סמרטליפו- הרזיה בטכנולוגיה חדישה

09/08/2009 • על ידי • 163 צפיות

סמרטליפו- הרזיה בטכנולוגיה חדישה
ניתן למצוא בשוק מגוון רחב מאוד של שיטות הרזיה, החל מתרופות פלא שמבטיחות ירידה מהירה במשקל ועד ניתוחים פלסטיים ללא כאבים. אך ישנה גם שיטה נוספת, שמתאימה במיוחד לבעלי משכל עודף ממוצע (משקל שאינו עולה על 25% מהמשקל התקין). זוהי שיטת סמרטליפו- המכשיר מאפשר להצר היקפים ללא ניתוחים באמצעות לייזר מיוחד. המכשיר עבר את הבדיקות הקשות של משרד הבריאות ומאושר על ידו לשימוש.

הטיפול במכשיר סמרטליפו מתבצע תחת הרדמה מקומית למקום המטופל בלבד. הטיפול אינו מותיר צלקות או סימנים. השימוש בסמרטליפו מומלץ ביותר לאזורים כמו גב ומותניים- אזורים שנוטים להשמנה בקרב הנשים והגברים.

מכשיר הסמרטליפו הינו תופעה חדשה בישראל- הוא הגיע עלינו במהלך שנת 2008. הטיפול כבר הספיק להוכיח את עצמו כיעיל מאוד. אך יש לומר שטיפול זה יקר יותר משיטות היקפים אחרות. המטופלים בשיטת סמרט ליפו טוענים שהתוצאות שמתקבלות מהטיפול טובות יותר מאשר לאחר טיפול בשיטות אחרות. הסיבה לכך היא שהעור מתכווץ לאחר הטיפול ואינו משאיר סימנים או צלקות.

באמצעות סמרטליפו שומן יוצא מהגוף דרך הצואה. באזור הרצוי נוצר חור מזערי שדרכו מוחדר צינור. הצינור מעביר קרן אור על תאי השומן הלא רצויים. השומן מומס ועובד דרך הלימפה לכלי הדם, ומשם לכבד, ולכיס המרה, ולבסוף נפלט מהגוף יחד עם הצואה.

את תוצאות הטיפול ניתן לראות לאחר חודשיים עד שלושה. הטיפול בסמרטליפו אינו מזיק ואין הגבלה מפורשת למספר טיפולים, אך מומלץ להקפיד על הפסקה של 2-3 חודשים בין הטיפולים, וזה כדי לאפשר לגוף לעקל את השינויים שעבר.