סמרטליפו- הרזיה בטכנולוגיה חדישה

פורסם: 09/08/2009 |תגובות: 0 | צפיות: 149 | Share

סמרטליפו- הרזיה בטכנולוגיה חדישה
ניתן למצוא בשוק מגוון רחב מאוד של שיטות הרזיה, החל מתרופות פלא שמבטיחות ירידה מהירה במשקל ועד ניתוחים פלסטיים ללא כאבים. אך ישנה גם שיטה נוספת, שמתאימה במיוחד לבעלי משכל עודף ממוצע (משקל שאינו עולה על 25% מהמשקל התקין). זוהי שיטת סמרטליפו- המכשיר מאפשר להצר היקפים ללא ניתוחים באמצעות לייזר מיוחד. המכשיר עבר את הבדיקות הקשות של משרד הבריאות ומאושר על ידו לשימוש.

הטיפול במכשיר סמרטליפו מתבצע תחת הרדמה מקומית למקום המטופל בלבד. הטיפול אינו מותיר צלקות או סימנים. השימוש בסמרטליפו מומלץ ביותר לאזורים כמו גב ומותניים- אזורים שנוטים להשמנה בקרב הנשים והגברים.

מכשיר הסמרטליפו הינו תופעה חדשה בישראל- הוא הגיע עלינו במהלך שנת 2008. הטיפול כבר הספיק להוכיח את עצמו כיעיל מאוד. אך יש לומר שטיפול זה יקר יותר משיטות היקפים אחרות. המטופלים בשיטת סמרט ליפו טוענים שהתוצאות שמתקבלות מהטיפול טובות יותר מאשר לאחר טיפול בשיטות אחרות. הסיבה לכך היא שהעור מתכווץ לאחר הטיפול ואינו משאיר סימנים או צלקות.

באמצעות סמרטליפו שומן יוצא מהגוף דרך הצואה. באזור הרצוי נוצר חור מזערי שדרכו מוחדר צינור. הצינור מעביר קרן אור על תאי השומן הלא רצויים. השומן מומס ועובד דרך הלימפה לכלי הדם, ומשם לכבד, ולכיס המרה, ולבסוף נפלט מהגוף יחד עם הצואה.

את תוצאות הטיפול ניתן לראות לאחר חודשיים עד שלושה. הטיפול בסמרטליפו אינו מזיק ואין הגבלה מפורשת למספר טיפולים, אך מומלץ להקפיד על הפסקה של 2-3 חודשים בין הטיפולים, וזה כדי לאפשר לגוף לעקל את השינויים שעבר.

שאלות ותשובות

200 תווים שנותרו
שאל שאלה
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 0 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/48952/סמרטליפו-הרזיה-בטכנולוגיה-חדישה

  השאר תגובה למאמר זה

  לכולם מגיע האף שהם רוצים. אבל אף שנראה טוב, לא מספיק שיראה טוב בעד עצמו, אף שנראה טוב צריך להיות גם אף שמתאים לפנים אליהם הוא שייך. לכל פנים פרופורציות מסוימות וממדים שלעתים קרובות גורמים לאף להתבלט, וזה גורם להם לשקול ניתוח אף.

  על ידי: ניצן כהןl בריאות ורפואה> ניתוחים פלסטייםl 22/11/2014 lצפיות: 21

  שפתיים מהוות מרכיב משמועתי ובולט בפנים. הרבה נשים ואולי בשנים האחרונות גם הרבה גברים, מדברים על הצורך שלהם בשפתיים המושלמות. למשל, שפתיים במבנה מסוים, בעובי מסוים ואפילו בגוונים שונים. כיום ניתוחים לצורך עיצוב שפתיים נכללים בין המבוקשים ביותר והם נעשים בכל יום על ידי טובי הפלסטיקאים. עם זאת, מדובר בהליך ניתוחי לכל דבר ויש לקחת זאת בחשבון

  על ידי: יוסף שם טובl בריאות ורפואה> ניתוחים פלסטייםl 17/08/2014 lצפיות: 19

  יש לציין כי ניתוח אף ניתן לבצע רק לאחר גמר התפתחות האף במבנה הפנים. מדובר בגיל 16 אצל נערים, ובגיל 17 אצל נערות. מנתחים פלסטיים ממליצים לחכות עוד תקופה קצרה לפני ביצוע הניתוח. שיפור המראה והביטחון העצמי ניתוח אף משפר, בלי ספק, את מראה הפנים באופן ניכר, ואף תורם רבות לביטחונם העצמי של המבצעים את הניתוח. מובן שבדרך כלל אנו מתרשמים מצורתו החיצונית של האדם, ומבחינים קודם כל בסימטריה שבפניו. יש לציין כי חובה לבחור במנתח פלסטי ידוע, המוכר היטב בתחומו ובעל תעודת הסמכה לביצוע ניתוחי אף.

  על ידי: אודי ביגl בריאות ורפואה> ניתוחים פלסטייםl 23/05/2014 lצפיות: 47

  הקטנת חזה לגברים, מיועדת לפתור את הבעיה ששמה גניקומסטיה. גניקומסטיה (Gynecomastia) היא הבעיה של שד נשי אצל גברים. הביצוע של ניתוח פלסטי להקטנת חזה, מאפשר הקטנת השדיים לגברים, דבר שגורם לגברים שיפור רב בהרגשה ובדימוי העצמי, בגלל המבוכה שיש בבעיית גניקומסטיה.

  על ידי: שלמה פריl בריאות ורפואה> ניתוחים פלסטייםl 29/04/2014 lצפיות: 67

  ההחלטה לעבור ניתוח הגדלת חזה היא החלטה גדולה וחשובה, ועל כן חשוב לוודאות כי אתם מודעים לכל הפרטים והסיכונים המעורבים לפני שאתם מתחילים את ההליך. בעוד הרופא המנתח יעבור איתכם על כל הפרטים ויספק לכם ייעוץ מקצועי במהלך הליך הניתוח, זה לא יזיק אם גם תעשו מחקר עצמאי משלכם על הנושא.

  על ידי: יניב בוננזהl בריאות ורפואה> ניתוחים פלסטייםl 30/01/2014 lצפיות: 106

  כששוקלים פרוצדורה כמו ניתוח אף, זה לא משנה אם אתה גבר או אישה, בן כמה אתה, או אם עברת פרוצדורות דומות בעבר - אתה צריך לשקול את הייתרונות והחסרונות של לעבור את הפרוצדורה הזו לפני שתקבל כל החלטה.

  על ידי: ליטל אמירl בריאות ורפואה> ניתוחים פלסטייםl 12/01/2014 lצפיות: 66

  רופא הודי שחי בשנת 600 לפנה"ס, שהיה מוכר בשם סושרוטה, נתפס בעיני רבים כממציא של הכירורגיה, או באופן יותר ספציפי כממציא של הכירורגיה הפלסטית. מאמר זה סוקר את תולדות ניתוח אף, החל מהודו העתיקה עד לוריאציות השונות שלו כיום.

  על ידי: ג'ונסl בריאות ורפואה> ניתוחים פלסטייםl 07/01/2014 lצפיות: 82

  2 עובדות חיים בארץ ישראל - כולנו רוצים להיות שבעי רצון מהגוף שלנו וכולנו מבלים שעות רבות בחוף הים, דבר אשר מקשה מאד על הסתרת פגמים בגוף.

  על ידי: mywolfpromol בריאות ורפואה> ניתוחים פלסטייםl 04/12/2013 lצפיות: 134

  לפני שנוכל לערוך טקס חתונה אזרחית, במדינה זרה, עלינו להיערך לכך מראש, ובהתאם להנחיות רשם הנישואין הרלוונטי. שכן, במידה והתבצעה הכנה לקויה, זה עלול לגבות מאיתנו מחיר גבוה וזמן יקר

  על ידי: ויקטוריה פרידמןl משפחה וזוגיות> זוגיות ונישואיןl 11/11/2009 lצפיות: 127

  המאמר מציג לחובבי הטיולים את היתרונות והחסרונות של טיול מאורגן אל מול טיול עצמאי. המאמר מתייחס גם לעניין העלות הכספית של שתי האפשרויות, וגם הביטחון האישי של הנוסע בחו"ל.

  על ידי: ויקטוריה פרידמןl נופש ותיירות> יעדים בעולםl 05/11/2009 lצפיות: 418

  כל המידע על הממלכה מרוקו ועל עיר בירתה רבאט נאספו במאמר זה.

  על ידי: ויקטוריה פרידמןl נופש ותיירות> יעדים בעולםl 28/10/2009 lצפיות: 411

  כאשר מזמינים חבילות נופש לחו"ל לתקופת החגים ובמיוחד כשמודבר בנסיעה עם משפחה, מאוד מומלץ לעשות הזמנה מראש. אם אתם נוסעים עם הילדים, כדי לבדוק שביעד הטיסה שלכם, יהיו אטרקציות לילדים.

  על ידי: ויקטוריה פרידמןl הודעות לעיתונות> נופש ותיירות בעיתונותl 25/10/2009 lצפיות: 246

  המאמר מספר אודות איורוודה- שיטה הודית עתיקת יומין לניקוי רעלים ומניעת מחלות.

  על ידי: ויקטוריה פרידמןl בריאות ורפואה> רפואה משלימהl 02/09/2009 lצפיות: 1,417

  המאמר מציג את היתרונות של שייט והפלגות, ומספר אודות מקומות שונים אליהם ניתן להגיע באמצעות השייט. במאמר ניתן למצוא פרוט של שירותים שונים שניתן לקבל בשייט ועוד מידע רלוונטי רב. גם שייט הוא סוג של טיול מאורגן.

  על ידי: ויקטוריה פרידמןl נופש ותיירות> נופש ותיירות - כלליl 09/08/2009 lצפיות: 127
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast