עיצוב גבות

פורסם: 11/07/2009 |תגובות: 0 | צפיות: 1,393 | Share

עיצוב גבות- מה אומרות עינייך?

נהוג לומר כי 'העיניים מספרות הכל'. את כועסת, שמחה או מאושרת, זה ישתקף קודם כל בהבעה שלך. ומכיוון שלגבות חלק מרכזי בהבעת הפנים חשוב שיהיו מעוצבות כראוי.

מרבית מהפונים לטיפולי גבות אינם ממש מודעים לעובדה זו, והדרישה היא בדרך כלל ליצור סדר, בשערות הגבה כלומר למרוט קצוות ושערות בולטות, או במילים אחרות: 'לנקות'.

עם זאת, עיצוב גבות נכון ומקצועי יכול לייצר הבעה שונה לפנים ולתקן פגמים. בהינף פינצטה אף ניתן לרכך פנים  בעלות מראה קשוח, וליצור תדמית חדשה רק מהגבות.

יש מספר כללים שצריך לזכור לפני שמגיעים לקוסמטיקאית לעיצוב גבות והחשוב שבהם הוא שלא משנה לאיזה כיוון תחליטו לקחת את העיצוב, חשוב מאוד שהגבות ישארו במסגרת המבנה הטבעי שלהן. קארין מרציאנו, קוסמטיקאית ובעלת מכון הקוסמטיקה "קארין מרציאנו" מסבירה כי "לא ניתן ליצור תדמית חדשה על ידי גבות שאינן נראות טבעי, זה מורגש היטב כלפי חוץ ולא מצליח לייצר את האפקט הרצוי".

אז איך יודעים איזו גבה תיראה טבעי ואיזו לא? "חשוב מאוד להכיר את מבנה הפנים ואת צורת הגבה הטבעית על מנת לעצב גבה שתעדן פגמים אך עדיין תישאר במסגרת המראה הטבעי", אומרת מרציאנו.

חשוב להגדיר מראש מה אנו מעוניינים לשדר על מנת שנוכל לעצב את הגבות בהתאם.

מי שתרצה להשיג מראה רך יותר תוכל לעצב גבות בסגנון מעוגל שיסייעו בהסתרת סנטר חד, ובכך יכולות לרכך את מראה הפנים.

מי שתרצה דווקא להאריך את מראה הפנים יכולה להשיג זאת על ידי גבה בעלת זווית משולשת. חשוב לציין כי אסור להגזים וזווית חדה מידי תיראה בלתי טבעית. גבות בסגנון מפותל יכולות לייצר מראה המשדר ביטחון עצמי ומקצועיות, ולנשים המחזיקות במשרות ניהוליות או שמעוניינות להגיע אליהן כדאי לשקול עיצוב שכזה בהתאם למראה הפנים.

אילו סוגי גבות מתאימות למבני הפנים השונות? מרציאנו מונה מספר מקרים שכיחים:


-עבור בעלי מבנה פנים חד יתאימו במיוחד גבות עבות ושטוחות, היתרון של גבות אלו שהן מצליחות להעניק לבעלי מבנה הפנים החד מראה צעיר וטבעי.

- לבעלות מבנה פנים ארוך תתאים, גם כן, גבה שטוחה המעניקה לפנים מראה מעוגל יותר ואף מבליטה את העיניים. טעות לחשוב כי גבה עם זווית מתאימה לבעלות פנים ארוכות מכיוון שהיא תיצור דווקא אפקט שלילי ותאריך את הפנים יותר.

-מי שניחנה בפנים עגולות תוכל להתאים לעצמה גבה משולשת שתאפשר להעניק לפנים מראה ארוך וצר יותר.
- גבה משולשת כדאי להתאים לבעלות מבנה פנים מרובע, וכדאי מאוד להימנע מגבות עגולות או שטוחות שאינן מחמיאות לבעלות פנים כאלו.

חשוב לזכור כי מעבר לתדמית שיוצרות הגבות, מטרת העיצוב, קודם כל ובסופו של דבר, היא לשפר את מראה הפנים, להעניק איזון למבנה, להבליט את מה שיפה ולטשטש פגמים. ולכן כדאי לדעת שעיצוב לא נכון יכול גם לפגוע במראה. "אי אפשר להחליט שרירותית על צורת גבה מסוימת, רק כי ראינו אותה אצל החברה", אומרת מרציאנו. "אני נתקלת רבות במקרים בהם מגיעות אלי נשים ורוצות גבות בסגנון של מפורסמת כזו או אחרת או כמו של הלקוחה שהייתה לפניהן".

מרציאנו מוסיפה ש"כמו שלא כל בגד מתאים לכל בחורה, כך גם בגבות חשובה ההתאמה האישית על פי מבנה הפנים, נקודות החוזק והחולשה".

ניתן לראות סגנונות עיצוב שונים של קארין מרציאנו שיוצרים הבעות שונות ומתאימים בכתובת: http://karine-marsiano.co.il/gabot.html

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 1 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/47008/עיצוב-גבות

  השאר תגובה למאמר זה

  דורון גרינשפן - Yes, Please!

  קורס עיצוב גבות מאפשר לכל קוסמטיקאית להציע יריעה רחבה של טיפוח לאישה. ניתן ללמוד קורס עיצוב גבות בפני עצמו או כחלק מקורס קוסמטיקה או קורס איפור קבוע.

  על ידי: דורון גרינשפן - Yes, Please!l חינוך ולימודים> קורסים מקצועייםl 16/09/2010 lצפיות: 150
  טליה מור-קוסמטיקאית -מור-ביוטי

  המבט הראשוני (בין שני אנשים שנפגשים ) ולוחצים ידיים הוא בין הגבות (נסו זאת ותראו שהמבט הראשוני הוא בין העיניים) לכן ישנה חשיבות רבה לגבות מסודרות המהוות מסגרת מושלמת לגבייך.

  על ידי: טליה מור-קוסמטיקאית -מור-ביוטיl יופי וטיפוח> קוסמטיקהl 17/07/2011 lצפיות: 332
  מערכת icosmetics

  לגבות שלנו יש חשיבות רבה כיון שהן המסגרת של הפנים. הן אלה שיוצרות הבעה ולפעמים ממש משנות את המראה של הפנים . טיפים לעיצוב הגבות..

  על ידי: מערכת icosmeticsl יופי וטיפוח> יופי וטיפוח - כלליl 30/04/2008 lצפיות: 18,842
  נשית

  אחת הדרכים המהירות והפשוטות לשינוי מרענן במראה הפנים הינה עיצוב גבות. הגבות הן פרט דומיננטי בפנים וביכולתן להשפיע על הבעת הפנים שלך ועל המראה הכללי של פנייך. ניתן לעצב את הגבות במגוון שיטות מריטה ולכל שיטה יתרונות וחסרונות...

  על ידי: נשיתl יופי וטיפוח> יופי וטיפוח - כלליl 22/04/2010 lצפיות: 7,009
  שני - אומנות האיפור

  עיצוב הגבות הגבות הינם המסגרת של העין כפי שהשיער הוא המסגרת של הפנים.

  על ידי: שני - אומנות האיפורl יופי וטיפוח> קוסמטיקהl 01/06/2009 lצפיות: 139

  דלית לוי מרחובות, מומחית לשיקום גבות, מזה 15 שנה, מזהה עבורנו טעויות נפוצות בתחום ומעניקה פתרונות לשיפור מסגרת הפנים, הלוא הן: הגבות

  על ידי: אליטה תקשורתl יופי וטיפוח> יופי וטיפוח - כלליl 25/03/2009 lצפיות: 12,099

  בעיצוב גבות יכול לקבוע מעבר לצורתן היפה של הגבות, גם את מבנה הפנים. כמה טיפים חשובים בדרך למראה גבות מעוצב הנותן מסגרת יפה לפנים.

  על ידי: hadarhehel יופי וטיפוח> יופי וטיפוח - כלליl 06/05/2010 lצפיות: 991
  רות טולדו

  טיפוח הגבות היא אחת הדרכים הקלות ביותר ליצירת הרמוניה בפנים. למעשה, אם הייתי צריכה לבחור חמישה מוצרי איפור חיוניים הם היו: קונסילר, מסקרה, סומק, שפתון לחות לשפתיים ועיפרון גבות. לא רק שהדגשת הגבות יכולה להעניק לפנים אשליית מתיחה אלא שהיא גם מוסיפה איזון בכך שהיא מגדירה את צורתן ואת הנפח שלהן. במאמר שלפניכן, אתן טיפים להתמודדות עם הגבות, מבחירת המוצר הנכון דרך בחירת הגוון המתאים ועד טריקים קטנים להקלה על עיצוב הגבות.

  על ידי: רות טולדוl יופי וטיפוח> יופי וטיפוח - כלליl 21/07/2010 lצפיות: 3,096

  מי לא אוהבת להיות יפה, להיראות במיטבה ולשמור על מראה רענן מטופח ויפה?לצורך כך אנו הנשים משתמשות בעזרים כמו קוסמטיקה וטיפוח וכן איפור הפנים כי להדגיש חלקים יפים בו ולטשטש את אלו שיש בהם פגמים. איפור דורש הבנה של טכניקות שונות בו, וידע בנוגע למוצרי האיפור והצבעים המתאימים לנו.

  על ידי: לודמילה פרידמןl חינוך ולימודים> קורסים מקצועייםl 10/01/2013 lצפיות: 55

  טיפוח קבוע של עור הגוף והפנים עם מוצרי ים המלח מביא עמו תוצאות טובות, האם הדבר נכון לגבי כל סוגי מוצרי ים המלח? כאן ננסה לענות על השאלה.

  על ידי: שרון ברl יופי וטיפוח> יופי וטיפוח - כלליl 11/03/2015

  המאמר עוסק במוצרי קוסמטיקה ים המלח ויתרונות הבריאות והטיפוח המתלווים אליהם. שימוש במוצרי ים המלח מומלץ בעבור נשים וגברים בכל גיל, מוצרים איכותיים יביאו לתוצאות טובות.

  על ידי: שרון ברl יופי וטיפוח> יופי וטיפוח - כלליl 11/03/2015

  המאמר מפרט אודות טיפול בסימני מתיחה המופיעים לאחר הריון בעזרת מכשיר מזו רולר לשימוש ביתי.

  על ידי: שמעון סמולנסקיl יופי וטיפוח> יופי וטיפוח - כלליl 03/03/2015

  מילוי שפתיים, או במונח המקצועי- עיבוי שפתיים, מוכר בעיקר כטיפול קוסמטי הנועד לשפר את המראה של שפתיים דקות במיוחד או של שפתיים שאינן סימטריות

  על ידי: יוסף שם טובl יופי וטיפוח> יופי וטיפוח - כלליl 03/02/2015 lצפיות: 11

  המאמר עוסק בטיפולי פדיקור לקראת חתונה, טיפוח כפות הרגליים וטיפוח הציפורניים. כלה מטופחת היא כלה אשר מקדישה תשומת לב גם לפרטים הקטנים.

  על ידי: שמעון סמולנסקיl יופי וטיפוח> יופי וטיפוח - כלליl 14/01/2015 lצפיות: 13

  המאמר עוסק במכשיר דרמה רולר המציע טיפוח לעור הפנים והגוף, בעזרת המכשיר תצליחי לעודד את חידוש התאים של העור.

  על ידי: שמעון סמולנסקיl יופי וטיפוח> יופי וטיפוח - כלליl 14/01/2015

  את המלח והבוץ שהם התוצרים הבסיסיים של ים המלח ניתן למצוא בצורתם הגולמית. הם בעלי סגולות טיפוליות וקוסמטיות רבות וניתן לעשות בהם שימוש לטיפוח וכן ולטיפול במגוון בעיות עור.

  על ידי: ישי אברמסl יופי וטיפוח> יופי וטיפוח - כלליl 23/12/2014 lצפיות: 13

  השימוש של גברים במוצרי קוסמטיקה הולך ומתרחב, וקיימות סדרות של מוצרים מים המלח המיועדים במיוחד לגברים. מאמר זה מתאר את הסוגים השונים, השפעתם והיתרון שבשימוש במוצרים לגבר המכילים מרכיבים מים המלח.

  על ידי: ישי אברמסl יופי וטיפוח> יופי וטיפוח - כלליl 23/12/2014 lצפיות: 11

  סרטני עור מסוג BCC ו – SCC הם הנפוצים ביותר בגוף האדם.שיטת מוס היא אחת השיטות החדשניות והקלילות אשר לא פוגעות ברקמה הבריאה וכן, ניתנת לפענוח תוך זמן קצר ע"י המנתח .

  על ידי: karine marsianol יופי וטיפוח> קוסמטיקהl 24/07/2009 lצפיות: 1,247

  מקובל לומר כי הצורך להתאפר הוא אחד מן העונשים שניחתו על הנשים, בטח כאשר צריך לעשות זאת מוקדם בבוקר ועוד להספיק להכין את הילדים לגן ולבית הספר.

  על ידי: karine marsianol יופי וטיפוח> יופי וטיפוח - כלליl 11/07/2009 lצפיות: 316

  קו ההגנה הראשון בין גופינו ובין הסביבה החיצונית היא שכבת העור. זוהי השכבה העליונה החוצצת בין גופנו ובין המזיקים המצויים באוויר. היא מתפקדת יום יום ובדרך כלל עושה את עבודתה נאמנה, אך עם השנים היא נשחקת מההתמודדות הבלתי פוסקת ומחובתנו לדאוג

  על ידי: karine marsianol יופי וטיפוח> יופי וטיפוח - כלליl 11/07/2009 lצפיות: 10,800
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast