נהג חדש והשכרת רכב בחו"ל

פורסם: 12/08/2009 |תגובות: 0 | צפיות: 4,330 | Share

מה זה נהג חדש, והאם נהג חדש יכול להשכיר רכב?
ככלל, המונח "נהג חדש" הינו הגדרה ישראלית הבאה להבדיל נהגים שזה עתה קיבלו רישיון מנהגים ותיקים. הקביעה לגבי ותר הנהיגה לנהג חדש משתנה מפעם לפעם, אך עומד על פרק זמן של בין שנה לשנתיים.

לעניין השכרת רכב בחו"ל,
הרישום "נהג חדש" המופיע ברישיון הנהיגה הישראלי איננו משפיע על היכולת להשכיר רכב בחו"ל.  לדוגמא, אם נהג חדש מעוניין בהשכרת רכב בארה"ב - הוא כפוף למגבלות החוק בארצות הברית ולתנאי ההשכרה של חברות ההשכרה המקומיות.

מה ניתן לעשות על מנת להבטיח רכב שכור בחו"ל לנהג חדש?
פשוט מאוד! להשכיר את הרכב מראש, מהארץ ולוודא במעמד ההשכרה כי אתם מקבלים כיסוי לגיל הנכון. בהזמנה באמצעות האינטרנט- החיים הרבה יותר פשוטים, בחרו את הגיל שלכם במשבצת גיל הנהג (לדוגמא בעמוד השכרת רכב כאן) וההשכרה והביטוחים יותאמו לגילכם.

האם בכל זאת יש מגבלות?
התשובה היא כן. לכל מדינה יש מגבלות משלה בנוגע לגיל הנהיגה המינימלי במדינה. בנוסף, חברות ההשכרה מגבילות אף הן בגיל קבוצות רכב כלשהן, או את כולן. (נהג בן 18-19 לא יוכל לשכור מרצדס, אבל במקומות מסוימים יוכל לשכור פיאט פונטו, רנו קליאו או רכב דומה). מגבלה נוספת שיש לקחת בחשבון היא גיל מינימלי לנהיגה במדינה. אם החוק במדינה שאליה נוסעים מאפשר נהיגה רק מגיל 20, הרי שנהג בן 17 לא יוכל לנהוג במדינה זו, גם אם הוא הגיע עם רישיון נהיגה בינלאומי.

Car-rent.co.il מאפשרת לכם, הנהגים הצעירים לשכור רכב כבר החל מגיל 21 דרך האתר בקלות. פשוט בחרו את הגיל שלכם במשבצת גיל הנהג בעמוד השכרת רכב בחו"ל.

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 3 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/49224/נהג-חדש-והשכרת-רכב-בחול

  השאר תגובה למאמר זה

  השכרת רכב בארץ היא נוחה וקלה ואנשים רבים מעדיפים השכרת רכב בארץ. אך אם אתם נהגים צעירים, תתקלו במכשולים מסוימים בחברות ההשכרה. במאמר זה נפרט מהם מכשולים אלו.

  על ידי: אביב יועציםl תחבורה> ליסינג והשכרהl 04/04/2012 lצפיות: 534

  מי שטרם רכשו כובע כדי להסירו בפניה של חברת שברולט, אשר כבר לפני שנים אחדות מלאו לה 100 ודאי יעשו זאת מיוזמתם לאחר שירכשו את דגם המכונית המתאים להם ביתר של החברה.

  על ידי: אייל עמיחיl תחבורה> רכביםl 21/11/2014

  יש מי שקונים באופן קבוע רק רכב יד שניה. חלקם עושים זאת מאחר שזו ברירת המחדל שלהם. חלקם- מאחר שזו המכונית השנייה במשפחה והשימוש בה מוגבל. חלקם משיקולים אחרים.

  על ידי: אייל עמיחיl תחבורה> רכביםl 21/11/2014

  לפני קניית רכב חדש יש צורך ורצון לבחון חלופות שונות. בשל ההוצאה הגדולה שכרוכה ברכישת רכב, לרבות רכב משומש, חשוב לבצע סקר שוק ולקבל החלטה מושכלת, שתישען על בסיס נתונים רכב. כאשר אנחנו מחפשים רכב חדש חשוב לנו לחפש אותו במקור שמספק לנו היצע גודל של רכבים של יצרניות שונות ובמגוון דגמים. מקור שמספק לנו את כל המידע החיוני והרלוונטי הכולל מפרט טכני, חוות דעת, מחירון, השוואת רכבים, תמונות ועוד.

  על ידי: אייל עמיחיl תחבורה> רכביםl 21/11/2014

  מה שעלול להיות ברירת מחדל עשוי גם להתברר - באופן פרדוכסלי- כחלופה הטובה ביותר לקניית רכב חדש או משומש. חברות הליסינג מציעות תנאי מימון נוחים המאפשרים גם ובעיקר למי שאין ברשותם כסף מספיק לתשלום אחד של כל הסכום לחלק אותו לתשלומים חודשיים, שאתם ניתן לשלם במשך כמה שנים.

  על ידי: אייל עמיחיl תחבורה> רכביםl 21/11/2014

  יצרנית המכוניות הדרום קוריאנית קיה מייצרת מכוניות מאז שנת 1974. עם פרוץ המשבר הכלכלי הקשה באסיה, שגרם להידרדרות במצבה, השתלטה עליה חברת יונדאי (1998) ומאז חולקות מכוניותיהן של שתי היצרניות פלטפורמה זהה ומבנה מכני זהה אולם הן נבדלות בעיצובן. תאוצה גדולה ורבה צברו מכוניות החברה עם יבוא של ריו ופיקנטו, שהפכו להיט במקומותינו במיוחד עבור צעירים.

  על ידי: אייל עמיחיl תחבורה> רכביםl 21/11/2014

  למותגים רבים יש מותג שהוא בבחינת "ספינת הדגל". קיה פיקנטו מתאימה להגדרה זו מכל בחינה. מאז שנת 2011 , שנה שבה החל שיווקה בארץ, עולה בהתמדה הביקוש למכונית זו במיוחד בקרב צעירים.

  על ידי: אייל עמיחיl תחבורה> רכביםl 21/11/2014

  פיאט 500 היא מכונית דינאמית. אף שהצפיפות במושב האחורי עלולה לגרום למחפשי רכב מרווח לפני רכישתה כמו גם העדר נוחות בעיר ומחוץ לה. איכות הפלסטיק לא מזהירה בלשון המעטה, תא המטען צפוף והתיבה הרובוטית אינה חלקה מספיק.

  על ידי: אייל עמיחיl תחבורה> רכביםl 21/11/2014

  אם אתם מחפשים מכונית שיהיה לה ייצוג בולט ומרשים בכל הקטגוריות ובעיקר במשפחתיות, בסופר מיני וברכבי השטח- פולקסווגן היא היצרנית של המכוניות שאתם מחפשים. מורשת מפוארת, מסורת רבת שנים, עצמה ואיכות בלתי מתפשרות ועיצובים שמשתכללים ומרהיבים את העין הם מאפיינים מובהקים של היצרנית, אש בכל תערוכת מכוניות בעולם נוכחת באופן שלא ניתן להתעלם ממנו.

  על ידי: אייל עמיחיl תחבורה> רכביםl 21/11/2014
  השכרת רכב

  מי שנוסע לתקופה לארה"ב- מתלבט בשאלה האם כדאי לקנות או לשכור רכב. ריכזנו עבורכם את היתרונות והחסרונות בכל שיטה.

  על ידי: השכרת רכבl תחבורה> ליסינג והשכרהl 01/12/2010 lצפיות: 1,332
  השכרת רכב

  טיול לחו"ל עם הילדים? כמה כללים שיעזרו לעם לחזור עם חיוך מהחופשה.

  על ידי: השכרת רכבl נופש ותיירות> נופש ותיירות - כלליl 14/07/2010 lצפיות: 342
  השכרת רכב

  אנשים רבים נוטים לדחות את השכרת הרכב למועד קרוב ככל הניתן לטיסה. ואז מתעוררת השאלה- מה עדיף: לפנות לחברת השכרת רכב בארץ בכדי להזמין רכב בחו"ל? או לפנות ישירות לחברה להשכרת רכב בחו"ל? או בכלל האם עדיף להשכיר את הרכב בשדה התעופה מיד עם הגעתנו? במאמר זה נסביר את היתרונות והחסרונות בכל שיטה.

  על ידי: השכרת רכבl נופש ותיירות> יעדים בעולםl 13/07/2010 lצפיות: 329
  השכרת רכב

  כשאנו באים לטוס לחופשה באיטליה וחושבים על השכרת רכב ברומא נקבל בדרך כלל מהסביבה הקרובה תגובות כמו "התחבורה הציבורית מצויינת" "חסר לך הרפתקאות בחיים?" , רכב שכור זה לא לעניין" ועוד תגובות כאלו ואחרות שנאמרות בדרך כלל במבטא פולני כבד ומלוות במבט מודאג.

  על ידי: השכרת רכבl נופש ותיירות> יעדים בעולםl 05/07/2010 lצפיות: 90
  השכרת רכב

  רבים שואלים את השאלה- מדוע כדאי להשכיר רכב באיטליה? האם אסתדר עם רכב שכור באיטליה? האם יש אופציות טובות יותר מהשכרת רכב?

  על ידי: השכרת רכבl נופש ותיירות> נופש ותיירות - כלליl 02/06/2010 lצפיות: 264
  השכרת רכב

  טסים לחו"ל? ערכנו עבורכם את "רשימת המכולת" שלכם לטיסה לחו"ל. כל מה שצריך לקחת ואסור לשכוח

  על ידי: השכרת רכבl נופש ותיירות> נופש ותיירות - כלליl 31/05/2010 lצפיות: 14,392
  השכרת רכב

  מסלול טיול למתחילים באזור ברצלונה הלוקח אתכם להחופים המרהיבים של קוסטה בראבה ובעקבותיו של דאלי. המסלול מעגלי ומתוכנן לכ-4-5 ימים ועוד מספר ימים לברצלונה על פי בחירתכם.

  על ידי: השכרת רכבl נופש ותיירות> יעדים בעולםl 20/04/2010 lצפיות: 1,220
  השכרת רכב

  להגיע לחתונה עם רכב יוקרתי ומפנק בסטייל שלא תשכחו. אצלנו תוכלו לשכור רכבי יוקרה כגון מרצדס, BMW, לקסוס וכו' ליום המיוחד שלכם. את הרכב הפרטי שלכם… תשאירו בבית הפעם ותרגישו את היום המיוחד שלכם - בצורה מיוחדת עוד יותר.

  על ידי: השכרת רכבl תחבורה> רכביםl 16/03/2010 lצפיות: 4,361
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast