נהג חדש והשכרת רכב בחו"ל

פורסם: 12/08/2009 |תגובות: 0 | צפיות: 4,349 | Share

מה זה נהג חדש, והאם נהג חדש יכול להשכיר רכב?
ככלל, המונח "נהג חדש" הינו הגדרה ישראלית הבאה להבדיל נהגים שזה עתה קיבלו רישיון מנהגים ותיקים. הקביעה לגבי ותר הנהיגה לנהג חדש משתנה מפעם לפעם, אך עומד על פרק זמן של בין שנה לשנתיים.

לעניין השכרת רכב בחו"ל,
הרישום "נהג חדש" המופיע ברישיון הנהיגה הישראלי איננו משפיע על היכולת להשכיר רכב בחו"ל.  לדוגמא, אם נהג חדש מעוניין בהשכרת רכב בארה"ב - הוא כפוף למגבלות החוק בארצות הברית ולתנאי ההשכרה של חברות ההשכרה המקומיות.

מה ניתן לעשות על מנת להבטיח רכב שכור בחו"ל לנהג חדש?
פשוט מאוד! להשכיר את הרכב מראש, מהארץ ולוודא במעמד ההשכרה כי אתם מקבלים כיסוי לגיל הנכון. בהזמנה באמצעות האינטרנט- החיים הרבה יותר פשוטים, בחרו את הגיל שלכם במשבצת גיל הנהג (לדוגמא בעמוד השכרת רכב כאן) וההשכרה והביטוחים יותאמו לגילכם.

האם בכל זאת יש מגבלות?
התשובה היא כן. לכל מדינה יש מגבלות משלה בנוגע לגיל הנהיגה המינימלי במדינה. בנוסף, חברות ההשכרה מגבילות אף הן בגיל קבוצות רכב כלשהן, או את כולן. (נהג בן 18-19 לא יוכל לשכור מרצדס, אבל במקומות מסוימים יוכל לשכור פיאט פונטו, רנו קליאו או רכב דומה). מגבלה נוספת שיש לקחת בחשבון היא גיל מינימלי לנהיגה במדינה. אם החוק במדינה שאליה נוסעים מאפשר נהיגה רק מגיל 20, הרי שנהג בן 17 לא יוכל לנהוג במדינה זו, גם אם הוא הגיע עם רישיון נהיגה בינלאומי.

Car-rent.co.il מאפשרת לכם, הנהגים הצעירים לשכור רכב כבר החל מגיל 21 דרך האתר בקלות. פשוט בחרו את הגיל שלכם במשבצת גיל הנהג בעמוד השכרת רכב בחו"ל.

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 3 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/49224/נהג-חדש-והשכרת-רכב-בחול

  השאר תגובה למאמר זה

  השכרת רכב בארץ היא נוחה וקלה ואנשים רבים מעדיפים השכרת רכב בארץ. אך אם אתם נהגים צעירים, תתקלו במכשולים מסוימים בחברות ההשכרה. במאמר זה נפרט מהם מכשולים אלו.

  על ידי: אביב יועציםl תחבורה> ליסינג והשכרהl 04/04/2012 lצפיות: 545

  היא מציתה את הדמיון ומחוללת בו תבערה גדולה. דגמי מרצדס A Class משלבת ממד קומפקטי עם חזות ספורטיבית ואיכות מוכרת של חברת מרצדס.

  על ידי: שאולl תחבורה> רכביםl 02/03/2015

  מרתק לראות עד כמה השקעה בתכנון של רכב יכולה להביא לתוצאות מרשימות כל כך. סדרת ה-GLA CLASS של מרצדס מצטיינת לא רק במראה מרשים מאוד של הרכבים, אלא גם בנוחות מצוינת שבאה לידי ביטוי במגוון רחב של היבטים.

  על ידי: שאולl תחבורה> רכביםl 02/03/2015

  אם אתם עומדים בפני קניית רכב או מתלבטים בעניין זה, בוודאי אתם קוראים ומבררים את כל המידע והפרטים הדרושים לשם כך ועל מנת להגיע אל ההחלטה הכי נכונה עבורכם, עבור הצרכים והדרישות שלכם ועבור בני המשפחה שלכם.

  על ידי: שאולl תחבורה> רכביםl 02/03/2015

  השוק של רכב יד שניה למכירה תמיד תוסס ושוקק חיים. תמיד יש אנשים שרוצים למכור את הרכב שלהם ותמיד יש אנשים שמחפשים לקנות רכב משומש יד שנייה. ישנם יתרונות רבים לקנייה של רכב יד שנייה כאשר היתרון הגדול ביותר הוא קשור כמובן לשיקול הכספי והכלכלי של קניית הרכב.

  על ידי: שאולl תחבורה> רכביםl 02/03/2015

  ובכן, כמו כל רכב שאתם מעוניינים לקנות, יש לכם 2 אפשרויות מרכזיות לרכישת הרכב: במידה ואתם מתעניינים ברכב יד שנייה, תוכלו להיכנס לאין ספור לוחות המודעות באינטרנט ולמצוא שורה של רכבים המוצעים למכירה, אותם יהיה עליכם לבחון בטרם תקבלו החלטה לגבי הרכב אותו תקנו.

  על ידי: שאולl תחבורה> רכביםl 01/03/2015

  לחברת יונדאי אכפת מהסביבה ולכן דגם זה של יונדאי i25 הוא רכב עם ידידותיות גבוהה לסביבה אם אתם אנשים בעלי רגישות ומתן כבוד לסביבה הרי יונדאי i25 הוא הרכב עבורכם.

  על ידי: שאולl תחבורה> רכביםl 01/03/2015

  ניתן לומר כי ההבדל המשמעותי ביותר בין ה- i20 החדשה לקודמותיה ניכר בחרטום כמובן. שם נמצא לו מנוע ה- 1.6 ליטר עם 126 כוח סוס, שמוכר לנו היטב בדומה לתיבה האוטומטית, מדגמי יונדאי i30 הגדולה יותר במידותיה.

  על ידי: שאולl תחבורה> רכביםl 26/02/2015

  מתי לאחרונה בדקתם את צמיגי הרכב, נוזלי השמן, הקירור, הברקסים וכו'? רובנו שוכחים או עסוקים מדיי ואז הדרך למוסך הופכת להיות קצרה יותר. במאמר הבא תמצאו רשימה של מה שחשוב לבדוק ברכב באופן שוטף כדי למנוע תקלות מיותרות וחלילה וחס תאונות. ביצוע הפעולות הפשוטות הללו שאורכות רק מס' דקות יכולות לחסוך לכם לא מעט כסף לדלק ולמוסך.

  על ידי: אורןl תחבורה> רכביםl 25/02/2015
  השכרת רכב

  מי שנוסע לתקופה לארה"ב- מתלבט בשאלה האם כדאי לקנות או לשכור רכב. ריכזנו עבורכם את היתרונות והחסרונות בכל שיטה.

  על ידי: השכרת רכבl תחבורה> ליסינג והשכרהl 01/12/2010 lצפיות: 1,342
  השכרת רכב

  טיול לחו"ל עם הילדים? כמה כללים שיעזרו לעם לחזור עם חיוך מהחופשה.

  על ידי: השכרת רכבl נופש ותיירות> נופש ותיירות - כלליl 14/07/2010 lצפיות: 355
  השכרת רכב

  אנשים רבים נוטים לדחות את השכרת הרכב למועד קרוב ככל הניתן לטיסה. ואז מתעוררת השאלה- מה עדיף: לפנות לחברת השכרת רכב בארץ בכדי להזמין רכב בחו"ל? או לפנות ישירות לחברה להשכרת רכב בחו"ל? או בכלל האם עדיף להשכיר את הרכב בשדה התעופה מיד עם הגעתנו? במאמר זה נסביר את היתרונות והחסרונות בכל שיטה.

  על ידי: השכרת רכבl נופש ותיירות> יעדים בעולםl 13/07/2010 lצפיות: 339
  השכרת רכב

  כשאנו באים לטוס לחופשה באיטליה וחושבים על השכרת רכב ברומא נקבל בדרך כלל מהסביבה הקרובה תגובות כמו "התחבורה הציבורית מצויינת" "חסר לך הרפתקאות בחיים?" , רכב שכור זה לא לעניין" ועוד תגובות כאלו ואחרות שנאמרות בדרך כלל במבטא פולני כבד ומלוות במבט מודאג.

  על ידי: השכרת רכבl נופש ותיירות> יעדים בעולםl 05/07/2010 lצפיות: 98
  השכרת רכב

  רבים שואלים את השאלה- מדוע כדאי להשכיר רכב באיטליה? האם אסתדר עם רכב שכור באיטליה? האם יש אופציות טובות יותר מהשכרת רכב?

  על ידי: השכרת רכבl נופש ותיירות> נופש ותיירות - כלליl 02/06/2010 lצפיות: 277
  השכרת רכב

  טסים לחו"ל? ערכנו עבורכם את "רשימת המכולת" שלכם לטיסה לחו"ל. כל מה שצריך לקחת ואסור לשכוח

  על ידי: השכרת רכבl נופש ותיירות> נופש ותיירות - כלליl 31/05/2010 lצפיות: 14,431
  השכרת רכב

  מסלול טיול למתחילים באזור ברצלונה הלוקח אתכם להחופים המרהיבים של קוסטה בראבה ובעקבותיו של דאלי. המסלול מעגלי ומתוכנן לכ-4-5 ימים ועוד מספר ימים לברצלונה על פי בחירתכם.

  על ידי: השכרת רכבl נופש ותיירות> יעדים בעולםl 20/04/2010 lצפיות: 1,231
  השכרת רכב

  להגיע לחתונה עם רכב יוקרתי ומפנק בסטייל שלא תשכחו. אצלנו תוכלו לשכור רכבי יוקרה כגון מרצדס, BMW, לקסוס וכו' ליום המיוחד שלכם. את הרכב הפרטי שלכם… תשאירו בבית הפעם ותרגישו את היום המיוחד שלכם - בצורה מיוחדת עוד יותר.

  על ידי: השכרת רכבl תחבורה> רכביםl 16/03/2010 lצפיות: 4,384
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast