נהג חדש והשכרת רכב בחו"ל

פורסם: 12/08/2009 |תגובות: 0 | צפיות: 4,328 | Share

מה זה נהג חדש, והאם נהג חדש יכול להשכיר רכב?
ככלל, המונח "נהג חדש" הינו הגדרה ישראלית הבאה להבדיל נהגים שזה עתה קיבלו רישיון מנהגים ותיקים. הקביעה לגבי ותר הנהיגה לנהג חדש משתנה מפעם לפעם, אך עומד על פרק זמן של בין שנה לשנתיים.

לעניין השכרת רכב בחו"ל,
הרישום "נהג חדש" המופיע ברישיון הנהיגה הישראלי איננו משפיע על היכולת להשכיר רכב בחו"ל.  לדוגמא, אם נהג חדש מעוניין בהשכרת רכב בארה"ב - הוא כפוף למגבלות החוק בארצות הברית ולתנאי ההשכרה של חברות ההשכרה המקומיות.

מה ניתן לעשות על מנת להבטיח רכב שכור בחו"ל לנהג חדש?
פשוט מאוד! להשכיר את הרכב מראש, מהארץ ולוודא במעמד ההשכרה כי אתם מקבלים כיסוי לגיל הנכון. בהזמנה באמצעות האינטרנט- החיים הרבה יותר פשוטים, בחרו את הגיל שלכם במשבצת גיל הנהג (לדוגמא בעמוד השכרת רכב כאן) וההשכרה והביטוחים יותאמו לגילכם.

האם בכל זאת יש מגבלות?
התשובה היא כן. לכל מדינה יש מגבלות משלה בנוגע לגיל הנהיגה המינימלי במדינה. בנוסף, חברות ההשכרה מגבילות אף הן בגיל קבוצות רכב כלשהן, או את כולן. (נהג בן 18-19 לא יוכל לשכור מרצדס, אבל במקומות מסוימים יוכל לשכור פיאט פונטו, רנו קליאו או רכב דומה). מגבלה נוספת שיש לקחת בחשבון היא גיל מינימלי לנהיגה במדינה. אם החוק במדינה שאליה נוסעים מאפשר נהיגה רק מגיל 20, הרי שנהג בן 17 לא יוכל לנהוג במדינה זו, גם אם הוא הגיע עם רישיון נהיגה בינלאומי.

Car-rent.co.il מאפשרת לכם, הנהגים הצעירים לשכור רכב כבר החל מגיל 21 דרך האתר בקלות. פשוט בחרו את הגיל שלכם במשבצת גיל הנהג בעמוד השכרת רכב בחו"ל.

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 3 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/49224/נהג-חדש-והשכרת-רכב-בחול

  השאר תגובה למאמר זה

  השכרת רכב בארץ היא נוחה וקלה ואנשים רבים מעדיפים השכרת רכב בארץ. אך אם אתם נהגים צעירים, תתקלו במכשולים מסוימים בחברות ההשכרה. במאמר זה נפרט מהם מכשולים אלו.

  על ידי: אביב יועציםl תחבורה> ליסינג והשכרהl 04/04/2012 lצפיות: 534
  נטלי הרוש

  זקוקים לחלק חלופי עבור הרכב? הנה כל מה שצריך לדעת בנושא בשביל לבצע קנייה חכמה ואפילו לחסוך כסף...

  על ידי: נטלי הרושl תחבורה> רכביםl 11/11/2014
  Rachel Mor

  סוג הרכב פיאג'ו משמש בדרך כלל כרכב עבודה. כיוצא מזאת ישנה חשיבות רבה לתחזוק מכיוון שחוסר תפעול שלו, משמעותו הפסדים, ובעסקים מסויימים הפסדים גבוהים מאוד. אז כיצד תוכלו להאריך את חיי הפיאג'ו שלכם?

  על ידי: Rachel Morl תחבורה> רכביםl 05/11/2014

  פירוש המלה קיה מבטא את שאיפותיה ואת האופן שבו היא מתפשטת הלכה למעשה – להתרומם אל העולם. החברה, שהחלה כיצרנית אופניים וצינורות מתכת, הלכה וכבשה זה מכבר נתח שוק נכבד בכל הקטגוריות של הרכב. מיזוגה בשנת 1998 עם חברת יונדאי הזניקה והעצימה אותה, תוך כדי פיתוח דגמים חדשים.

  על ידי: אייל עמיחיl תחבורה> רכביםl 31/10/2014

  חסרי סבלנות? קצרי נשימה? מחזיקים לעצמכם אצבעות אבל כוססים את ציפורניהן? אין סיבה. ממש לא. לאן שתפנו מבטכם- שם תראו את מדגמיה החדישים של פולקסווגן .

  על ידי: אייל עמיחיl תחבורה> רכביםl 31/10/2014

  מי שמבטם חד וניסיונם עשיר ודאי יכולים להבחין בפרטים חשובים ומהותיים ברכב, ספק אם שימת לב ראשונית, טבעית ומתבקשת, תהיה דווקא למושבי הרכב, אבל אלה בדיוק הם שמושכים את תשומת העין והלב כבר במבט ראשון כאשר מביטים במכונית סיאט איביזה.

  על ידי: אייל עמיחיl תחבורה> רכביםl 31/10/2014

  מכוניותיה של היצרנית הספרדית סיאט, אשר חנכה את המפעל הראשון שלה לייצור מכונית בשנת 1953, כאשר החלה עם קצב ייצור של חמש מכונית ביום, התפתחה במשך עשרות השנים שחלפו מאז בקצב ובתפוקה מדהימים. 21 שנה לאחר מכן היא רשמה לזכותה את ייצור המכונית השני מיליון שלה.

  על ידי: אייל עמיחיl תחבורה> רכביםl 31/10/2014

  מחפשים מכונית שהבטיחות מנגנת בה כינור ראשון? מצאתם. מרצדס. החברה שוקדת כל העת על הטמעת טכנולוגיות חדישות בכל מערכות הרכב ומכלוליו. היא משקיעה רבות בשיפור ביצועים, ביציבות הרכב, בשדרוג הארגונומיה ועוד.

  על ידי: אייל עמיחיl תחבורה> רכביםl 31/10/2014

  יונדאי i35 היא מכונית שאי אפשר להסיר ממנה את העיניים. עיצובה החיצוני והפנימי מרהיב ומלהיב. החומרים איכותיים ומשובחים. טכנולוגיה מתקדמת המוטמעת במערכות הרכב מאפשרות ביצועים מצוינים תוך שליטה מלאה מההגה בכל מערכות ההגה הודות לממשק תקשורת משוכלל.

  על ידי: אייל עמיחיl תחבורה> רכביםl 31/10/2014
  השכרת רכב

  מי שנוסע לתקופה לארה"ב- מתלבט בשאלה האם כדאי לקנות או לשכור רכב. ריכזנו עבורכם את היתרונות והחסרונות בכל שיטה.

  על ידי: השכרת רכבl תחבורה> ליסינג והשכרהl 01/12/2010 lצפיות: 1,332
  השכרת רכב

  טיול לחו"ל עם הילדים? כמה כללים שיעזרו לעם לחזור עם חיוך מהחופשה.

  על ידי: השכרת רכבl נופש ותיירות> נופש ותיירות - כלליl 14/07/2010 lצפיות: 342
  השכרת רכב

  אנשים רבים נוטים לדחות את השכרת הרכב למועד קרוב ככל הניתן לטיסה. ואז מתעוררת השאלה- מה עדיף: לפנות לחברת השכרת רכב בארץ בכדי להזמין רכב בחו"ל? או לפנות ישירות לחברה להשכרת רכב בחו"ל? או בכלל האם עדיף להשכיר את הרכב בשדה התעופה מיד עם הגעתנו? במאמר זה נסביר את היתרונות והחסרונות בכל שיטה.

  על ידי: השכרת רכבl נופש ותיירות> יעדים בעולםl 13/07/2010 lצפיות: 329
  השכרת רכב

  כשאנו באים לטוס לחופשה באיטליה וחושבים על השכרת רכב ברומא נקבל בדרך כלל מהסביבה הקרובה תגובות כמו "התחבורה הציבורית מצויינת" "חסר לך הרפתקאות בחיים?" , רכב שכור זה לא לעניין" ועוד תגובות כאלו ואחרות שנאמרות בדרך כלל במבטא פולני כבד ומלוות במבט מודאג.

  על ידי: השכרת רכבl נופש ותיירות> יעדים בעולםl 05/07/2010 lצפיות: 90
  השכרת רכב

  רבים שואלים את השאלה- מדוע כדאי להשכיר רכב באיטליה? האם אסתדר עם רכב שכור באיטליה? האם יש אופציות טובות יותר מהשכרת רכב?

  על ידי: השכרת רכבl נופש ותיירות> נופש ותיירות - כלליl 02/06/2010 lצפיות: 263
  השכרת רכב

  טסים לחו"ל? ערכנו עבורכם את "רשימת המכולת" שלכם לטיסה לחו"ל. כל מה שצריך לקחת ואסור לשכוח

  על ידי: השכרת רכבl נופש ותיירות> נופש ותיירות - כלליl 31/05/2010 lצפיות: 14,388
  השכרת רכב

  מסלול טיול למתחילים באזור ברצלונה הלוקח אתכם להחופים המרהיבים של קוסטה בראבה ובעקבותיו של דאלי. המסלול מעגלי ומתוכנן לכ-4-5 ימים ועוד מספר ימים לברצלונה על פי בחירתכם.

  על ידי: השכרת רכבl נופש ותיירות> יעדים בעולםl 20/04/2010 lצפיות: 1,219
  השכרת רכב

  להגיע לחתונה עם רכב יוקרתי ומפנק בסטייל שלא תשכחו. אצלנו תוכלו לשכור רכבי יוקרה כגון מרצדס, BMW, לקסוס וכו' ליום המיוחד שלכם. את הרכב הפרטי שלכם… תשאירו בבית הפעם ותרגישו את היום המיוחד שלכם - בצורה מיוחדת עוד יותר.

  על ידי: השכרת רכבl תחבורה> רכביםl 16/03/2010 lצפיות: 4,361
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast