בנק מזרחי

פורסם: 29/06/2009 |תגובות: 0 | צפיות: 8,564 | Share

בנק מזרחי טפחות הוקם בשנת 1923 במטרה לספק ללקוחותיו בנקאות מסוג אחר, בנקאות בה כל לקוח זוכה ליחס אישי וקשוב, לטיפול המותאם בדיוק עבורו ולצוות מקצועי אמין ויעיל הרואה ברווחה הכלכלית של לקוחותיו כמשימה החשובה ביותר וכמדד להצלחת הבנק.

שליטתו של הבנק נמצאת כיום בידי שתי קבוצות כלכליות משגשגות, האחת היא קבוצת האחים עופר והשנייה היא קבוצת מ. ורטהיים המנהלות את הבנק באופן שקוף לחלוטין לצרכן ודואגות לשמור אותו בחוד החנית של השירותים הבנקאים הפרטיים והעסקיים.

בנק מזרחי טפחות מפעיל כיום 125 סניפים ברחבי הארץ ורובם ככולם מעניקים שירותים בנקאיים ושירותים פיננסיים מגוונים ברמה יוצאת דופן. לבנק ישנה גם פעילות בינלאומית ענפה המתקיימת בעזרת חברות בנות וסניפים במדינות כמו לונדון, שוויץ, מקסיקו, איי קיימן ובמספר ערים גם בארה"ב ועוד המציעים את שירותיהם לתושבים המקומיים ולאזרחי ישראל המבקשים לנהל את חשבון הבנק שלהם ואת נכסיהם הפיננסיים גם מחוץ לארץ.

חבילת השירותים של בנק מזרחי טפחות

§   חשבונות מותאמים - בנק מזרחי טפחות אינו מאמין בניהול חשבון אחיד לכולם, אצל מזרחי טפחות מכירים בעובדה כי לכל לקוח יש צרכים שונים ורצונות שונים ולכן קיימים בבנק מסלולים שונים עבור כל פלחי האוכלוסייה כגון חשבונות לצעירים, חשבונות לחיילים, סטודנטים, שכירים, עצמאים, בני גיל הזהב וכו'.

§ אפיקי השקעות מרובים - אצל בנק מזרחי טפחות תוכלו לבחור להשקיע בפיקדונות, תוכניות חסכון מגוונות ובקרנות נאמנות משתלמות. בנוסף מספק בנק מזרחי טפחות ייעוץ והכוונה מלאים לכל משקיע שחפץ בכך.

§ הלוואות במימון מהיר - כולם צרכים עזרה לפעמים, במיוחד כשמדובר בהגשמת חלומות מיוחדים כמו טיסה לחו"ל אחרי או לפני צבא, ירח דבש רומנטי ועוד. בנק מזרחי טפחות ימצא עבורכם את ההלוואה הנוחה והמהירה ביותר בתנאים שמתאימים לכם.

§ בנקאות מסחרית - הכוללת קשת של שירותי בנקאות ושירותים פיננסיים המותאמים לסקטור העסקי.

§ מט"ח - בנק מזרחי טפחות מנהל פעילות מט"ח, פורקס ענפה הכוללת שירותים ומוצרים מתקדמים ביותר.

§ שוק ההון - בנק מזרחי טפחות מאפשר ללקוחותיו לנהל תיקי השקעות בסדרי גודל שונים תוך קבלת הכוונה מאנליסטים מקצועיים. בנוסף מפעיל הבנק חדר השקעות הפועל 16 שעות ביממה.

בנק מזרחי טפחות - הבנק הגדול ביותר למשכנתאות 

ההחלטה לקחת משכנתא אינה עניין של מה בכך וכדאי מאד להשתמש בעזרתם של מומחים בנושא, בנק מזרחי טפחות מתמחה בכל מה שקשור ללקיחת משכנתאות ויכול לסייע לכם מהשלב הראשון ועד לקבלת המשכנתא.

הסיוע כולל עזרה עם עצם קבלת ההחלטה האם לקחת משכנתא או לא, לאחר מכן הצוות המקצועי יתאים עבורכם את המשכנתא הטובה ביותר לפי פרמטרים שונים כגון גובה השכר, ומקורות המימון הזמינים לכם. בנוסף אצל בנק מזרחי טפחות ניתן לשלב מספר מסלולים כמו גם לשלב בין המשכנתא לעו"ש ולקבל בזכות זה תנאים מועדפים והטבות רבות.

לקיחת משכנתא אינה חייבת להיות סיפור מסובך, בעזרת בנק מזרחי טפחות תוכלו לקבל את המשכנתא שלכם בזריזות וביעילות ולהצטרף אל 900,000 בתי האב שנרכשו בישראל תודות למזרחי טפחות.

בנק מזרחי טפחות, בנק מליגה אחרת.

דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 2 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/46230/בנק-מזרחי

  השאר תגובה למאמר זה

  מבדיקת כלכלני חברת מ.א. בקרה וניהול עולה: בנק הפועלים ובנק מזרחי-טפחות העלו את ריבית החובה מעבר למתחייב מהחלטת נגיד בנק ישראל להעלאת הריבית במשק ומעבר לעלייה בשיעור הפריים. כך עולה מבדיקה שערכו כלכלני חברת מ.א בקרה וניהול, המתמחה בחישוב ריבית ובדיקת חשבונות בנקים.

  על ידי: מ.א. בקרה וניהול 1987 בע"מl פיננסים וכספיםl 02/06/2008 lצפיות: 2,580
  אורן איתן

  בנקאות ישירה המאפשרת ניהול חשבון בנק בקלות ובמהירות, בנקאות המבוססת על אמצעי התקשרות של העידן הדיגיטלי.

  על ידי: אורן איתןl פיננסים וכספים> בנקאותl 15/01/2009 lצפיות: 3,191

  מוסד פיננסי שעוסק בטיפול בכספי הציבור. הטיפול בכספים כולל טיפול בהלוואות בנקים, חשבונות בנק, פיקדונות כספיים, מסגרות חשבונות שקים, השקעות ומתן הלוואות לאחרים.

  על ידי: יעלl פיננסים וכספים> בנקאותl 08/01/2012 lצפיות: 7,818

  ביהמ"ש העליון קבע כי יש להשיב את העיקולים הזמניים אשר הוטלו על נכסי החברה הנתבעת, הגם שתביעת בנק מזרחי כנגדה נדחתה בביהמ"ש המחוזי

  על ידי: מ.א. בקרה וניהול 1987 בע"מl חוק ומשפט> דיני בנקאותl 03/08/2009 lצפיות: 591
  קבוצת שגיא

  לאור השינויים שחלו במערכת הבנקאית בחודשים האחרונים, מצאנו לנכון לעדכן בטבלה אחת ומרוכזת את כל תעריפי הבנקים- ללקוחות עסקיים ופרטיים. אנו מדגישים כי רצוי לנהל על תעריפים אלו מו"מ, תוך שמוש במידע מהו התעריף המומלץ בהתאם לענף החברה, נפח הפעילות שלה וכו'.

  על ידי: קבוצת שגיאl פיננסים וכספים> בנקאותl 09/07/2009 lצפיות: 10,828
  נבו - המאגר המשפטי

  תובענה למתן פס'ד המורה כי המשיב לא יורשה להמשיך בהליכי מימוש משכנתא לפינוי ומכירת בית המגורים של המבקשים, אלא לאחר שימציא להם סידור חלוף הולם, בהתאם לחובתו שבס' 38(א) לחוק ההוצאה לפועל, תשכ'ז-1967 (להלן: החוק).

  על ידי: נבו - המאגר המשפטיl חוק ומשפט> תקצירי פסדl 22/10/2008 lצפיות: 104
  חיה אקילוב, עו"ד ומגשרת

  בניסיון לבחון את חובת התנהלות הבנקים, המוסד הכספי, שבאמצעותו אנו מבצעים פעולות מהותיות בחיינו, כגון נטילת הלוואת משכנתא לרכישת בית, בית עסק וכדומה, מחזור הלוואת משכנתא קיימת, פעולות אשר טומנות בחובן חישוב וסיכון שעלול במעשה או במחדל לגרום לנזקים לרבות נזקים ממוניים. נמצא מספר חובות המוטלים על הבנק לצד חובת הזהירות וביניהם, חובת תום הלב, חובת האמון והנאמנות.

  על ידי: חיה אקילוב, עו"ד ומגשרתl חוק ומשפט> מקרקעיןl 16/04/2014 lצפיות: 162
  ספירלי בע"מ

  בשעה טובה ומוצלחת החלטתם לרכוש דירה משלכם. אם הונכם העצמי אינו מספיק לרכישה כנראה שתצטרכו לקחת משכנתא מהבנק. אם זה המצב, אין ספק שאתם לפני ביצוע של אחת ההחלטות הפיננסיות החשובות בחייכם, החלטה אשר תלווה אתכם לאורך שנים רבות, החלטה שיש להיערך אליה בכובד ראש ואשר כדאי מאד להתייעץ לפני הוצאתה לפועל. אז חכו קצת לפני הפנייה לבנק וקבלו הסבר למושגים, תהליכים ושאלות מרכזיות אותם תפגשו בעולם הקסום והמורכב של המשכנתאות…

  על ידי: ספירלי בע"מl פיננסים וכספים> משכנתאl 26/10/2014 lצפיות: 58

  זהו חלק שני של המאמר (קישור לחלק הראשון). במאמר הראשון פרטנו את ההגנות העומדות לכל ערב באשר הוא ערב. בחלק זה של המאמר נדון בהגנות הנוספות העומדות לערב יחיד ולערב מוגן. כמו כן נדון בסוגיות אחרות הנוגעות לערבות לרבות עמדתו של המשפט העברי.

  על ידי: בר אל ירון, עורך דיןl חוק ומשפט> דיני בנקאותl 04/06/2009 lצפיות: 49,208
  אלי עזטפור

  11 שנים שילמתי משכנתא והחוב שלי ירד רק ב 45,000 ש"ח מתוך 500,000 שלקחתי. מוכר לך? לצערנו שאנו פונים לבנק בלקיחת משכנתא, אנו תלויים בפקיד שיושב מולנו, כי במילים עדינות פקיד שיושב מולנו הוא לא "חבר טוב" שלנו. לפקיד שיושב מולנו יש אינטרס שהמוסד (מוסד בנקאי) שהוא עובד בוא ירוויח, הרי אם הבנק ירוויח , הפקיד ירוויח. הבעיה שלנו שברגע שכמו שאמרנו הבנק הרוויח והפקיד הרוויח, אז כנראה אנחנו הפסדנו. היי אז מה עושים??? אם אני יודע שהבנק בכל מקרה ירוויח אז מה זה משנה??? הרי אם הוא לא ירוויח אני

  על ידי: אלי עזטפורl פיננסים וכספים> בנקאותl 28/02/2015

  יתרונות וחסרונות בפתיחת חשבון בנק בחו"ל לאנשי עסקים ולאנשים פרטיים. איך לפתוח חשבון בנק במדינות המאשרות, איך להימנע מטעויות בעת פתיחת החשבון, בנקים מובילים לפתיחת חשבון בנק בצורה דיסקרטית.

  על ידי: אלדר גריידיl פיננסים וכספים> בנקאותl 28/01/2015 lצפיות: 17

  הבנקים הגדולים בישראל החלו להחתים את לקוחותיהם "שנחשדים" באזרחות אמריקנית על טופס מידע (W9ׂ) לצורך קבלת המספר המזהה שלהם לצורך מס TIN. בחלק לא מבוטל של המקרים סרוב מצידו של האזרח האמריקאי לחתום על הטופס יוביל להקפאת חשבונות וסנקציות מצד הבנק

  על ידי: Shiran Madarl פיננסים וכספים> בנקאותl 28/11/2014 lצפיות: 37

  בנק UBP: התמקדות בניירות ערך אירופאים – הזדמנות מצוינת כך אומר בנק UBP השוויצרי. כל המרכיבים לשנה מוצלחת של ניירות ערך באירופה נמצאים כאן: ארגונים הצליחו לנקות את המאזנים שלהם והאמון שלהם בעתיד נמצא בעליה – דברים אלה נתמכים בתחזיות צמיחה טובות עבור התוצר הגולמי באזור. אך יחד עם זאת, אירופה כבר אינה נסחרת בדיסקאונט, ולכן איכות הרווחים חשובה.

  על ידי: טל הלרl פיננסים וכספים> בנקאותl 07/05/2014 lצפיות: 59

  יותר ויותר סקטורים במגזר העיסקי נחסמים בפני הבנקים. הבנקים מצידם מגדילים את החובות המסופקים או יותר נכון את החובות האבודים והאנדלרמוסיה גבוהה

  על ידי: דורון עמיתl פיננסים וכספים> בנקאותl 06/03/2014 lצפיות: 41

  המטרה של בנית התשתיות הפיננסיות היא שיפור רווחיות העסק שתניב בממוצע בין 750 ל3000 ₪ מדי חודש. תשתיות פיננסיות לעסק הם כלי מהותי וחשוב שמאפשר לך בעל העסק לייצור סדר ולוודא שאתה נשאר במסגרת אותה קבעת בשלב הראשוני כך שההוצאות לא יעלו על ההכנסות, שתחזיר לנו את השליטה ותעזור לנו לבחון את סדרי העדיפויות.

  על ידי: אפרת אלעמריl פיננסים וכספים> בנקאותl 11/01/2014 lצפיות: 62

  ם נקלעתם לחובות, קיבלתם תביעה מבנק, התעלמתם ממנה ובסופו של דבר נפתח נגדכם תיק הוצאה לפועל, אל תתמהמהו לטפל בבעיה

  על ידי: prokidl פיננסים וכספים> בנקאותl 04/12/2013 lצפיות: 1,076

  במקבץ שאלות ותשובות זה – תקבל את כל המידע הדרוש לך על פתיחת חשבון בנק למגזר העסקי. בעלי עסקים רבים שאלו במדור שלנו שאלות שונות העוסקים בפתיחת חשבון ייעודי לפעולות שלהם. מדובר במאמר חשוב, שיחסוך לך טעויות כלכליות רבות שנעשו על ידי בעלי עסקים בעבר, תוך מינוף העסק שלך למקסימום האפשרי.

  על ידי: שאולl פיננסים וכספים> בנקאותl 17/09/2013 lצפיות: 1,447
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast