בנק מזרחי

29/06/2009 • על ידי • 8,582 צפיות

בנק מזרחי טפחות הוקם בשנת 1923 במטרה לספק ללקוחותיו בנקאות מסוג אחר, בנקאות בה כל לקוח זוכה ליחס אישי וקשוב, לטיפול המותאם בדיוק עבורו ולצוות מקצועי אמין ויעיל הרואה ברווחה הכלכלית של לקוחותיו כמשימה החשובה ביותר וכמדד להצלחת הבנק.

שליטתו של הבנק נמצאת כיום בידי שתי קבוצות כלכליות משגשגות, האחת היא קבוצת האחים עופר והשנייה היא קבוצת מ. ורטהיים המנהלות את הבנק באופן שקוף לחלוטין לצרכן ודואגות לשמור אותו בחוד החנית של השירותים הבנקאים הפרטיים והעסקיים.

בנק מזרחי טפחות מפעיל כיום 125 סניפים ברחבי הארץ ורובם ככולם מעניקים שירותים בנקאיים ושירותים פיננסיים מגוונים ברמה יוצאת דופן. לבנק ישנה גם פעילות בינלאומית ענפה המתקיימת בעזרת חברות בנות וסניפים במדינות כמו לונדון, שוויץ, מקסיקו, איי קיימן ובמספר ערים גם בארה"ב ועוד המציעים את שירותיהם לתושבים המקומיים ולאזרחי ישראל המבקשים לנהל את חשבון הבנק שלהם ואת נכסיהם הפיננסיים גם מחוץ לארץ.

חבילת השירותים של בנק מזרחי טפחות

§   חשבונות מותאמים - בנק מזרחי טפחות אינו מאמין בניהול חשבון אחיד לכולם, אצל מזרחי טפחות מכירים בעובדה כי לכל לקוח יש צרכים שונים ורצונות שונים ולכן קיימים בבנק מסלולים שונים עבור כל פלחי האוכלוסייה כגון חשבונות לצעירים, חשבונות לחיילים, סטודנטים, שכירים, עצמאים, בני גיל הזהב וכו'.

§ אפיקי השקעות מרובים - אצל בנק מזרחי טפחות תוכלו לבחור להשקיע בפיקדונות, תוכניות חסכון מגוונות ובקרנות נאמנות משתלמות. בנוסף מספק בנק מזרחי טפחות ייעוץ והכוונה מלאים לכל משקיע שחפץ בכך.

§ הלוואות במימון מהיר - כולם צרכים עזרה לפעמים, במיוחד כשמדובר בהגשמת חלומות מיוחדים כמו טיסה לחו"ל אחרי או לפני צבא, ירח דבש רומנטי ועוד. בנק מזרחי טפחות ימצא עבורכם את ההלוואה הנוחה והמהירה ביותר בתנאים שמתאימים לכם.

§ בנקאות מסחרית - הכוללת קשת של שירותי בנקאות ושירותים פיננסיים המותאמים לסקטור העסקי.

§ מט"ח - בנק מזרחי טפחות מנהל פעילות מט"ח, פורקס ענפה הכוללת שירותים ומוצרים מתקדמים ביותר.

§ שוק ההון - בנק מזרחי טפחות מאפשר ללקוחותיו לנהל תיקי השקעות בסדרי גודל שונים תוך קבלת הכוונה מאנליסטים מקצועיים. בנוסף מפעיל הבנק חדר השקעות הפועל 16 שעות ביממה.

בנק מזרחי טפחות - הבנק הגדול ביותר למשכנתאות 

ההחלטה לקחת משכנתא אינה עניין של מה בכך וכדאי מאד להשתמש בעזרתם של מומחים בנושא, בנק מזרחי טפחות מתמחה בכל מה שקשור ללקיחת משכנתאות ויכול לסייע לכם מהשלב הראשון ועד לקבלת המשכנתא.

הסיוע כולל עזרה עם עצם קבלת ההחלטה האם לקחת משכנתא או לא, לאחר מכן הצוות המקצועי יתאים עבורכם את המשכנתא הטובה ביותר לפי פרמטרים שונים כגון גובה השכר, ומקורות המימון הזמינים לכם. בנוסף אצל בנק מזרחי טפחות ניתן לשלב מספר מסלולים כמו גם לשלב בין המשכנתא לעו"ש ולקבל בזכות זה תנאים מועדפים והטבות רבות.

לקיחת משכנתא אינה חייבת להיות סיפור מסובך, בעזרת בנק מזרחי טפחות תוכלו לקבל את המשכנתא שלכם בזריזות וביעילות ולהצטרף אל 900,000 בתי האב שנרכשו בישראל תודות למזרחי טפחות.

בנק מזרחי טפחות, בנק מליגה אחרת.

אודות כותב המאמר

בנקים - בנק אינפו

אתר בנק אינפו הוקם במטרה להוות כח צרכני - לקוחות בנקים - אפשר לעמוד מול הבנק שלכם ולנצח! תודה למילה טובה כתיבת מאמרים, יעוץ עסקי , טיפים מאתר רואה חשבון