פתיחת חשבון בנק בחו"ל

29/07/2009 • על ידי • 3,017 צפיות

ניתן לראות, כי מיום ליום, יותר אנשים פרטיים, אנשי עסקים וחברות מחליטים לפתוח חשבון בנק בחו"ל.

משרדינו מומחה פתיחת חשבון בנק בחו"ל במגוון יעדים.

הסיבות לפתיחת החשבון הן רבות ומגוונות:

צורך עסקי - אם לחברה או לאדם יש פעילות עסקית בחול, הדרך המומלצת היא להתנהל דרך חשבון בנק בחו"ל.

צורך של שמירת סודיות -בישראל הנושא של שמירת סודיות בנקאית כמעט ולא קיים. ניתן להטיל עיקולים על חשבונות בנק ומסירת מידע בקלות יחסית. חשבון בנק בחול יכול לפתור בעיה זו. ישנם מדינות שחוק שמירת הסודיות חזק מאוד וכמעט שלא ניתן לחשוף פרטי חשבון (אלא במקרה של אישום פלילי של הלבנת הון) כמו שוויץ ,לוקסמבורג וסינגפור.

רילוקיישן - במעבר לחו"ל או רילוקיישן אתה נדרש להעביר את בסיס החיים שלך למדינה אחרת, אתה נדרש לפתוח חשבון בנק בחול.

מגוון מדינות שניתן לפתוח חשבון בנק בחו"ל:

פתיחת חשבון בנק בקפריסין - בשנים האחרונות, הפכה קפריסין למוקד עלייה לרגל של ישראלים ואירופאים הזקוקים  לשירותי בנקאות offshore ברמה גבוה. בדרך כלל מדובר על חשבונות מסחריים בבנקים מקומיים (Cyprus Banks), כאשר החשבונות הם על שם חברות קפריסאיות או חברות offshore המונפקות מחוץ לקפריסין. החברות של קפריסין באיחוד האירופי, יחד עם מדיניות מיסוי מקלה ומערכת בנקאות מתקדמת ומפוקחת, הפכה את קפריסין למרכז עיסקי מוביל באירופה. מבנה החברות בקפריסין (Cyprus Company Formation) מתקדם, ומאוד ידידותי למשקיע הזר.

פתיחת חשבון בנק בשוויץ - אחד היתרונות הגדולים של הבנקים בשוויץ הוא נושא הסודיות בנקאית. בשוויץ חוקי הסודיות בנקאית הינם מהמחמירים בעולם ומעניקים הגנה מושלמת כל עוד לא מדובר בכסף שחור שמקורו בהלבנת הון. מערכת הבנקים בשוויץ הינה בעלת מסורת ארוכת שנים של יציבות פוליטית ומטבעית, שירות ומקצוענות. בניגוד לדעה הרווחת, עמלות של בנקים בשוויץ אינן יקרות באופן בלתי רגיל. בחלק מהבנקים השוויצרים ניתן לבחור בעמלה שנתית קבועה כוללת שאינה תלויה במספר הפעולות המבוצעות בחשבון. ניתן לפתוח חשבון בנק בשוויץ על שם  פרטי או על שם חברה.

פתיחת חשבון בנק בהונג קונג –  הונג קונג הינה אחת המדינות המובילות בעולם בתחום הבנקאות והפיננסים והיא מהווה יעד מרכזי לבנקים מובילים מכל העולם. המרכז הפיננסי של הונג קונג הוא ה-9 בגודלו בעולם ומקום שני אחרי יפן באסיה. ל- 71 מתוך 100 הבנקים המובילים בעולם יש נוכחות בהונג קונג. שירותי הבנקאות בהונג קונג הם ברמה הגבוהה ביותר והיא מהווה יעד אטרקטיבי למשקיעים וחברות מכל העולם המחפשים להנות משרותי בנקאות מתקדמים ויכולת לבצע עסקאות עם כל מדינה בעולם. כל חברה, בין אם קטנה או גדלה, צריכה לקחת בחשבון אפשרות לפתיחת חשבון בנק בהונג קונג לפעילות המסחרית של החברה.

חשבון בנק בארה"ב - ישנה דרישה של ישראלים רבים המבקשים לבצע פתיחת חשבון בנק בארה"ב לפעילות עסקית בארה"ב. בחלק מהמקרים, חברות אמריקאיות לא יעשו עסקים עם אדם\חברה שאין להם חשבון בנק באמריקה. הפיתרון לחשבון בבנק אמריקאי הוא הקמת חברה אמריקאית ופתיחת חשבון בנק על שם החברה באחד מהבנקים המסחריים בארה"ב.הנקודה החשובה ביותר כאשר פותחים חשבון בנק בארה"ב, היא הפעילות שעומדת מאחורי החברה והאנשים שעומדים מאחורי החברה. תהליך זה נקרא KYC -Know Your Client. בתהליך זה בודק הבנק את "כשרות" החברה ואת האנשים שעומדים מאחוריה והוא מוודא שהיא לא עוסקת בתחומים שקשורים להלבנת הון.

משרדינו מומחה בפתיחת חשבון בנק במגוון מדינות. השירות הינו מקצועי, מהיר ודיסקרטי ומתבצע דרך משרדינו בהרצליה ללא כל צורך מצידך להגיע לקפריסין.

אודות כותב המאמר

משה אורון

גלובל בנקינג אופשור (Global Banking Offshore) הינו משרד מוביל המציעה פתרונות מתקדמים להקמת חברה בחו"ל במגוון רחב של מדינות, כולל מדינות המשמשות כמקלטי מס. אנו מקימים סוגים שונים של חברות זרות בהתאם לצרכיך העסקיים והפרטיים, ומתאימים לכל חברה פתיחת חשבון בנק בחו"ל, בהתאם לצורך. אנו מתמחים בעיקר בפתיחת חשבון בנק בקפריסין, הונג קונג, שוויץ, ארה"ב, סינגפור, לוקסמבורג, אנגליה, ג'רסי ואיי קיימן. משרדינו עובד עם משרדים בעולם, המובילים בתחום. השירות הינו מקצועי, מהיר ודיסקרטי ומתבצע דרך משרדינו בהרצליה ללא כל צורך מצידך לצאת את גבולות ישראל.

אתם מוזמנים לפנות אלינו לפגישת הכרות אישית ללא כל התחייבות בטלפון: 03-5114499 או באמצעות דוא"ל: info@global-banking-offshore.co.il

www.global-banking-offshore.co.il