פתיחת חשבון בנק בחו"ל

פורסם: 29/07/2009 |תגובות: 0 | צפיות: 3,006 | Share

ניתן לראות, כי מיום ליום, יותר אנשים פרטיים, אנשי עסקים וחברות מחליטים לפתוח חשבון בנק בחו"ל.

משרדינו מומחה פתיחת חשבון בנק בחו"ל במגוון יעדים.

הסיבות לפתיחת החשבון הן רבות ומגוונות:

צורך עסקי - אם לחברה או לאדם יש פעילות עסקית בחול, הדרך המומלצת היא להתנהל דרך חשבון בנק בחו"ל.

צורך של שמירת סודיות -בישראל הנושא של שמירת סודיות בנקאית כמעט ולא קיים. ניתן להטיל עיקולים על חשבונות בנק ומסירת מידע בקלות יחסית. חשבון בנק בחול יכול לפתור בעיה זו. ישנם מדינות שחוק שמירת הסודיות חזק מאוד וכמעט שלא ניתן לחשוף פרטי חשבון (אלא במקרה של אישום פלילי של הלבנת הון) כמו שוויץ ,לוקסמבורג וסינגפור.

רילוקיישן - במעבר לחו"ל או רילוקיישן אתה נדרש להעביר את בסיס החיים שלך למדינה אחרת, אתה נדרש לפתוח חשבון בנק בחול.

מגוון מדינות שניתן לפתוח חשבון בנק בחו"ל:

פתיחת חשבון בנק בקפריסין - בשנים האחרונות, הפכה קפריסין למוקד עלייה לרגל של ישראלים ואירופאים הזקוקים  לשירותי בנקאות offshore ברמה גבוה. בדרך כלל מדובר על חשבונות מסחריים בבנקים מקומיים (Cyprus Banks), כאשר החשבונות הם על שם חברות קפריסאיות או חברות offshore המונפקות מחוץ לקפריסין. החברות של קפריסין באיחוד האירופי, יחד עם מדיניות מיסוי מקלה ומערכת בנקאות מתקדמת ומפוקחת, הפכה את קפריסין למרכז עיסקי מוביל באירופה. מבנה החברות בקפריסין (Cyprus Company Formation) מתקדם, ומאוד ידידותי למשקיע הזר.

פתיחת חשבון בנק בשוויץ - אחד היתרונות הגדולים של הבנקים בשוויץ הוא נושא הסודיות בנקאית. בשוויץ חוקי הסודיות בנקאית הינם מהמחמירים בעולם ומעניקים הגנה מושלמת כל עוד לא מדובר בכסף שחור שמקורו בהלבנת הון. מערכת הבנקים בשוויץ הינה בעלת מסורת ארוכת שנים של יציבות פוליטית ומטבעית, שירות ומקצוענות. בניגוד לדעה הרווחת, עמלות של בנקים בשוויץ אינן יקרות באופן בלתי רגיל. בחלק מהבנקים השוויצרים ניתן לבחור בעמלה שנתית קבועה כוללת שאינה תלויה במספר הפעולות המבוצעות בחשבון. ניתן לפתוח חשבון בנק בשוויץ על שם  פרטי או על שם חברה.

פתיחת חשבון בנק בהונג קונג –  הונג קונג הינה אחת המדינות המובילות בעולם בתחום הבנקאות והפיננסים והיא מהווה יעד מרכזי לבנקים מובילים מכל העולם. המרכז הפיננסי של הונג קונג הוא ה-9 בגודלו בעולם ומקום שני אחרי יפן באסיה. ל- 71 מתוך 100 הבנקים המובילים בעולם יש נוכחות בהונג קונג. שירותי הבנקאות בהונג קונג הם ברמה הגבוהה ביותר והיא מהווה יעד אטרקטיבי למשקיעים וחברות מכל העולם המחפשים להנות משרותי בנקאות מתקדמים ויכולת לבצע עסקאות עם כל מדינה בעולם. כל חברה, בין אם קטנה או גדלה, צריכה לקחת בחשבון אפשרות לפתיחת חשבון בנק בהונג קונג לפעילות המסחרית של החברה.

חשבון בנק בארה"ב - ישנה דרישה של ישראלים רבים המבקשים לבצע פתיחת חשבון בנק בארה"ב לפעילות עסקית בארה"ב. בחלק מהמקרים, חברות אמריקאיות לא יעשו עסקים עם אדם\חברה שאין להם חשבון בנק באמריקה. הפיתרון לחשבון בבנק אמריקאי הוא הקמת חברה אמריקאית ופתיחת חשבון בנק על שם החברה באחד מהבנקים המסחריים בארה"ב.הנקודה החשובה ביותר כאשר פותחים חשבון בנק בארה"ב, היא הפעילות שעומדת מאחורי החברה והאנשים שעומדים מאחורי החברה. תהליך זה נקרא KYC -Know Your Client. בתהליך זה בודק הבנק את "כשרות" החברה ואת האנשים שעומדים מאחוריה והוא מוודא שהיא לא עוסקת בתחומים שקשורים להלבנת הון.

משרדינו מומחה בפתיחת חשבון בנק במגוון מדינות. השירות הינו מקצועי, מהיר ודיסקרטי ומתבצע דרך משרדינו בהרצליה ללא כל צורך מצידך להגיע לקפריסין.

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 5 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/48302/פתיחת-חשבון-בנק-בחול

  השאר תגובה למאמר זה

  עולם העסקים הבינלאומי מקיף היום את רוב תחומי החיים שלנו. ניתן להתיחס לגלובליזציה והאינטרנט המהיר כאבולוציה מדהימה לעולם העסקים ובעצם לכל תחומי החיים המקיפים אותנו.

  על ידי: ג'י.בי.אוl פיננסים וכספים> השקעותl 15/12/2010 lצפיות: 97

  ישנם יתרונות רבים להקמת חברה בחו"ל ופתיחת חשבון בנק בחו"ל. גם אתה יכול להנות מיתרונות אלו.

  על ידי: משה אורוןl עסקים> עסקים בין-לאומייםl 01/06/2009 lצפיות: 132

  השינוי שעוברת סין במיוחד ומדינות מזרח אסיה מהוות הזדמנות - סקירה השינוי שעברה סין מקורו בכיוון ומימון מביז'ינג. ההנהגה המרכזית הסינית הקצת משאבים רבים ביותר לשם פיתוח מקומי וקניית של IP על מנת להטמיעו באופן חוקי בסין. לאחרונה הקצתה המדינה עשרות ביליונים של RMB לפרויקטי הפיתוח המקומי. ברור שהדבר יצר אלפי מקומות תעסוקה בתחום הפיתוח והסינים החלו לפתח טכנולוגיות, חומרה ותוכנה בכל התחומים. הסינים שמעוניינים לשווק את התוצרת מחוץ לסין מבצעים פיתוח חוקי באופן שיאפשר להם שווק למדינות המערב ואסיה.

  על ידי: Adi Katav עדי כתבl עסקים> עסקים בין-לאומייםl 11/03/2015 lצפיות: 19

  שילוח בינלאומי הוא תחום אשר מתייחס לכל העברה של סחורה ממדינה למדינה. השליחות של הסחורה יכולה להתבצע ב 3 דרכים עיקריות, ואלו הן:

  על ידי: דניאל רטסםl עסקים> עסקים בין-לאומייםl 27/02/2014 lצפיות: 67
  דולפין לאור

  איזה מידע עסקי כדאי לאסוף בפגישה עם מפיץ פוטנציאלי בחו"ל, כחלק ממאמצי המכירות והשיווק הבינלאומי של העסק?

  על ידי: דולפין לאורl עסקים> עסקים בין-לאומייםl 16/12/2013 lצפיות: 105

  מאמר זה יסקור את ההזדמנויות העסקיות ברומניה ב-2014 ויביא את הסיבות העיקריות על מגמה זו. כמו כן, הוא יתייחס לחשיבות עניין שכירת שירותים משפטיים מקומיים. משרד עורכי דין ג'ורג'סקו ושות' הממוקם בבוקרשט הוא מהמשרדים הבולטים המספקים שירותים אלו לחברות ישראליות, ויש לו ניסיון רב שנים בתחום.

  על ידי: סטפניטה ג'ורג'סקוl עסקים> עסקים בין-לאומייםl 10/12/2013 lצפיות: 405

  תובלה יבשתית הינה חלק בלתי נפרד משרשרת אספקת הסחורה בסחר הבינלאומי והיא מתקשרת לכל סוגי ההובלות בעולם העסקי והתעשייתי ובמיוחד לכאלה היוצאות ונכנסות מנמלי התעופה, נמלי הים ומעברי הגבול המסחריים של ישראל.

  על ידי: אוריl עסקים> עסקים בין-לאומייםl 25/08/2013 lצפיות: 62
  דורית צפדיה

  כיום, חברות ועסקים הרוצים להמשיך לצמוח ואף לשרוד, צריכים לשקול להתרחב גלובלית. אולם, עסקים הפועלים, או שוקלים לפעול, בסחר בינלאומי ניצבים בפני גורמים המשפיעים על סחר זה. חלק מגורמים אלה אף עשויים לגרום לבעיות ליצואנים ויבואנים, אך עם הדרכה והכנה נכונות, ניתן להתמודד עם גורמים אלה.

  על ידי: דורית צפדיהl עסקים> עסקים בין-לאומייםl 12/08/2013 lצפיות: 95

  יצואנים רבים מתלבטים בשאלה כיצד ואייך לפתח שווקים חדשים עבור מוצריהם. אחד האפיקים היעילים והממוקדים הוא השימוש בשרותיהן של חברות סחר.

  על ידי: שפריר גודלl עסקים> עסקים בין-לאומייםl 11/08/2013 lצפיות: 97

  למעוניינים לסחור ולהשקיע בפולין מיועד המאמר הזה אשר עוסק בכלכלת פולין ובתחזית צמיחתה לשנים הקרובות כמו גם בקשרי המסחר בין ישראל ופולין

  על ידי: אווהl עסקים> עסקים בין-לאומייםl 18/07/2013 lצפיות: 54

  ישראלים רבים פעילים בחו"ל בכל מיני סוגי עסקים החל מנדל"ן, מסחר, אינטרנט, תיירות ועוד כאשר בהרבה מקרים הפעילות מתבצעות באמצעות הקמת חברה בחו"ל במקלטי מס שונים. יתרונות רבים להקמת חברה בחו"ל במקלטי מס. בכתבה זו נעבור על כמה מהיתרונות העיקריים

  על ידי: משה אורוןl עסקים> עסקים בין-לאומייםl 13/06/2009 lצפיות: 126

  בבואנו להקים פעילות עסקית בכל מדינה שהי וכמובן בקפריסין, מומלץ להכיר את מערכת הבנקים במדינה, את יציבותה, איתנותה הפיננסית ואת חוקיה. בכל מדינה, הגוף האחראי על מערכת הבנקים הינו הבנק המרכזי. בסקירה זו נכיר את הבנק המרכזי בקפריסין ואת מערכת הבנקים בקפריסין. חשוב לקרוא סקירה זו לפני פתיחת חשבון בנק בקפריסין או הקמת חברה בקפריסין.

  על ידי: משה אורוןl עסקים> עסקים בין-לאומייםl 13/06/2009 lצפיות: 262

  מערכת הבנקים בשוויץ הינה בסטנדרט הגבוה ביותר. מעבר לאיכות הגבוהה של בנקים בשוויץ בכל הקשור לעולם ההשקעות, מקצועיות, אמינות, דיוק, שמרנות ומערכת בקרה, מפורסמים בנקים בשוויץ בסודיות בנקאית שהיא מהנוקשות בעולם ומוענקת לכל הלקוחות, גם מקומיים וגם זרים

  על ידי: משה אורוןl עסקים> עסקים בין-לאומייםl 07/06/2009 lצפיות: 615

  ישנם יתרונות רבים להקמת חברה בחו"ל ופתיחת חשבון בנק בחו"ל. גם אתה יכול להנות מיתרונות אלו.

  על ידי: משה אורוןl עסקים> עסקים בין-לאומייםl 01/06/2009 lצפיות: 132

  הקמת חברה בחו"ל או רישום חברה זרה הינה אחת הדרכים הנפוצות ביותר לניהול עסקים שיש בהם מאפיינים בינלאומיים. זוהי גם דרך מצוינת לחסוך בתשלומי מס.

  על ידי: משה אורוןl עסקים> עסקים בין-לאומייםl 01/06/2009 lצפיות: 115

  יתרונות בהקמת חברה בחו"ל במקלט המס BVI

  על ידי: משה אורוןl עסקים> עסקים בין-לאומייםl 28/05/2009 lצפיות: 2,454

  ישראלים רבים כבר גילו את היתרונות בהקמת חברה בקפריסין ופתיחת חשבון בנק בקפריסין. גם אתה יכול להנות מיתרונות אלו שיחסכו לך כסף

  על ידי: משה אורוןl עסקים> עסקים בין-לאומייםl 25/05/2009 lצפיות: 721

  אלפי ישראלים כבר ניצלו את היתרונות בפתיחת חשבון בנק בשוויץ. בנקים בשוויץ נחשבים כמאוד בטוחים ומעניקים דסקרטיות מירבית עבור הלקוח וזאת באמצעות הסודיות הבנקאית המפורסמת של הבנקים בשוויץ שמונעים חשיפה של לקוחות המחזיקים כסף בשוויץ. גם אתה יכול להנות מהיתרונות של פתיחת חשבון בנק בשוויץ

  על ידי: משה אורוןl עסקים> עסקים בין-לאומייםl 24/05/2009 lצפיות: 4,370
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast