צבעי שיער - איך לצבוע את השיער בבית?

27/05/2009 • על ידי • 21,308 צפיות

בשנים האחרונות ישנה חזרה לצביעת שיער ביתית, וכך רבים מאיתנו מרבים להצטייד בערכות של צבעי שיער לשימוש ביתי. צבע שיער יכול באופן משמעותי לשדרג את ההופעה, להעניק גוון לעור הפנים ומסגרת שונה לחלוטין לפניםכל עונה מלווה בטרנדים ובגוונים אחרים, כשבעונת הקיץ בולטים הגוונים בהירים יחסית, בלונד, דבש, ערמונים מוזהב, גוונים מאירים ושילובים בין גוונים אף הם בולטים העונה ומעניקים לשיער טאץ' מלא ברק. בחורף לעומת זאת יש נטייה ללכת עם גוונים כהים ודרמטיים יותר היוצרים מראה אפלולי ומסתורי.

מגמה נוספת בתחום של צבעי שיער היא שימוש בצבעי שיער טבעיים קבועים ללא אמוניה לשיער בריא יותר המכילים קוקוס סויה, תמציות שיבולת שועל, תירס וחיטה, המזינים את עור הקרקפת ומעשירים את הצבע.

הנה מספר עצות פרקטיות שיעזרו לך במשימת צביעת השיער בבית:

הכנה לצביעת שיער: לפני שאת ניגשת לצביעה בצבעי שיער מומלץ לחפוף את השיער או לשטוף אותו כדי להתחיל את הצביעה על שיער נקי. כדי למנוע לכלוך, כדאי לעטות או מגבת. כמו כן, חשוב להיות מודעים לזמן כדי לדעת מתי לשטוף את הצבע מהשיער לאחר השהייה עם הצבע. טריק נוסף הוא למשוח וזלין על האזורים בהם עלול לנזול צבע ולהכתים את העור.

עוקבים אחרי השבילים:
מומלץ לשבת או לעמוד מול מראה גדולה בזמן הצביעה בצבעי שיער כדי לעקוב אחרי הצביעה ולוודא שאכן צובעים היטב את שבילי השיער ואת השורשים. מומלץ להיעזר בחבר/ה כדי להגיע לתוצאה של שיער צבוע באופן מלא, במיוחד מאחור ואם שערך ארוך במיוחד. כמו כן, חשוב לא לצבוע את השיער קרוב מדי לקרקפת ולהשאיר בסביבות חצי סנטימטר לא צבוע. אל דאגה, אף אחד לא יראה את הצבע המקורי של השורשים. את הצביעה מומלץ להתחיל מהחלק הקדמי של הראש ומשם להמשיך לשיער. שורשים מומלץ לצבוע בתדירות גבוהה יותר מאת כל השיער.

לשטוף היטב:
חשוב מאוד לשטוף היטב את הצבע מעל השיער לאחר ההמתנה. לאחר השטיפה תוכלי לראות היטב את השינוי בגוון.

אודות כותב המאמר

שירה דרורי לסטודיו קורן דור

סטודיו קורן דור - - תוכן ושיווק באינטרנט- מתמחה בכתיבת תכנים לאינטרנט, תוכן שיווקי לניוזלטרים, בלוגים, הדרכות שיווק בפייסבוק וניהול תכנים בדפי פייסבוק 0523432684