נהג חדש והשכרת רכב בחו"ל

פורסם: 12/08/2009 |תגובות: 0 | צפיות: 4,323 | Share

מה זה נהג חדש, והאם נהג חדש יכול להשכיר רכב?
ככלל, המונח "נהג חדש" הינו הגדרה ישראלית הבאה להבדיל נהגים שזה עתה קיבלו רישיון מנהגים ותיקים. הקביעה לגבי ותר הנהיגה לנהג חדש משתנה מפעם לפעם, אך עומד על פרק זמן של בין שנה לשנתיים.

לעניין השכרת רכב בחו"ל,
הרישום "נהג חדש" המופיע ברישיון הנהיגה הישראלי איננו משפיע על היכולת להשכיר רכב בחו"ל.  לדוגמא, אם נהג חדש מעוניין בהשכרת רכב בארה"ב - הוא כפוף למגבלות החוק בארצות הברית ולתנאי ההשכרה של חברות ההשכרה המקומיות.

מה ניתן לעשות על מנת להבטיח רכב שכור בחו"ל לנהג חדש?
פשוט מאוד! להשכיר את הרכב מראש, מהארץ ולוודא במעמד ההשכרה כי אתם מקבלים כיסוי לגיל הנכון. בהזמנה באמצעות האינטרנט- החיים הרבה יותר פשוטים, בחרו את הגיל שלכם במשבצת גיל הנהג (לדוגמא בעמוד השכרת רכב כאן) וההשכרה והביטוחים יותאמו לגילכם.

האם בכל זאת יש מגבלות?
התשובה היא כן. לכל מדינה יש מגבלות משלה בנוגע לגיל הנהיגה המינימלי במדינה. בנוסף, חברות ההשכרה מגבילות אף הן בגיל קבוצות רכב כלשהן, או את כולן. (נהג בן 18-19 לא יוכל לשכור מרצדס, אבל במקומות מסוימים יוכל לשכור פיאט פונטו, רנו קליאו או רכב דומה). מגבלה נוספת שיש לקחת בחשבון היא גיל מינימלי לנהיגה במדינה. אם החוק במדינה שאליה נוסעים מאפשר נהיגה רק מגיל 20, הרי שנהג בן 17 לא יוכל לנהוג במדינה זו, גם אם הוא הגיע עם רישיון נהיגה בינלאומי.

Car-rent.co.il מאפשרת לכם, הנהגים הצעירים לשכור רכב כבר החל מגיל 21 דרך האתר בקלות. פשוט בחרו את הגיל שלכם במשבצת גיל הנהג בעמוד השכרת רכב בחו"ל.

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 3 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/49224/נהג-חדש-והשכרת-רכב-בחול

  השאר תגובה למאמר זה

  השכרת רכב בארץ היא נוחה וקלה ואנשים רבים מעדיפים השכרת רכב בארץ. אך אם אתם נהגים צעירים, תתקלו במכשולים מסוימים בחברות ההשכרה. במאמר זה נפרט מהם מכשולים אלו.

  על ידי: אביב יועציםl תחבורה> ליסינג והשכרהl 04/04/2012 lצפיות: 532

  דיבורית בלוטוס לרכב היא דיבורית אלחוטית המאפשרת לנהל שיחות דרך הטלפון הנייד במהלך הנסיעה ביעילות, נוחות ובטיחות מרבית מבלי להוריד את הידיים מההגה.

  על ידי: עידןl תחבורה> רכביםl 23/10/2014

  מערכות מולטימדיה מותאמות לרכב הופכות את הנסיעה לחוויה של ממש. הילדים עסוקים ושקטים, והנהג רגוע, בטוח ומרוכז בכביש.

  על ידי: עידןl תחבורה> רכביםl 23/10/2014

  ספק אם יש עוד יצרנית רכב, אשר יש לה ייצוג כה בולט וכה מרשים בישראל כמו חברת שברולט שחותמה טבוע בכל אחת מקטגוריות הרכב: מכוניות עירוניות, סופר מיני, משפחתיות ומשפחתיות גדולות, מיניוואנים, רכבי פנאי ושטח, מסחריות, טנדרים ועוד. יבואנית שברולט בארץ, חברת יוניברסל מוטורס ישראל בע"מ, מזמנת לחובבי יצרנית זו הפתעות חדשות לבקרים כאשר היא מייבאת לארץ את כל הדגמים החדשים והמשודרגים של רכבי היצרנית.

  על ידי: אייל עמיחיl תחבורה> רכביםl 22/10/2014

  יש לא מעט סיבות לצורך לבדוק בשבע או אם לדייק בשבעים ושבע עיניים פקוחות לרווחה את המקור שממנו מתכוונים לקנות רכב יד שניה . באופן טבעי, החשש ואולי אף החשד באשר לכשירותו ותקינותו של הרכב גוברים ככל שמדובר בגורם פרטי שרוצה למכור לכם, שהרי מי יכול לדעת האם מי שמבקש למכור לכם רכב הוא אדם ישר, אמין, שאינו מציג מצג שווא בתיאורו את הרכב כ"בובה של רכב".

  על ידי: אייל עמיחיl תחבורה> רכביםl 22/10/2014

  מחפשים רכב חדש? מניפת האפשרויות רחבה ומרהיבה. השפע והעושר שמורים לטובה. המכוון העצום מאפשר לכם ליהנות מהאפשרות לרכוש את המכונית העונה על הצרכים והציפיות שלכם. רכב חדש "ישר מהניילון"- במירכאות ובלעדיהן- מחפשים ומוצאים במקום, שבו החיפוש פשוט וקל וההיצע כמעט בלתי נדלה.

  על ידי: אייל עמיחיl תחבורה> רכביםl 22/10/2014

  בעלי רכבים רבים- אתם יכולים לשאול אותם: הם שיעידו, הם שיגידו – לא יחליפו את הקוריאנית הקטנה, החזקה, היציבה והגמישה שלכם אף לא באחת אחרת, גם אם היא גדולה, מהודרת ומפוארת יותר. הם שומרים לה אמונים חזקים מכל משמר.

  על ידי: אייל עמיחיl תחבורה> רכביםl 22/10/2014

  סיאט לאון מציעה לנהג ולנוסעים חוויית נסיעה הנוצרת כתוצאה משילוב אלמנטים שונים ששודרגו באחרונה. עיצוב נאה, הנדסת אנוש פונקציונאלית ונוחה, צג מגע נוח לתפעול, תפריט גדול וברור, בקרת אקלים, פיקוד מגלגל ההגה, בקרת שיוט וכל מה שמקל על הנסיעה ומנעים אותה.

  על ידי: אייל עמיחיl תחבורה> רכביםl 22/10/2014

  האם מי מכם יכול לתאר את חייו בלעדיהן? מכוניות מביאות אותנו ממקום למקום. רבים מאתנו נזקקים להן מדי יום. הן משמשות לעבודה, לבילוי, להגעה אל מחוזות החפץ. חדשות ומשומשות, גדולות, מהודרות ומאובזרות וקטנות, דלות אביזרים ופשוטות.

  על ידי: אייל עמיחיl תחבורה> רכביםl 22/10/2014
  השכרת רכב

  מי שנוסע לתקופה לארה"ב- מתלבט בשאלה האם כדאי לקנות או לשכור רכב. ריכזנו עבורכם את היתרונות והחסרונות בכל שיטה.

  על ידי: השכרת רכבl תחבורה> ליסינג והשכרהl 01/12/2010 lצפיות: 1,329
  השכרת רכב

  טיול לחו"ל עם הילדים? כמה כללים שיעזרו לעם לחזור עם חיוך מהחופשה.

  על ידי: השכרת רכבl נופש ותיירות> נופש ותיירות - כלליl 14/07/2010 lצפיות: 339
  השכרת רכב

  אנשים רבים נוטים לדחות את השכרת הרכב למועד קרוב ככל הניתן לטיסה. ואז מתעוררת השאלה- מה עדיף: לפנות לחברת השכרת רכב בארץ בכדי להזמין רכב בחו"ל? או לפנות ישירות לחברה להשכרת רכב בחו"ל? או בכלל האם עדיף להשכיר את הרכב בשדה התעופה מיד עם הגעתנו? במאמר זה נסביר את היתרונות והחסרונות בכל שיטה.

  על ידי: השכרת רכבl נופש ותיירות> יעדים בעולםl 13/07/2010 lצפיות: 328
  השכרת רכב

  כשאנו באים לטוס לחופשה באיטליה וחושבים על השכרת רכב ברומא נקבל בדרך כלל מהסביבה הקרובה תגובות כמו "התחבורה הציבורית מצויינת" "חסר לך הרפתקאות בחיים?" , רכב שכור זה לא לעניין" ועוד תגובות כאלו ואחרות שנאמרות בדרך כלל במבטא פולני כבד ומלוות במבט מודאג.

  על ידי: השכרת רכבl נופש ותיירות> יעדים בעולםl 05/07/2010 lצפיות: 87
  השכרת רכב

  רבים שואלים את השאלה- מדוע כדאי להשכיר רכב באיטליה? האם אסתדר עם רכב שכור באיטליה? האם יש אופציות טובות יותר מהשכרת רכב?

  על ידי: השכרת רכבl נופש ותיירות> נופש ותיירות - כלליl 02/06/2010 lצפיות: 262
  השכרת רכב

  טסים לחו"ל? ערכנו עבורכם את "רשימת המכולת" שלכם לטיסה לחו"ל. כל מה שצריך לקחת ואסור לשכוח

  על ידי: השכרת רכבl נופש ותיירות> נופש ותיירות - כלליl 31/05/2010 lצפיות: 14,369
  השכרת רכב

  מסלול טיול למתחילים באזור ברצלונה הלוקח אתכם להחופים המרהיבים של קוסטה בראבה ובעקבותיו של דאלי. המסלול מעגלי ומתוכנן לכ-4-5 ימים ועוד מספר ימים לברצלונה על פי בחירתכם.

  על ידי: השכרת רכבl נופש ותיירות> יעדים בעולםl 20/04/2010 lצפיות: 1,218
  השכרת רכב

  להגיע לחתונה עם רכב יוקרתי ומפנק בסטייל שלא תשכחו. אצלנו תוכלו לשכור רכבי יוקרה כגון מרצדס, BMW, לקסוס וכו' ליום המיוחד שלכם. את הרכב הפרטי שלכם… תשאירו בבית הפעם ותרגישו את היום המיוחד שלכם - בצורה מיוחדת עוד יותר.

  על ידי: השכרת רכבl תחבורה> רכביםl 16/03/2010 lצפיות: 4,356
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast