פתרון חלומות

02/08/2009 • על ידי • 18,261 צפיות

עניין פתרון חלומות הוא מורכב מאד, לכן כשהולך אדם לפתור חלום, חשוב שילך לאדם הנכון, לא כל אדם יכול לפתור חלומות בצורה נכונה. רצוי ללכת לאדם שאוהבו בכדי לפתור חלום. ישנה חשיבות גדולה מאד למי שפותר את החלום וכיצד פותרו. לפעמים פתרון מוטעה יכול לבוא לידי מימושו. כלומר כמו שאדם פותר אותו, כך הוא יתממש. כיצד ניתן יהיה לדעת מתי זה חלום אמיתי של ממש? בדרך כלל ניתן לדעת בקלות, האם החלום הוא אמיתי?
אם החלום קשור למחשבות שחלפו בראש במשך היום, אז הסבירות הגבוהה שהחלום בא כתוצאה מהמחשבה עליה חשב במהלך היום. בעבר ידוע שהנביאים האחרונים קיבלו את הנבואה באמצעות חלומות. הנביא הראשון היה משה רבנו, הוא לא קיבל נבואה דרך חלום, אלה דיבר אל האלקים ישירות, אך במהלך השנים דרגת הנבואה ירדה, עד כדי שמיעת קול בלבד, ולאחר מכן קבלת המסר דרך חלומות.
ביימינו פתרון חלומות נהיה לתחום מקצוע, אך צריך להיזהר, יש כל כך הרבה שמתימרים להיות פותרי חלומות. חלום אמיתי מוכרח שיהיה בו מסר ברור, ואם לא אז הסבירות הגבוהה שהמחשבות של היום חזרו בלילה.

 מסר ברור משמעותו-כשהחלום מעביר לך מסר ברור, זה יכול להיות משהו שבא להזהיר אותך מפני משהו מסוכן, או לבשר משהו מסויים. מעט מאד מהחלומות שאנו חולמים זוכים להתיחסות, רק חלומות מפחידים מבהילים או מוזרים,שלעיתים גורמים לך להרגשה מוזרה, אנו מתיחסים אליהם ומתעניינים, מה פשר החלום. שלעיתים החלום יכול להעיק עליך.

אודות כותב המאמר

יהודה אדרי

כאן ניתן למצוא מאמרים בנושאי ענייני החיים, רוחניות, מתכונים ועניינים נוספים...

"סוף דבר הכל נשמע את האלקים ירא ואת מצוותיו שמור כי זה כל האדם" (קהלת).

יהודה אדרי - ד"אלק -  YEHUDAGGG@WALLA.COM

אשמח לקבל תגובות...