נהג חדש והשכרת רכב בחו"ל

פורסם: 12/08/2009 |תגובות: 0 | צפיות: 4,314 | Share

מה זה נהג חדש, והאם נהג חדש יכול להשכיר רכב?
ככלל, המונח "נהג חדש" הינו הגדרה ישראלית הבאה להבדיל נהגים שזה עתה קיבלו רישיון מנהגים ותיקים. הקביעה לגבי ותר הנהיגה לנהג חדש משתנה מפעם לפעם, אך עומד על פרק זמן של בין שנה לשנתיים.

לעניין השכרת רכב בחו"ל,
הרישום "נהג חדש" המופיע ברישיון הנהיגה הישראלי איננו משפיע על היכולת להשכיר רכב בחו"ל.  לדוגמא, אם נהג חדש מעוניין בהשכרת רכב בארה"ב - הוא כפוף למגבלות החוק בארצות הברית ולתנאי ההשכרה של חברות ההשכרה המקומיות.

מה ניתן לעשות על מנת להבטיח רכב שכור בחו"ל לנהג חדש?
פשוט מאוד! להשכיר את הרכב מראש, מהארץ ולוודא במעמד ההשכרה כי אתם מקבלים כיסוי לגיל הנכון. בהזמנה באמצעות האינטרנט- החיים הרבה יותר פשוטים, בחרו את הגיל שלכם במשבצת גיל הנהג (לדוגמא בעמוד השכרת רכב כאן) וההשכרה והביטוחים יותאמו לגילכם.

האם בכל זאת יש מגבלות?
התשובה היא כן. לכל מדינה יש מגבלות משלה בנוגע לגיל הנהיגה המינימלי במדינה. בנוסף, חברות ההשכרה מגבילות אף הן בגיל קבוצות רכב כלשהן, או את כולן. (נהג בן 18-19 לא יוכל לשכור מרצדס, אבל במקומות מסוימים יוכל לשכור פיאט פונטו, רנו קליאו או רכב דומה). מגבלה נוספת שיש לקחת בחשבון היא גיל מינימלי לנהיגה במדינה. אם החוק במדינה שאליה נוסעים מאפשר נהיגה רק מגיל 20, הרי שנהג בן 17 לא יוכל לנהוג במדינה זו, גם אם הוא הגיע עם רישיון נהיגה בינלאומי.

Car-rent.co.il מאפשרת לכם, הנהגים הצעירים לשכור רכב כבר החל מגיל 21 דרך האתר בקלות. פשוט בחרו את הגיל שלכם במשבצת גיל הנהג בעמוד השכרת רכב בחו"ל.

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 3 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/49224/נהג-חדש-והשכרת-רכב-בחול

  השאר תגובה למאמר זה

  השכרת רכב בארץ היא נוחה וקלה ואנשים רבים מעדיפים השכרת רכב בארץ. אך אם אתם נהגים צעירים, תתקלו במכשולים מסוימים בחברות ההשכרה. במאמר זה נפרט מהם מכשולים אלו.

  על ידי: אביב יועציםl תחבורה> ליסינג והשכרהl 04/04/2012 lצפיות: 528

  קלנועית הינה רכב קטן ממונע על 3 או 4 גלגלים המיועדת בעיקר לאכולוסיה המתקשה בהליכה, כגון: קשישים, או בעלי נכויות שונות. מכיוון שמדובר בכלי רכב שעובד על סללת חשמל הוא אינו מזהם את האוויר ולא צורך דלק. הוא נטען מכל שקע חשמלי ומותאם לנסיעה בתוך מבנים או מחוצה להם.

  על ידי: רותםl תחבורה> רכביםl 16/09/2014

  דגמי טיוטה פופולאריים מאד בארץ, כך שניתן למצוא רכבי טויוטה רבים בכבישיה. ואכן, רבים נזקקים מעת לעת לשירותי מוסך טויוטה, בין אם מדובר על טיפולי רכב שוטפים או תיקון תקלות רכב. מאמר זה מספק טיפים לבחירת מוסך טויטה מקצועי ואמין בראשון לציון.

  על ידי: מוסך שי שירותי רכבl תחבורה> רכביםl 24/08/2014

  רכבים חדשים מוצעים לכם, לקוחותיהם הפוטנציאליים, לפי קטגוריות. הם מוצעות לכם יחד עם הצעות למימון, לביטוח, לנסיעת מבחן, לקבלת חוות דעת מקצועית מזה ושל נוסעים שהתנסו בה מזה. אתם יכולים לרכוש כיום רכבים חדשים כאשר יש לכם מידע עשיר ומספק על כל הנתונים הרלוונטיים להחלטה על קניית רכב מכל סוג שהוא.

  על ידי: אייל עמיחיl תחבורה> רכביםl 18/08/2014 lצפיות: 16

  רכב נחשב לסמל סטאטוס. זו הסיבה לכך שאנשים רבים מוכנים להשקיע מאמצים רבים על מנת לממן עלות של רכבי יוקרה. גם אם הם אינם אנשים אמידים- חשוב להם להיראות ולהיחשב ככאלה. כשהם נוהגים ברכב יוקרה הם מזוהים כאנשים שיוקרה היא חלק ממאפייני ההתנהגות שלהם.

  על ידי: אייל עמיחיl תחבורה> רכביםl 18/08/2014

  הצעה מחשמלת: אם אתם רוצים לנתק את התלות הכפויה שלכם במחירי הדלק, אשר הולכים ומאמירים לאורך השנים גם אם פה ושם חלות ירידות זניחות במחיריו, רכב חשמלי עשויה להיות החלופה הטבעית והמתבקשת.

  על ידי: אייל עמיחיl תחבורה> רכביםl 18/08/2014

  חיכיתם. החזקתם לעצמכם אצבעות (תוך כדי כסיסת ציפורניהן) בתקווה, כי יום יבוא והמכונית שייחלתם לה מוצעת במסגרת מבצע. הלא ייאמן כי ייתכן קרה, ואם כי כן: בשחר של יום חדש אחד התעוררתם ל...בוקר חדש, מלא אור ותקווה, אשר הכותרת המבשרת טובות שלו היא - רכב חדש במבצע.

  על ידי: אייל עמיחיl תחבורה> רכביםl 18/08/2014 lצפיות: 12

  מתכננים לרכוש רכב חדש ורוצים או חייבים לחסוך זמן וכסף? אתם נמצאים באתר המאפשר לכם חיסכון משמעותי שבני משאבים יקרים-מפז אלה. בקטלוג הרכב המקוון הגדול ועתיר המידע שאתם גולשים בו עכשיו מוצע לכם היצע עשיר ומגוון לש אלפי רכבים מכל הסוגים והקטגוריות: יוקרה, משפחתי, ספורט, פנאי, שטח, מיני ואן, טנדרים, מסחרי, עירוני ועוד.

  על ידי: אייל עמיחיl תחבורה> רכביםl 18/08/2014

  קניית רכב מליסינג מהווה חלופה מצוינת לא רק עבור חברות, אשר חברות הליסינג מהוות מקור רכישה לבניית צי הרכב שלהם המשרת את מנהליהן ואת עובדיהן. אחד היתרונות החשובים והמובהקים של קנית רכב מליסינג הוא עלויות רכישה מופחתות ותנאי תשלום נוחים.

  על ידי: אייל עמיחיl תחבורה> רכביםl 18/08/2014
  השכרת רכב

  מי שנוסע לתקופה לארה"ב- מתלבט בשאלה האם כדאי לקנות או לשכור רכב. ריכזנו עבורכם את היתרונות והחסרונות בכל שיטה.

  על ידי: השכרת רכבl תחבורה> ליסינג והשכרהl 01/12/2010 lצפיות: 1,327
  השכרת רכב

  טיול לחו"ל עם הילדים? כמה כללים שיעזרו לעם לחזור עם חיוך מהחופשה.

  על ידי: השכרת רכבl נופש ותיירות> נופש ותיירות - כלליl 14/07/2010 lצפיות: 331
  השכרת רכב

  אנשים רבים נוטים לדחות את השכרת הרכב למועד קרוב ככל הניתן לטיסה. ואז מתעוררת השאלה- מה עדיף: לפנות לחברת השכרת רכב בארץ בכדי להזמין רכב בחו"ל? או לפנות ישירות לחברה להשכרת רכב בחו"ל? או בכלל האם עדיף להשכיר את הרכב בשדה התעופה מיד עם הגעתנו? במאמר זה נסביר את היתרונות והחסרונות בכל שיטה.

  על ידי: השכרת רכבl נופש ותיירות> יעדים בעולםl 13/07/2010 lצפיות: 325
  השכרת רכב

  כשאנו באים לטוס לחופשה באיטליה וחושבים על השכרת רכב ברומא נקבל בדרך כלל מהסביבה הקרובה תגובות כמו "התחבורה הציבורית מצויינת" "חסר לך הרפתקאות בחיים?" , רכב שכור זה לא לעניין" ועוד תגובות כאלו ואחרות שנאמרות בדרך כלל במבטא פולני כבד ומלוות במבט מודאג.

  על ידי: השכרת רכבl נופש ותיירות> יעדים בעולםl 05/07/2010 lצפיות: 85
  השכרת רכב

  רבים שואלים את השאלה- מדוע כדאי להשכיר רכב באיטליה? האם אסתדר עם רכב שכור באיטליה? האם יש אופציות טובות יותר מהשכרת רכב?

  על ידי: השכרת רכבl נופש ותיירות> נופש ותיירות - כלליl 02/06/2010 lצפיות: 258
  השכרת רכב

  טסים לחו"ל? ערכנו עבורכם את "רשימת המכולת" שלכם לטיסה לחו"ל. כל מה שצריך לקחת ואסור לשכוח

  על ידי: השכרת רכבl נופש ותיירות> נופש ותיירות - כלליl 31/05/2010 lצפיות: 14,336
  השכרת רכב

  מסלול טיול למתחילים באזור ברצלונה הלוקח אתכם להחופים המרהיבים של קוסטה בראבה ובעקבותיו של דאלי. המסלול מעגלי ומתוכנן לכ-4-5 ימים ועוד מספר ימים לברצלונה על פי בחירתכם.

  על ידי: השכרת רכבl נופש ותיירות> יעדים בעולםl 20/04/2010 lצפיות: 1,215
  השכרת רכב

  להגיע לחתונה עם רכב יוקרתי ומפנק בסטייל שלא תשכחו. אצלנו תוכלו לשכור רכבי יוקרה כגון מרצדס, BMW, לקסוס וכו' ליום המיוחד שלכם. את הרכב הפרטי שלכם… תשאירו בבית הפעם ותרגישו את היום המיוחד שלכם - בצורה מיוחדת עוד יותר.

  על ידי: השכרת רכבl תחבורה> רכביםl 16/03/2010 lצפיות: 4,349
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast