוך במקום ולהפוך את עיצוב החדר ליעיל יותר.

  על ידי: סהרl בית וצרכנותl 12/10/2014 lצפיות: 15

  יש שסומכים על המזל בעת בנית בית חדש. אז נכון שמזל אף פעם לא יזיק, אבל ישנם היבטים שהקפדה עליהם יובילו לפרויקט בניה מוצלח בכל הקריטריונים העיקריים. לפניכם 10 הנקודות שכשיקבלו את אור הזרקורים, ולא יכזיבו. חלקן מוכרות, אחרות פחות, אך כולן חשובות. יש מן הסתם נקודות חשובות נוספות, אך אלו הנקודות שראיתי שוב ושוב איך דווקא הן עושות את ההבדל.

  על ידי: צור ווישl בית וצרכנותl 30/08/2014 lצפיות: 23

  בעולם הצבע נעשה חיפוש מתמיד אחר גוונים חדשים ושילובים מעניינים. בכל שנה אנו עדים לצבע או שילוב של מגוון צבעים שתופסים את הבמה בריש גלי. אנו רואים אותם בעיצוב אופנה, בעיצוב גרפי, בעיצוב מוצר ובעיצוב הבית.

  על ידי: מירב דמרי עבדהl בית וצרכנותl 03/07/2014 lצפיות: 23

  המאמר עוסק בעסק בשם "white spring" חברת טקסטיל המייצרת מצעים איכותיים ומוצרי טקסטיל נוספים .

  על ידי: ליטלl בית וצרכנותl 19/05/2014 lצפיות: 44

  את האופניים הרגילות, אנו מכירים כבר שנים רבות משחר ילדותנו ועד עתה. האופניים היו קלים לסחיבה, שימשו אותנו לנסיעות בתוך העיר, ולרוב התאפיינו בעלות נמוכה. אופניים חשמליות הן הדור החדש של האופניים.

  על ידי: שטרודלl בית וצרכנותl 13/05/2014 lצפיות: 82
  ישי סבן

  הקפה שאני שותה הוא סטארבקס. זה בין בתי הקפה היחידים בניו-יורק שמוכר קפה... יש שיגידו שהם לא נכנסים לשם לעולם כי הקפה לא משהו, להם אני אומר: "מה אתם משחקים אותה אירופאים אניני טעם? שותים לי קפה עלית מקופסא ומתלהבים..."

  על ידי: ישי סבןl אוכל ומתכוניםl 19/11/2008 lצפיות: 6,388
  ישי סבן

  ה Take Away הראשון שזכור לי בחיי היה בשבת אחת בבוקר. אבא שלי קפץ ליפו והביא סיר של פול ופלאפל בתפזורת. מעדן...

  על ידי: ישי סבןl אוכל ומתכוניםl 19/11/2008 lצפיות: 49
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast