תוצאות לוטו

פורסם: 01/07/2009 |תגובות: 0 | צפיות: 19,390 | Share

כל ילד יודע כי תוצאות לוטו יכולות לשנות חייו של אדם מן הקצה אל הקצה. לכולנו יש את החלום לשבת מול הטלוויזיה עם טופס לוטו שזה עתה שלחנו, לראות את הכדורים מתערבבים, יוצאים להם אחד אחד ממכונת ההגרלה ומתאימים בדיוק למספרים שמופיעים אצלנו בטופס.   מייד אנחנו גולשים אח מחוזות הפנטזיה ומתחילים לחשוב על מה נעשה עם המילונים שייכנסו אלינו לחשבון בנק. נקיף את העולם, נגור בווילה מפוארת, נאכל במסעדות שעד עכשיו לא העזנו אפילו להסתכל על התפריט שלהן, נחלק למשפחה, נתרום לארגונים חברתיים, נפתח עסק ועוד ועוד.  

הפנטזיות הללו הן אולי הסיבה בגללה משחק הלוטו הוא משחק כל כך פופולארי בכל העולם. בלי שנצטרך לדעת יותר מדיי, מבלי להשקיע הרבה תכנון ומחשבה, כל מה שצריך זה להמר על שבעה מספרים. אם להיות כנים, ברוב הפעמים תוצאות לוטו לא יאירו לנו פנים, אבל מצד שני בכל שנה ישנם עשרות זוכים בלוטו, אז התקווה תמיד קיימת.

תוצאות לוטו ראשונות

מאז ומתמיד הציפייה לפרסום תוצאות לוטו הייתה נחלת ההמונים, החלום להתעשר בין לילה לא פסח על אף אחד מאיתנו. היום כשיש שיטות לוטו שונות ומתוחכמות, אתרי אינטרנט בהם ניתן לצפות בכל יום בפרסום תוצאות לוטו ומשחקים שונים של מפעל הפיס שנוספו לצד הלוטו נחמד להיזכר איך הכול התחיל. הרעיון להקמת מפעל הגרלות עירוני התבשל בראשו של ראש עיריית תל אביב ישראל רוקח בשנותיה הראשונות של המדינה. המצב הכלכלי בעיר היה קשה והעירייה נזקקה להכנסות על מנת להקים בתי חולים, מוסדות סעד, חינוך ותרבות. לאחר עבודה מאומצת בראשות גזבר העירייה, בן-ציון ארגוב, אישרה הממשלה ב-1951 את רישום מפעל הפיס אצל רשם החברות. ביום שלישי ה-16 באוקטובר 1951 נערכה הגרלת הלוטו הראשונה בישראל. כרטיסי ההגרלה הגיעו מתל אביב לירושלים תחת אבטחה כבדה ותוך מספר שעות היו כלא היו בשל התנפלות תושבי תל אביב על נקודות המכירה. בעת פרסום תוצאות לוטו הראשונות בתולדות ישראל עצרה תל אביב את נשימתה. באולם מלא מפה לפה נקבע כי יצחק כהן, תושב העיר, הוא הזוכה הראשון בתולדות הלוטו בישראל. הפרס, אגב, על ניחוש בלוטו של כל המספרים   עמד על 1000 לירות ישראליות.  

המדינה עוצרת נשימתה

מאז התפתח מפעל הפיס וימי שלישי, היום של פרסום תוצאות לוטו הפכו לימים בהם מדינה שלמה עוצרת נשימתה בציפייה לתוצאות. היום ניתן למלא טופס לוטו בצורה ידנית, ממש כמו פעם או באמצעות מחשב הבוחר באקראי את המספרים. אפשרות נוספת היא באמצעות תכניות מנויים של מפעל הפיס באמצעותה נשלח באופן אוטומטי טופס שלכם עם מספרים קבועים לכל הגרלה.

ההגרלה עדיין משודרת בשידור חי בטלוויזיה, אבל אם פיספסתם תוכלו להתעדכן בתוצאותיה באתר מפעל הפיס שדואג להתעדכן במהירות.

הציפייה לפרסום תוצאות לוטו היא תמיד משהו שמעלה את רף הריגוש שלנו לרמות הגבוהות ביותר, ולמרות שהסיכויים לא גבוהים ההתרגשות הזאת ממשיכה למשוך מיליוני אנשים להשתתף בהגרלה מדיי שבוע.

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 4 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/46341/תוצאות-לוטו

  השאר תגובה למאמר זה

  בינתיים, כמו כולנו, אתה מתחיל לפנטז. רובנו נהיים מאוד נדיבים בשלב הזה ומתחילים לחלק את הכסף להורים, לאחים, לחברים וכמובן לארגוני צדקה שונים. בסופו של דבר, אחרי שהיינו לארג'ים עם עצמנו והשארנו לנו כמה מליונים נשאלת השאלה: אז מה עושים? נופש בתאילנד או במקסיקו? פורש או מרצדס? וילה בקיסריה או בארסוף?

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell בידור ופנאי> משחקי מזלl 03/01/2010 lצפיות: 5,544

  סמארט קלאב היא קבוצה אשר מטרתה היא בראש ובראשונה הגדלת סיכויי הזכיה של לקוחותיה בהגרלות שונות כמו לוטו, ווינר וטוטו. על מנת לבצע זאת באופן המוצלח ביותר מציעה קבוצת סמארט קלאב ללקוחותיה שירות חכם של מילוי טפסי לוטו באופן סדיר ועקבי.

  על ידי: מיטלl בידור ופנאי> משחקי מזלl 22/10/2009 lצפיות: 3,010

  אחד הדברים החשובים ביותר עבור מי שמשתתפים באופן כקבוע בהגרלת הלוטו, הוא המעקב הקבוע אחר התוצאות של ההגרלות השונות, מאחר ומוטל עליהם לבדוק את טופסי ההגרלה שלהם על מנת לבדוק אם הצליחו לזכות בפרס כזה או אחר.

  על ידי: סנונית תוכןl בית וצרכנות> קניות וצרכנותl 25/06/2013 lצפיות: 500

  ההגיון העומד מאחור השירות החכם של קבוצת סמארט קלאב הוא פשוט מאוד – לאדם רגיל יהיה זה קשה מאוד לזכות בהגרלת לוטו, פשוט מאחר והסיכויים לזכות בהגרלה מאוד קטנים. בהתאם לכך, אנשים אשר משתתפים בהגרלות לוטו באופן המסורתי ואינם נעזרים בשירותי סמארט קלאב לא ממלאים את טפסי ההגרלה שלהם באופן אשר יגדיל את סיכוייהם לזכות:

  על ידי: מיטלl בידור ופנאי> משחקי מזלl 29/10/2009 lצפיות: 443

  מכירים את השאלה הכה שכיחה: "מה היית עושה לו זכית בפרס הגדול בלוטו?". אין אחד מאיתנו שהמחשבה על לזכות בלוטו לא חלפה במוחו לפחות פעם בחיים. משחק הלוטו, כאחד ממשחקי ההימורים הפופולאריים ביותר בעולם, מאפשר לכל אדם לנסות את מזלו ולהתמודד במשחק. בהצלחה!

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell בידור ופנאי> בידור - כלליl 10/11/2008 lצפיות: 9,440

  לוטוקארד הוא מועדון בו חברים אנשים שמבינים שכדי להגשים את חלומם ולזכות בפרס הראשון בלוטו הם צריכים לעשות מעשה ולהצטרף אל הטובים ביותר בתחום. אין אחד מאיתנו שלא פנטז על זכייה של מיליונים בהגרלת הלוטו. אנחנו כבר יודעים לאן נטוס, למי נתרום, איזה רכב נקנה ואיך בדיוק תראה הווילה שלנו.

  על ידי: מיטלl בידור ופנאי> משחקי מזלl 10/11/2009 lצפיות: 552

  זהו. כבר אין צורך להתלבש או לקום מן הכסא כדי להשתתף בהגרלות לוטו. אין צורך לרכוש טופס לוטו מדי שבוע כדי לקחת חלק בכל אותן הגרלות לוטו, גם אין צורך לעקוב אחר תוצאות לוטו, השירות שמספקת חברת סמארט קלאב הוא שירות כולל ומקיף, כך שכל שעליכם לעשות כדי לקחת חלק בהצלחה הזו היא להפוך מנויים. לא תצטרכו לעשות חוץ מזה כלום, אבל ממש כלום!

  על ידי: מיטלl בידור ופנאי> משחקי מזלl 04/11/2009 lצפיות: 390

  תמיד כשמדברים על שיטות לוטו או על תוכנות לוטו שמתיימרות לשפר את סיכויי המהמר , רבים האנשים המרימים גבה ואומרים שהרי זה שטויות איך אפשר לשפר את סיכויי הזכייה במשחק כמו הלוטו אם בחירת המספרים היא אקראית לחלוטין, ובכך הרי שלכל צירוף לוטו יש את אותו סיכוי לזכות. ולכן עולה השאלה האם שיטות לוטו הן אכן יעילות להשגת המיליונים או חסרות תועלת?

  על ידי: לוטו האקרl בידור ופנאי> משחקי מזלl 21/10/2012 lצפיות: 1,250

  טוטו, ממש כמו אחיו מהלוטו, הוא משחק שבועי אשר בו אפשר לזכות בכל הקופה או להסתפק בזכיות קטנות. בניגוד להגרלת לוטו, המשחק הזה אינו מתבסס על הגרלה. בטוטו המשתתף צריך לנחש את תוצאות משחקי הכדורגל בליגת העל הישראלית ובליגות אחרות מהארץ ומהעולם. אם ניחשת את תוצאות כל 16 המשחקים, זכית בכל הקופה.

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell בידור ופנאי> משחקי מזלl 08/04/2010 lצפיות: 443

  בעולם כיום כל אחד כמעט יכול להרוויח כסף , אך השאלה היא מה לעשות עם הכסף הזה בשביל להרוויח ממנו עוד כסף. המאמר הבא מסביר ומפרט שיטות להשקעה נכונה בכמה תחומים. מאמר זה מתאים בעיקר לתחום של השקעות למתחילים .

  על ידי: shmolikl פיננסים וכספים> השקעותl 10/02/2015

  פתיחת תיק השקעות מאפשרת לכם להשקיע את כספכם באמצעות מגוון כלים פיננסיים כגון מניות בבורסה, קרנות נאמנות, מטבח חוץ, אגרות חוב ממשלתיות או קונצרניות, חוזים עתידיים ועוד.

  על ידי: שאולl פיננסים וכספים> השקעותl 30/11/2014

  אחת הדרכים החשובות והיעילות ביותר לשמירה על הכסף ולהשאת ערכו היא להשקיע אותו בתבונה. מכיוון שמרבית האנשים חסרים את היכולת לנהל באופן מתמשך ועקבי את השקעותיהם, אפילו כאשר מדובר על אנשים עם ראש על הכתפיים, אין פלא שקיימת עדיפות לעשות זאת באמצעות בית השקעות מבוסס ואיכותי.

  על ידי: מיכאל רומנסקיl פיננסים וכספים> השקעותl 27/04/2014 lצפיות: 48

  כיום, כאשר רכישה של ניירות ערך כדוגמת מניות, אגרות חוב, תעודות סל, קרנות נאמנות וכיוצא באלה, הפכה לדרך מרכזית ליצירת חיסכון ורווחים, חשוב מאוד לבחור בדרך הנכונה כדי להצליח יותר. בזמן שהאפשרות לחסוך בבנק איננה מניבה כמעט רווחים (למעשה, לרוב מדובר על לא יותר משברי אחוזים של ריבית), חשוב מאוד להכיר את היתרונות של ניהול תיקים בבית השקעות רציני ומבוסס.

  על ידי: מיכאל רומנסקיl פיננסים וכספים> השקעותl 27/04/2014 lצפיות: 46
  אסף להב

  נכון לסוף שנת 2013 נשבר שיא שלח נוטלי המשכנתאות במדינה ישראל,51 מיליארד שקל וזה מצביע על זינוק של 11%. חצי מסכום זה הלך בעבור דירות להשקעה ברחבי המדינה, השיא הקודם נרשם ב–2010, אז היקף המשכנתאות החדשות/מיחזור מבנק לבנק הסתכם בכ-45 מיליארד שקלים חדשים. ואולם לאחר שיא זה הגיעה המחאה החברתית בסוף בקיץ 2011, שהובילה לירידה בפעילות בענף הנדל"ן. נראה כי מאמצע 2012 הקונים חזרו לשוק הדירות, ומאז הפעילות בו עולה בהתמדה והשיפור הורגש.

  על ידי: אסף להבl פיננסים וכספים> השקעותl 02/02/2014 lצפיות: 66
  אלי גולדמן

  שוק ההון בישראל נחשב לזירה תחרותית ביותר כאשר ישנן תקופות ארוכות של גאות שבפרק זמן קצר הופכות לשפל. על כן ראוי וחשוב ללמוד את שוק ההון לפני שניכנסים להשקעה בו.

  על ידי: אלי גולדמןl פיננסים וכספים> השקעותl 14/01/2014 lצפיות: 41
  יוסי קוניין

  הצלחתם. אחרי חודשים של מרדפים הזמינו אתכם להציג בפני משקיע (או קבוצת משקיעים). מזל טוב. הגעתם. הצגתם. ואז התחילו השאלות. ופתאום אתם מוצאים את עצמכם מול אנשים שמדברים שפה שונה לגמרי ממה שהכרתם. זה נשמע כמו עברית/אנגלית אבל מעורבב עם כל מיני מושגים שלא אומרים לכם כלום, או נשמעים מוכרים בצורה לא ברורה. הכירו את שפת "משקיעית".

  על ידי: יוסי קונייןl פיננסים וכספים> השקעותl 14/01/2014 lצפיות: 135

  ניהול תיק השקעות הוא משימה תובענית מאוד למשקיע הממוצע. ישנם הרבה סיכונים בתהליך בניית תיק השקעות. ניכוס לא נכון של כספים וחוסר גיוון בתיק שלך עלול לגרום לתוצאות הרסניות. חשוב לבדוק מספר פרטים לפני שמפקידים את התיק שלך בידי חברת צד שלישי.

  על ידי: ליטל אמירl פיננסים וכספים> השקעותl 12/01/2014 lצפיות: 143

  חובות – להחזיר נכון . למי מאיתנו אין היום חובות מעיקים המפריעים לנו לנהל את כלכלת המשפחה? אתם יודעים בדיוק כמה אתם חייבים? מהם תנאי ההחזר? מהו מחיר ההלוואה שלקחתם? הגיע הזמן לאחר החגים להתחיל להחזיר חובות, הרי לא חשבתם לרגע כשקיבלתם את הכסף, שאין צורך להחזיר או שהחוב יתאדה מעצמו ויעלם? אולי לקחתם עליכם התחייבויות מבלי לחשוב על שלב ההחזר או על "מחיר" ההלוואה ועכשיו הגיע הזמן, התעלמות כאן לא תעזור.

  על ידי: עדן אוראוסl פיננסים וכספים> בנקאותl 01/07/2009 lצפיות: 277
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast