נהג חדש והשכרת רכב בחו"ל

פורסם: 12/08/2009 |תגובות: 0 | צפיות: 4,323 | Share

מה זה נהג חדש, והאם נהג חדש יכול להשכיר רכב?
ככלל, המונח "נהג חדש" הינו הגדרה ישראלית הבאה להבדיל נהגים שזה עתה קיבלו רישיון מנהגים ותיקים. הקביעה לגבי ותר הנהיגה לנהג חדש משתנה מפעם לפעם, אך עומד על פרק זמן של בין שנה לשנתיים.

לעניין השכרת רכב בחו"ל,
הרישום "נהג חדש" המופיע ברישיון הנהיגה הישראלי איננו משפיע על היכולת להשכיר רכב בחו"ל.  לדוגמא, אם נהג חדש מעוניין בהשכרת רכב בארה"ב - הוא כפוף למגבלות החוק בארצות הברית ולתנאי ההשכרה של חברות ההשכרה המקומיות.

מה ניתן לעשות על מנת להבטיח רכב שכור בחו"ל לנהג חדש?
פשוט מאוד! להשכיר את הרכב מראש, מהארץ ולוודא במעמד ההשכרה כי אתם מקבלים כיסוי לגיל הנכון. בהזמנה באמצעות האינטרנט- החיים הרבה יותר פשוטים, בחרו את הגיל שלכם במשבצת גיל הנהג (לדוגמא בעמוד השכרת רכב כאן) וההשכרה והביטוחים יותאמו לגילכם.

האם בכל זאת יש מגבלות?
התשובה היא כן. לכל מדינה יש מגבלות משלה בנוגע לגיל הנהיגה המינימלי במדינה. בנוסף, חברות ההשכרה מגבילות אף הן בגיל קבוצות רכב כלשהן, או את כולן. (נהג בן 18-19 לא יוכל לשכור מרצדס, אבל במקומות מסוימים יוכל לשכור פיאט פונטו, רנו קליאו או רכב דומה). מגבלה נוספת שיש לקחת בחשבון היא גיל מינימלי לנהיגה במדינה. אם החוק במדינה שאליה נוסעים מאפשר נהיגה רק מגיל 20, הרי שנהג בן 17 לא יוכל לנהוג במדינה זו, גם אם הוא הגיע עם רישיון נהיגה בינלאומי.

Car-rent.co.il מאפשרת לכם, הנהגים הצעירים לשכור רכב כבר החל מגיל 21 דרך האתר בקלות. פשוט בחרו את הגיל שלכם במשבצת גיל הנהג בעמוד השכרת רכב בחו"ל.

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 3 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/49224/נהג-חדש-והשכרת-רכב-בחול

  השאר תגובה למאמר זה

  השכרת רכב בארץ היא נוחה וקלה ואנשים רבים מעדיפים השכרת רכב בארץ. אך אם אתם נהגים צעירים, תתקלו במכשולים מסוימים בחברות ההשכרה. במאמר זה נפרט מהם מכשולים אלו.

  על ידי: אביב יועציםl תחבורה> ליסינג והשכרהl 04/04/2012 lצפיות: 532
  Berlo Car S

  הבנה מעמיקה של תעשיית החלפים בדיוק כמו בחירה נכונה של תרופות לאדם חולה יכולה להיות ההבדל בין רכב שבעליו נהנה לעשות בו שימוש יום יומי לבין רכב שהחיים אתו כמו מחלה שחוזרת על עצמה כל כמה זמן עד כדי כך חשובה בחירה נכונה של חלפים לרכב.

  על ידי: Berlo Car Sl תחבורה> רכביםl 13/10/2014
  Berlo Car S

  בשנים האחרונות נפתח לתחרות שוק החלפים לרכב. מדובר ברפורמה שמשרד התחבורה מניע קדימה להסרת חסמי, ופתיחת השוק עבור יבואני חלפים שאינם יבואני רכב, לייבא חלקי מרכב שאינם מקוריים.

  על ידי: Berlo Car Sl תחבורה> רכביםl 13/10/2014

  מכונית מודרנית כבר כמעט לא מתקנים. מכונית מודרנית מתחזקים, מכונית מודרנית מאבחנים, במכונית מודרנית מחליפים חלקים עם יש צורך. מכונית מודרנית רק נראית כמו מכונית מלפני עשרים שנה או אפילו עשר שנים. היא מורכבת ממנה בהרבה, דורשת כלים מיוחדים, ציוד דיאגנוסטיקה מיוחד ורמת הכשרה גבוהה של העובדים. יבואן ישקיע את מרצו ויאשר כמוסך מורשה יבואן רק מוסכים שעומדים ברמה הנדרשת מהם.

  על ידי: נירl תחבורה> רכביםl 04/10/2014

  מכירים סובארו B4? ברוב העולם מכירים אותה בשם לגאסי... ומה בדבר מאזדה לאנטיס (323)? מיצובישי האנטר (L200)? כן, יבואני הרכב בישראל נוטים לעיתים – מסיבות שונות ומשונות - לשנות את שמות המכוניות אותן הם מייבאים לישראל. אבל הם לא יוצאי דופן, התופעה הזו נפוצה גם בעולם. לעיתים לשם הבדלת דגם אחד מקודמו, לעיתים תרגום השם המקורי בשפת המקום לא מתאים (או לא נאות...) ולפעמים השם תפוס או מזוהה עם יצרן אחר.

  על ידי: נירl תחבורה> רכביםl 04/10/2014

  רכב יד 2 במימון מלא, מאפשר לעבור למכונית חדישה יותר, בקלות רבה. מימון מלא מאפשר לכם לרכוש מכונית ללא צורך בכסף מזומן, כלומר העסקה ממומנת בעזרת הלוואות שאתם מקבלים מהחברה שממנה רכשתם את הרכב, או בזיכוי כספי שקבלתם על מכוניתכם הישנה (בעסקת טרייד אין).

  על ידי: שלמה פריl תחבורה> רכביםl 02/10/2014 lצפיות: 18

  אם אתם מחפשים מכונית משפחתית טובה, חזקה, אמינה, שתאפשר לכם נסיעה בתנאי רווחה- מצאתם אותה כאן ועכשיו: יונדאי i30. היא עדיין נחשבת צעירה בכבישי ישראל אבל אי אפשר להתעלם מנוכחותה המרשימה. היא אינה חשה שום נחיתות לעומת מתחרות חריפות כגון פורד פוקוס, פולקסווגן גולף ועוד.

  על ידי: אייל עמיחיl תחבורה> רכביםl 28/09/2014

  נהגים ובעלי רכבים נזקקים לטיפולי פחחות רכב לרוב, לאחר שרכבם ניזוק בתאונת דרכים. תאונה קלה או קשה היא אירוע טראומטי לכל מי שמעורב בה ולאחר התפוגגות ההלם או, חלילה, אם יש צורך בהתערבות רפואית, מתחיל שלב הטיפול ברכב.

  על ידי: PageUpl תחבורה> רכביםl 28/09/2014

  פגיעות קלות ברכב הן דבר שבשגרה, ישנם מקרים בהם הפגיעות מופיעות בעקבות תמרון חנייה לא נכון שלכם, במקרים אחרים תוך פגיעה אנונימית. את רוב פגיעות הפחחות והצבע הקלות תתקנו בעצמכם...

  על ידי: PageUpl תחבורה> רכביםl 28/09/2014
  השכרת רכב

  מי שנוסע לתקופה לארה"ב- מתלבט בשאלה האם כדאי לקנות או לשכור רכב. ריכזנו עבורכם את היתרונות והחסרונות בכל שיטה.

  על ידי: השכרת רכבl תחבורה> ליסינג והשכרהl 01/12/2010 lצפיות: 1,329
  השכרת רכב

  טיול לחו"ל עם הילדים? כמה כללים שיעזרו לעם לחזור עם חיוך מהחופשה.

  על ידי: השכרת רכבl נופש ותיירות> נופש ותיירות - כלליl 14/07/2010 lצפיות: 339
  השכרת רכב

  אנשים רבים נוטים לדחות את השכרת הרכב למועד קרוב ככל הניתן לטיסה. ואז מתעוררת השאלה- מה עדיף: לפנות לחברת השכרת רכב בארץ בכדי להזמין רכב בחו"ל? או לפנות ישירות לחברה להשכרת רכב בחו"ל? או בכלל האם עדיף להשכיר את הרכב בשדה התעופה מיד עם הגעתנו? במאמר זה נסביר את היתרונות והחסרונות בכל שיטה.

  על ידי: השכרת רכבl נופש ותיירות> יעדים בעולםl 13/07/2010 lצפיות: 327
  השכרת רכב

  כשאנו באים לטוס לחופשה באיטליה וחושבים על השכרת רכב ברומא נקבל בדרך כלל מהסביבה הקרובה תגובות כמו "התחבורה הציבורית מצויינת" "חסר לך הרפתקאות בחיים?" , רכב שכור זה לא לעניין" ועוד תגובות כאלו ואחרות שנאמרות בדרך כלל במבטא פולני כבד ומלוות במבט מודאג.

  על ידי: השכרת רכבl נופש ותיירות> יעדים בעולםl 05/07/2010 lצפיות: 87
  השכרת רכב

  רבים שואלים את השאלה- מדוע כדאי להשכיר רכב באיטליה? האם אסתדר עם רכב שכור באיטליה? האם יש אופציות טובות יותר מהשכרת רכב?

  על ידי: השכרת רכבl נופש ותיירות> נופש ותיירות - כלליl 02/06/2010 lצפיות: 261
  השכרת רכב

  טסים לחו"ל? ערכנו עבורכם את "רשימת המכולת" שלכם לטיסה לחו"ל. כל מה שצריך לקחת ואסור לשכוח

  על ידי: השכרת רכבl נופש ותיירות> נופש ותיירות - כלליl 31/05/2010 lצפיות: 14,369
  השכרת רכב

  מסלול טיול למתחילים באזור ברצלונה הלוקח אתכם להחופים המרהיבים של קוסטה בראבה ובעקבותיו של דאלי. המסלול מעגלי ומתוכנן לכ-4-5 ימים ועוד מספר ימים לברצלונה על פי בחירתכם.

  על ידי: השכרת רכבl נופש ותיירות> יעדים בעולםl 20/04/2010 lצפיות: 1,218
  השכרת רכב

  להגיע לחתונה עם רכב יוקרתי ומפנק בסטייל שלא תשכחו. אצלנו תוכלו לשכור רכבי יוקרה כגון מרצדס, BMW, לקסוס וכו' ליום המיוחד שלכם. את הרכב הפרטי שלכם… תשאירו בבית הפעם ותרגישו את היום המיוחד שלכם - בצורה מיוחדת עוד יותר.

  על ידי: השכרת רכבl תחבורה> רכביםl 16/03/2010 lצפיות: 4,356
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast