פתרון חלומות

פורסם: 02/08/2009 |תגובות: 0 | צפיות: 18,241 | Share

עניין פתרון חלומות הוא מורכב מאד, לכן כשהולך אדם לפתור חלום, חשוב שילך לאדם הנכון, לא כל אדם יכול לפתור חלומות בצורה נכונה. רצוי ללכת לאדם שאוהבו בכדי לפתור חלום. ישנה חשיבות גדולה מאד למי שפותר את החלום וכיצד פותרו. לפעמים פתרון מוטעה יכול לבוא לידי מימושו. כלומר כמו שאדם פותר אותו, כך הוא יתממש. כיצד ניתן יהיה לדעת מתי זה חלום אמיתי של ממש? בדרך כלל ניתן לדעת בקלות, האם החלום הוא אמיתי?
אם החלום קשור למחשבות שחלפו בראש במשך היום, אז הסבירות הגבוהה שהחלום בא כתוצאה מהמחשבה עליה חשב במהלך היום. בעבר ידוע שהנביאים האחרונים קיבלו את הנבואה באמצעות חלומות. הנביא הראשון היה משה רבנו, הוא לא קיבל נבואה דרך חלום, אלה דיבר אל האלקים ישירות, אך במהלך השנים דרגת הנבואה ירדה, עד כדי שמיעת קול בלבד, ולאחר מכן קבלת המסר דרך חלומות.
ביימינו פתרון חלומות נהיה לתחום מקצוע, אך צריך להיזהר, יש כל כך הרבה שמתימרים להיות פותרי חלומות. חלום אמיתי מוכרח שיהיה בו מסר ברור, ואם לא אז הסבירות הגבוהה שהמחשבות של היום חזרו בלילה.

 מסר ברור משמעותו-כשהחלום מעביר לך מסר ברור, זה יכול להיות משהו שבא להזהיר אותך מפני משהו מסוכן, או לבשר משהו מסויים. מעט מאד מהחלומות שאנו חולמים זוכים להתיחסות, רק חלומות מפחידים מבהילים או מוזרים,שלעיתים גורמים לך להרגשה מוזרה, אנו מתיחסים אליהם ומתעניינים, מה פשר החלום. שלעיתים החלום יכול להעיק עליך.

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
5
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 390 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/48497/פתרון-חלומות

  השאר תגובה למאמר זה

  אלעד כהן

  מי באמת יכול לפתור חלומות ? איך תדעו האם הוא מקצועי ? ועד כמה גדולה ההשפעה שלו על פתרון החלום ועל העתיד לבוא ?

  על ידי: אלעד כהןl רוחניות> חלומותl 26/02/2009 lצפיות: 10,607

  לפעמים חלומות יכולים להיות מדריכים לעושר ואושר, הם יכולים להזהיר אותנו ממצבים מסוכנים, הם יכולים לגלות לנו את הסודות כדי לפתור תעלומות במוחנו והרבה יותר. כל מה שאתה מאמין ורוצה יכול להיות בחלומות, דבר אחד בטוח, אתה לא צריך להתעלם מחלומותיך.

  על ידי: ירון פלדl רוחניות> חלומותl 14/09/2012 lצפיות: 263

  חלומות ופתרונם מתוך הכרות עם פותרי החלומות השונים נראה לי כי כלל הפותרים מתיימרים לדעת את פתרון החלום לאמיתו והנני מוכן להעמיד אתגר לכל דיכפין לגבי פרושו הנכון של החלום. על כן אני מציע לגולשים השונים הצעה להלן- קבלו פתרון חלומכם מכל מי שתבחרו תמסרו לי את פתרונו, אני אשלח לכם את הפתרון הנראה לי ונמתין בין שבוע לחודש ונראה מי פתר נכונה. למי שיש שאלה לעניין פרוש של חלום הנו יכול לפנות אלי באמצעות אתר זה ואני אשתדל למצוא לו את פתרון החלום ניתן לפנות בשאלות ייעוץ תשובות לפי " אורים ותומים"

  על ידי: אריאל טל - אריאלl רוחניות> חלומותl 11/10/2008 lצפיות: 20,320 lתגובות: 17
  יהודה אדרי

  לפעמים פתרון מוטעה יכול לבוא לידי מימושו, כלומר כמו שאדם פותר אותו. החלומות הם אישיים שלנו, וכך גם הפירושים. חשוב מאד - למסור כמה שיותר פרטים על עצמכם: גיל, מצב משפחתי, תחומי עיסוק ועניין, עיסוק תחושות שתוקפות אתכם לאחרונה וכל מה שנראה לכם חשוב.

  על ידי: יהודה אדריl רוחניות> חלומותl 11/11/2009 lצפיות: 8,856 lתגובות: 1
  אליעד כהן - מאמן אימון אישי

  איך לפתור חלומות, משמעות חלומות, פותר חלומות, חלומות ופתרונם, חלומות ותת מודע, חלומות מפחידים, רוחניות בזוגיות, רוחניות מעשית: והפעם אבאר את הנושא של משמעות החלומות ופתרונם. ואבאר, מהי משמעות החלומות? ואיך לפתור חלומות? ובכלל למה לפתור חלומות? ואיך לדעת מה החלום אומר? והאם פתרון חלום משפיע על העתיד, בצורה של נבואה שמגשימה את עצמה? ומהם פותרי חלומות, והאם ואיך לדעת האם פיתרון החלומות, האם ועד כמה הוא אמיתי? ואבאר גם מהו פתרון חלומות לפי הקבלה וגם לפי שיטות נוספות? ואבאר גם את ...

  על ידי: אליעד כהן - מאמן אימון אישיl רוחניות> חלומותl 04/05/2012 lצפיות: 13,714
  אסתי פישר-היים

  שיניים נופלות בחלום? מרבית החלומות, למעט חלומות על מין, הם בלתי-נעימים. רוצים לדעת מדוע? לפעמים יש בחלום הדרכה מה כדאי לעשות או ממה כדאי להימנע. חשוב לנהל יומן חלומות ולרשום כל חלום בפירוט רב ומלא. ואפשר גם ללמוד פתרון חלומות.

  על ידי: אסתי פישר-הייםl בריאות ורפואה> בריאות הנפשl 01/11/2010 lצפיות: 4,794

  בחלימה אתם נכנסים לעולם מסתורי ומרתק של חלומות שבהם כללי המציאות אינם חלים ואינם ברורים להבנה. בתהליך הבנת החלומות שלך תוכל להשיג הבנה טובה יותר של המסרים שקיבלת, על עצמך ועל תהליכים בחייך. בפתרון נכון ומעמיק של החלום, יתגלה גם "מפתח" הפותח ומפרש את המשמעויות בחלומות שלך. תוכל לקבל פרספקטיבה טובה יותר על החיים שלך ועל ייעודך האישי והקוסמי.

  על ידי: בת שבע דורl רוחניות> חלומותl 02/04/2010 lצפיות: 5,527

  מהו חלום? האם יש לו משמעות רוחנית? או שהינו רצף של מחשבות שצברנו במהלך היום. למידע נוסף בתחום הרוחניות כנסו לאתר כתובתו למטה וגלו מהי מאגיה? אבני חן? כיצד נעצב את הבית לפי פאנג שואי ? נומולוגיה ותקשור קריאה בקפה או בכף היד ועוד אינפורמציה מעניינת ואיכותית. רבים כבר ביקרו בואו גם תוכלו גם למצוא אותנו בפייסבוק מבולבלים אובדי עצות או סתם סקרנים אצלנו תמצאו מענה לכל שאלה כעת למאמר. בברכה, אסתר

  על ידי: יאיר ואתי שניl רוחניות> חלומותl 27/01/2011 lצפיות: 3,531

  כמעט כל אחד חווה חלומות אחד או יותר המכילים חרדה או פחד. פתרון חלומות לחוויות אלה יכולות להיות די טראומטיות במיוחד אם החלומות חוזרים שוב ושוב. עבור חלק מאיתנו חלומות או סיוטים אלה חוזרים על עצמם גם בתוכן עצמו. עבור אחרים, התוכן עשוי להשתנות למרות שהנושא נשאר אותו הדבר, לדוגמא חלומות של נפילה, חלומות רדיפה, או חלומות שאנו מגיעים לא מוכנים לכיתה, למצגת או בחינה. יש אנשים שחולמים שהם תקועים בהילוך איטי ולא מסוגלים לזוז, או חולמים על היותם עירומים בציבור.

  על ידי: ירון פלדl רוחניות> חלומותl 06/10/2012 lצפיות: 436

  תחום פירוש החלומות עורר עניין רב בארץ ובעולם בפרט בהמון אנשים החולמים חלום מסויים, קמים בבוקר עם רצון עז לדעת את הפירוש או את המשמעות של אותו חלום

  על ידי: אביבוסl רוחניות> חלומותl 20/09/2014 lצפיות: 135

  כבר משחר ההיסטורעוד לפני אלפי שנים, נחשבו החלומות לערוץ של תקשורת מיסטית ולהעברת מסרים מרבדים אחרים של הקיום שלנו. עדויות על פרשנויות לחלומות נמצאו בכתבי התרבויות העתיקות של בבל, מצרים ויוון העתיקה (לרבות מיתוסים שהועברו בעל פה). גם בעת החדשה ניתנו פרשנויות, לרבות, מחקרים פורצי דרך של אבי הפסיכולוגיה, זיגמונד פרויד. כיום למרות שהמדע מנסה להעניק משמעויות לסמלים שמופיעים בחלומות, היכולת לפרש את החלומות שמורה לבעלי כוחות מיסטיים - משום שאכן מדובר במסרים מוצפנים.

  על ידי: אלינורl רוחניות> חלומותl 13/04/2014 lצפיות: 88
  דר' ירון זפרן

  איך לזכור חלומות? מה המשמעות של סמלים המופיעים בחלום? מה המסר של החלום עבורי? דר' ירון זפרן, סופר רב מכר, מטפל ומנחה קבוצות, מלמד על פירוש חלומות / פענוח חלום.

  על ידי: דר' ירון זפרןl רוחניות> חלומותl 08/11/2013 lצפיות: 531

  חלום צלול הוא כלי פסיכולוגי רב עצמה אשר יכול לעזור לכם להבין את האני העצמי(התת-מודע) שלכם טוב יותר. עם זאת, רבים מאלו שאכן יתאמנו ולמדו כדי לחוות אותם, לא מנצלים את הכוח הטמון בהם ובמקום זאת משתמשים בהם רק בשביל הכיף - מן סביבת משחקים וירטואלית. הנה כמה רעיונות ליישומים נוספים של חלומות צלולים.

  על ידי: דניאל בכנובl רוחניות> חלומותl 24/08/2013 lצפיות: 823

  כמעט כל אחד חווה חלומות אחד או יותר המכילים חרדה או פחד. פתרון חלומות לחוויות אלה יכולות להיות די טראומטיות במיוחד אם החלומות חוזרים שוב ושוב. עבור חלק מאיתנו חלומות או סיוטים אלה חוזרים על עצמם גם בתוכן עצמו. עבור אחרים, התוכן עשוי להשתנות למרות שהנושא נשאר אותו הדבר, לדוגמא חלומות של נפילה, חלומות רדיפה, או חלומות שאנו מגיעים לא מוכנים לכיתה, למצגת או בחינה. יש אנשים שחולמים שהם תקועים בהילוך איטי ולא מסוגלים לזוז, או חולמים על היותם עירומים בציבור.

  על ידי: ירון פלדl רוחניות> חלומותl 06/10/2012 lצפיות: 436

  אז מה הם בעצם חלומות? לאמיתו של דבר, חלומות הם תמונות ודימויים, מחשבות, צלילים וקולות, ותחושות סובייקטיביות שאנו חווים כאשר אנו ישנים. חלום יכול לכלול אנשים שאתה מכיר, או אנשים שמעולם לא פגשנו, מקומות שהיינו בהם ומקומות שאף פעם לא שמעו עליהם.

  על ידי: ירון פלדl רוחניות> חלומותl 21/09/2012 lצפיות: 186

  יש תאוריות בשפע מדוע אנחנו חולמים, איך אנחנו חולמים, ומה משמעות שאנו יכולים להקצות לחלומות שלנו. אנשים רבים מאמינים כי חלומות יכולים לספק תובנה לתוך חיינו ותחושותינו, אבל עבור רובנו, זה ידוע שקשה לזכור את החלומות שלנו. פתרון חלומות פירוש חלומות וחלומות בכלל הם מסתוריים ועל כך אין שום ספק, הבנת משמעות החלום שלנו יכולה להיות מרתקת ולצורך הזה אנו חיבים לזכור את החלומות שלנו.

  על ידי: ירון פלדl רוחניות> חלומותl 18/09/2012 lצפיות: 524

  פרויד היה ילד מבריק ותמיד היה מוביל הכיתה, הוא למד בבית הספר לרפואה, זו היתה אחת ממספר האפשרויות הבודדות שהיו קיימות עבור ילד יהודי בווינה באותה תקופה. בבית הספר לרפואה פרויד הוא היה מעורב במחקר בניהולו של פרופסור לפיזיולוגיה בשם ארנסט רוקה. פרויד כיכב במחקר שלו,התרכז בנוירופיזיולוגיה, אפילו המציא טכניקות מיוחדות בנושא.

  על ידי: ירון פלדl רוחניות> חלומותl 18/09/2012 lצפיות: 279
  יהודה אדרי

  זמן כניסת שבת - כניסת שבת.... טוב שאדם יקדים את כניסת השבת מהמצויין בלוח כניסת ויציאת השבת... וכל הנוהג כך מתברך בכל...

  על ידי: יהודה אדריl רוחניות> יהדותl 15/04/2010 lצפיות: 2,714
  יהודה אדרי

  30 ימי הסליחות שבחודש אלול, בנוסף לעשרת ימי תשובה, שהם מראש חודש תשרי, ועד ליום הכיפורים, נקראים "הימים הנוראים"....ימים לעשיית חשבון נפש בין אדם לעצמו...

  על ידי: יהודה אדריl רוחניות> יהדותl 15/04/2010 lצפיות: 767
  יהודה אדרי

  מה עומד מאחורי עניין ספירת העומר???... מדוע סופרים 49 יום, לא פחות ולא יותר???...

  על ידי: יהודה אדריl רוחניותl 14/04/2010 lצפיות: 232
  יהודה אדרי

  מה עומד מאחורי עניין ספירת העומר???... מדוע סופרים 49 יום, לא פחות ולא יותר???...

  על ידי: יהודה אדריl רוחניות> יהדותl 14/04/2010 lצפיות: 110
  יהודה אדרי

  ל"ג בעומר - יום הילולה של התנא הקדוש רבי שמעון בר יוחאי - (רשב"י)..

  על ידי: יהודה אדריl רוחניות> יהדותl 13/04/2010 lצפיות: 516
  יהודה אדרי

  "לא המדרש העיקר אלה המעשה" - "אהוב את המלאכה ושנא את הרבנות" - (פרקי אבות)...

  על ידי: יהודה אדריl רוחניות> יהדותl 11/04/2010 lצפיות: 3,177
  יהודה אדרי

  פתיחת אליהו הנביא - פתיחה זו נוהגים לקרוא, טרם תפילות שחרית ומנחה, חז"ל קבעו, שטוב לקרוא את פתיחת אליהו הנביא, טרם התפילה, דבר המעורר את לב האדם לתפילה... פתיחה זו מאד עמוקה... היא מסבירה את האלוקות.. ואת מהות האלוקות...

  על ידי: יהודה אדריl רוחניות> יהדותl 04/04/2010 lצפיות: 637
  יהודה אדרי

  חז"ל המשילו את קושי זיווגו של האדם, לקריעת ים סוף... היכן הקושי האמיתי בעיניין???...

  על ידי: יהודה אדריl רוחניות> יהדותl 04/04/2010 lצפיות: 284
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast